FORTUS FORTUNE EUROPE

Będzin

Opinie o FORTUS FORTUNE EUROPE

Iwona

@PaN co dokładnie obiecał Ci pracodawca, czego w praktyce nie zaoferował? Wszelkie konkrety są niezbędne aby zrozumieć, co dokładnie masz na myśli.

Ambrozy

wszedzie dobrze gdy nas nima! za jajeczka panowie i ogiń!

PaN

Banda oszustów, naobiecują a potem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego jest!

Roman

Iwona 2017-04-04 12:17 nic się nie zmienia. Nadal rozliczenie miesięczne jest w dwóch częściach, czyli oficjalny przelew i cześć na czarno (koperta). Ubezpieczenia nie ma. Składki na ZUS minimalne. Zwrotu podatku bardzo mało ponieważ oficjalnie mało się zarabia. Trzeba uważać na podatek, ponieważ znam kolesi, którzy musza dopłacać do urzędu podatkowego. Należy tez uważać na Lemanskiego. Każdy z nas tutaj (pomijając rodzinę oczywiście) musiał płacić frycowe temu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Z Bartusiem Lemanskim, można się dogadać ma ustalony cennik kar za wpadki pracowników (kac w pracy może kosztować nawet 250€). kiedyś jak jeszcze pracował w Polkamie(wywalili go z stamtąd za takie przekręty) można było nawet u niego wykupić godziny, jechało się do domu po powrocie płaciło się Lemanskiemu a on zamiast urlopu wpisywał godziny. W Fortusie nie zarobi na tym, bo tu niema urlopów płatnych.

Iwona

Jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia w FORTUS FORTUNE EUROPE? Chętnie poznamy Wasze opinie o firmie jako pracodawcy.

ŻYCZLIWY

Nie polecam,parę lat wstecz tak nie teraz ,banda złodziei .

bum

Wiecie czy niedlugo pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Zależy mi na tym, żeby podjąć z nimi współpracę i zdobyć odpowiednie doświadczenie. Pozdrawiam

bylem i widzialem

Koledzy słusznie piszą. Firma jest ok ale tylko na poczatku. Po krotkim czasie zaczynaja sie problemy ze zjazdami a stawka nagle zmienia sie radykalnie. Dochodzisz swoich pieniedzy a kazdy cie przegania ze to nie od jest od ustalania tylko ktos inny. Mieszkania nie sa najgorsze, ale wyposazenie bardzo liche. O ciuchy do roboty tez trzeba sie prosic a jak juz je dostaniesz np nowe to odlicza ci z wyplaty. A kasy sie nigdy nie doliczysz raz euro raz zlotowki albo pol na pol.

majster

Firma Fortus Fortune Europa wydaje się w porządku do momentu kiedy przepracujesz pierwszy miesiąc. Problemy z ubraniem roboczym, które się należy, ale go nie ma, następne problemy ze stanowiskiem na które zostaliśmy przyjęci albo jest praca dla naszego fachu a jak nie to na giętarkę. Przerzucanie z zakładu na zakład ogólnie żyjemy w torbie tydzień tu tydzień tam, O wszystko trzeba się upominać. Umowy są podpisywane in blaco, a później rzekomo wysyłane do popisu prezesa, jednak w realu wyglada to tak że umowy nie dostajesz od razu do reki i czekasz na nią miesiącami. Wynagrodzenie jest ustalane przez telefon, a później trzeba o nie walczyć. Zapewnione mieszkania maja duże braki podstawowego wyposażenia np. umywalka, żyrandole etc. Kierownik na zakładzie niepoinformowany, brak kontaktu z Lemańskim, Wotzka, a jeśli już komuś uda się dodzwonić przekazują informację które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Nie wiadomo ile się zarabia, gdzie jutro się będzie pracować i czy po tygodniowej przerwie ma się po co wracać. Firma FFE szczyci się częstymi zjazdami (co trzy tygodni na tydzien) ale nie jestes pewien ze pojedziesz bo na pytanie do kierownika: w sobote mam zjazd?? otrzymujesz odpowiedz: zobaczymy, a jak sie postawisz ze i tak pojedziesz to juz nikt moze do ciebie nie zadzwonic że masz wracac do pracy. Po czym zostaje ci tylko wycieczka po odbior swoich rzeczy.

lemon

Firma Fortus Fortune Europe to firma rodzina... Nazywasz się Lemański, albo Guliwer to Twój sąsiad to witaj w prężnie rozwijającej się firmie... Jeżeli interesują Cię plotki, albo posiadasz duży kredyt to Firma właśnie dla Ciebie! możliwośc 340 h w miesiącu.

heroi

Czy moze mi ktos cos wiecej powiedziec o tej firmie? Chcialem sie tam zatrudnic

moze nowy

a gdzie dokladnie jest ten werk i czy naprawde wyglada ze co 3 tyg. zjazd na tydz

Zibi

Tak to ten

Stan

Czy to ten sam Lemanski Bartek ktory juz tam pracował, chlał i notorycznie okradał z rodzinką firme

Zibi

W niemczech u Lemanskiego jak nie jestes jego pupilem to zapomnij tam pracowac

Styro

Kierownik i jego rodzina psychole jak wytrzymasz 1 miesiąc to góra nie warto zaczynac

pendzel

Wporzadku to moze sa w katowicach chociaz nie wiele o nich wiem ale oddzial w Bytomiu omijac z daleka .Wyplacalni to moze i sa ale zebys sie dowiedzial co ile i za co zapomnij szefowa zła jak pitbul jak poruszasz temat wyplat ,dostajesz papiery do podpisu na ktorch sa kwoty w euro i w zl (różne) a do wyplaty jeszcze inna kwota Ja osobiście odradzam prace przez tą agencje -a jeszcze umowe dostaniesz po jakimś miesiącu.......może

lysy

juz pisalem ale kktos wykasowal szefowa w porzadku firma wyplacalna uwaga na panow spokrewnionych z kierownikiem jak chcesz byc zdrowy psychicznie to nie p[olecam tam pracy

s.o.s

Zna ktoś firmę FORTUS FORTUNE EUROPE czy warto przez nich pracować w Niemczech czy ktoś już pracował dla nich ? Proszę o jakieś informacje .

typ wie
@s.o.s 16.07.2012 15:34

Ja ci powiem tak że chcą robić robotów a jeszcze z podatkiem lecą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo jest do końca lutego a dalej nie mam odzewu a gadalem z głównym kierownikiem z skarbówki z z województwa bo znam to mi mówił że to jest ich zakres z papierami nas robiło dużo osób i nie ważne w jakim kierunku tylko powiem wszystkim i tobi. Że zamiast 12€będzie 7-€ to kroją 5 z godziny to wybór wasz ale nie polecam

Zostaw opinię o FORTUS FORTUNE EUROPE - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORTUS FORTUNE EUROPE