Opinie o HAGS Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HAGS Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAGS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAGS Polska w Sosnowiec

Pracowniczka

Znajoma pracuje niedaleko w sasiedniej firmie i mówi że nic na samochodzie nie ma z amazonu też jakoś chyba nic nie słychać żeby mieli ussyfione samochody choć to bardzo blisko tylko te co stoją przy hagsie dziś przyjechałem tak czystym autem że można z niego jeść po 8 godzinach samochód wyglądał jak by z rok nie był myty no to odrazu na myjke po robocie pyl zmyty A pod pyłem na dachu i masce powbijane jakieś małe (usunięte przez administratora) niestety tu nie da się wrzucić foto jest to możliwe że to ssyf z firmy po drugiej stronie ulicy tylko trzeba by to zbadać pod kątem skladu co wiąże się z kosztami ktoś chętny na taką akcję? Bo możliwe że niekoniecznie to jest wina hagsa... pylic mogą również tiry przejezdzajce które wznoszą z podłoża ssyf który wiatr transportuje na auta,koparki i inne maszyny pracujące w pobliżu według mnie tak jest ponieważ jest to teren cały czas rozbudowywany do tego przed hagsem jest to co jest do tego smierdzi niemilosiernie i raczej bez szans jest aby wyeliminowac ten problem do zera (taki klimat) jedynie zbadać ten pył pod kątem składu może wskazać czy to z hagsa czy nie :) ale wątpię żeby hags aż tak napier..... pyłem

@Pracowniczka

Wszędzie jeżdżą ciężarówki, co chwilę gdzieś są jakieś roboty z użyciem ciężkiego sprzętu i nikt nie ma problemu z uszkodzonym lakierem. A jeśli już, to auto musiało by stać zaraz obok robot, czy rozpędzonych ciężarówek. Żeby pył z drogi uszkodził lakier potrzebna jest masa razy prędkość, a z tego co wiem, lakier samochodów nie jest tak delikatny, żeby się uszkodził z odległości 100m, a pył nie jest na tyle ciężki, żeby mógł pokonać taka odległość z dużą prędkością

Gnom

Ooo!!!! Nareszcie ktoś powiadomił PiP .

Gal
@Gnom

I jak po kontroli? Wszystko ok a wy ciągle narzekacie na goworku

Gnom
@Gal

Sra jj w gacie pani z bhp . Tyle nie dociągnięc brak odciągu na stolarni , na lakierni proszkowej zabrudzone czujniki ppoż. Chyba czarna wie ze ja nienawidzi cały zakład pani z wysokim ego za pewna siebie jest .

Ciekawy

Prawda to że karuzele z Hagsa kręcą się tylko w lewo?

SHADOW
@Ciekawy

To w którą stronę kręcą się karuzele na pewno zależy na której półkuli zostały zamontowane - wpływa na nie siła Coriolisa. Na północnej kręcą się odwrotnie niż na południowej a na równiku nie kręcą się w ogóle...

Ciekawy
@SHADOW

No to dzieci na równiku mają przetegotane. Nie ma tam tego Corolosa i nie ma kto karuzeli popchnąć. Swoją drogą ciekawe czemu ten Corolus nie chce na równiku pocisnąć tej karuzeli. Nad równikiem popchnie, pod równikiem popchnie ale na środku to już ni chu chu. Ludzie to podłe są. Małym murzynom zawsze wiatr w oczy. Albo głód, albo na plantacje, albo karuzeli nikt nie popchnie. Na koniec jeszcze takiego lew wpie...zje. Żyj se tu na równiku. Ciekawe czy huśtawki działają?

UWAGA Hags nie chce sie przyznac do kolejnego juz zanieczyszczenia samochodow zgania na zaklad obok. Oczywiscie kazdy wie ze to wina Hagsa nawet sami pracownicy lakierni to potwierdzaja ktorzy sa w temacie zenada. Na stolowce wisi komunikat odnosnie bezpodstawnych oskarzen Hagsa wobec firmy Maczki wystarczy zrobic zdjecie i wyslas te oskarzenia firmie Maczki niech ida do sadu za bezpodstawne oskarzenia. Wlasciciele aut nie odpuszczajcie im bo to nie pierwsze i nie ostatnie zanieczysczenia Hagsa! Ludzie ciezko pracuja oszczedzaja kupuja auta a te tchorze niszca je i w dodatku nie przyznaja sie do tego. Pseudo dyrektor jak i cale biura !

Karol stolarnia

Tak jak wspomniałem wcześniej Policje wezwijcie i Ochrone Środowiska :)))

Teresa
@Karol stolarnia

Mam nadzieję, że te informacje o zanieczyszczaniu aut są jakoś uzasadnione. Tak to ktoś mógłby niepotrzebnie się zniechęcić do pracy w HAGS. A powiedz, co tam ogółem się robi?

Brałeś udział w rekrutacji do HAGS Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Abcd

Witam, na samochodach znów pojawia się (usunięte przez administratora) jak kilka miesięcy temu! Sprawdźcie swoje auta!!!

Wkurzony
@Abcd

To są chyba jaja jakieś! Zaś pyli i te pyłki nie są wcale takie małe jak były wcześniej!

Karol "stolarnia"
@Abcd

Witam jeszcze stary problem nie został załatwiony do końca a już na nowo macie pył na samochodach ?? Tym razem nie bawcie się w pisma i rozmowy tylko wezwijcie policje do spisania protokołu. Ochrona środowiska tez będzie tym problemem bardzo zainteresowana. Ten zakład sprawia bardzo dużo problemów a rozwiązuje je połowicznie.

ByłyPracownik.pl
@Karol "stolarnia"

Nie wzywaj policji, bo jeśli to zrobisz jak ja, to Cię zwolnią jak mnie z tytułu: zły wpływ na reputację firmy ;) Pozdro dla całego montażu!

?
@ByłyPracownik.pl

Kiedy wzywałeś policje? I po jakim czasie cie zwolnili? I na jakiej podstawie? Pip i Sąd Pracy się kłania.

ByłyPracownik.pl
@?

Ponieważ byłem z firmy zewnętrznej to zrobili to w trybie natychmiastowym... nastepnego dnia o 7.30 rano był telefon do mojej firmy, że rozwiązują umowę. Przyczyna: brak troski o dobry wizerunek firmy. W końcu to korporacja, jak uświadamiali nas kierownicy. Liczy się dobro firmy a nie pracownika...

Karol stolarnia
@ByłyPracownik.pl

Firma HAGS od dawna upada coraz niżej. Jak dla mnie to tylko "pralnia pieniędzy" i nic po za tym. Przez cały okres kiedy ja tam pracowałem przewinęło się BARDZO dużo ludzi Byli to ludzie z którymi człowiek łapał szybko bardzo dobry kontakt. Najwięcej ludzi przewinęło się przez MAGAZYN - tam rotacja, wymagania były i są bzdurne :))) Słynny "FASTOMER" - dział gdzie składa się części do całości. Tam kobiety same miedzy sobą wyniszczyły się maksymalnie. Dział MONTAŻ pod kierownictwem Michała był w bardzo dobrej kondycji dopóki Michałowi nie zaczęła odbijać woda sodowa. Na początku były tam dwie ekipy -jedna ekipa Marzeny a druga Damiana . Obie ekipy bardzo dobre w swojej dziedzinie. Było miło patrzeć jak ludzie współpracowali między sobą. Niestety notoryczne "zwodzenie" ludzi obietnicami bez pokrycia przez kierownika doprowadziły do zniszczenia MONTAŻU.

Wałęsa

Prawda to że Szwedzi zwijają żagle?

Postronny
@Wałęsa

Tak to prawda.

Ciekawski
@Postronny

A skąd takie informacje?

Kulawy
@Wałęsa

Co rozumiesz przez to zwijanie żagli?

Dunder.

Robi się w tym zakładzie coraz większe(usunięte przez administratora) Nikomu tego zakładu nie polecam! Obiecanki i na tym się kończy.

Ciekawe
@Dunder.

A co tym razem obiecywali? :)'

Robol
@Dunder.

Socjal dali taki że aż (usunięte przez administratora) się chce????

Edward
@Robol

Z Waszych wypowiedzi mogę wywnioskować, że firma HAGS Polska poza podstawową stawką wynagrodzenia oferuje również dodatki w postaci świadczeń socjalnych. Widzę, jednak, że z ostatniego dodatku nie jesteście zbytnio zadowoleni. Dlaczego? Przypominam również, aby nie obrażać się wzajemnie na forum publicznym, ponieważ jest to zakazane.

@Edward

Jeżeli dla Ciebie suma 100/80/60 zł brutto na dwa święta to dodatek socjalny czyli około 5/6 godzin pracy (zwykłego pracownika)...Bardziej jest to kpina, lub też upokorzenie pracownika...oraz dodatek na dzień dziecka 100/80zł które jest raz w roku oczywiście brutto? hmmm no nie wiem wyśle je gdzieś na 2 tyg Panama może...To jest socjal???...Hags to przecież Świetna firma Bogata itd/Itp...Mercedes w czymś tam... Jeśli chodzi natomiast o wczasy to ok, żeby nie było że jestem strasznie niesprawiedliwy co do odp. na twoje pytanie... Dodam Edwardzie że w firmie tej też niema ani premi frekfencyjnie, ani.....hmmm w sumie to może i dobrze bo jak by pracownicy mieli dostać 60zł brutto....Nie było tematu...

Ktoś

Jak już o czymś piszesz to dobrze by było żebyś wiedział o czym bo to nie jest brutto dlatego że minimalny social na 1 pracownika to 1000zł czyli licząc dla najmniej zarabiających 800 wczasy 100 dzien dziecka i 100 swieta razem 1000zł bez podatku czyli NETTO jak ktoś ma 2 dzieci to dostanie 1000zł netto + 100zł BRUTTO czyli okolo 1070zł

Edward
@Ktoś

Dziękuję, że tak szczegółowo to wyjaśniłeś. Czy inne dodatki w postaci premii lub szkoleń branżowych są oferowane przez HAGS Polska? Ktoś wcześniej wspominał o nadgodzinach. Można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie, czy raczej są płatne i wliczają się w wynagrodzenie. Informacje, które tu zamieścicie będą ważną wskazówką dla innych użytkowników forum.

@Ktoś

JESLI DLA CIEBIE TO SOCIAL TO POGRATULOWAC! CHYBA NIE MASZ POJECIA O SOCIALU W INNYCH ZAKLADACH

Dzik

Witam. Nie wiecie może czy obecnie są jakieś przyjęcia do firmy? Nie wiem czy jest sens składania cv czy odpuścić...

Perlo
@Dzik

Ha ha ha premie świąteczne... Dzik człowieku zwalniają wszystkich pokolei bo sie robota skończyła z końcem sezonu, zaczęły się oszczędności, nawet na papierze i mydle oszczędzają ha ha ha

Dzik
@Perlo

Naprawdę jest aż tak źle?

Bp
@Dzik

Szukaj czegoś innego tojest totalne dno. Szkoda twojego czasu

Bp
@Perlo

Bez kitu. Przydział masz dwóch listków ręcznika hahahahaha

Karol "stolarnia"
@Bp

Niestety ale prawda jest że HAGS jest kiepsko zarządzany od dłuższego czasu dlatego są zwolnienia i to nie małe. Jak ktoś załapał się na umowę to jako "Pracownik produkcji" czyli osoba od wszystkiego i niczego. Gdzie Cie poślą tam musisz iść - stolarnia, montaż itd. Co znaczy taki tytuł "Pracownik produkcji" na CV hahahahaha :))))) Pozdrawiam STOLARNIE - Michał, Piotrek, Pokemon i reszta :)))

Ryszard
@Karol "stolarnia"

Rzeczywiście rotacja pracowników jest na tak wysokim poziomie? Co należałoby zmienić wg. Ciebie w zarządzaniu firmą, żeby poprawić jej sytuację?

Uciekinier
@Karol "stolarnia"

Karol patrząc jak pracowałeś na montażu to nie dziwie się że na stolarni nie dałeś sobie rady. Dziwne tez to że trafiłeś do klity która za (usunięte przez administratora) w Szwecji ma jak paczek w maśle a nie pomogli Ci pozostać w firmie.

Czujesieoszukany

Na terenie zakładu znowu mamy opad opiłków metalicznych z śrutownika lakierni , niestety teraz uszkodzenia są większe . Denerwuje mnie ta sytuacja bo widzę że tą awarie już próbuje się ukryć . Na popołudniowej zmianie całą dniówkę konserwator z hagsa siedział w śrutowniki na lakierni stukał, pukał czyścił komin i instalację od środka . Jak tym razem zachowa się Hags ? Źle to wygląda po tej dzisiejszej akcji w śrutowniki . Chciałbym bardzo żeby firma dalej istniała mamy znowu bardzo duży problem i trzeba go rozwiązać , ale nie na zasadzie ukrywania i zatajania prawdy .

Były

Jak u was z robota? Bo slyszalem ze zwalniaja ludzi ? Kryzys w Hags? Dobrze że dostaniecie premie świateczne bo bez nadgodzin słabo:) Pozdro

Niezadowolony
@Były

Hahahaha jakie premie. Piernik jest dla ciebie premia. ? Hahahaha

Niezadowolony

Ten zakład to dramat ! Agencyjni oprócz straszenia zwolnieniami nie mają nic. Umowy się nie doczekasz. Zwalniają ludzi bo nie ma pracy a na olx szukają pracowników po mniejszych stawkach. Każdy dział żyje swoim życiem. Ostatnio jednej lasce liderka okleila sztaplarka naklejkami z "ci@ami, (usunięte przez administratora) oczywiście w ramach żartu Ta to zgłosiła, po czym w przeciągu miesiąca została zwolniona - z braku pracy oczywiście . Mobbing to coś czego się tu możesz dorobić nic pozatym. Podwyżek zero socjal pozal się Boże. Biura traktują resztę ludzi jak przydupasow i jakiś gorszy sort. Robić więcej się nie opłaca. A bez sobót ciężko wiązać koniec z końcem. Żal.pl

jacapraca

Śmiech na sali

Krystyna
@jacapraca

Twoją wypowiedź jest bardzo negatywna, jednak nie zawiera żadnych konkretnych informacji. Czy możesz napisać co spowodowało taką opinię? Czy chodzi o złą atmosferę w firmie, niskie zarobki?

Perlo

Kierownik z lakierni proszkowej i montażu traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora), podobnie jak jego (usunięte przez administratora)lider który zarabia marne grosze więcej, ale wielki 'przełożony'. Firma może i ma potencjał jakiś, ale nie z ludźmi którzy tam zarządzają

Iwan
@Perlo

Zgadzam się z tobą ja to widzę na codzień ten przygłup dno totalne niczym się nie interesuje tylko głupota obgadywanie innych i wysmiewanie się z innych którym coś nie wychodzi Jemu najlepiej wychodzi poranne obmacywanie swoje plastikowej dziuńi która w(usunięte przez administratora) wali do ekipy jeszcze ten (usunięte przez administratora) łysy zaliczam ich do grupy ich troje .Ja się tylko pytam gdzie dyrekcja ma oczy

@Iwan

Widzę, że jesteście dobrze zorientowani z tym, jak wygląda praca w firmie HAGS Polska, dlatego chciałbym zadawać Wam pytanie. Mianowicie interesuje mnie to, czy pracodawca zatrudnia również osoby młode bez doświadczenia zawodowego? Ciekawi mnie, czy można zatrudnić się w tej firmie, aby nabyć niezbędnych umiejętności oraz dyscypliny w pracy.

Jo
@Adrian

No jest dyscypliną - fajka co godzina :) haha. Firma zatrudnia chętnie i głównie ludzi bez doświadczenia. Na wszystkie stanowiska. Dzięki temu jest wszędzie podobny poziom fachowości i nikt nikomu nie zarzuca braku kompetencji. Jeśli masz zdolność do mienia wszystkiego w (usunięte przez administratora) to polecam. Szczególnie na produkcję.

Krystyna
@Jo

To świetnie, że w HAGS można się zatrudnić, nie posiadając żadnego doświadczenia. Wiele osób na pewno zastanawiało się nad tą kwestią - w tym także i ja. A jak (oczywiście mniej więcej) kształtuje się wynagrodzenie takiej osoby? Możesz mi coś o tym powiedzieć?

Śmirdziwąs

Zarządzania i planowania brak, przerobiłem sporo podobnych firm i takiego bałaganu jeszcze nigdzie nie widziałem, ale przynajmniej można się obijac, większość ma to tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę.

@Śmirdziwąs

Jak długo pracujesz w HAGS? Możesz mi powiedzieć jak wygląda tam kwestia zarobków i czy są jakieś premie i bonusy? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat, będę wdzięczny za odpowiedź.

Ocb

O co chodzi z tym drewnem?

??
@Ocb

Czemu zwykli pracownicy nie mogą uczciwie kupić drewna w ono wyciek z zakładu na najwyższym poziomie. Jak można było do tego dopuścić?

Gaguś

Chcesz się na ronić, na wypisywać na kartach, komputerze bzdetów, 7 razy będziesz sprawdzany i wypisywał przybycie do pracy, słuchał ściemniania kierownictwa i liderów, za parę groszy, z BHP stopery i okulary bez względu czy jesteś na stanowisku pracy, czy idziesz po hali bo może Ci wrubel nas**ć przyjmij się do HAGS!

Haha

Brawa dla braci B.P i F.P kupili sobie po audicy a jeżdżą Vectra bo ich nie stać na utrzymanie w/w aut ???? ale pod domem stoją somsiad jeden z drugim widzi więc jest ok ???? pozdro braciszki ????

Postronny
@Haha

Boli (usunięte przez administratora) Januszku.

Haha
@Postronny

Nie ale pośmiać się mogę :D zresztą cały hags się śmieje także tego :D

Abc
@Haha

A Januszem jest ten kto kupuje auta na pokaz żeby somsiadom pokazać "a co mnie nie stać " i jeździć w niedzielę do kościoła żeby napewno wszyscy widzieli "mam audice w tdi jestem panem całej wsi ". Spoko fajnie nie przeszkadza mi jak ktoś kupuje fajne auto typu audi bmw czy innego Mercedesa cieszy mnie ze Polaka stać ale kupić żeby stało całkowicie mija się z celem.

@Haha

Takie komentarze na tym forum niewiele wnoszą. Ludzie odwiedzający ten wątek są zainteresowani warunkami pracy w HAGS, atmosferą w zespole, proponowanymi zarobkami, głównie takich informacji szukają tu użytkownicy. Jednak jeśli tak dobrze znasz firmę to powiesz coś więcej na ten temat? Jestem ciekaw jak się prezentują te kwestie w HAGS Polska.

Karol ze stolarni

Witam ja już mam za sobą przygodę z firmą HAGS :) Niestety po przepracowaniu 1 rok i 6 miesięcy muszę przyznać że to bardzo bardzo kiepski pracodawca. Główna przyczyna to obecny Dyrektor Paweł który KOMPLETNIE nie ogarnia co znaczy gdy lekceważy się ludzi. Przykładem może być grupowe pismo na dziale STOLARNIA w sprawie podwyżek dla pracowników. Po upływie czasu ponad 10 dni od złożenia pisma został w dniu dzisiejszym przysłany Menager Zibi z informacją iż podwyżek NIE MA I NIE BĘDZIE gdyż firma zbiera na nowe odciągi hahahahaha To był główny i raczej jedyny argument podkreślający brak podwyżek w tej firmie. W tej firmie w nic się nie inwestuje niestety. Maszyny psuja się na potęgę np; na stolarni już kilka razy był pożar trocin, "mali" spowodowane brakiem odpowiedniej konserwacji maszyn, brak odpowiednich NOWYCH /nie ostrzonych po kilkanaście razy/ narzędzi. Po wypadku z uszkodzeniem naszych samochodów przez wydobywanie się opiłków przez filtr ze śrutownika w dalszym ciągu samochody są oblepiane pyłem, piaskiem czy czymś podobnym. Czyli non stop coś jest zepsute w odciągach !!!! Brak słów aby opisać ten bałagan który panuje w tej firmie. Nie polecam NIKOMU pracy w tej firmie gdyż płaca jest niska /chyba że ktoś lubi non stop odwalać nadgodziny hahahaha / , premii nie ma i nie będzie, socjal jest BARDZO ŚMIESZNY - to co ma być na święta to dopiero jest szczyt głupoty hahahaha . DYREKTORKU oddaj stołek komuś kto nie boi się rozmawiać z ludźmi o problemach tej firmy bo Tobie to nie wychodzi od samego początku kadencji. Schowałeś się na pięterku , masz swój świat , bierzesz wypłatę za to że nic dla tej firmy nie robisz. WSTYDZIŁ byś się gdybyś wiedział co to znaczy.

MICHAŁ
@Karol ze stolarni

No ktoś w końcu napisał prawdę o tej amerykańskiej marionetce jaka jest obecny dyrektor zakładu. Poprzedni dyrektor Szpak to był gość z klasą i pomysłem na tą firmę. Postawił się Amerykanom to się go pozbyli w mało elegancki sposób. I postawili na stare hagsowe powiedzenie 1dyrektora Darka zlotoustego: Wierny ale bierny co z tego że nie kompetentny.

?
@Karol ze stolarni

Jak tam w tej nowej pracy? Szukaja dalej ludzi?

Karol ze stolarni
@?

Tak szukają wózkowych, ludzi na produkcje, i na maszyny CNC . Na początek 3800 zł brutto / okres próbny/ Dyrektor w tej nowej mojej firmie nie uznaje żadnych AGENCJI !!! Rozmowę o przyjęciu do pracy prowadzi Dyrektor bezpośrednio. Ja sobie chwalę gdyż tam dopiero widać jak należy zarządzać firmą. To co jest w HAGSie to komedia .

Mokoma
@Karol ze stolarni

Potwierdzam słowa przedmówcy, również na spawalni ten sam problem hala typowo magazynowa nie dostosowana do spawalnictwa, wyciągi, raczej mini wyciągi obiekt zamknięty, wszystki pochłaniany (usunięte przez administratora) znowu wypuszczany na halę z dodatkową temperaturą, filtry wymieniane ??? dwa razy pożar między innymi filtrów. Brak możliwości uchylenia lufcików. Wielcy liderzy z kierownikiem i inżynierkiem, przesiadują w szczelnym klimatyzowanym pomieszczeniu, więc S***ą na pracowników pracujących na hali, gdzie idzie zasłabnąć z gorąca, dali w zeszłym roku wentylatorki na stanowiska, laik powie to super ale każdy spawacz nie skorzysta bezpośrednio skierowania wiatraku na siebie podczas pracy bo jest problem z porwaniem podczas spawania, dużo by tu opisywać, łaźnie gdzie jeden przebiera się na drugim:) o prysznicach nie wspomnę oczywiście braku, na dowód wystarczy przejść się do łaźni po zakończeniu pracy, nie wiem co za Id***a dopuścił taki obiekt do tego typu wykonywanych prac? Dużo by tu jeszcze pisać aż brak słów, i tak kadra ma roboli w tyle D***e.

@Karol ze stolarni

A wozkowi jaka maja stawkę? Wiesz może?

Paulina
@Zainteresowany

Skoro pytasz o taką kwestię to nie ulega wątpliwości, że bardzo poważnie rozważasz zatrudnienie się w HAGS Polska. Mam zatem nadzieję, iż jakiś pracownik tej firmie będzie tak uprzejmy i odpowie na Twoje pytanie. Ja od siebie mogę jedynie dodać, iż ze strony tego pracodawcy będziesz mógł liczyć na: umowę o pracę; zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w systemie zmianowym oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji. Od Twojej aktywności na forum minął prawie miesiąc - może już tam aplikowałeś?

Poszukujący pracy :p
@Karol ze stolarni

A można wiedziec jaka to ta nowa super firma :)

Pracowniczek
@Paulina

Brak możliwości rozwoju, chyba że jesteś D....po włazem, kapusiem, bądź osiągnąłeś mistyczną moc klękania i wycierania kolan, lub też jesteś kolegą kolegi to wtedy nawet po gimnazjum awansujesz... Brak systemu motywacyjnego (żadnych premii) System socjalny pożal się Boże.. Możliwość fajnego przebierania się w kontenerze bez wody i W/C Posiadanie kart wstępu do firmy na samochód, motor, rower, pieszo i hulajnogę.. Prace w zmiennych warunkach atmosferycznych, na różnych wózkach , przesiadanie się między wózkami oraz możliwość pracy w oświetleniu niedostosowanym do wysokiego składu. Różny system wynagrodzenia podstawowego, ( w zależności pod jaką agencją jesteś) Kartę na 30zł do automatu (przy czym chyba że aspirujesz do biura tam masz 80zł, własny ekspres do kawy i catering) Jeżeli nie posiadasz UDT za własne pieniądze sobie wyrób nie ma zwrotu..

Hagsiak 2k18

Jak tam na dziale dystrybucji? Bracia (usunięte przez administratora)dalej rządzą? :)))

Danda

Przyjmując się do tego zakładu na produkcję, weź pod uwagę że będziesz biurokratą, więcej wypisywania kartek ani wykonywał pracę i miał mierzony czas. Chory zakład, to znaczy jego przełożeni.

Zostaw merytoryczną opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w HAGS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAGS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAGS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAGS Polska
3.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Inwestycyjna 17
    41-208 Sosnowiec