Opinie o HAGS Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HAGS Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAGS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAGS Polska w Sosnowiec

Do Lidera lakierni proszkowej człowieku wez się za robotę nie wysługuj się pracownikami bo do nich nie należą twoje obowiązki jesteś od tego jak (usunięte przez administratora) od sra.......ia tylko bojki i kolesiostwo i jescze jedno powiedz koledzę Kró...i żeby się pod burkiem u ciebie i fajki ci nie robił bo to jest słabe niech się za robotę weźmie bo ekipa lakierni twierdzi że to twój (usunięte przez administratora) i bedziesz za miego zapierd.......ł. Skanfil

beztronny
@Tomek

Podejdź do lidera i powiedz mu to w twarz , nie zrobisz tego bo jesteś gimbasem internetowym . Ludzie co z wami się dzieje nie pasuje wam ta robota to znajdźcie inną .Większość pracowników uważa że(usunięte przez administratora) jest spoko gość , uspokójcie się róbcie swoje i wracajcie z pracy do domu szczęśliwi , wychowujcie swoje dzieci , kochajcie swoje kobiety. Życie jest tylko jedno żyjcie tak aby godnie patrzeć rano w lustro nie szukajcie po drugiej stronie lustra Azazela.

@Tomek

Święta prawda z tym Liderem z Lakierni Proszkowej, który przyszedł do pracy do SCANFILA i tam go inni nauczyli pracy oraz pomogli w awansach. Tylko, że Karol to pamięta o jednym koledze a resztę ma w (usunięte przez administratora)

Leszek

Coś mi nie pasuje tu (usunięte przez administratora) gościa co cos potrafi a liderem ur jest ktos kto nie ma pojęcia o robocie ino mowi haha nadawal by sie do sprzatania hali a dyro chyba tego nie widzi (usunięte przez administratora)

k

Podobno na ur mają zostać głupsi ludzie niż lider ur i kierownik lider tępa strzala a lider zostanie bo jesr tępy i dobrze pod biurko wchodzi

Takitam

Jaki był powód zwolnienia ?

Zmysłowy

Mylisz się , poczekaj na swoja kolej zobaczysz jak będziesz się czuł maja ludzi za nic.

@Takitam

Wyłączanie kamery na ur

Takitam
@zwolniony

Trzeba było się odwołać

Brałeś udział w rekrutacji do HAGS Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
zwolniony

Stracilem 14 miesicy życia dla waszych debilnych ambicji macie moze juz pociotka na moje miejsce żenada

zwolniony

Wiem ze posty które sa nie wygodne inżynier z mecha dzwoni do administratora i usuwają a on sam też tępy ale go trzymają bo chyba dobrze pod biurkiem sie zachowuje

majdalukasz

Jak wygląda płatność na magazynie w tej firmie i jak się pracuje

Krakus

Dlaczego nie zwalniaja nierobów koordynatorów i liderów? To jakieś chronione stanowiska?

@Krakus

Niech zwolnią dyrektora, managerów, kierowników, liderów i koordynatorów. No i oczywiście niech nie zapomną o tych nierobach z biur. Myślę że jak by ich wszystkich nie było, to wtedy mielibyście pole do popisu. Wszystko było by oczywiście ogarnięte i dopięte na ostatni guzik. Przecież sądząc po komentarzach, 90% wypowiadających się na tym forum to ludzie którzy ze swoimi kompetencjami mogli by spokojnie wskoczyć na miejsce kierownika, lub nawet dyrektora...Prawda jest taka że zamiast ruszyć cztery litery i zrobić coś ze swoim życiem jeżeli nie podoba wam się praca, to jedyne na co was stać to sklejanie wypocin na tym forum...Nie podoba mi się zarządzanie, atmosfera, cokolwiek innego w firmie? Zgłaszam do przełożonego. Nic nie pomaga? Szukam innej pracy i składam wypowiedzenie(zrobiło tak kilka osób i szacun dla nich). Nie satysfakcjonuje mnie obecne stanowisko? Poświęcam czas i zamiast oglądać trudne sprawy po robocie dokształcam się. Ale niee, lepiej narzekać i mieć pretensje do całego świata :)

Gorol
@Krakus

Krakus, czemu się nie zwolnisz jak się robota nie podoba i nie poszukasz pracy u siebie. Pewnie jesteś jednym z KOL lub KCH. Myślicie, że na kawę i pogaduchu sobie do Sosnowca przyjechali

Ciekawy

A co tam się podziało?? Tyle osób zwolnili??

@Ciekawy

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Ramzes
@Ciekawy

30% załogi do zwolnienia przez kryzys. Wszędzie oszczędności trzeba szukać, żeby przetrwać. Kto dziś place zabaw będzie kupował jak budżet samorządów szczuplutki z braku dochodów.

Korona

Mierzenie temperatury na bramie to jeden wielki cyrk na kółkach... XD Termometr pokazuje np. 29.5 co to ma być? Po co to jest? Panie dyrektorzy P. K. nie wstyd ci? Powinieneś tego dopilnować.

Mądrala
@Korona

Tam jest taki przełącznik do mierzenia temp powietrza lub temp ciała. Wystarczy go przełączyć (usunięte przez administratora)

Org

Hags może czas się obudzić! Co raz większe obostrzenia od Państwa, a wy dalej nic sobie z tego nie robicie!! Połowa zakładu chodzi i kaszle, ale oczywiście nikt tego nie widzi! W jaki sposób niby pracownicy mają zachować 2m odstępu od siebie jak u nas jest to nie realne! Ciekawe kto wam zrobi te place zabaw jak 80% załogi zostanie zarażona!

@Org

Jak Ci się nie chcę chodzić do roboty to weź sobie wolne lub l4 i przestań siać panikę bo od razu widać że pożytku z Ciebie zakład niema .

Eghe hrmmm
@Org

Dokładnie. Odseparować wszystkich co kaszlą i kichają. Na Madagaskar ich. Zero litości dla parszywych alergików i ludzi z suchym gardłem. Jeszcze jest sprawa pisuarów. Tylko jeden powinien być czynny. Inaczej nie da się zachować odległości. To jest skandal, że są tak blisko siebie. Żądamy przerobienia pozostałych na stacje do mycia rąk. No chyba, że sikanie obowiązkowo w maseczkach. Rękawiczki to wiadomo.

JAKUB

Do lidera z montażu, Ty @*$&$ !! Zniszczę Ci koleżko reputację, poczekaj jeszcze chwilę. Ludzie się dowiedzą co z Ciebie za człowiek jest.

?
@JAKUB

Ile można czekać?

Koronawirus

W zaistniałej sytuacji globalnej epidemi zarządcy zakładem na czele z panem Z . Śmiem twierdzić ze jest to lekko mówiąc nieodpowiedzialny człowiek stawiając kasę ponad zdrowie i życie ludzi którzy robią na to dobro . Wydaje mi się ze ten człowiek nie powinien piastować tego stanowiska (usunięte przez administratora)

@Koronawirus

Zgadazam sie 2tygodnie prznstoju firmy nie doprowadzi do bankructwa!! Sytuacja jest taka na całym świecie ale w Polsce możemy to ograniczyć dlatego rząd wprowadza takie zmiany, i prosi , zostańcie w domach lepiej zapobiegac , jak coś w hagsie sie wydarzy ktoś bedzie miał objawy to GIS I PIP zamkna cały załoge w domach i zakład do dezyfekcji tak czy siak będzie zamknięte !! W innych krajach zamykają place zabaw nawet wiec kto teraz coś bedzie zamawiał? Dopiero jak to sie skończy pewnie będa chcieli nowe place budowac i to będzie szansa dla Hagsa ! (usunięte przez administratora)

@Korona

Myślę, że ludzie którzy pójdą do pracy od poniedziałku byli na zakupach w miejscach publicznych gdzie mogły się zarazić. Aktualnie objawów większość osób nie odczuwa, że jest zarazona ale zaraża innych. Całkiem możliwe, że zakłady, które zamykają się na 2 tygodnie ruszą po tym czasie pełna parą a my będziemy w 90% w trakcie kwarantanny. I wszystko zajmie więcej czasu i środków. Decyzja należy do szefostwa. Moim zdaniem sprawa jest prosta wolne na 2 tygodnie a później ruszamy pełną parą ze zleceniami. Jedynie zlecenia trzeba dobrze przygotować - zrobić sumę zamówien aby produkować małymi seriami.

Koko wirus
@Koronawirus

(usunięte przez administratora) dzieci nie ma pewnie bo nie wiem . Zadufany buc w sobie . Pan youtuba i internetu nie mający za kszty szacunku do nas . Mało to lekceważy zdrowie swoich rodziców! pracując w firmie co ludzi coniemiara z każdej strony . (usunięte przez administratora) Takich ludzi nam trzeba niedouków za kawałek świni

Wirus

Kiedy w Hagsie postojewe będzie niech wszyscy zostaną w domach

COVID 19

Już jestem i witam serdecznie

Grypa
@COVID 19

Jak nie widziałeś to polecam Ci „W 80 dni dookoła świata”...

Tommy

Jesteś pozytywny?

Mm n
@COVID 19

No nie gadaj jesteś w Hagsie jak cię przyjęli wazon dostałeś???

Kryzys
@COVID 19

Wykoncze was wszystkich - Kryzys.

Bartek.T.

Jak wygląda ścieżka kariery w Hugs ? Jest możliwość rozwoju czy tylko kolesiostwo? Chciałbym by wypowiedział się ktoś kto faktycznie ma jakieś awanse bądź aspiruje na takie. Pozdrawiam

@Bartek.T.

W "Hugs" pewnie tylko kolesiostwo. Sama nazwa wskazuje, że konieczne jest przytulnie aby dostać awans. Pozdrawiam.

Mbh

Jak w tej firmie ma być dobrze jak ludzie bez wykształcenia i pojęcia o pracy zostają liderami. Zawodówka to za mało aby mieć pod sobą ludzi. Myślę że Optima odchodzi i Hags jest w czarnej. Bo tu nikt niechce robić.

X
@Mbh

Słaby jesteś.... Najlepiej siąść z telefonem i komuś (usunięte przez administratora) obsmarować a może tak czas najwyższy spojrzeć na siebie?! Wszyscy kierownicy są be liderzy beee panie w biurach blee tylko wózkowi są cacy... Tacy inteligentni i oczytani... Nie podoba się praca to spaskuj zabawki i idź na inne podworko bo narazie stać cię tylko na to by o kimś coś napisać a nie spojrzysz na siebie.... Tak ci źle tak nie dobrze to co robisz w tej firmie?? A już wiem w innej możesz nie mieć możliwości (usunięte przez administratora) Dzielania się... Żenada....

Bandziorno
@Mbh

Aleś pojechał synu :) studia to dzisiaj zawodówka. Tu się studiuje życie towarzyskie na wydziale erotycznym :)))))

Lol
@Bandziorno

Szczególnie zaoczne studia masz wiedzę jak zapłacisz

Salceson
@Lol

A ja czerpię wiedzę z Cartoon Network. Tyle zaplacilem co za abonament i jakos zyję...

Lol
@Salceson

Brawo ty

Putin

Kulawy
@Putin

No i życzymy chłopakom powodzenia. Jakiś konkretny termin kiedy to nastąpi? Będę machal im jak będą odjeżdżać. Szczęśliwa godzina. Jadą same chłopaki, czy dziewczyna chłopaków też?

Stary

Już niewielu pozostało z pierwszej gwardii. Coraz więcej ludzi odchodzi, sypie się ten Hags panowie i panie, a manager nic z tego sobie nie robi, nie widzę przyszłości w kolorowych barwach

Bl

Własnie to widać coraz więcej nowych i coraz większy (usunięte przez administratora) ci co jeszcze to jakoś ogarniają znikną lada moment i (usunięte przez administratora) blada niedługo nawet systemu nikt z kadry nie będzie dobrze potrafił obsługiwać a o laptu zapomnijcie że wam ktos coś jeszcze wyprostuje tylko tabelki w Excelu potrafią na gębie oglądać i poklepywać się po plecach, żenada firma z 50 letnią tradycją w rękach Polaków tonie jak titanic

Hdk
@Stary

"Pierwsza gwardia" uważała się za lepszych tylko dla tego że byli w Szwecji i przez ten czas zapomnieli o naszych realiach. Dobrze że coraz mniej jest gadania że w Szwecji było tak super A tu jest jak jest. A z opowieści słychać że wasz pobyt tam wyglądał na pijacki miting.

Rs
@Hdk

Mitingi odbywały się w weekend

Budzyńska
@Rs

Chyba erotyczne odbywały się w weekendy, ile dzieci wchłonęły prześcieradła ????

Pęczak

Pamiętaj chłopaku - jeśli nie musisz walić dzięki niej, to wiedz, że to miłość!!

AGA

Skad masz klucz?

Putin

@Mbh Mbh od razu widać ze jesteś zawistnym małym trollem który chowa się za klawiaturą, pewnie jesteś jednym z inż po odzieżówce xD ....... Co do chłopaków z optimy to z tego co ptaszki ćwierkają maja nagrana inna robotę za granica i za niedługo pan prezes B razem z liderami będą musieli się przebrać i chwycić roboty

Zostaw merytoryczną opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w HAGS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAGS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAGS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAGS Polska
3.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Inwestycyjna 17
    41-208 Sosnowiec