Opinie o HAGS Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HAGS Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAGS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAGS Polska w Sosnowiec

1978

Omijać szerokim łukiem, szkoda czasu na pracowanie w tej firmie bo obiecują gruszki a dostaje się gó*no i to taki jaki ich wyprodukowany material : - materiał kiepskiej jakości - strach żeby dzieci wchodziły na ich plac zabaw ( ja bym tam dzieci nie wpuszczał na ich marne place zabaw ) - praca w firmie pod presją - pracownicy przyjaźni i pomocni, kierownicy odwrotnie - produkcja lajtowa gorzej z wyposażeniem, często brakuję śrubokrętów, sciereczek, kluczy bądź narzędzi ułatwiających pracę. - ogolnie to przydała by sie tam nieoczekiwana inspekcja pracy

@1978

Normalny pracownik pomoże, lider już nie. Uważa że wie najlepiej a nawet nie potrafi utrzymać procesu technologicznego.

W jakich godzinach pracujecie?

Jorh
@Michał

Tak. A czasem nie.

Taka firma ze nawet niezręcznie posty usuwaja. Ale jak ludzie kradną drzewo to to jest dobrze

kkkrrrtt

witam można pracował ktoś tam na wózku widłowym i oriętuje się jak praca wygląda ?

@kkkrrrtt

Jeździsz w kółko po hali na wózku z jedną paletą cała filozofia kilka ruchów na tablecie co by norma była i tak 8 godzin :)

Brałeś udział w rekrutacji do HAGS Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Grzesiek

Pracowałem tu 2 miesiące, na montażu zmiana lidera B.L. jak wszyscy ludzie tak zarządzają i tak podchodzą do kobiet jak ten typ, to musi być tam wesoło. Dwa obiecują na rozmowie gruszki na wierzbie, rzeczywistość ma się nijak do rozmowy z pośrednikiem. Szkoda czasu na tą firmę, rotacja pracowników jak w amazonie.

Agnieszka
@Grzesiek

To i tak lajtowo trafiłeś, inne działy mają gorsze warunki i ludzi

@Agnieszka

Już nie wspomnę o magazynie. Tam to jest istny cyrk. A zarządzający magazynem to same klauny.

Heth

Witam jaka stawka na poczatek i jaki system pracy?

@Heth

Tutaj nikt nie napisze, bo to wielka tajemnica ????, też mnie ciekawi ile można dostać pewnie pomiędzy 25 a 30 brytto pod hagsem

Darek

@... a to jest posiłek pracowniczy za 4 zł ?

2020

Wesołych Świąt wszystkim :)

Yyyyy

Co jak co ale żałować kilka zł na pracownika to żenada ( pozdro dla góry jesteście(usunięte przez administratora)!! ) Udlawcie się tym zarciem. Myślicie że jesteście lepsi a tak naprawdę opieracie się na naszych plecach

...
@Yyyyy

Ale pracownicy magazynu nie lepsi, plotkarze gorsi niż baby. Jedźcie te swoje ziemniaki i cieszcie się. Ludzi stać na posiłek za 4 złote nie potrzebują go kraść czy brać po kilka porcji jak to się podniecacie.

Szymon

Cześć mam zamiar pracować jako operator wózka powiedzcie coś więcej o tej robocie nara

@Szymon

Szkoda czasu. Idź do Amazona.

Fajna praca tam musi być

@Andrzej

Praca może tak, ale kierownictwo na magazynie szkoda słów. Żenada.

robson

nic z tego czatu niemożna konkretnego się dowiedzieć same głupoty i krytyka firm. pytanie czy we wszystkich firmach jest tak żle to po co iść do pracy

Fgh

Witam, Jak wygląda praca na stanowisku administrator systemów magazynowych wms/erp?

Ok
@Fgh

Jest troche pracy aldm ogólnie Lajcik

Fgh
@Ok

Wiadomo jak wyglądają zarobki na tym stanowisku?

Prześcieradło

Nie było nic lepszego w tej firmie jak 'stara' ekipa montażu na zmianie u liderki :D

??

Co z premiami. Fikcyjna pandemia za nami, zakład nie stracił na niej nic wręcz oszczędził na zwolnieniach i wstrzymaniu niektórych wydatków więc rodiz się pytanie kiedy wrócimy do premii? Nie było ogłoszone, iż są one wycofane a jedynie zawieszone. Po ilości pracy jaka mamy łatwo stwierdzić że zakład ma dobrą kondycję finansowa.

Może

Ciężka tam jest praca? Zastanawiam się czy przyjść na parę miesięcy.?

Franz
@Może

Na pare miesiecy? Na co ci to? Lepiej zaloz sklep z bronia albo sex-shop...

@Franz

Bardzo chętnie bym tak zrobił, niestety parę rzeczy się nie udało, jeszcze ten wirus i potrzebuje takiej pracy chociaż na pół roku. Byłem w brembo ale tam to jak się trafi to gorzej jak w kopalni a kasa podobna. Dlatego pytam

Franz
@Może

Po magazynie jeździ w jedną i w drugą stronę wózkowy z pustym wózkiem. Brygadzista go pyta: te, po co tak jezdzisz z tym pustym wózkiem?! - Panie majster! Taki zapie.dol, że czasu załadować nie ma!!

Może

To gdzie iść najszybciej i najlepiej? Sam nie wiem co robić i gdzie iść skoro większość fabryk ma nie najlepsza kadrę a sami państwo jako chyba byli lub obecni pracownicy mówią żebym nie składał papierów. Hags przyjmuje od razu i dają 2400 jako że nie idę pod firmę tylko od adecco

@Może

Tutaj to nie najlepsze miejsce na uzyskanie takich informacji. Jeśli chcesz pracować to złóż papiery i sam się przekonasz jak jest na prawdę. Jak bym się sugerował opiniami umieszczonymi tutaj to nigdy by człowiek pracy nie znalazł.

gg

Ja mialem 4700 na ręke

uy

Idź do amazona

ktos

Jak tam u was dalej buble lakiernicze robicie plac zabaw na stawikach pozal sie boze sama rdza masakra jakość ponizej dna i 5 metrow mułu pralnia brudnych pieniędzy masakra to musi paść

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w HAGS Polska?

Bolo

Tak. Dla najlepszych są też puchary.

ktos

Zabieraja kase a nie daja

G

Zwolniłem się kilka miesięcy temu, chciałem zobaczyć co tu na forum się dzieje i widzę, że decyzja o zmianie pracy była najlepszą jaka mogłem podjąć, polecam wszystkim.

Wybredny Trochę

Jakby debile,ignoranci i amatorzy mogli mieć skrzydła, to Hags by był największym lotniskiem w Europie :)))))))

Zostaw merytoryczną opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w HAGS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAGS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAGS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAGS Polska
3.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Inwestycyjna 17
    41-208 Sosnowiec