Opinie o HAGS Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HAGS Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAGS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAGS Polska w Sosnowiec

Są gorsze firmy niż HAGS...... ale niewiele.

Adrian
@pracownik

A co ci tu nie pasuje? Oprócz tego że jest zimno ( z tego co czytałem)

Przemek

Witam mam pytanie na temat pracy czy warto się przyjąć. Mam 13 letnie doświadczenie w malowaniu proszkowym jak i malowaniu ktl ogółem pracuje jako kierownik zm dziękuję za informację pozdrawiam

?

Widzieliście nowa ofertę pracy w firmie z placami zabaw? Delegacja do Holandii potem praca na miejscu. Ciekawe ile osób już cv złożyło.

Szuka pracy

Jestem operator cnc i szukam pracy jest sens składać CV?

Brałeś udział w rekrutacji do HAGS Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Borsuk

Pracuje jeszcze lider z lakierni mokrej

Co tam na stolarni?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie HAGS Polska?

Pomocny

Zależy na jakie stanowisko. Jeśli na produkcję to czy masz np dwie ręce. Myślę że to tyle.

miki
@Pomocny

Ogólnie nie chwal się za dużo jakie szkoły skończyłeś co potrafisz bo kadra zarządzająca intelektem za bardzo nie świeci może i niedzielne studia pokończyli dyplomy takie i owakie mają ale to tylko tyle, dobrze jak fizyczny za wiele nie potrafi, jeśli co gorsze masz lepsze wykształcenie od szefa to już nie masz szans na pozytywną opinie i propozycje pracy na profity też nie licz 49 zeta premii brt. to kpina.

Ktoś

Podobno wraca do was tępa strzała Paweł b z ur nie sprawdzil się w nowej pracy bo jest za typy nadaje się tylko do hagsa bo zygi lubi jak ktoś jest bardziej typy niż on i napewno dostanie 8000 tys brutto wy pracujcie za grosze

Marsjanus
@Ktoś

8000 to on miał dawno temu przed odejściem. Teraz dwucyfruwa.

Do nowych

Do nowych pracowników. Jeśli na rozmowie o pracę mówią wam o premii nie wierzcie w to. Tej premii jeszcze nigdy nie było. Pułap na jakim się łapiemy to 45 brutto. Jeśli mówią wam o benefitach sportowych nie wierzcie w to, na kartę można się zapisać ale całość płacisz sam nie ma dopłat od zakładu. Takie tylko zwrócenie uwagi. Te rzeczy są tylko po to, aby wpisać w ofertę jak pracowników szukają.

Prosto

Nie ma źle. Wcale Amazon nie jest lepszy. Kto pracował ten wie o czym mówię.

Byly

To kto tam teraz w ur pracuje

HAGS

jak to jest każdy z działu UR którego bezpośrednim przełożonym był Pana Zygmunta G. nie wytrzymuje więcej niż rok chociaż rok to i tak max :) . ostatni kierownik UR wytrzymał rok :) w między czasie odszedł inżynier :) . na nowego kierownika dział czekał 6 miesięcy (a może więcej :) , w ciągu tych sześciu miesięcy panu Zygmuntowi udało się zatrudnić inżyniera który już po 3 miesiącach uciekał z firmą u trybie natychmiastowym :) . następną ofiarą pana managera ( Zygmunta G. ) był lider UR który pracował od samego początku firmy w polski lecz wytrzymał również 3 miesiące pod bezpośrednimi rządami po czym złożył wypowiedzenie :) łezka się kreci w oku na samą myśl o nowym kierowniku UR który pracuje dopiero kilka tygodni niczego nieświadomy, w firmie chodzą już zakłady jak długo wytrzyma :) . w ciągu czterech lat czterech kierowników dwóch inżynierów i aktualnie pięciu techników pożegnało się z pracą w firmie HAGS ale to na pewno nie jest wina pan Zygmunta tylko wina pracowników :) . w całej tej chorej sytuacji dziwne jest jedno ze nikt się temu nie przyjrzy tylko co chwile pojawia sie ogłoszenie o prace a to kierownik a to technik a to inżynier podobno z stanowiska inżyniera postanowili zrezygnować bo tak szybko odchodzą :) . na temat rządów pana Zygmunta można pisać i pisać dzisiaj poświęciliśmy kilka słów na temat działu UR ale to kropla w morzu . czy chcecie pracować z w takiej firmie decyzja należy do was . osobiście mam nadzieje ze do końca roku mnie tam nie będzie pozdrawiam . Do zobaczenia w poniedziałek panie Z.G ps. ..........

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w HAGS Polska?

Hahaha A co to atmosfera

Itu

Atmosfera dla HR i kierownictwa jest na ostatnim miejscu.

Rafał

Praca w Hags. Fajna pracownicy co niektórzy pomocni inni strzelają z ucha. (usunięte przez administratora)

Praca spoko pracownicy na magazynie co niektórzy do rany przyluz (usunięte przez administratora)

Jak wygląda sprawa grafiku w HAGS Polska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zależy na których działach, ale raczej tak :) nie robi się problemów pracownikom

Fakt

Godz. otwarcia np. dla dostawców nie umiecie wypisać itp.???

Podukcja

Będą lody? Gorąco jest ciut..

@Podukcja

Tak liderzy robią pod biurkam

Big milk

A ty robisz liderom? :)

ktoś

Ciekawe kiedy zamkną ten bajzel

ktoś

I jak tam Zygmunt gar....i robi jeszcze jego pupil z ur się zwolnił byl głupszy od iniego i co teraz jak przyjdzie nowy ur to może Pawełka (usunięte przez administratora) haha dalej dzbany szukacie kto wpisy robi jak tam śrutownik podobno znowu na autach (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w HAGS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAGS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAGS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAGS Polska
3.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Inwestycyjna 17
    41-208 Sosnowiec