Opinie o HAGS Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HAGS Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAGS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAGS Polska w Sosnowiec

Pracowniczek

Ja również chciałem serdecznie podziękować za tak wykwintną stojącą wigilie...wiem że była ona również potrzebna dla pracowników wyższego szczebla którzy głównie siedzą i to była jedyna ich możliwość rozprostowania nóg i schorowanego kręgosłupa... Dziękuje również naszemu wspaniałemu dyrektorowi, gdzie podczas jego przemowy łzy cisnęły się z radości do oczu, a spodnie niemal mi strzeliły w d...e. Dziękuje mu za te 80 zł które przeznaczę również na moją wigilie, prezenty i z żoną wyjazd na sylwestra... Gdy przyjdzie opłata za mieszkanie postaram się również nisko ukłonić się na poczcie i zapytać czy wystarczy to do opłat...I wielkie gratulacje dla pozostałej dwójki... szczególnie za pomoc dla Z.O.O z wywozem drewna... Życzę wszystkim wesoły i cudnych Świąt... Ależ ja jestem dumny z was chłopaki....Świetna robota...

Nierób
@Pracowniczek

Uważam, iż ten wazon powinien być jak ogień olimpijski przekazywany z działu do działu!

Postronny

Wazony rozdane. Gratulacje dla najważniejszych osób w firmie. Dziękujemy za życzenia. Dla zwykłych pracowników nagrodą jest praca w docenionym zakładzie. Pamiętajcie za rok mamy wyższą poprzeczkę do osiągnięcia.

Abcd
@Postronny

Już nie mogę się doczekać premii Świątecznej za którą zrobię wystawą kolację wigilijną, kupię wspaniałe prezenty dla dzieci i pewnie jeszcze zostanie to zabiorę żonę na super Sylwestra. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Milczący

Ja obserwując sytuacje stwierdzam , że warto zrobić szkołę wyższa. Nasi magistrowie kierownicy ) ...ba inżynierowie procesu i nie tylko- miód na moje oczy jak patrzę na to co robią w firmie. Do tego jeszcze dołożyć długi język i koleżeńskie donoszenie-tak jak to robi pewien inżynier na mechu ( syn takiego miłego pana ) = świetna kasa za tytuł przed imieniem. Oczywiście nie wszyscy do jednego worka ale w Hags-ie 90%. Jak to się mówi -wszystko zaczyna się na górze. Na koniec-dobrze ze leaderzy nie maja uczelni wyższych to nie trzeba wymagać od nich .....Odpuszczę komentarz na temat Gniazda Os tam na dole przy jadalni-

jjj

Podobno mazurek który sie zwolnil wraca do ur on chyba jest niepelnosprawny bo nie wraca się do tego samego zakładu(usunięte przez administratora)

@jjj

On był managerem?

Zmysłowy Romek
@jjj

Po twej wypowiedzi stwierdzam że jesteś z kobyłki lub też pomiotkiem nie mającym pojęcia o procedurach obowiązujących w firmie, Dla waszej informacji Mazurek był jednym z nielicznych który miał pojęcie jak zarządzać działem, był jedyną osobą w firmie ktora miała zmysł techniczny (reszta to pomiotki zwane inż. Nie mające totalnie pojęcia po co w firmie byli), niewiem czy pamiętasz ale za Mazurka UR był najmniejszym działem, miał najwięcej do ogarnięcia (cała hala) natomiast byli najlepiej zorganizowani kiedy reszta hali była w totalnym haosie, była to opinia Jo..a B.. l o którym pewnie nigdy nie słyszałeś, kolejni również mieli podobne zdanie.

Brałeś udział w rekrutacji do HAGS Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Zaladunkowy

Jestem najlepszy i nikt mi nie dorówna!!

premio
@Zaladunkowy

Ktos tu sie czuje niedoceniony i sam musi sie chwalic i podnosic samoocene. W zyciu nie wyszlo co? ????

Mononoko

Jakie stawki? Dla op. Robotów/spawaczy?

nikt

Stasiu jest ok kryje wasze błędy na magazynie rozwalacie bramy regaly itp odwalcie sie od niego ktory chce (usunięte przez administratora) faktory i zamówienia zapraszam .(usunięte przez administratora)

Obserwator

A kogo sie pozbyli? :D

Obserwator

A w firmie są tacy?? Inż produkcji?

Wenus

Będzie tak dobrze, że jeszcze Marsjanus wrócisz

Zmysłowy Romek
@Obserwator

Dobrze wiesz tłuku z kobyłki :D

Kutajew

Firma super,na najwyższym poziomie.........???????????????? ŻENADA!!!!!!!!!!!

Musieł

a co po kontrolach PIP łazili po hali i co??? ktoś coś wie??? czy pię kna z bhp pozamiatała pod dywan?

@Musieł

Nie ma nieprawidłowości ????

ŁUKI

Chyba wiem chłopie o kim mówisz, jego brat młodszy teraz w biurce siedzi ;) ten starszy na fb "Hugs kukuklan" letni robi ;P tacy wielcy znajomi z pracy, homo wypady robią

ŁUKI

Tak tu masz rację. Oby to się skończyło.

Pinikio

Drewno znowu wywożą , Jak nie przez OSP dla strarzaków to na ZOO smiech na sali . (usunięte przez administratora). Swoim nie daja (usunięte przez administratora) Pieknie head menager sie ustawia hahahahahah . Auto wyjezdzalo wczoraj to ochrona nawet nie zajrzała a my ja wywozimy pakowane przy ochronie to jeszcze pyta . Żałosny zaklad

Postronny

Używamy filtrów płucnych. Bardzo skuteczne. Niektórzy dodatkowo stosują koreczki serowe ale to już Ci bardziej zamożni.

Czy w HAGS Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Karol

Pytanie bardzo dobre , Reakcji brak na zgłaszane problemy albo udawanie że ich nie ma, totalna olewka po stronie liderów i kierowników na niektórych działach ciekawe jak inni to widzieli, widzą

miki

W HAGS coś takiego jak reakcja na problemy nie istnieje ,masz pracować nie dyskutować jak dyskutujesz to kreujesz zły wizerunek firmy i wylatujesz....

Postronny

Po godzinie wystawienia poniższych komentarzy wnioskuję, że ktoś wypił o dwa piwa za dużo. Zalecam pozostawić alkoholowe komentarze dla siebie. Pozdrawiam, miłego długiego weekendu :)

Teresa
@Postronny

Szkoda, że sam nic nie napisałeś o tym, jak pracuje się w HAGS. Chciałabym dowiedzieć się czegoś na ten temat, a opinii jest trochę mało. Wiesz, czy przyjmują ludzi bez doświadczenia?

@Teresa

Po co Ci to wiedzieć, skoro masz już prace?

Karol "stolarnia"
@Teresa

Odpuść sobie dla własnego dobra prace w tej firmie. Obecnie jest tam duży kryzys z zamówieniami. Non stop słyszy się o redukcji ludzi.

Bad Guy???

Cytując Miauczyńskiego z "Dnia Świra" w scenie w WC - "Odkąd mój umysł myśli i sięgam pamięcią, to te klapy zawsze opadały. A dlaczego? Bo przez dziesiątki lat jedni bezmyślni kretyni pod kierunkiem innych bezmyślnych kretynów umieszczają muszle klozetowe w pociągach tak blisko ściany, że klapa po podniesieniu nachylona jest ku muszli i puszczona musi opaść. Dziesiątki lat, Jezu Chryste przenajświętszy." Dlaczego analogicznie to samo g*wno znajduję tu? Jak, wobec bycia "EKO", nie jestem w stanie wyciągnąć dwóch (literalnie dwóch) papierowych ręczników z dyspensera, skoro serwis czy jaki inny minion z ZET-EM-TE-EM-CE-DE-ER-EM-EF-EF-EM, dzień w dzień, przez "dziesiątki lat", zawsze napierdo*i ich "pod korek"??? "EKO" wręcz wylewa się w tym imperium zła. Niby pierdoła, ale zaskakuje jak Diesel na mrozie. Przy tym BP wylewający cysternami rtęć do rzeki jest doprawdy śmieszny. H. jest jest jak dziecko z zespołem Downa. Należy kochać, nie należy porzucać, ale nie należy mieć nadziei, że wyzdrowieje.

obserwator

Pani bhp to elektrostatyke odprowadza odciagami na stolarni

obserwator

Ten lider ma problemy z ludźmi i awariami wszystko zwala na operatora ze zjebales jemu nie chce sie robić bo ma znajomosci

obserwator

Samozwańczy lider ur P B jest dyslektykiem i wyksztalcenie zakupił bo nikt z Polaka nie dal by pozytywnej oceny . Kolana ma wyslizgane sami zobaczcie i kapuje na wszystkich chce byc kierownikiem ur po znajomosci z Z kupcie mu wazelinke zeby bylo łatwo

Koleś

Napisze tak od momentu zwolnienia pewnego kierownika ktory trzymał ludzi i ineresy firmy w kupie zaczoł robic sie (usunięte przez administratora) . Mianowicie powstał nowy samozwanczy lider utr tylko czyim on jest liderem samym dla siebie ? Negujac wszystko i wszystkich sam nie potrafiac zalatwic prostych napraw . Teraz rzekomy pan Z . Nie wiem z kad ten pan przyszedl ale nie zna sie na niczym puste obietnice brak podejnowania decyzji zadnej inicjatywy brania na siebie odpowiedzialnosci , jedyne co potrafi to rozwalic wszystko . Teraz nasza pani z bhp ktorej bledy widac na kazdym kroku barierka co przy nie bedą konie parkowac hahahah , monitorowanie ludzi i wyciaganie wniosków . A juz nie mowie o absurdzie wyjscia z szatni dopiero 5 min po koncu pracy i kierownicy jak i liderzy jak psy struzujace hahahahahha Ten zaklad miał potencjał i pracowalo sie fajnie w dobrej atmoswerze teraz jest dno i leci w doł .

Kulawy
@Koleś

Koleś. Co Ty wogole tu wypisujesz? Masz chociaż 8 klas skończonych? Czy raczej powinienem zapytać czy gimnazjum zaliczyłeś? Popracuj trochę nad jakością tekstu który tutaj wpisujesz. Chłopie, to się zapisuje na wieki w tym internecie. Mam pytanie jeszcze. Który to "kierownik" co trzymał wszystko w kupie? Co to oznacza, że ktoś jest rzekomy? Rozwaliłeś mi system. To z końmi to dobre. Punkt dla Ciebie. Haha.

Tekla
@Kulawy

Ten kiero to Tomasz M, którego już nie ma

Tekla
@Koleś

W utr na razie jest lider, ale będzie ekipa - na każedej zmianie elektryk, automatyk, narzędziowiec, mechanik, technolog i programista. Kandydatów już wyłoniono w każdym dziale: Szlifierz talentów i diamentów co na razie tylko podesty kabin wyszlifował i tym syfem pomalował detale(usunięte przez administratora)

Kulawy
@Tekla

Tomasz M. nie był kierownikiem. To po pierwsze. Po drugie to nie wiem co on trzymał w kupie, ale na pewno nic w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o HAGS Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w HAGS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAGS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAGS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAGS Polska
3.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Inwestycyjna 17
    41-208 Sosnowiec