Opinie o Radon Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Radon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Radon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radon Sp. z o.o. w Zielona Góra

Kb

Znalazłem ogłoszenie tej firmy w internecie . Do pracy przy montażu stoisk targowych szukają pracownika od wszystkiego murarz tynkarz stolarz elektryk na wszystkim się trzeba znać pół roku w Polsce i pół roku w USA. Firma ma bardzo kiepskie opinie dlatego na pewno nie będę do nich wysyłał swoje aplikacji dobrze że jest ta strona i można rozsądnie przeczytać o gównianych firmach

Elektryk

Byłem tam dziś na rozmowie o pracę atmosfera wydawała się ok opisano mi dość konkretnie zakres obowiązków i możliwości mam nadzieję że wszystko potwierdzi się w praktyce no ale to już czas pokaże

Łukasz
@Elektryk

Witam i jak tam się, pracuje?

aaa Nowy wpis

Kilkukrotnie pytano tu o pracę projektanta mebli, bez efektu. Może ja ze swoją chęcią kandydowania na projektanta stoisk targowych będę miał więcej szczęści. :)) Ciekawią mnie podróże służbowe, ile procent zajmują w miesięcznym wymiarze pracy? Także wskazówka dot. zarobków jakiegokolwiek projektanta w tej firmie będzie już pomocą.

On..... Nowy wpis

Byłem na rozmowie wszystko ładnie fajnie dopóki nie usłyszeli ile chce zarabiać i podziękowali że biby narazie szukają kogo innego a mam doświadczenie z tym że chcieli by żebyś zasuwak za pół darmo jak hindusi nie polecam omijać tą firmę

Szukają projektanta mebli z kilkuletnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, a zdradzicie jakie zarobki sa możliwe, skoro wymagają sporego doświadczenia. Sam nie wiem co mam myślec o firmie po przeczytaniu co tu ciekawego piszecie, super byłoby dowiedzieć się czegoś więcej od osoby, która miała styczność z tym stanowiskiem:)

Ayo

Jest oferta pracy dla elektryka z uprawnieniami SEP do 1 kV. Z wymagań to krótkie podróże służbowe na targi. Zapewniają nocleg i transport czy to raczej delegacje jednodniowe? Jak często się odbywają?

Elektryk Nowy wpis
@Ayo

Nocleg dają transport też bo robisz za kierowce ale nie licz że będziesz tam jako elektryk tam musisz być wszystkim ja dopiero co skończyłem współprace na całe szczęście a no koniec jeszcze nie mogłem się dodzwonić o pieniądze na szczęście dostałem przelew parę dni po terminie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Radon Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Kordian
@Elektryk

Opowiesz coś więcej, jak sama rozmowa przebiegała? Generalnie to mówili Ci z ilu procesów się składa i czy jak do Ciebie zadzwonią to już od razu z zaproszeniem do pracy, czy jak? Wiesz ja na przyszłość zamierzam aplikować, jakby coś się pojawiło i dobrze by było w sumie się tego dowiedzieć.

@Kordian

Ja przyszedłem jako elektryk więc o etapy produkcji narazie nie pytałem sama rozmowa odbyła się na salce konferencyjnej był główny szef i pani która tłumaczyła wszystko bo szef nie jest Polakiem i posługuje się angielskim a ja mówię po angielsku ale szału nie ma będzie trzeba się podszkolić

@Kordian

Kultura pracy jest bardzo zła. Wszelkie kontrole w firmie, czyli kierownictwo wyższego szczebla i liderzy zespołów, są hinduskiego pochodzenia i stanowią jedynie pionki w rękach hinduskiego szefa. Ten hinduski szef (usunięte przez administratora)cię podczas rozmowy kwalifikacyjnej, oferując umowę na 3 miesiące z obietnicą przedłużenia do roku, lecz nie dotrzyma słowa i nie wydłuży ci kontraktu, ciągle ciebie (usunięte przez administratora).

Czemu nie wydłuża kontraktu? Przecież chyb zależy mu na stałym pracowniku a nie żeby ciągle przyjmować nowych. Ty po okresie próbnym nie dostałeś umowy na rok? Zwolnili cię czy przedłużyli na następne trzy miechy?

Łukasz
@Elektryk

Witam i jak tam się, pracuje?

Czy Radon Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jan

Wrzuci do neta rekrutacje na projektanta mebli. Z tego co napisali to mają indywidualne podejście i szukają też kandydatów do pracy w modelu hybrydowym lub freelancerów. Jak często wtedy trzeba bywać w firmie? Ktoś tak już pracuje i może mi podpowiedzieć jak to wychodzi w praktyce?

Kb

Lolek

Dzień dobry Czy ktoś wyjeżdżał z tą firmą do USA w ramach kontraktu? Jak toi wygląda praktycznie, bo napisali pół roku w Stanach, a pół roku w Polsce

Jan
@Lolek

Chodzi ci o stanowisko architekta bo tylko takie znalazłem aktualnie w sieci. I faktycznie trzeba mieć gotowość do zagranicznych podróży służbowych. Ale nie pisało nic o pół roku w Stanach. Powiesz jaka praca cie interesuje?

Unikać

Nie polecam tam pracować, jeśli macie do siebie jakikolwiek szacunek. Stawka marna, benefitów żadnych, o premii też zapomnijcie. Nie bez powodu jest tam taka duża rotacja pracowników. Dosłownie Bangladesz, omijać szerokim łukiem.

Gabriela
@Unikać

Zastanawiające są tego typu opinie, bo niby rozumiesz o co chodzi ale konkretu uzasadnionego brak. Marna stawka to jaka? Premia obowiązkowa raczej niestety nie jest a szkoda ale więcej chyba powodów co do rotacji powinno być, no chyba że serio tylko o kasę tu chodzi?

Unikać
@Gabriela

Marna stawka to najniższa krajowa :) Fakt, premia nie jest obowiązkowa, ale byłaby to jakaś rekompensata za to co się tam zarabia. Na start dostaje się umowę zlecenie na 3 miesiące, zapewniają, że później będzie umowa o pracę, a wciskają kolejną śmieciówkę. Szef to Hindus, który nie ogarnia polskich realiów. Nasprowadzał innych Hindusów, którzy robią za tanią siłę roboczą i najwyraźniej oczekuje tego samego od polskich pracowników. Często zlecane są prace niezwiązane z wykonywanym stanowiskiem. Jedynie wypłata zawsze na czas. Czy takie konkrety mogą być?

Gabriela
@Unikać

Pewnie. ;) wszystko niemalże jasne, czyli ci Hindusi są na identycznych warunkach? Im praca idzie lepiej niż Polakom? Bo teraz to się zastanawiam czy całkowicie nie zostaną wygryzieni w takim układzie

heloł
@Gabriela

Hindusi nie są na tych identycznych warunkach. Hindusi pracują na hinduskich kontraktach 6 dni w tygodniu po 12 h. Bez prawa do urlopów, świąt czy czasu wolnego. Mają zapewnione miejsca noclegowe oraz opłacony transport MZK. Hindusi nawet mają wizyty u lekarzy/w urzędach/bankach/ sklepach organizowane przez Polaków, gdzie są wożeni w trakcie pracy. Polacy mają zobowiązania w Polsce (chorujące dzieci, partnerów, zebrania w szkołach) i nikt Polaka nie niańczy. Polacy muszą sobie za najniższą krajową opłacić noclegi i dojazdy. I na koniec musi ich stać na utrzymanie swoich rodzin w Polsce. Hindusi utrzymują swoje rodziny w Indiach. Nie ma co porównywać.

Czy w Radon Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ptysia

Nie. Nie ma żadnych dodatków, premi, czy za pracę na zmiany. Tylko goła wypłata. I to za najniższą krajową. Nie polecam tam pracować.

Bartek

Witajcie! Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc wpadłem na to forum. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Góry. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Radon Sp. z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Bartek

Pola
@Bartek

Dzień dobry Bartku. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to doradzam firmę AVENTUS GRUOP z Białystok. Pracownicy (wiem to od męża bo tam pracuje) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Pozdrawiam serdecznie. Pola.

Szymon

Oferta dla kierowcy...kilometrowka i diety...wiecie "panstwo" ze wynagradzanie kierowcow z kilometrowki jest nielegalne...Przynajmniej sie dziad nie kryje ze jest dziadem

Lucek

Bardzo Słaba firma brak organizacji Pieniądze katastrofa ludzie bez ambicji bez perspektyw tam pracują.

Paulina
@Lucek

Proszę o nieobrażanie pracowników firmy. Nie wypada pisania o nich, że są bez ambicji i pespektyw. Jest to niezgodne z regulaminem forum i wpis może zostać usunięty a konto zablokowane. Chciałabym się dowiedzieć dlaczego uważasz, że jest to słaba firma?

Radon
@Lucek

Dziękujemy za napisanie opinii na nasz temat. Każda opinia jest dla nas cenna zarówno ta negatywna jak i ta pozytywna. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem biuro@radonexhibitions.pl w celu ustalenia co możemy zrobić w przyszłości, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Pozdrawiamy Zespół firmy Radon

kosarz

Nie polecam ! Wyzysk ! Pracują tam ludzie z indii , każą pracować po 12 godzin , nie polecam !!!!

Nat
@kosarz

Sam jesteś z Serbii - ktoś Ci w firmie wypominał? Nie. Zatem nie bądź hipokrytą D.

Dejan Simić - Serb
@Nat

Jako pierwsze to nie ja napisałem tą opinie nigdy się nie ukrywam jak niektórzy tutaj i piszą pozytywne opinie po pary razy! Przez przypadek przyjaciel zobaczył że skomentowałaś i napisałaś Serb a jestem jedyni Serb w Zielonej Górze i dla tego musiałem napisać odpowiedź na Twoje kłamstwo. A teraz o pracy w firmie... Na początku pracowałyśmy po 10 godz, potem jak przyszły hindusy to ony pracowały po 12 i więcej godzin a Polacy po 8 godzin. I przez to że walczyłem że wszyscy pracują po 8 godzin i odzedlem z firmy, nie zdołałem wywalczyć to bo Ty i reszta z biura który byłyście poltrony właściciela miałyście to gdzieś!!! Lepiej usuń tą opinie bo napisze dokładnie wszystko jak i co było kiedy pracowałem w firmie i jeszcze pokaże dowód (zdjęcia i nagrania rozmów) na to wszystko, które nadal mam!!! Pozdrawiam serdecznie, Dejan Simić

Radon
@kosarz

Dziękujemy za napisanie opinii na nasz temat. Każda opinia jest dla nas cenna zarówno ta negatywna jak i ta pozytywna. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem biuro@radonexhibition.pl w celu ustalenia co możemy zrobić w przyszłości, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Pozdrawiamy Zespół firmy Radon

W

Dzień dobry jakie zarobki na pracownika produkcji?

screw

Polecam ogłoszenie na kierowcę katB w ofercie : wyjazdy i zjazdy do ZG a na rozmowie okazuje się ,że "kórnik" i 20 dni w trasie . ot pominięty szczegół .. heh paranoja i brak szacunku dla ludzi. zmarnowałem dzień urlopu przez niekompetencje rekrutera. pozdrowienia dla Pani Moniki

@screw

Dzień dobry, Zakres obowiązków na stanowisku Kierowcy kat. B jest następujący (fragment ogłoszenia): "- przewóz elementów budowy stoisk targowych do miejsc montażu (teren Europy, głównie Niemcy) oraz powrót do siedziby firmy w Zielonej Górze, - transport materiałów produkcyjnych od dostawców, do naszej fabryki, - przewóz osób na lotniska w Europie, " Jesteśmy firmą produkującą stoiska targowe. Ich elementy trzeba wozić z Zielonej Góry do miejsca targów w Europie. Praca polega na przewiezieniu towaru z Zielonej Góry do miejsca wskazanego oraz powrocie. Nie jeździ się po Europie z miejsca do miejsca. W szczycie sezonu może być nawet 20 dni wyjazdów (również w weekendy - z zachowaniem przepisowych dni wolnych). Jeżeli nie ma wyjazdów zagranicznych, to pracuje się na miejscu. Są miesiące bardziej i mniej intensywne. Przykro nam, że jest Pan rozczarowany procesem rekrutacji. Jest to dla nas cenna informacja i dziękujemy z podzielnie się nią. Zaowocuje to skupieniem się nad zwiększeniem przejrzystości naszych ogłoszeń.

Franciszek
@Monika

Mógłby dowiedzieć się, jak wygląda poziom wynagrodzeń na stanowisku kierowcy? Chciałbym orientacyjnie dowiedzieć się, na jaką stawkę można liczyć oraz czy występują ewentualne pozapłacowe dodatki. Z góry dziękuję za odpowiedź.

zb

polecam. srednie zarobki, ale jest umowa o prace, pieniadze na czas. praca 8 godzin, 5 di w tygodniu. nikt nikogo nie (usunięte przez administratora)

magazynier

Robota jak robota, może pieniądze mogłyby byc lepsze, ale jes umowa o prace, stale godziny, wolne weekendy.fajni ludzie, zawsze pomoga. szefaprawie nigdy nie ma, wiec ciezko cos o nim powiedziec.

były

pracuje się swietnie po 12 godzin od poniedziałku do niedzieli. Powodzenia.

Koszykowa
@były

Praca jest od poniedziałku do piątku. Biuro pracuje w godzinach 8-16, produkcja 7-15, magazyn 7-15 i druga zmiana 11-19. W przyszłości będą 2 zmiany na produkcji i magazynie 6-14, 14-22. To tyle jeżeli chodzi o godziny pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Radon Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Radon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radon Sp. z o.o.?

Radon Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gorzowska 2B
    65-127 Zielona Góra