IN-TECH Rusztowania Sp. z o. o.

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IN-TECH Rusztowania Sp. z o. o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy pracownicy w IN-TECH Rusztowania Sp. z o. o. dogadują się między sobą?

Jan Nowy wpis

@Jajko Pracujesz tam obecnie? Jakie były wymagania na rozmowie o pracę?

Jajko Nowy wpis

Szału nie ma panowie inni płacą lepiej

Scaff Nowy wpis

Robie w UK 6-5 roku jestem advance rusztowaniec NVQ 3 tube and fitting pracuję na British standards jakie są zarobki w Polsce wiem ze rozpoznajecie uprawnienia adv. Mam z tego samego ośrodka szkoleniowego co wy wysyłacie warinngton

Marcin

Czy można przyjść dorobić sobie na rusztowaniach posiadam wszystkie papiery

Maja

@Sylwesterooo Myślę, że najwięcej informacji, jeśli chodzi o historię i zakres działalności znajdziesz bezpośrednio na stronie firmy. http://www.intechrusztowania.pl/o_nas,p2 Jeśli chodzi o szczegółowe informacje o procesie rekrutacji, czy stanowiskach w firmie, to nie mam niestety takich danych. Jeśli jednak masz jakieś konkretne pytania, to zadaj je tutaj. Możliwe, że z odpowiedzią na nie pomoże obecny pracownik In-tech Rusztowania.

Sylwesterooo

Mają nie złożyłem jeszcze czekam mogła by pani powiedzieć coś więcej o tej firmie

Maja

@sylwesterooo złożyłeś swoją aplikacje do firmy In-tech Rusztowania? Aktualne informacje na temat rekrutacji można znaleźć na stronie firmy: http://www.intechrusztowania.pl/rekrutacja

Sylwesterooo
@Maja

Mogła by pani powiedzieć coś więcej o tej firmie

sylwesterooo

Witam chciałbym się dowiedzieć jak jest w tej firmie zarobki czy płacą delegację jak wyglądają mieszkania czy da się mieszkać bo planuję zmienić firmę proszę o odpowiedz

antoni

A jaka jest tutaj możliwość,że jak cię zatrudnia to od razu wyślą za granicę? Widziałem, że co jakiś czas dodają więcej ogłoszeń i niektóre są na Polskę a niektóre np. na Słowację, Niemcy. Nie ukrywam, że wolałbym wyjechać tutaj czy wtedy potrzebne są jakieś specjalne uprawnienia?

jony

Panowie zapraszam do Płocka.. jest firma na terenie Orlenu zawsze potrzebuje pracowników.. pomocnik na start ma 12.50 na rękę za 8 godzin ,za nadgodziny 15.. po miesiącu 14 a nadgodziny 20.. monter nie wiem ile bo to owiane tajemnicą.. pracując cały miesiąc od 6:30 do 17 można całkiem dobre pieniądze zarobić..

thoma

z tego co slyszalem to stawke idzie sobie wywalczyc od 2500tys w gore do 5000,80001100.a nae=wed do 16000tys chlopaki zarabiaja za granica.

kolo

warunki bardzo dobre nie jest zle tylko checi do pracy

wymagajacy

zawsze jest umowa o prace najpierw na czas prubny jak dasz rade to i zalapiesz to dostaniesz na 2 lata oczywiscie umowa o prace

Jcvjfv

W koncu super odp ;) a 2200 przy ilu godzinach?

wymagajacy

pomocnik ma okolo 2200 zl ze wszystkimi + delagacja za karzdy dzien a monterzy z starzem powyrzej 3 lat to indywidualnie ale stawki mozna sobie dobrze wywindowac do gory

Jcvjfv

Ale nie bedziesz monterem bez uprawniwn a jeszcze takich nie mam dlatego chcem zaczac od pomocnika i zrobic sobie kurs czy naprawde nikt niepotrafi okreslic ile zarabia pomocnik ?

Przemko
@Jcvjfv

W 2010 r jako pomocnik zarobiłem 2700. A później 3000 jako monter. Prace w tym fachu jeżeli chodzi o Polskę to się nie opłaca. Najlepiej wyjechać za granicę. Szwecja ....Skandynawia.

Jcvjfv

To pomocnik montera ile ma na reke jak monter ma 9zl :) ?

wymagajacy

8- 9zl na reke umowa o prace srednio pracuje sie po 10 godz do tego plus delegacja 30 zl dziennie i rurzne dodatki i frekfencyjne i premie a wiadomo ze chlopaki z starzem maja lepsze warunki i pamietajcie ze to ciezka praca i dosc niebezpieczna powodzenia

Jcvjfv

A skąd wiesz ze tak dostane ?za tyle to nawet w biedronki nierobia :)

Zostaw merytoryczną opinię o IN-TECH Rusztowania Sp. z o. o. - Świdwin

IN-TECH Rusztowania Sp. z o. o.