In-tech Rusztowania Sp. Z o.o.

Świdwin

Opinie o In-tech Rusztowania Sp. Z o.o.

Maja

@Sylwesterooo Myślę, że najwięcej informacji, jeśli chodzi o historię i zakres działalności znajdziesz bezpośrednio na stronie firmy. http://www.intechrusztowania.pl/o_nas,p2 Jeśli chodzi o szczegółowe informacje o procesie rekrutacji, czy stanowiskach w firmie, to nie mam niestety takich danych. Jeśli jednak masz jakieś konkretne pytania, to zadaj je tutaj. Możliwe, że z odpowiedzią na nie pomoże obecny pracownik In-tech Rusztowania.

Sylwesterooo

Mają nie złożyłem jeszcze czekam mogła by pani powiedzieć coś więcej o tej firmie

Maja

@sylwesterooo złożyłeś swoją aplikacje do firmy In-tech Rusztowania? Aktualne informacje na temat rekrutacji można znaleźć na stronie firmy: http://www.intechrusztowania.pl/rekrutacja

Sylwesterooo
@Maja 02.03.2017 13:36

Mogła by pani powiedzieć coś więcej o tej firmie

sylwesterooo

Witam chciałbym się dowiedzieć jak jest w tej firmie zarobki czy płacą delegację jak wyglądają mieszkania czy da się mieszkać bo planuję zmienić firmę proszę o odpowiedz

antoni

A jaka jest tutaj możliwość,że jak cię zatrudnia to od razu wyślą za granicę? Widziałem, że co jakiś czas dodają więcej ogłoszeń i niektóre są na Polskę a niektóre np. na Słowację, Niemcy. Nie ukrywam, że wolałbym wyjechać tutaj czy wtedy potrzebne są jakieś specjalne uprawnienia?

jony

Panowie zapraszam do Płocka.. jest firma na terenie Orlenu zawsze potrzebuje pracowników.. pomocnik na start ma 12.50 na rękę za 8 godzin ,za nadgodziny 15.. po miesiącu 14 a nadgodziny 20.. monter nie wiem ile bo to owiane tajemnicą.. pracując cały miesiąc od 6:30 do 17 można całkiem dobre pieniądze zarobić..

thoma

z tego co slyszalem to stawke idzie sobie wywalczyc od 2500tys w gore do 5000,80001100.a nae=wed do 16000tys chlopaki zarabiaja za granica.

kolo

warunki bardzo dobre nie jest zle tylko checi do pracy

wymagajacy

zawsze jest umowa o prace najpierw na czas prubny jak dasz rade to i zalapiesz to dostaniesz na 2 lata oczywiscie umowa o prace

Jcvjfv

W koncu super odp ;) a 2200 przy ilu godzinach?

wymagajacy

pomocnik ma okolo 2200 zl ze wszystkimi + delagacja za karzdy dzien a monterzy z starzem powyrzej 3 lat to indywidualnie ale stawki mozna sobie dobrze wywindowac do gory

Jcvjfv

Ale nie bedziesz monterem bez uprawniwn a jeszcze takich nie mam dlatego chcem zaczac od pomocnika i zrobic sobie kurs czy naprawde nikt niepotrafi okreslic ile zarabia pomocnik ?

Przemko
@Jcvjfv 21.06.2016 12:35

W 2010 r jako pomocnik zarobiłem 2700. A później 3000 jako monter. Prace w tym fachu jeżeli chodzi o Polskę to się nie opłaca. Najlepiej wyjechać za granicę. Szwecja ....Skandynawia.

Jcvjfv

To pomocnik montera ile ma na reke jak monter ma 9zl :) ?

wymagajacy

8- 9zl na reke umowa o prace srednio pracuje sie po 10 godz do tego plus delegacja 30 zl dziennie i rurzne dodatki i frekfencyjne i premie a wiadomo ze chlopaki z starzem maja lepsze warunki i pamietajcie ze to ciezka praca i dosc niebezpieczna powodzenia

Jcvjfv

A skąd wiesz ze tak dostane ?za tyle to nawet w biedronki nierobia :)

na start dostaniesz 8 - 9 zl na reke wiec sobie policzcie

Jcvjfv

Wiem ale dzwonili do mnie i mam na oferte na pomocnika montera a nie na montera bo nie mam uprawnien :) i to wszystko wiem bo jest napisane w ofercie pracy :) interesuje mnie jakie sa zaarobki i jak jest w delegacji w tej firmie czy sa jakies diety ile czasu sie pracuje itp ? naprawde nikt nie wie :) ?

Jcvjfv

Jeszcze nie mam kursu wiec mam zacząć jako pomocnik montera :) jako monter może w później się uda . Jestem ciekawy jak się u nich pracuje w Polsce ile czasu w delegacji ile w domu.?i jakie zarobki w Polsce jako pomocnik na początku i czy jest jakaś delegacja na jedzenie?Będę wdzięczny za odpowiedz

Vvfh

To wie ktoś ile można zarobic jako pomocnik montera ?

sssdd

Czy ktos moze powiedzic jakie sa mniej wiecej zarobki na stanowisku pomocnik montera w polsce i za granica ?

qrczak

bardzo gonia za bhp, dmucha sie u nich non stop - za alkohol i inne uzywki wylatuje sie od razu - szczegolnie jak ktos krotko zatrudniony, ale tez mozna zarobic - daja caly osprzęt i ciuchy, jest ok, atmosfera spoczko, robote maja i chyba te z szykuja im sie roboty bo podpytuja o kolegow i monterow, ale tez mało ludzi przechodzi ich sito, ja 3x probowalem - pytali mnie o monterke bardzo szczegolowo, ile stojak wytrzyma i takie sprawy .. masakra ..i choc najmlodszy bylem z grupy - mnie wzieli .. starsi i bardziej oblatani funfle sie nie dostali

Jacek L.

Ja taz to widzialem dzownilem do nich nieraz i ciagle ta sama gadka, ze zbieraja CV, abor trwa i ze beda oddzwaniac tylko ze ten caly smieszny nabor trwa juz od pol roku, a co dzwonie to ta sama glupia gadka. Prawda jest taka ze nigdzie nie maja roboty tylko sobie baze rusztowaniowcow robia. Pewnie jeszcze nigdy nikt nie wyjechal z tej zalosnej firmy.

Zostaw opinię o In-tech Rusztowania Sp. Z o.o. - Świdwin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie In-tech Rusztowania Sp. Z o.o.