Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy iTaxi.pl S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w iTaxi.pl S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iTaxi.pl S.A. w Warszawa

Kierowca

Stanowczo nie polecam, bardzo źle traktują kierowców

Tlux

Zdecydowanie polecam pracę w iTaxi! Panuje tu rodzinna atmosfera, którą tworzą wspaniali ludzie. Firma daje możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Praca w iTaxi zdecydowanie rozwija kompetencje miękkie, takie jak kreatywność czy otwartość, a także, przydatne nie tylko w pracy, umiejętności interpersonalne.

Ewelina

Uzasadnisz w sumie dlaczego tak bezpośrednio to stwierdzasz? Sama jestem mimo wszystko ciekawa o jaki zakres kreatywności w tego typu pracy mogło komuś chodzić. Bez jakich umiejętności nie warto nawet myśleć o zatrudnieniu się? Ktoś ma poradę z własnego doświadczenia?

Max

Witam. Jeśli ktoś lubi przepalać paliwo w iTaxi to spoko. Mi się to nie opłaca. Jeździsz cały tydz po 8 h dIennie i zarobisz 1300 zł - paliwo - wynajem auta zostaje może 500 zł. Generalnie bardzo słabo. Na email nie odpowiadają,pisza że coś robią ale ostatecznie nic. Aplikacja nie działa poprawnie.

@Max

Ok przez moment nie skumałem myślałem, że o dniówce piszesz i się dziwiłem, że te 500 pln na 8 godzin pracy to za mało :D ale jak to wygląda, jeździsz cały czas czy jednak masz dwie godziny ze nikogo nie obsłużysz? Poza tym nie można sobie jakieś marketingu / reklamy zrobić? Byłby lepszy ruch?

Gal Nowy wpis
@Max

Brutalna prawda jest taka że wynajem auta oraz branie samochodów w leasing się nie opłaca bo później zostajesz (usunięte przez administratora)pracy żeby na to zarobić.

Luk Nowy wpis
@Max

Prawda, nie opłaca się kursy są zaniżone po za tym sporo tam kolesiostwa

Bogusia Nowy wpis

Witam. jakie są zarobki dla Kierownika ds. planowania i analiz finansowych? widzę po ofercie ze 4 lata doświadczenia to minimum dla pracodawcy. zastanawiam się przy tym w jaki sposób kandydat będzie sprawdzany na rozmowie. czy ktoś był teraz niedawno i opowie?

Jak wisi teraz ta oferta dla kierowcy taxi to piszą w niej wprost o tym już w samym tytule by zostać kierowca taci i realizować kursy po najwyżej stawce. przy czym teraz w opisie wskazują na to ze najniższy kurs to 15 zł a najwyższy 25 zł. to na jakiej zasadzie mogę brać cały czas ten górny próg?

Przy tej ostatniej opinii odnośnie warunków na taksie i stażu pracy trwającego 1,5 miesiąca, ciekawi mnie ile teraz mogą wynosić te najdłuższe? Wszystko tak naprawdę zależy od sezonu?

Kierowca

(usunięte przez administratora) i wodorosty, a o żadnej rekrutacji nie ma mowy.

(usunięte przez administratora)..y.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Były kierowca

Właśnie dziś po szumnych plotkach i propagandzie że w iTaxi najlepiej po 1,5 miesiaca pracy u nich nie wytrzymałem dalej i podpisałem rozwiązanie umowy.Na wynajętym samochodzie i dorabianiu tych (usunięte przez administratora)partnerów zarówno z korporacją nie dacie rady,koszta rzędu 2k tygodniowo przy obecnych obrotach u nich 2800-3500k maxymalnie przez 12h 6 dni w tygodniu.Nie wierzcie w ani jedno slowo jakie Wam obiecuja bo to są tylko słowa i obiecanki,przy obrocie 3100 pracując 12h 6 dni w tygodniu zostawało mi do ręki 700 zł XDXDXD kasjerka w biedronce więcej zarobi.Uważają się za lidera mając u siebie wewnętrzną konkurencje,klikaczy i (usunięte przez administratora) z którą nie potrafią lub nie chcą sobie poradzić,jak wszędzie zlecenia przechwytywane i dawane bokiem,anulowane przez bazę z niejasnych przyczyn.Na swoim aucie może wyrobicie ale nie idźcie na wynajęty bo tylko popadniecie w długi.Wszystkim obarczany jest kierowca.od 4-6 rano terminówki po aż 25-30 zł.Lider który każe Ci wyjeżdzać rano i brać terminówki po 25 zł,taki to Lider jest właśnie.Konsolidują rynek i zobaczycie co się będzie teraz działo jak będą robić co im się podoba.

Ja chyba trochę z innej beczki się spytam, bo nie o prace zakorkiem tylko za monitorem. Deva od Javy widzę ze szukają po prostu. Od wczoraj dopiero oferta wisi, wiec po pierwsze to powiększanie zespołu projektowego czy po prostu ktoś odszedł? I proces rekrutacyjny jak wygląda?

Oszukany klient

Ta firma nieuczciwa!!! Oszukuje na pieniądze! Wyceniają kurs na 1000 zł, z do zapłaty 3000!!! Również niedopłata kierowcam! Masakra!!! Won z rynku z taką filozofią!!!

Tyle ogłoszeń mają do pracy, ktoś był na kierowcę iTaxi, coś sensownego? Szukam chociaż żeby dorobić na tę chwilę czegoś, a tu w ofercie piszą, że od zaraz potrzebują. Tylko wymagają własnego auta, a pokrywają koszty naprawy? Jak to wygląda, czy sam człowiek z tym zostaje?

NaiwnyJanusz

Tak, naprawią Ci auto, naleją paliwa, a nawet dadzą zapach do samochodu ;)

Michaśka
@NaiwnyJanusz

Ten zapach to chyba dość istotna sprawa jeśli o klienta chodzi? uczą tu jeszcze jakichś zabiegów z tym związanych, które pomagają w utrzymaniu takiej relacji? I jak Wrocław oceniacie pod kątem zarobków? widzę, że są oferty na różne miejscowości, tu mam prace „na miejscu”

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Karolus

06.09.2023 07:09

Karolus ikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy w tej firmie.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Kierowca/taksówkarz.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Karolus ikona wywiad

Około 3000 złotych netto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Karolus ikona wywiad

Jako taksówkarz pracuję już ponad 20 lat, a w tej firmie rok. Mam więc duże porównanie wynikające z doświadczenia.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Karolus ikona wywiad

Nie poleciłbym. Z tej firmy kierowcy odchodzą, zostają tylko ulubieńcy pracodawcy. Jest garstka kierowców, którzy dostają dobre zlecenia - dla innych są najsłabsze kursy. Wymyślane są jakieś punktacje, jak na przykład zbieranie kapsli - im więcej się ich nazbiera, tym teoretycznie więcej zleceń się otrzymuje. Niestety, aby uzbierać odpowiednią liczbę kapsli, trzeba być dyspozycyjnym w pracy przez 15 godzin dziennie.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Karolus ikona wywiad

Trudno mi znaleźć coś, co lubię w pracy w tej firmie. Przede wszystkim obsługa kierowców z poziomu centrali nie jest zbyt miła.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Karolus ikona wywiad

Odbywa się jedno szkolenie, jeszcze przed przystąpieniem do pracy. Nie widzę potrzeby dodatkowych szkoleń na tym stanowisku.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Karolus ikona wywiad

Atmosfera jest bardzo zła. Szanuje się w tej firmie tylko wąskie grono kierowców, reszta jest traktowana jak robotnicy - jeśli pojawiają się jakieś uwagi, pracodawca po prostu żegna się z takim pracownikiem.

Karolus ikona wywiad

Jest bardzo wiele rzeczy do poprawienia w tej firmie, długo można by się o tym się rozpisywać. Przede wszystkim potrzebny byłby szacunek wobec kierowców i równe traktowanie wszystkich pracowników.

Ignac

Kierowco iTaxi uważaj na vouchery. W trakcie kursu jest płatność biznesowa, czyli bezgotowka. Po wpisaniu kwoty i kliknięciu ok często pojawia się info żeby pobrać gotówkę od pasażera. Jeśli nie chcesz wozić pasażerów za darmo i jeszcze płacić prowizji dla iTaxi w takich kursach - kursach na vouchery - zawsze sprawdzaj czy voucher nie jest pusty.

Driver

Przejmują jedną firmę po drugiej a ja mam 5-6 kursów na miesiąc z tej apki .o co chodzi ( miasto wojewódzkie)

Wicek1980

Najgorsza firma przewozowa w Polsce!!!! Oszukują, kręcą ! nie mają żadnej bazy pojazdów, polski (usunięte przez administratora) !!!!!!!! Dział rekrutacji w Warszawie to prowizorka i naciąganie kandydatów na kierowców. Nie oddzwaniają , nie przychodzą na umawiane spotkania rekrutacyjne generując koszty dla kandydatów którzy przyjeżdżają z innych miast na rozmowy. Podobna sytuacja jest z ich tzw "partnerami flotowymi" przekazane do nich telefony od 5 dni nie odpowiadają na smsy i telefony. Stanowczo Nie polecam tej firmy szczególnie dla kandydatów na kierowców !!!!!!!!

Kierowca

Stanowczo nie polecam, bardzo źle traktują kierowców

grzegorzmarciniak4968@gmail.co

Nie polecam. Pier jeździłem na zwykłym samochodzie było ok zlecenia mizerne ale wyrobiłem to co miałem. Później premium to te lepsze trafiały do innych premium. A jak mi podebrano pasażera to chciałem rekompensatę bo stałem i czekałem na niego w Siedlcach do Warszawy. Sprawa ucichła bo... Mają to w (usunięte przez administratora)innych kierowców wyżej cenią tych swoich stałych a układy tam są. Dają zlecenia te lepsze swoim kierowcom. Więc NIE POLECAM tam pracować..wladujesz się w koszty i nic z tego nie będziesz miał! Wybierz inna korporacje niż ta! Ludzie w biurze na przasnyskiej bardzo mili,jak i p. Barbara na słuchawce złota Kobieta. Bo oni nalicza kara od już ale jak tobie się należy nie uzyskasz od nich żadnych pieniędzy za straty. I uważajcie na niektórych partnerów co dają wam samochody jak twierdzą to tylko biznes a przy takich zleceniach nie utrzymacie samochodu jak weźmiecie od takiego partnera co daje wam samochód. Więc zastanówcie się 2 razy. Czy chcecie dokładać to nie w tej firmie!!!!!

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Analityk w iTaxi.pl S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Sylwia

pracują tu bardzo mili ludzie, chętni do wsparcia i pomocy

jareth

Niestety,nie polecam.Firma reklamuje się jako przewożąca zwierzęta,a zamawiając kurs na 3 doby wcześniej nie są w stanie zagwarantować ,że taksówka będzie.Dzwoniąc dzień wcześniej również nie mają nikogo,któ przewiezie średniego psa.Dno i muł bagienny.Odradzam.

Tlux

Ewelina

X Xx

Tak, żeby nie było za wesoło - około 22:30, stojąc na Sekundowej dostaję zlecenie do Krakowa po pasażera i kurs z nim do Warszawy. Mam na dojazd 20 minut, bo to przecież jakieś 2 - 3 kilometry. Oczywiście natychmiast anulowany, ale z ciekawości prześledziłem to, co działo się potem. Bardzo fajne komentarze o jakimś (usunięte przez administratora) bo "...mam znajomości w biurze i centrali...", a (usunięte przez administratora) niech stoi dalej. Ten "znajomy" wrócił do Warszawy około 7:30 rano, ale czekałem na niego. Zapytałem w biurze, z jakiego powodu pojechał on (numer korporacyjny miałem), a mnie to zlecenie zabrano, dając wcześnie niejako proforma? W odpowiedzi podziękowano mi za współpracę. O rozliczeniach nie napiszę, bo połowa biura powinna siedzieć za machloje z podatkami. Ot - taka to firemka i bardzo dobrze, że w końcu ich olałem. Ja - ich, nie oni mnie. Jedyna korzyść to nowe doświadczenie z durniami.

XYZ

Na 4 lata pracy w ITAXI trafił mi się jeden zamiejscowy kurs - do Garwolina. Trafił się on wyłącznie dlatego, że adres był w komentarzu, a nie w głownej "pinezce" oraz dlatego, że była napisana tylko nazwa ulicy bez miasta. Po kontakcie z klientem okazało się, że pojechałem na tę ulicę, ale w Warszawie, a miałem jechać do Garwolina. Biuro pewnie było wściekłe, że ktoś wypuścił ten kurs dla "swoich" obcemu. Pozostałe zamiejscowe, dalekie trasy były, albo nie do wyklikania, bo hehe algortym i musi pan szybciej klikać, albo po zaakceptowaniu go przeze mnie dzwoniło biuro i mówiło, że klient odwował i muszą anulować xD Kiedyś podjechałem w miejsce "anulacji przez klienta" i okazało się, że jednak nie anulował :( (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w iTaxi.pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy iTaxi.pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iTaxi.pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 14 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy iTaxi.pl S.A.?

Kandydaci do pracy w iTaxi.pl S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

iTaxi.pl S.A.
3.3/5 Na podstawie 87 ocen.

iTaxi.pl S.A.