Opinie o Itaxi.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Itaxi.Pl Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Itaxi.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itaxi.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Adam

Wszystko wychodzi na jaw, biuro straszy nas sankcjami prawnymi. Sterują i wydają zlwcenia swoim ustawionym po układach. Czemu Ci kierowcy nawet z nami nie rozmawiają ? Proste. Palą głupa a biuro ich kryje. Wyrzucają nas, rozwiązują umowy bo jesteśmy nie wygodni. Biuro ogłasza że nie będzie tolerować hejtu nienawiści i pomówień. To wszystko mydlenie oczu. I zastraszanie taksówkarzy na których żyrują ubierają się i jedzą. Jeżdżę 9 lat i w żadnej firmie nie było takiego świństwa jak tu od strony zarządu . Brak mi słów a mógłbym opowiadać, mamy wiele faktów i potwierdzeń że tak jest chodź biuro zaprzecza. Nasi klienci nie mają pojęcia co tu się dzieje dlatego jeszcze korzystają z iT ....

Obiektywny

Czytam i nie widzę odzwierciedlenia w rzeczywistości. Mnie osobiście pracuje się dobrze. Cenie jasne zasady. Pracuję sumiennie i widzę, że odzwierciedla się to w moich osiągnięciach. Kierownicy terenowi fakt widać, ich na każdym kroku. Kontrolują na potęgę! Czy są tacy straszni jak czytam? Moje doświadczenia są dobre. "Kontrolowało" mnie już trzech. Białe Audi, Czarny C4 i Biała Toyota. Wszyscy rozmawiali ze mną jak z kolegą. Spoko goście. Obecna sytuacja kwarantanny jest podła w całej branży. Nie jestem pewien ale i Taxi chyba pierwsze rozdało płyn do rąk, folię i darmowo ozonują auta. Dla mnie jest ok.

Uber jest the best
Klient

Taxi to przeżytek. Tylko (usunięte przez administratora) płaci 3zł/km, skoro mogę mieć identyczną usługę w cenie dwukrotnie a nawet trzykrotnie niższej. A przy okazji kierowcą jest kulturalny przybysz z krainy orientu, lub wielojęzyczny słowiański brat zza wschodniej granicy, a nie gburowaty złotówiarz z wąsem, który naciągnąłby na ostatniego grosza. Janusze myślą, że są ciągle lata 80-te i ludzie będą płacić za podwózkę jak za zboże. Niby z jakiej racji, mielibyście zarabiać dobre pieniądze? Za prowadzenie samochodu? Przecież to jest umiejętność, którą posiada większość społeczeństwa. Chcecie zarabiać - przekwalifikujcie się. Lekarze, prawnicy, branża IT - cały świat stoi otworem. Kiedyś to było- dzisiaj już nie jest i nie będzie- jest 2021 rok i doba GPS i aplikacji. Kierowcą może zostać każdy - Pan Abdullah, który do wczoraj żył wśród wielbłądów i ludów koczowniczych na Saharze. Dziś przyjeżdża do Warszawy, wchodzi na Gumtree, odpisuje na ogłoszenie i już wieczorem jest pełnoprawnym kierowcą korporacji Uber lub Bolt Taxi, czyli taksówkarzem jak Wy.

Kierowca Warszawa

Witam, Nie rozumiem czego oczekujecie od korporacji tsksowkarskiej w okresie pandemii oraz na dodatek wakacji. Uchylę rombka tajemnicy, otóż iTaxi skupia się w sektorze b2b więc okres wakacji zawsze był troszkę słabszy. Jednak jest to jedyna korporacja która zapewniła pracę w tak ciężkim okresie jakim było rozprzestrzenianie się COVID-19. Jedyna korporacja która dzięki zapewnieniu pracy swoim kierowcom zaczęła zdobywać co raz więcej klientów w czasie COVID-19. Teraz wszędzie jest ciężko więc pisanie że w iTaxi najgorzej jest nie nam miejscu. Pozdrawiam

Uber jest the best

X Xx
@Uber jest the best

Czegokolwiek się nachlałeś - nie pij już. "kulturalny przybysz z orienty lub wielojęzyczny słowianin ze wschodu " - jak trzeba mieć zryty beret, żeby coś takiego napisać???? Patrzyłeś kiedyś matole, jak cię wiozą i kiedy okradną??? Jeśli nie, to wysil się nieco i uruchom podczas podróży choćby mapę google. Zobaczysz ciekawostkę, jak cię rąbią w rogi a ty nawet o tym nie wiesz. Zwróć mu uwagę, to wielojęzyczny słowianin powie ci durniu, że "... nie ponimaju...". To jest ta twoja wielojęzyczność. Przestań oszukiwać ludzi w jakimś (usunięte przez administratora) uberze i weź się za normalną robotę, albo wracaj na ukrainę, bo wojna wisi na włosku.

Google
@Uber jest the best

Najlepiej by było gdyby kojarzenie kierowców i pasażerów odbywało się przez wbudowany mechanizm Google maps za symboliczną opłatą tak jak reklamują się inne firmy w internecie. Bo teraz zarabiają pośrednicy a nie kierowca. A to kierowca ponosi największy wysiłek w tej pracy.

Olga
@Uber jest the best

Wspomniałeś w swoim komentarzu o zarobkach za kilometr w Itaxi. Ja właśnie chciałabym zapytać o to, ile mniej więcej kilometrów dziennie jeździcie w tej pracy. I czy macie jakieś normy i czy są one bardzo wyśrubowane. Jak to wygląda twoim zdaniem?

@Google

Być może booksy spełni Twoje plany. Popieram ten pomysł. Booksy ma działać w wielu krajach z jasnymi i uczciwymi zasadami równymi dla wszystkich. Tak działa freenow choć wycena kursów lite jest totalnie nieopłacalna dla kierowców. A itaxi działa tylko w Polsce i nieuczciwe zasady i regulaminy ma typowo polskie.

Mobius
@Uber jest the best

Życzę Ci "kolego", abyś znalazł się w podobnej sytuacji jak obecnie taksówkarze, era Januszów się dawno skończyła, raczej nie jesteś na czasie, rząd, który niszczy swoich obywateli spychajac ich do szarej strefy nie zasługuje na to by rządzić. A pieniądze, które powinny zostać w kraju wypływają za granicę i tyle w tym temacie. Nadmieniam, że nie jestem taksówkarzem, to tak dla jasności. I jeszcze jedno Pan Abdullah nie ma pojęcia o naszym prawie o ruchu drogowym, a powinien, bo powinien być odpowiedzialny za bezpieczeństwo pasażera a nie jest.

Jusek III waza Nowy wpis
@X Xx

Sam się przekwalifikuj na pisanie reklam toi toi bo może to komuś potrzebne w odróżnieniu od Ubera. Skończą się pieniązki w Uberze itp to skończy się publiczne zainteresowanie najgorszą usługą przewozową, gdzie niebezpieczni i zagubieni dzicy wozitiele będą udawać zawodowych kierowców. Wycena kursów jest w każdej normalnej korporacji w każdym dużym mieście. Uber niekoniecznie wychodzi najtańszy bo potrafi cena mocno skoczyć choćby ze wzgledu na deszcz. Jest na pewno gwarancja najniebezpieczniejszego przejazdu - ciagle widać wypadki ubera/bolta na ulicach.

Kierowca Warszawa

Jacek
@Kierowca Warszawa

Jak masz tam układy albo jesteś koordynatorem który dostaje lepsze kursiki albo masz poinstalowane mody do apki to możesz tak pisać. Auta itaxi są najczęściej stojacymi autami na mieście.

Dyzio
@Kierowca Warszawa

Ty jesteś trollem z biura a nie kierowcą przed pandemią było mało pracy a teraz to kicha poza tym to układowcy mają zlecenia kolesi z biura takich kapusi koordynatorów

Stasio
@Dyzio

Coś w tym jest. Wystarczy popatrzeć na działającą aplikację.

Adam
@Kierowca Warszawa

Covid-19 hahahaha komu Ty chcesz makaron na uszy nawinąć. Ogarnij sie, 21 wiek doba niewidzialnych wirusów I bezobjawowy chorób.... ????????????

GalAnonim Nowy wpis
@Kierowca Warszawa

Wypisz wymagaj wyrecytuj ;) autorem jest chyba jeden z *Naganiaczy* tzw.Parobek ;)

Disaster

Jest 9.30, 1 września i ja stoję od 20 minut na Włochach i czekam...

Jacyngiel Nowy wpis
@Disaster

Bo zlecenia poszły pod stołem pewnie

EM Nowy wpis
@Disaster

Niestety przewróciło im się nie powiem gdzie. Jak była pandemia, to brali wszystko, nawet krótkie kursy po 11-12 zł. Niestety teraz, w przeciągu tygodnia, już drugi raz mam anulowane zamówienie, bo nie ma dostępnego kierowcy. Ciekawe… , że taki dobrobyt znowu nastał. Niech tylko nie płaczą i nie strajkują, że mało zarabiają albo coś .

Kasia R
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Klient

Zamówiłam taksówkę na Itaxi na 2 dni przed wyjazdem. Transport miał dotyczyć lotniska. W dzień wyjazdu stałam 30 min przed domem o 4 nad ranem i taksówka się nie pojawiła. Dodzwonić się na info linie niemożliwe tylko automatyczne przyjmowanie zgłoszeń. Byłam zmuszona zamówić inna taxi. Byłam spóźniona na lotnisko co za stres. Dodzwoniłam się po 2 godz i pani powiedziała mi ze kurs został odwołany bo nie udało im się zorganizować taxi!! Tylko dlaczego mnie nikt o tym nie powiadomił? Co za brak kompetencji żenada. NIGDY WIĘCEJ

Kierowca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

(usunięte przez administratora) i wodorosty, a o żadnej rekrutacji nie ma mowy.

Pytania

(usunięte przez administratora)..y.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tosia
Klient

Dla mnie jako klienta firma tzw. Krzak- zamówienie kursu przez aplikację nie jest równoznaczne że się napewno odbędzie-szok!?Trzeba wydzwaniać co chwila i dowiadywać się czy łaskawie jakiś taksówkarz raczy wziąć kurs. Przewożenie zwierząt - o czym tak pięknie informuje aplikacja to stek bzdur- można czekać i czekać i czekać……sorry , chyba nie o to chodzi szanowna spółki zło

iTaxi
@Tosia

Pani Tosiu, jeśli zamówi Pani kurs przez aplikację to widzi Pani czy kierowcy w Pani lokalizacji są dostępni, czy któryś z nich podjął kurs i gdzie się znajduje. Co do przewozu zwierząt to takie kursy są realizowane codziennie i do tej pory nie mieliśmy takich zgłoszeń. Być może dłuższy okres oczekiwania wynika z faktu iż obecnie po odmrożeniu gospodarki zainteresowanie naszymi taksówkami jest bardzo duże. W godzinach szczytu i niektórych miastach rzeczywiście czasy oczekiwania mogą być nieco dłuższe. Bardzo przepraszamy za to i zapewniamy, że pracujemy również nad tym aspektem. Jeśli miałaby Pani dodatkowe pytania dotyczące kursu zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bok@itaxi.pl postaramy się pomóc i wyjaśnić wszystkie kwestie.

No tak
@Tosia

bo nie będziemy wozić twoich zaśmierdziałklych brudnych zwierząt.. samochód to nie piaskownica, w której ty zostawiasz po sobie i swoim czworonogu (usunięte przez administratora) - i jeszcze chcesz zapłacić jak za bilet autobusowy..

Były kierowca iTaxi
@iTaxi

Chyba tak nie do końca jest prawdą to, że nagle taki wysyp zleceń. To stwierdzenie świadczy raczej o braku licencjonowanych kierowców, którzy dali sobie spokój z taxi po decyzjach polskiego rządu i skutkach epidemii. Krótko rzecz biorąc- zbankrutowali. Stąd umowa z Eternis- firmą która zazwyczaj wynajmuje samochody ...lewusom. Tym jednokolorowym i tym barwnym. Czytanie między wierszami jest dobrym sposobem na określenie sytuacji (w tym przypadku iTaxi) To desperacki krok ze strony tej absolutnie porządnej poniekąd firmy, ale w obecnych warunkach nie ma innego wyjścia jak współpraca z lewusami...Oczywiście tego nie pochwalam. Jednak tonący brzytwy się chwyta. Reasumując: branżę taxi zabił polski rząd i koronawirus. Firmy taksówkarskie łapią się wszystkiego (niczym tonący brzytwy), tylko po to, żeby przetrwać na rynku...

pik
@Były kierowca iTaxi

No to jest całkowita prawda . Wszystkie apki współpracują z pośrednikami -lewusami. bo my na własnej działalności nie wytrzymujemy z konkurencją wystarczy tylko ZUS 1500 zł a oni wszyscy na umowe zlecenie na 1/8 etatu. a rząd na który zawsze głosowałem wbił nam GWÓŻDZ do trumny ustawą lex uber to była celowa zagrywka z ich strony .dobra zmiana od nowego roku to 2020 zł miesięcznie więc reszta odpadnie . tylko saszki bez kosztów przetrwają

Ciekawy (były) Driver

Jak tam sytuacja ze zleceniami? Poprawiło się nieco, czy dalej bryndza, która zaczęła się w marcu 2020 ? Ja osobiście zawiesiłem DG z końcem roku 2020. Pewnie już jej nie wznowię, bo Rząd i koronawirus zrobiły ,,swoje'', a jeżdżenie po 1,20 brutto w barwach lewusowskich firm i bycie kojarzonym ze wszelkiej maści lewusami nie wchodzi w grę.

Mateusz M
@Ciekawy (były) Driver

Jest tyle roboty, że nie ma czasu odpisać. Bierz Camry w leasing i wracaj, na co czekasz ??

Ola
Klient

Jeżdżę z iTaxi od kilku miesięcy i do tej pory wszystko tak jak należy.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Itaxi.Pl Sp. z o.o.?

Leniwiec

Np. o topografię.

Na przykłąd
@Pytanie

Na przykład o pomoc w ugotowaniu zupy

paula
@Pytanie

Nie idź tam. Będziesz stał na słupie godzinami, a poza tym tam jeździ się dla punktów a nie dla pieniędzy.

Głuchy
@Pytanie

Spodziewać możesz się wszystkiego ale miej świadomość, że nie będzie to rozmowa rekrutacyjna ale rozmowa o nawiązaniu współpracy. Przeczytaj dobrze regulamin i zastanów się dwa razy przed podpisaniem. Itaxi spada w rankingu i jest już blisko przewozów. Zarobek maksymalny 3000 zł netto. Mało zleceń. Biuro o wielkich aspiracjach i wizjach.

Obserwator
@Głuchy

W czasie pandemii jak wszędzie, ale teraz jest bardzo dużo

Wojtek
Kandydat

O widać jak zjechały opinie U słabiutko

Mobius

Jestem byłym kierowcą iTaxi, na zasadzie współpracy, jedno co mogę powiedzieć to, że ta firma nie jest w pełni uczciwa w stosunku do współpracujących kierowców, podobnie jak zasady pracy, które stworzyła. Jednym słowem zarząd chciałby aby w zasadzie spać w samochodzie, nie mieć życia rodzinnego. Co do kwestii finansowych też można by było dużo powiedzieć, in minus oczywiście. To jest moja osobista opinia i to wszystko jeżeli ktoś inny widzi to inaczej ma do tego prawo, ja wyrażam swoją w oparciu o osobiste doświadczenia współpracy z tą siecią.

Aneta

Itaxi to największa flota taxi w Polsce. Firma działa w każdym większym mieście (w tym Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście). Spółka dysponuje tysiącami samochodów. Jakie warunki umowy oferuje Itaxi, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

@Aneta

Prawda jest taka, że itaxi nie ma swojej floty tylko współpracuje z kierowcami taxi na nieuczciwych zasadach. Itaxi to tylko niedorobiona aplikacja. Pasażerowie rezygnują.

King

Startup lub firma zbliżona do freenow. Obciachowa okleina i słaba aplikacja. A całą resztę najlepiej poznać osobiście.

Nie polecam

ODRADZAM jazdę dla itaxi. Klienci dziadowscy, .. najklepoiej przejazd za darmoche by chcieli. Usługa taxi bilet to jakas paranoja. Nie dość, zę 1 taryfa - to jeszcze itaxi okłamuje zaniża realną ilosc km. Jazda dla itaxi to bycie frajerem. Odpuściolem sobie itaxi 4 dni temu po 6 miesiącach użerania sie z bylejakimi klientami. albo z pseudopłatnością biznes. Doo tego kierowca nie ma żadnej pomocy ze strony supportu Biura Obsługi Kierowców. Aplikacja cyklicznie się zawiesza. NA wolnym kończącym nie masz szans na przyjecie kursu. bo co z tego, zę klikasz jak nie możesz go rpzpocząć. bugi w aplikacji.

klient
Klient

Poznań dzwonię na centralę aby zamówić taksówkę jak sie wychodzi z niektórych gmachów trudno zamówić z wyprzedzeniem na godzinę . " Panienka z okienka nie mogę przyjąć zamówienia brak taksówek proszę dzwonić za 15 min . Kolega dzwoni z innego nr tel. ten sam adres początkowy ten sam adres docelowy. Zlecenie przyjęte taksówka będzie za 5 min. Ok jest pytam kierowcy gdzie stał i ile na postoju . Stałem 3 godziny na postoju około 1 km od miejsca zamówienia ul. 23 lutego zamówienie z ul. Hejmowskiego I co narzekacie na brak kursów godz. 15:: kierowca miał w tym dniu od 6:00 dopiero 3 kurs . Tak można wykańczać kierowców z pozycji Łomży gdzie panienki siedza w centrali co na to Krzychu i Prezes Andrzejek z Zarządu co na to Agnieszka z centrali wszystko OK Kierowcy na was zarabiają w wy macie wszystko w nosie.

Jagoda
@klient

W Warszawie dzieje się tak od dłuższego czasu. Ale w Warszawie itaxi poszło o krok dalej a nawet o dwa kroki bo zamówienie przez aplikację z konta biznes to taksówka bedzie za 15-20 minut najmarniej i w 95% będzie to kierowca "FLOTOWY" nie mylić z gwarantowana jakością bo na 99% zapłacicie troszkę więcej za bardzo średnia jakość a w tym samym czasie tylko z konta prywatnego będzie kierowca do 10 minut i na bank nie flotowy, uśmiechnięty spokojny i w pachnącym samochodzie i na 100% nie zapłacę grosza więcej niż się należy bo temu kierowcy poprostu zależy. Itaxi idzie równią pochyłą w bardzo dużej mierze dzięki kierowcom którzy są na innych zasadach niz kierowca na własnej działalności i to niestety widać wyraźnie.

Aplikacja
Klient

Kursy przyznawane nie solidnie Stoisz pod adresem po kurs przyjeżdża partner flotowy A klient stoi ii czeka 8 minut na chodniku . Róbcie tak dalej Zostaniecie z zamszowymi .

Robert

Ogólnie bardzo mało zleceń wszystko na poziomie 20 PLN i dolot 4 km Dramatyczny scoring najlepiej być zalogowanym 20 h dziennie przez 7 dni Bilety wyceniane nisko za nisko Długie dolotu czekanie . Jak jednogo dnia będziesz mniej godzin w aplikacji to na drugi dzień stoisz i śpisz . Rynek jest słaby ale zasady które tu wymyślają to pętla na szyję kierowcy . Coraz słabiej to działa i ciągle szalone pomysły . Kary finansowe za wszystko . Ogólnie biuro ponosi fantazja . Niby nic nie musisz ale punkty spadają i stoisz 3-4 godziny albo ruchy po 15 PLN. Wymagania z kosmosu . Kursy biznesowe /2-4 km/ ubiór jak szofer prezesa szkoda że nikt z tego nie korzysta . Klient jest Bogiem a kierowca to nikt.

Ja
Klient

Chciałbym skorzystać kiedyś z bilet iTaxi. Powiedzcie mi, jak jest z tymi biletami. Czy kierowca ma kasownik w samochodzie, czy używa się skycasha? Czy trzeba kupować 30 minutowy bilet, czy wystarczy 20-minutowy? Swoją drogą dobra opcja, za 4.40 wolę się przejechać Toyotą Auris niż śmierdzącym tramwajem. Mam nadzieję, że auta są nie starsze niż 2017 rok, bo dziadostwa nie toleruję.

X Xx
@Ja

Proponuje któregoś przewoźnika. Tramwaj sobie odpuść, bo tym środkiem komunikacji głęboki teren nie jeździ. Nie jest wpuszczany,

Dyzio

Firma (usunięte przez administratora) i kupa szlamu zrobili ze swoich kolesi kapusiów kolaborantów którzy mienią się nazywać taksówkarzami a to zwykli konfidenci opłacani przez itaxi brak pracy kierowcy całymi dniami polują na jakiś kurs wystarczy spojrzeć po postojach ilu oczekuje godzinami na zlecenie ta firma jest na dnie tylko udaje że jest inaczej kolesiostwo i nepotyzm to ich motto

Marek katowice
Klient

Pozdrawiam Pana Grzegorza Super kontakt z klientem.Dowiozl rzeczy,ktore zapomnialem.Niby zwykle rzeczy ale pomocny,grzeczny,usmiechniety W tych czasach mile. Pozdrawiam i wszystkim polecam uslugi

Szkoda jazdy dla itaxi.

Do czasu gdy itaxi nie da kierowcom możliwości oceny pasażerów na wzór uber bolt to tylko pasażer ma oceniać przejazd..?? Tak być nie może. Już miałem ze 20 telefonów w sprawie wyjaśnienia czemu pasażer był niezadowolony. Bo zawsze to samo - klienci itaxi to niska półka. Biedota. Klienci ogromnie roszczeniowi. Klienci itaxi (usunięte przez administratora) Centralistki itaxi to jakaś dzieciarnia bez wiedzy o pracy kierowcy TAXI. Bilet itaxi zaniża rzeczywiste kilometry przejazdu. Szkoda jazdy dla itaxi.

Zostaw merytoryczną opinię o Itaxi.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Itaxi.Pl Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 32 ocen.
Itaxi.Pl Sp. z o.o.