Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy iTaxi.pl S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w iTaxi.pl S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iTaxi.pl S.A. w Warszawa

Eleonora

Gratuluję Państwu którzy wysupłali takie wspaniałe opinie. Po prawie 2 latach pracy w tej firmie wiem, że zmiana dyrektorow spowodowała katastrofę. Pani dyrektor nie wie o co chodzi w taksówce, kompetencje dziewczyn z biura oceniam na totalne 0. Odpinanie terminowek to standard, biuro obsługi kierowcy nie potrafi wytłumaczyć dlaczego. Pracujesz tylko wtedy kiedy jesteś premium em i wchodzisz w (usunięte przez administratora)

@Eleonora

Dziewczyny z biura robią to co każe im Góra

@Eleonora

Więc w najbliższym czasie będą lobbowały zniesienie stref oraz taryfy nocnej Bo tak chce pan paziński i pani dyrektor Gołębiewska

Zgadzam się w 100%

Mario73
@Eleonora

Chyba Eleonorka została wywalona za jakieś kombinowanie i teraz jedzie po wszystkich jak walec żeby sobie ulżyć.

Prius- Warszawa

Kierowcą ITaxi jestem od trzech lat. Nigdy nie narzekałem na współpracę ani na zarobki. Jeśli kierowca chce pracować to zarobi. Wszyscy narzekacze to (usunięte przez administratora) i kombinatorzy . Zamiast uczciwie pracować stoją na słupach i szukają sensacji.

Były kierowca

Przepracowałem w itaxi kilka miesięcy i była to moja najgorsza korporacja w której jeździłem, biuro i centrala totalnie nie mają pojęcia o tym jak działa aplikacja, punkty i algorytm to propaganda, jak masz starszy samochód a stoisz pod adresem i tak po klienta przyjedzie młodsze auto. Firma działa na niekorzyść taksówkarzy (usunięte przez administratora)

dla mnie jest ok

Kierowca

(usunięte przez administratora) i wodorosty, a o żadnej rekrutacji nie ma mowy.

(usunięte przez administratora)..y.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Alex

dla mnie ok - taksówki na czas, kierowcy też spoko

Edyta

zamawiam tylko przez apkę i jestem zadowolona bo widzę kiedy kierowca będzie i zawsze wybieram przejazd z ceną gwarantowaną bo chcę wiedzieć ile mnie kurs będzie kosztować zanim wsiądę do taxi.

Leon

ok

Daniel

dla mnie ok, nie mam uwag co do jakości czy terminowości

Alicja

jeżdżę biznesowo i dotychczas nie miałam żadnych problemów

Inga

czysto, miło i na czas

Przemek

kursy bezproblemowe, szybko i na czas

Kuba

jest ok

GrześGdzieś

Kto wypisuje te głupoty?

Klient

korzystam biznesowo jest ok

Ja jestem zadowolony. Dobrej jakości auta, duża dostępność i cena gwarantowana to dla mnie główne zalety iTaxi.

Dyrektor Public Relation

Wpisy od 29.03 do 31.03.2022 wyglądają super. Świetna robota. Gratuluję.

Łukasz

Obsługa na najwyższym poziomie, dobrej jakości auta i kierowcy ok

Wika

Kierowcy sympatyczni, precyzyjnie realizują zlecenia. Wybierają najbardziej optymalne trasy.

Gabi

Według mnie najlepsza korporacja taxi w Warszawie, nigdy nie miałam żadnych problemów a poza tym czuję się bezpiecznie jeżdżąc z nimi.

Olina

Usługi iTaxi są bardzo dobre i na wysokim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w iTaxi.pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy iTaxi.pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iTaxi.pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 14 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy iTaxi.pl S.A.?

Kandydaci do pracy w iTaxi.pl S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

iTaxi.pl S.A.
3.3/5 Na podstawie 87 ocen.

iTaxi.pl S.A.