opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

iTaxi.pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(894)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)

Opinie(894)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Logo
  • Poznaj nas bliżej
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Gdzie jeździmy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas bliżej

Nasze usługi

Gdzie jeździmy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - iTaxi.pl Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o iTaxi.pl S.A.

Opinie

Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o iTaxi.pl S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    17.01.2023 14:49

    Pracownik

    Jestem taksówkarzem w itaxi tak jak w wszędzie (usunięte przez administratora) w wydawaniu zleceń kolesiostwo dostaje najlepsze kursy a zwykły pionek (usunięte przez administratora) zbiera z miasta przy rozliczeniach też (usunięte przez administratora) . Najlepiej by było jak by pasażerowie nie podawali punktu docelowego
    ReviewUserIcon
    Rrrrr

    02.10.2024 20:53

    Były pracownik

    Jezdziłem kiedyś w itaxi i potwierdzam kolesiostwo i zabieranie kursów dla swoich
    ReviewUserIcon
    Driver

    09.02.2025 11:35

    Pracownik

    Oj czyżby @Pracodawca zapomniał się przelogować z fejk konta?
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    08.02.2025 19:39

    Pracownik

    Jak widzę te odpowiedzi pisane przez Itaxi to myślę a raczej jestem pewny że to pisze jakaś sztuczna inteligencja bo normalny człowiek o zdrowym umyśle by takich głupot i ściem nie pisał.poprostu Itaxi ma głęboko gdzieś kierowvów i póki będą płacić to będzie dla tych ludzi interes.poniszczyli w wielu miastach taksówki i albo to była jakaś zasłona potrzebna dla nich albo nie mają najmniejszego pojęcia jak to funkcjonuje.z kolei nie bierze Itaxi pod uwagę że tacy bezpieczni to nie są bo zawsze można ich pozwać za nie wywiązywanie się z obowiązku pracodawcy i z umowy.można to zrobić pozwem indywidualnym jak również zbiorowym.poza tym istnieje jeszcze pip gdzie też można złożyć skargę.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    PwB

    05.02.2025 14:26

    Inne

    Trzeba ich olać i załozyć nową korporację z widocznym scoringiem i. algorytmem przyznawania zleceń . (usunięte przez administratora)
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    07.02.2025 12:20

    Pracodawca

    Cześć, Kierowca na bieżąco widzi swój średni scoring w aplikacji Kierowcy, w zakładce “Osiągnięcia”. Jeśli chciałbyś szczegółowo przeanalizować swój scoring dzienny, zapraszamy do kontaktu z Działem Floty lub Biurem Obsługi Kierowcy: 22 439 00 77 [email protected] Zlecenia są przydzielane Kierowcom na podstawie algorytmu analizującego i łączącego scoring oraz czas dojazdu Kierowcy do miejsca odbioru Pasażera. Przejazd odbywa się zgodnie z wybraną przez Pasażera kategorią (Standard, Electric, Eco, Premium, Bus, Kombi). Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    07.02.2025 17:30

    Były pracownik

    Zrobiliście z normalnych korporacji (usunięte przez administratora), gdzie taksówkarze nie potrzebowali scoringu żeby mieć chęci do pracy. W zamian za to szanujący się kierowca pójdzie do normalnej korpo/zrzeszenia. A u was będzie ciągła rotacja kierowców bo nie da się tak normalnie pracować. Taxi to nie (usunięte przez administratora) Zrozumiecie jak zacznie brakować kierowców. W Gdańsku sporo ludzi kończy współpracę bo ten wasz system jest (usunięte przez administratora)Ja też się zwolniłem ????
    ReviewUserIcon
    Kamil

    05.02.2025 21:07

    Pracownik

    My wynajmujący musimy płacić za wynajem taxi. I co z tego że my dostajemy w pierwszej kolejności kursy jak to wszystkie idzie na wynajem. Wam i Nam się nie opłaca tu jeżdzic
    ReviewUserIcon
    Wow

    06.02.2025 19:39

    Inne

    No przynajmniej Kierowca potwierdza -:)))) że dostaje kursy poza kolejnością .gratuluję odwagi i powodzenia !
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    07.02.2025 12:19

    Pracodawca

    Cześć, Dziękujemy za komentarz, jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że Twój opis wydawania zleceń nie jest zgodny z rzeczywistością. Kursy są wydawane w oparciu o parametry takie jak odległość od miejsca odbioru, scoring, wybranie przez Pasażera kursu z konkretną cechą (np. przewóz zwierząt) i kategorią (Standard, Electric, Eco, Premium, Bus, Kombi). Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej odnośnie oferty iTaxi oraz rozwiać wątpliwości związane z funkcjonowaniem systemu wydawania zleceń, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Pracownikami iTaxi w biurze w Warszawie lub Koordynatorami terenowymi https://portalkierowcy.itaxi.pl/kontakt/. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2025 09:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    07.02.2025 12:17

    Pracodawca

    Cześć, Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy czuli się w iTaxi dobrze. Jeśli chciałbyś zgłosić sytuację, która wzbudziła Twoje zaniepokojenie, prosimy o kontakt z Rzecznikiem Kierowcy: [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Piotr Gdańsk

    04.02.2025 10:14

    Pracownik

    Dostaje się przebrane kursy taxi. ochłapy co nie chcą kierowcy w wynajętych autach. A ci w wybsjętych narzekają że nie zarabiają na wynajem. Na finiszu zarabia tylko itaxi.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    07.02.2025 12:16

    Pracodawca

    Cześć, Kierowcy współpracujący z iTaxi mają dostęp do zleceń wg tego samego algorytmu, który uwzględnia parametry takie jak odległość od miejsca odbioru, scoring, wybranie przez Pasażera kursu z konkretną cechą (np. przewóz zwierząt) i kategorią (Standard, Electric, Eco, Premium, Bus, Kombi). Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Nie dziala itaxi

    20.01.2025 02:28

    Pracownik

    Witam. Mam bezposrednie pytanie do pracodawcy. Prosze mi odpowiedziec wprost , bez punktacji, domyslow ile waszym zdaniem powinien zarabiac taxowkarz? Z Gdanskich korporacji odeszlo juz wiekszosc kierowcow, ktorzy pracowali od lat zostaly pojwdynvze numery.. Nikt nie jest za to w stanie sie utrzymac ponoszac koszta ktore sa polowa obrotow. Po ile godzin trzeba pracowac i po ile godzin siedziec z telefonem w reki aby zlapac zlecenie?. Czy wy jako Itaxi, ktorzy tak chwalicie sie ekologia bezpieczenstwem zdajecie sobie sprawe na co narazacie kierowcow ( kolizje lapanie zlecen podczas jazdy bral odpoczunku. ) tak odpowiecie ze zlecen terminowych nie trzeba brac to na czym mam zarabiac jakiekolwiek pieniadze. Dla Was licza sie tylko tabelki, kary, oraz scoring! Jestescie kolejna korporacja, ktora bedzie poprpstu wielkim zielonym stworem lub U b e . Brak jest biezacych zlecen, brak jest rozmowy bo kazdy mowi co innego poczawszy od kierownikow seb. I jus . Oraz dziwnnych koordynatorow. Dla kierowcy, ktory zyje z taxowki nie potrzebne sa tlumaczenia scorinng algorytm kazdy z pracujacych widzi co sie dzieje dlatego ucieka. Zmienia firmy lub ucieka z zawodu. To co mowicie jest poprostu nie zgodne z rzeczywistoscia. Czy ja jako kierowca mam planowav sobie co bede robil za 24 godziny gdzie pojade czy nie zepsuje mi sie samochod ale musze brac ryzykowac bo inaczej nie zarobie. Czy ja jako kierowca mam sie czuc stojac na starym miescie ze wjezdza przed mna trzech kierowc i dostaja zlecenia tylko dla tego ze kiedys musze sobie odpoczac i zrobic sobie wolny dzien. Biuro jak i bok odpowiada zawsze tak samo lakoniczna odpowiedzia nie na temat. Itaxi. Kazdy z nas rozumie ze firma jest od zarabiania pieniedzy. Jednakze mamy taxometry przynajmniej czesc z nas dlaczego ceny gwarantowane sa wyliczane (usunięte przez administratora) kilka zlotych mniem w skali dnia to nawet trzydziesci czterdzieci zlotych. A w skali miesiaca. ? Licze na to ze w koncu zacznie zarzadzac tym ktos kto ma pojecie jak dziala firma nie jak dziala tabelka . Odchodze z koncem miesiaca. Nie stac mnie aby u was pracowac.
    ReviewUserIcon
    Dax

    02.02.2025 11:36

    Pracownik

    Podpisując umowe z itaxi nic nie wspomina że kierowca nie będzie mia ograniczony ł dostępu do terminówrk. Jest możliwość pobrania terminówek tylko tych nie chcianych przez grupę wybranych kierowców. To jest nieudciwe .
    ReviewUserIcon
    Dyzio

    06.02.2025 08:47

    Inne

    Ciekaw jestem ile km.zrobiles na te 430 zł.
    ReviewUserIcon
    Tomek z Gdańska

    04.02.2025 11:50

    Pracownik

    O czym tu pisać....Nie ma klientów, nie ma pieniędzy, nie ma pomysłu na poprawę. Utrzymywanie działalności gosp.wspolpracujac z firmą itaxi to (usunięte przez administratora). Można nabawić się depresji.
    ReviewUserIcon
    Darek Olsztyn

    03.02.2025 11:36

    Pracownik

    Tak jak było do przewidzenia od marca podwyższają opłatę na procentową i pewnie rok do roku będą dochodziły kolejne procenty a nic z siebie nie dają żadnej reklamy odchodza kolejni kierowcy itp
    ReviewUserIcon
    Xxx

    02.02.2025 16:35

    Pracownik

    W tej firmie w Gdańsku nic nie zarobisz. Stoi się godzinami bez kursu. Terminówki nie do pobrania . Lepsze kursy dostają kierowcy w nieuczciwy sposób. Stoisz i to widzisz szkoda słów. Odradzam itaxi.
    ReviewUserIcon
    Boruskuk81

    06.01.2025 19:54

    Były pracownik

    We Wrocławiu najpierw kupili Wicar Taxi potem Miejskie Taxi. Każda z tych firm " pozwalała zarobić " Teraz to jest dramat do potęgi. Może ktoś napisze doktorat NT. Jak przejąć dwie firmy za milony i to wszystko " pozamiatać " Były podywkonawca itaxi .
    ReviewUserIcon
    nick

    31.01.2025 21:15

    Pracownik

    W Krakowie kupili barbakan taxi i tak się starali że własciwie nie ma już klientów Barbakanu wcale .w zarzynaniu tego co dobre są mistrzami świata
    ReviewUserIcon
    Gdańsk

    01.02.2025 22:34

    Pracownik

    W Gdańsku styczniu po odliczeniu kosztów 14 zł na godzinę. Także mamy tragedia.
    ReviewUserIcon
    Gdańsk

    01.02.2025 21:25

    Pracownik

    Brawo itaxi styczeń po odliczeniu kosztów 14 zł na godzinę .
    ReviewUserIcon
    żółtyuber

    28.01.2025 16:16

    Pracownik

    Wstęp Firma iTaxi powinna napisać poradnik o tym w jaki sposób można w krótkim czasie rozwalić lokalny rynek. Po przejęciu korporacji w zaledwie kilka miesięcy nastąpił odpływ zarówno klientów jak i kierowców. Brawo. Scoringi, kapsle, totalne szaleństwo z wydawaniem zleceń terminowych, koordynatorzy z poczuciem misji szeryfa zajężdżającego drogę oraz niejednokrotnie odbijanie się od ściany czyli kontakt ze specjalistami ds. obsługi kierowców. Tak a propos jest tam jedna taka legendarna postać o imieniu na W. Czyli nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi? 60-tki Koordynatorzy skupieni na wyłapywaniu uchybień, np. brak zapalonej lampy oraz dziecinada w postaci łapanek na kierowców jeżdżących np we Free Now. Swoją drogą jeden z koordynatorów zanim jeszcze spełnił swoje marzenie z dzieciństwa, był jednym z największych krytyków i marud, ale kiedy sprzedał się za garść srebrników od razu zaczął inaczej śpiewać. Teraz spogląda na firmę bardziej przychylnym okiem. Nie nie, ja nie lubię kablowania, ale jednak muszę... Inne apki Oczywiście wszyscy podpisaliśmy regulamin, ale nie włączamy po cichu innej apki dla funu, tylko często żeby zarobić jakiekolwiek pieniądze. Trudno złapią to złapią. Myślę, że skala tego jest o wiele większa niż się tam w biurze niektórym wydaje. Spotkania z kierowcami Na słynne spotkanie z kierowcami, wysłano z Warszawy pana który pokazał parę nudnych slajdów ze cyferkami jak to wygląda w Uberze i Bolcie. Mamy podobno konkurować i porównywać się z konkurencyjną tradycyjną korporacją w mieście. Niestety możliwości konstruktywnej rozmowy nie było, przez "kolegów" z branży, którzy roszczeniowo, skutecznie rozwali spotkanie od samego początku. Całe szczęście spotkano się później z koordynatorem w mniejszym gronie gdzie padły pewne deklaracje, np. odnośnie wydawania zleceń terminowych. Nie chcemy być (usunięte przez administratora)telefonu, tylko spędzać czas wolny z rodzinami. Sorry rozwiązanie chwalone w Warszawie nie sprawdza się nad morzem :) Mam tylko nadzieję, że nie były to puste deklaracje i te zmiany zostaną wprowadzone, przez prężnie działający dział IT. Ruch w mieście Gdzie są klienci, którzy do niedawna jeszcze korzystali z firmy pod starym szyldem? Brak reklamy ,bot, błędy w adresach, kierowcy zawyżający paragony albo nachalnie wciskający swój numer telefonu? A może wszystko na raz? Kierowcy też nie są święci ale ile razy trzeba w tej firmie zawyżyć koszt przejazdu, żeby w końcu ktoś się tym zajął i rozwiązał z delikwentem umowę. Podobno firma weryfikuje paragony, przynajmniej takie jest oficjalnie stanowisko. Obcokrajowcy Jeśli chodzi o obcokrajowców, osobiście nic do nich nie mam, pod warunkiem znajomości języka polskiego w stopniu pozwalającym na jakąkolwiek komunikację. Niech sobie pracują. Póki co dopiero kilku klientów miało problem z dogadaniem się. Więc tu chyba zawiodło coś na poziomie weryfikacji przez firmę. Miało być super Miało być tak pięknie a wyszedł klops. Na slajdach loga firm, klienci biznesowi, polski kapitał, ekspansja do innych miast, przejmowanie kolejnych korporacji, nowoczesna flota, auta elektryczne. W rzeczywistości to co powyżej plus kilka innych kwestii jak równe traktowanie oraz wisienka na torcie czyli aplikacja więc widoczność zleceń (słynne zapytania serwera :) Ale to następnym razem.
    ReviewUserIcon
    klient

    31.01.2025 08:21

    Inne

    kierowca itaxi WW82..S.. z góry ustalił mi kwotę napiwku narzekając na niskie zarobki i gadając rzeczy o których nie powinien mówić
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - iTaxi.pl S.A.

    Kierowca / Kierowczyni kat. B - iTaxi

    iTaxi.pl S.A.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    krakow

    25.01.2025 07:28

    Inne

    czy firma w ogole jeszcze istnieje? Bo ostatnio nie mogę nigdzie zamówić transportu, ciagle wyswietla sie brak kierowców albo inne problemy.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    28.01.2025 09:21

    Pracodawca

    Cześć, Przejazdy iTaxi możesz zamówić przez aplikację lub telefonicznie, pod numerem 737 737 737. W celu rozwiązania problemu, który opisujesz, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: [email protected] -22 439 00 66 Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    26.01.2025 18:29

    Pracownik

    To jakiś żart. Nie słyszałem zlecenia bo sprawdzałem ciśnienie w oponach. Ta ich chora punktacja spadła mi z 100% do 0. No i oczywiście mimo że miałem rekompensatę za odwołany kurs, też straciłem. Ja tu czytam że lubią powoływać się na polskie prawo. Prawo zabrania wielokrotnego karania za jedno przewinienie o ile dobrze wiem. A że jest niedziela, to nawet nie ma się z kim w tej kwestii porozumieć. Ta skrajną arogancja wobec kierowców którzy ich utrzymują.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    28.01.2025 09:20

    Pracodawca

    Cześć, Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Kierowcy, w celu wyjaśnienia sytuacji: -22 439 00 77 [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Gdańsk

    25.01.2025 23:01

    Pracownik

    W Gdańsku bez zmian 4 godziny bez kursu. , a Corollę kombi jeżdżą brakuje słów . A ja ostatnio weekend w itaxi. Chłopaki nie dawajcie robić się w ......
    ReviewUserIcon
    Pracodawca

    26.01.2025 07:19

    Pracownik

    Ty może 4 godziny bez zlecenia. Floty dają radę zrobić resztę zleceń
    ReviewUserIcon
    Stefan

    23.01.2025 12:01

    Kandydat

    Co się lepiej opłaca? Jeździć na umowie zlecenie na Tesli czy na aucie wynajętym od partnera?
    ReviewUserIcon
    ?!?

    25.01.2025 09:59

    Pracownik

    "Zaewniamy że będziemy okradać innych kierowców z kursów by mógł Pan zapłacić za wynajęte auto" - to nie jest prawda, wynajmuję samochód od Itaxi i nie jestem w żaden sposób uprzywilejowany. Popadłem przez to w kłopoty finansowe, bo robiąc obroty po 250 zł za 14 godzin pracy nie zarabiam na auto, które wynajmuję.
    ReviewUserIcon
    Pracodawca

    26.01.2025 07:18

    Pracownik

    Wszystkie opcje po co kierowca pracuje to po to żeby zarobić i godnie żyć . Nie ma żadnych innych możliwości !
    ReviewUserIcon
    MAREK

    27.12.2024 06:05

    Inne

    NEPOTYZM, (usunięte przez administratora) I WYKORZYSTYWANIE KIEROWCÓW, TO GŁÓWNE CECHY TEJ FIRMY. PRZYKŁAD: PRZYJĄŁEM DOŚĆ INTRATNE ZLECENIE TERMINOWE W ŚWIĄTECZNĄ NOC. SPOTKANIE Z RODZINĄ MUSIAŁO BYĆ KRÓTSZE, ZE SZFAGREM SIĘ NIE NAPIŁEM. NA 15 MIN PRZED TERMINEM ZLECENIE MI ZNIKA. DOSTAŁ KTOŚ KTO MIAŁ DOSTAĆ, (usunięte przez administratora) SZUKAM NORMALEJ FIRMY TAKIEJ JAK KIEDYŚ ITAXI " PO PROSTU UCZCIWEJ" TYLKO CZY TAKI TWÓR ISTNIEJE????
    ReviewUserIcon
    Tom

    24.01.2025 11:01

    Pracownik

    Dlatego nigdy w itaxi nie będzie lepiej bo oni wychodzą lepiej finansowo na wynajmie aut. Zmuszają nas do odejścia bo nikt za 10 zł na godzinę nie będzie pracował
    ReviewUserIcon
    ?!?

    25.01.2025 10:04

    Pracownik

    "Każdy Kierowca iTaxi ma taki sam dostęp do giełdy zleceń terminowych" - to nie jest prawda. Zlecenia terminowe znikają szybciej niż się pojawiają. Nie zdążysz zbliżyć palca do telefonu, a zlecenie jest już wydane. Taksamo jest ze zleceniami przychodzącymi w kolorze czarnym. Zleceń w kolorze zielonym jest jak na lekarstwo, a terminówek nie można zarezerwować. Przez to robi się obroty 8500zł za 300 godzin pracy.
    ReviewUserIcon
    Kierowca i taxi

    24.01.2025 16:42

    Inne

    400 zł obrotu w 12 godzin ciężko zrobić. A srednia to 15 zł na godzinę netto.tak w Trójmieście się zarabia.
    ReviewUserIcon
    Gdańsk

    19.01.2025 19:01

    Pracownik

    Stoisz godzinę bez kursu na dzielnicy przyjezdza sobie Corolla Niebieska wolna i nagle ma kurs dwa bloki dalej a ja dalej stoje . (usunięte przez administratora) Jak coś to i ja chętny fo pozwu zbiorowego.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.01.2025 10:12

    Pracodawca

    Cześć, Dziękujemy za Twoje komentarze pozostawione na naszym profilu. Taka sytuacja mogła mieć miejsce jeśli: -Pasażer zamówił kurs z konkretną cechą (np. Eco, kombi, przewóz zwierząt), podczas gdy wybrana cecha nie była dostępna w ramach oferowanego przez Ciebie przejazdu. -Kierowca wspomnianego przez Ciebie pojazdu znajdował się blisko miejsca odbioru Pasażera oraz jego scoring był wysoki. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w iTaxi.pl?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Michał Gdańsk

    19.01.2025 10:56

    Pracownik

    W Gdańsku tragedia 180 godzin przepracowanych do 18 stycznia i po odliczeniu wszystkich wydatków zostaję niecały 1000 zł Nie dadzą zarobić maja wstawione swoje samochody które w pierwszej kolejnosci dostają zlecenia. W aplikacji poukrywali dane pojazdu by nie było widać tego procederu ale i tak w inny sposób jest to widoczne. Nie ma szans na poprawę pozostaje tylko odejście .
    ReviewUserIcon
    Filip Gdańsk

    19.01.2025 18:00

    Pracownik

    Od września jeżdżę i jadę złożyć wypowiedzenie. W itaxi średnia na godzinę wychodzi 17 zł. Gdzie najnisza krajowa 26 zł.
    ReviewUserIcon
    Ja tez z Gdańska

    21.01.2025 08:03

    Pracownik

    17 zł to dobry wynik mi wychodzi 13 - 14 zł na godzinę. NIE MA SZANS NA POPEAWE BO JEST NIE MOŻLIWE BY TO ZMIENIĆ Z PODEJSCIEM FIRMY. TU SĄ MOJE OSTATNIE DNI. OPOWIADAM TO KLIENTĄ TO Z DUMIENIEM SŁUCHAJĄ I NIEDOWIERZAJJA ŻE TAK MAŁO ZARABIAMY NIECH WIEDZĄ JAK MY BIEDUJEMY
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    18.01.2025 00:33

    Były pracownik

    Witam, jestem kierowcą w Gdańsku. Pojeździłem rok w iTaxi. To była moja pierwsza korporacja w karierze.jestem na wypowiedzeniu. Nie wynajmuje auta. Mam swoje i prowadzę działalność Na plus: - spoko atmosfera w biurze i między kierowcami, nikt nie robi nikomu pod górę. Jest grupka na Messenger gdzie można popitolic o wszystkim i o niczym między z kierowcami, jak się łapiesz na zlecenia biznesowe to idzie nawet dobrze zarobić. Ale to chyba tyle Na minus: -Punktacja kierowców- system stworzony do tego abyś był (usunięte przez administratora) tej korporacji, jeśli chcesz otrzymywać więcej zleceń, musisz wyrabiać "kapsle". Kazdy nowy tydzień to nowa puls kapsli do wyrobienia. Masz do wyboru- 10 terminówek ( na które wszyscy się rzucają, nie zdazysz dotknąć ekranu a już znikają) mimo że termin często jest na kilka godzin do przodu. -30 godz wyjeżdżonych w godzinach szczytu - oraz punktacja za zrealizowane zlecenia. Często nie idzie uzyskać kapsla co się wiąże z niższą punktacja, a jeśli odrzucisz terminówkę nawet która masz zaplanowana na kilka godz do przodu, bo coś Ci wypadło, to masz po kapslu, jesteś ukarany kwota 40 zł lub 80zl dodatkowo twoja punktacja spada w rankingu kierowców. Więc przykładowo stojąc na rejonie z przykładowo 1200pkt podjeżdża kierowca który ma większą ilość punktów chociażby dlatego że wynajmuje Teslę, lub ma licencję na całe trójmiasto (z automatu ma większą ilość pkt) i jesteś uśpiony i on zgarnia zlecenie. Nie każdy kierowca chce mieć na całe trójmiasto licencję bo to się często wiąże z tym że ładujesz w środku nocy 50km od domu i musisz wracać na pusto a Gdynia w zlecenia nie rozkwita. -Kolejna rzecz lotnisko. Niby jest wirtualna kolejka, jedziesz logujesz się. Jesteś pierwszy w kolejce, czekasz 2 godz na zlecenie, nagle je dostajesz. Po chwili symulacja klienta, i co? Jesteś w ciemnej (usunięte przez administratora) bo spadasz na koniec kolejki i nie masz żadnej rekompensaty w postaci powrotu na 1 miejsce kolejki. Wielu kierowców sie na to skarży, leć iTaxi rozkłada ręce i od kad pamietam to mówią to samo " na chwilę obecną nie mamy możliwości tego uporządkować". Super podejście. Zamiast zarabiać to jesteś w miejscu a oni rozkładają ręce. - dla tych co chcą pracować w nocy- jeśli chcesz cokolwiek zarobić musisz głównie bazować na terminówkach, co wiąże się z tym że zaraz po przebudzeniu musisz mieć odpaloną aplikację i nasłuchiwać czy wpada jakieś nocne zlecenie gdzie często to są kursy na lotnisko bądź z lotniska. Jak wiadomo każdy chce zarobić więc każdy klika żeby cokolwiek złapać, a więc jeśli masz słabszy zasięg w telefonie to możesz sobie pomarzyć że cokolwiek złapiesz. Tutaj wygrywa ten któremu szybciej piknie w telefonie powiadomienie. Podsumowując praca w iTaxi to jest jeden wielki wyścig szczurów. Korporacja ciągle szuka nowych kierowców gdzie często nie ma zleceń tyle żeby ich zrealizować. Dla nich liczy się abonament od każdego kierowcy ważne że oni są uśmiechnięci dochodem. A ty kierowca żeby coś zarobić to masz nastukane 300 km i 600 zł w portfelu. Doskonałe miejsce dla kierowców ubera i bolta bo tutaj jednak zarobił więcej. Ja natomiast uciekam do konkurencji gdzie nie ma takiego wyścigu szczurów i są bardziej sprawiedliwe zasady
    ReviewUserIcon
    Driver

    11.01.2025 17:11

    Pracownik

    Właśnie przed chwilą po raz kolejny jedno ze zleceń zostało prawdopodobnie zrealizowane przez kierowcę z tak zwanej spółdzielni (wynajmujący od itaxi auto). Pojechał prawdopodobnie po klienta jadąc kilka kilometrów i mijając 5 aut stojących znacznie bliżej Nie zdążyłem tym razem go dogonić żeby pojechać ponownie nagrać następnego z dobrym kursem. Właśnie dla tego nie ma identyfikacji samochodów w aplikacji ( choćby nr boczny czy rejestracyjny). Trzeba jechać za kolesiem na własny koszt z kamerą. Polecam jednak takie działania czasem. Może się przydać do ewentualnego pozwu zbiorowego za okradanie kierowców którzy jeżdżą na własnych samochodach czy nie są w kaście zaufanych. Jak do tego dojdzie to mając nagranie i paragon za taki kurs, sąd pewnie przyzna odszkodowanie. Polecam zawsze nagrywać sprawdzanie takich podejrzeń, włączanie taksometru i zachowanie paragonu. Nie ma bowiem w umowie mowy o zgodzie na szczególne traktowanie wybranych kierowców. To główna przyczyną spadku ilości zleceń dla kierowców nie będących w wybranej grupie. Czasem zlecenia dostają inaczej niż przez aplikację. Polecam w bezruchu jak jedzie spółdzielnia, po prostu się za nim puścić na czują w czasie bezruchu. To daje też szansę na kurs w strefie docelowej, lub wcześniej, lecz nie mamy wówczas dowodu gdyż nagranie nie dobiega do końca i nie mamy nagrania końcowego, jak się rozlicza z klientem. Nie jest to wówczas żaden dowód. Można się jedynie zdjąć z rejonu i dojechać do końca, w celu nagrania całości.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    15.01.2025 12:34

    Pracodawca

    Cześć, Zlecenia są przydzielane Kierowcom na podstawie algorytmu analizującego i łączącego scoring oraz czas dojazdu Kierowcy do miejsca odbioru Pasażera. Przejazd odbywa się zgodnie z wybraną przez Pasażera kategorią (Standard, Electric, Eco, Premium, Bus, Kombi). Obecny widok danych w aplikacji odpowiada wymaganiom związanym z realizacją przejazdów, zgodnym z polskim prawem. W iTaxi, nie mamy zgody na zachowania godzące w poczucie bezpieczeństwa drugiego człowieka. Wszyscy Kierowcy są dla nas ważni. Dzięki Wam, nasi Klienci mają możliwość korzystania z bezpiecznych i wysokiej jakości przejazdów. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Wrocław 71

    14.01.2025 09:27

    Były pracownik

    Motto przewodnie tej pseudofirmy to " jak (usunięte przez administratora) kierowców na kasę". Wydają zlecenia jak chcą i komu chcą a te gadki o scoringu to można włożyć między bajki. Po przejęciu Wicara mieli tak potężną bazę klientów z której w obecnej chwili nie zostało nic. Przejmując Miejskiej Taxi omamili kierowców tym, że mają podpisane umowy z wielkimi firmami w całej Polsce...ciekawe gdzie są zlecenia z tych firm? Miejskie Taxi miało podpisane umowy z kilkunastoma hotelami we Wrocławiu...po przejęciu przez itaxi nie ma już chyba żadnej. Uciekajcie z tej korporacji jak najszybciej bo na chleb nie zarobicie
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    15.01.2025 12:32

    Pracodawca

    Cześć, dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Stale monitorujemy sytuację we Wrocławiu oraz aktywnie prowadzimy rozmowy z Klientami biznesowymi. Wrocław stanowi jedną z naszych strategicznych lokalizacji pod kątem rozwoju w 2025 roku. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    @darek

    04.01.2025 22:12

    Pracownik

    Bardzo zła firmą pewnie już na krawędzi upadku.wymyślili patent na darcie kasy od kierowców i nic od siebie.typowe polskie.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    15.01.2025 12:31

    Pracodawca

    Cześć, Dziękujemy za komentarz. Jako iTaxi stale poszerzamy naszą współpracę z Klientami oraz analizujemy ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno Klientów jak i Kierowców. Przykładem inicjatywy podjętej w grudniu 2024 jest wprowadzenie kafelka Electric w odpowiedzi na potrzeby związane z ekologicznym i innowacyjnym transportem. Jesteśmy obecni na wielu ważnych wydarzeniach, w różnych lokalizacjach (Opener Festival, Wisłoujście, mecze Legii czy wydarzenia firmowe naszych strategicznych Klientów). Podejmowane inicjatywy mają na celu zwiększenie wysokiego komfortu podróży, standardu obsługi oraz bezpieczeństwa, które są kluczowe dla naszych Klientów i mają bezpośredni wpływ na liczbę zleceń trafiających do naszych Kierowców. Jeśli chciałbyś omówić konkretną sytuację związaną z pracą w iTaxi, zapraszamy do kontaktu: Biuro Obsługi Kierowców: 22 439 00 77 [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Żenada

    28.12.2024 13:13

    Były pracownik

    Z przyjemnością zakończyłem współpracę z Itaxi w Warszawie. Ostatni rok to był stopniowo pogłębiający sie dramat. Główne problemy to: 1.Kompletnie nietransparentny system przydzielania zleceń. System scoringu który w żaden sposób nie informuje Cię który jesteś w kolejce do zlecenia i dlaczego ktoś kto dopiero co podjechał do punktu dostaje zlecenie przed Tobą mimo że masz ,,maksymalny" scoring. Itaxi może w sposób dowolny przydzielać zlecenia i kierowca nie ma żadnej wiedzy na ten temat, Piękne śpiewki o traktowaniu wszystkich kierowców równo można włożyć między bajki. Od kiedy pojawiły sie Tesle (kierowcy na 55% prowizji dla itaxi) otrzymanie zlecenia powyżej 80+ pln zaczęło graniczyć z cudem. Wielu kierowców potwierdzi że stali w punkcie godzinami bez 1 zlecenia a tesla podjeżdża i niemal od razu wyłapuje zlecenie przed wszystkimi innymi. 2. Znikające zlecenia. Osobiście przydarzyło mi się to kilka razy kiedy zlecenia za 120 zł + w dziwny sposób zostało anulowane przez ,,klienta" tylko że kiedy podjechałem na miejsce odbioru klient o niczym nie wiedział i czekał na innego kierowcę...W itaxi zasłaniali sie błędem systemu i innymi tego typu wymówkami. Szkoda że problemy techniczne nie dotyczyły zleceń za 30, 40 zł tylko jakimś dziwnym trafem tych dobrych. 3. Problemy iportfelem i rozliczeniami. Trzeba każdą złotówkę przeliczać samemu bo system itaxi potrafi w miesiącu pozbawić nieuważnego kierowcy kilkuset złotych i dopóki ktoś się nie upomni o swoje sprawy nie ma pomimo że zapewniają że co miesiąc ,,weryfikują" rozliczenia 4. Skandaliczne wymuszenie na kierowcach rabatowania przez 2,5 miesiąca. Bez żadnej informacji i konsultacji Itaxi wymusiło na kierowcach rabatowanie po 20% bo ich szanowny dział handlowy ,,nie wyrobił się" i aneksowaniem umów. Kto nie chciał mógł nie jeździć taka padłą odpowiedź z biura. Ich korpośpiewka o tysiącach umów była jakąś parodią, umów mogą mieć i miliony i ich obowiązkiem było zdążenie na czas. A tak zrobili na plecach kierowców promocję. Szkoda że dyrekcja i dział handlowy nie zrobili sobie 20% promocji na swoich pensjach zamiast przerzucać 100% swojej niekompetencji/strategii marketingowej na kierowców. 5. Karanie za absolutnie wszystko. I szukanie każdej sposobności na wyciągnięcie od kierowców dodatkowych pieniędzy. W itaxi system jest taki. Najpierw ukarać a potem ewentualnie przyjąć wyjaśnienie w weekend? Nikt nie odpowiada i trzeba czekać do poniedziałku. Karają nawet za kontakt telefoniczny z centralą bo ona jest dla klientów nie dla kierowców. 6. Brak jakiegokolwiek wsparcia w starciu z nieuczciwym klientem. Korporacja zawsze stoi po stronie klienta. Nie ważne jak oczywista jest jego wina i tak płaci kierowca. Nawet jak klient sam wybiera trasę a potem piszę skargę itaxi takie coś nie trafia. Więc albo trzeba przyjąć obniżoną stawkę albo karę. 7. Zaniżone ceny gwarantowane. Średnio na cenach gwarantowanych rozbieżności wynoszą po kilkanaście - kilkadziesiąt złotych. Itaxi liczy odległości chyba dla latających samochodów w linii prostej a nie rzeczywistą odległość ulicami. Na krótkich kursach tego nie widać ale na kursach 7+ km różnie są do 25-40%. 8. Podejście do kierowców jak do petentów. Na naszych barkach została zbudowana ta firma i z naszej ciężkiej pracy cały zarząd i biuro się utrzymuje a traktują nas jak jakąś hołotę z której trzeba tylko zedrzeć hajs. Długo można by jeszcze pisać o (usunięte przez administratora)w tej firmie. Polecam czytać inne opinie o zobaczyć paniczny damage control robiony przez itaxi w odpowiedziach do tych opinii. Zaklinają piękną gadką rzeczywistość ale już na tą chwilę masa kierowców opuściła ich szeregi i jak tylko skończy się grudzień będzie kolejna fala odejść. Już czekam na tą wygenerowaną przez AI odpowiedź na tą opinię mówiącą że wszystko jest ok, to jest wynik nieporozumienia i zapraszają na rozmowę. Więc jeszcze raz polecam czytać opinie i nie przepalać paliwa w itaxi.
    ReviewUserIcon
    Tak tak

    13.01.2025 19:08

    Pracownik

    W Gdańsku to samo. Kierowcy uciekaja z firmy. Zostaną małolaty i emigranci mieszkajacy w 5 na pokoju co przyjdą na wynajete od nich samochody. Beda pracowac po parę miesięcy dopóki się nie skumaja że nie ma z tego kasy Ale firma zadowolona
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    15.01.2025 12:29

    Pracodawca

    Cześć, Dziękujemy za Twój komentarz. Przykro nam, że współpraca z nami nie spełniła Twoich oczekiwań. Wszyscy Kierowcy iTaxi podlegają takim samym zasadom wydawania zleceń. Priorytet ich wydawania jest zależny od scoringu, którego wysokość zależy od jakości i systematyczności pracy oraz realizacji przyjętych zleceń. Wspiera on Kierowców, którzy otrzymują wysokie oceny za realizowane kursy oraz w sposób stały i długoterminowy obsługują naszych Klientów. Jeśli zauważyłeś nieprawidłowości w obszarze rozliczeń, prosimy o taką informację. Nasz dział rozliczeń oferuje indywidualne konsultacje w celu przeanalizowania konkretnej sytuacji. Jeśli wolałbyś uzyskać informację online, prosimy o przekazanie zgłoszenia do Biura Obsługi Kierowcy. Od momentu opublikowania informacji o nowych stawkach miejskich, nasz dział handlowy prowadził intensywne rozmowy z Klientami biznesowymi i renegocjował umowy. Aby odnieść się do głosów naszych Kierowców, zorganizowaliśmy serię spotkań konsultacyjnych, podczas których wspólnie, szczegółowo omówiliśmy wspomnianą przez Ciebie sytuację. Zobowiązania są naliczane w przypadku wystąpienia sytuacji niezgodnych z regulaminem, po wcześniejszym kontakcie z Kierowcą i wytłumaczeniu sytuacji. Naszym celem jest zagwarantowanie zarówno naszym Klientom jak i Kierowcom wysokiego komfortu podróży, standardu obsługi oraz bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić każdą problematyczną sytuację, biorąc pod uwagę perspektywę każdej zaangażowanej w nią strony. W tym celu analizujemy zgłoszenia zarówno naszych Klientów jak i naszych Kierowców. Zapewniamy, że odpowiedzi na komentarze nie są udzielane przez AI. Traktujemy kontakt z drugim człowiekiem poważnie, dlatego na każdym poziomie kontaktu z iTaxi, nasi Kierowcy mają styczność z Pracownikami firmy. Przypominamy, że zgłoszenia zawierające opis konkretnych zdarzeń można kierować do: -Koordynatorów w poszczególnych lokalizacjach lub Pracowników Biura -Biura Obsługi Kierowcy 22 439 00 77 [email protected] -Rzecznika Kierowcy [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi

    Kontakt - iTaxi.pl S.A.

    Przasnyska 6b 01-756 Warszawa

    NIP:1182053355

    REGON:142717162

    KRS:0000922228

    https://www.itaxi.pl
    Branże: Przewóz osób
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.12.2024 16:41

    Inne

    Czemu kierowcy odwołają mi zlecenie gdy czekam na umówioną przyjazd.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    13.01.2025 12:41

    Pracodawca

    Cześć, Rozumiemy, że odwołanie zlecenia w momencie oczekiwania na przyjazd Kierowcy, jest frustrujące i może utrudnić planowanie. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej. Abyśmy mogli szczegółowo przeanalizować konkretną sytuację, prosimy o przesłanie szczegółów zdarzenia na [email protected]. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Jan190

    30.12.2024 09:23

    Pracownik

    @Pracodawca dlaczego przez cały weekend, w Warszawie nie było zleceń?
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    10.01.2025 14:33

    Pracodawca

    Cześć, Mniejsza liczba zleceń w podanym przez Ciebie terminie wynika z niższego popytu podyktowanego okresem Świątecznym. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2025 20:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    10.01.2025 14:24

    Pracodawca

    Cześć, Jeśli byłeś świadkiem sytuacji, która była dla Ciebie alarmująca, prosimy o zgłoszenie nam jej: [email protected]. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy czuli się w iTaxi dobrze. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    23.12.2024 12:24

    Pracownik

    Karanie za odrzucenie zlecenia terminowego z 3 różnych " paragrafów" 1. Pieniężna, 2. Punktowa , 3. Kapslowo - odznakowa. Omówię po krotce. Najpierw wprowadzony nacisk , że trzeba wykonać minimum 10 terminówek, żeby wyrobić odznakę , a potem sprytnie karać z 3 stron , za niewykonanie z jakiegoś powodu. Osobie , która to wymyślila dałbym od razu 3 kapsle za spryt , plus 1 kapsel za pazerność na pieniądze. Pogratulować . Mam nadzieję , że ta osoba czuje się znakomicie ze świadomością , że właśnie szykuje się do Świąt z cudze pieniądze i wzbogaca się na czyjejś krzywdzie . Zdrowych i Wesołych mimo wszystko
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    10.01.2025 14:20

    Pracodawca

    Cześć, Zlecenia terminowe są pobierane przez Kierowców dobrowolnie. Akceptując zlecenie terminowe, każdy Kierowca kilkukrotnie potwierdza możliwość jego realizacji. Aktualny sposób realizacji zleceń terminowych pozwala Kierowcom na dostęp do giełdy zleceń a naszym Klientom daje pewność, że kurs odbędzie się w wybranym przez nich terminie. Każdy Kierowca iTaxi ma możliwość zrealizowania dodatkowych zadań przypisanych do trzech kapsli, które wspierają go w budowaniu wyższego scoringu. Maksymalną liczbę punktów do zdobycia stanowi suma punktów dwóch kapsli. Zarówno realizacja zadań z kapsli jak i wybór dwóch obszarów umożliwiających zdobycie maksymalnej liczby punktów są dobrowolne. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.01.2025 13:25

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Borsuk 81

    06.01.2025 20:07

    Były pracownik

    Im cyferki pewnie się zgadzają. Podobnie było u mnie -;(
    ReviewUserIcon
    Kierowca z Gdańska

    28.12.2024 10:07

    Pracownik

    Godzina 10.00 i zero kursów. Jestem zalogowany od 6.00. . Mam niopłacony ZUS i nie mam kasy na wymianę oleju. Tak wygląda jazda w itaxi
    ReviewUserIcon
    Teo

    18.12.2024 10:00

    Inne

    Uwaga! zamawianie taksówki korzystając z automatycznej asystentki może mieć fatalne skutki! Dziś zamówiłem taksówkę z Balic do lotniska Balice. Odległość 4,4 km. Asystentka powiedziałami, że kurs będzie kosztował 25 zł. Tymczasem musiałem zapłacić 88 zł, czyli po 20 zł za 1 km! Okazało się, że iTaxi nie ma taksówek w okolicy lotniska, tylko musiała ona przyjechać z centrum Krakowa. Kierowca był uprzejmy ale nieustępliwy. Radzęnie korzystać z tej firmy, skoro ma ona tak mało taksówek, że musi dojeżdżać do klienta 15 km.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    18.12.2024 15:09

    Pracodawca

    Cześć, Przykro nam, że spotkała Cię niekomfortowa sytuacja. W iTaxi, nasi Klienci mają możliwość zamówienia przejazdów telefonicznie (zarówno korzystając z automatycznych rozwiązań, jak i kontaktując się bezpośrednio z Konsultantem), za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz drogą mailową. Aby lepiej zrozumieć zaistniałe zdarzenie, zachęcamy do przesłania jego szczegółów na adres [email protected]. Nasze Biuro Obsługi Klienta dołoży wszelkich starań żeby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Cypis

    15.12.2024 00:24

    Pracownik

    4 godziny i kurs za 18 i 20 zł w sobotę wieczorem dramat
    ReviewUserIcon
    Maciek

    16.12.2024 22:18

    Kandydat

    W ktòrym miescie tak cienko było?
    ReviewUserIcon
    Tom

    17.12.2024 08:54

    Pracownik

    W Gdańsku jest taki dramat listopad i październik podobnie. Jeżdżę po 12 godzin i na czysto wychodzi ni średnio 150 zł. Dramat . Jestem zmuszony zrezygnować z itaxi bo poptostu wpadam już w długi bo niestarcza kasy na wszystko
    ReviewUserIcon
    Tom

    17.12.2024 08:48

    Pracownik

    Proszę wytłumaczy mi jak przeżyć i jeszcze utrzymać firmę jak wczoraj w 3 godziny miałem utarg 20.30 zł. Jezdze w Gdańsku
    ReviewUserIcon
    Poszkodowana

    16.12.2024 11:00

    Inne

    Szanowni Państwo, Chciałabym zgłosić skargę dotyczącą zachowania kierowcy Państwa pojazdu (usunięte przez administratora), z którym miałam nieprzyjemną sytuację na ulicy w dniu 14.12.2024. Podczas spotkania z tym kierowcą w przestrzeni publicznej, zwróciłam mu kulturalnie uwagę na jego nieakceptowalne społecznie zachowanie. W odpowiedzi kierowca zareagował w sposób opryskliwy i agresywny, a następnie posunął się do gróźb wobec mnie, kobiety z małym dzieckiem. To wydarzenie było dla mnie głęboko niepokojące i pozostawiło poczucie zagrożenia. Uważam, że tego typu zachowanie jest całkowicie niedopuszczalne, szczególnie w przypadku osoby reprezentującej Państwa firmę, która powinna dbać o profesjonalizm i dobre relacje z otoczeniem. Uprzejmie proszę o podjęcie pilnych działań w celu wyjaśnienia tej sytuacji oraz poinformowanie mnie o krokach podjętych wobec kierowcy. Mam nadzieję, że dzięki temu podobne sytuacje nie będą się powtarzać, a Państwa firma zadba o utrzymanie wysokich standardów. Dziękuję za uwagę i oczekuję na Państwa odpowiedź.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    16.12.2024 13:07

    Pracodawca

    Cześć, Dziękujemy za wiadomość. Podjęliśmy wewnętrznie działania mające na celu wyjaśnienie sytuacji. Dokładamy wszelkich starań żeby kontakt z iTaxi opierał się na wysokim standardzie obsługi oraz poczuciu bezpieczeństwa. Przypominamy, że wszelkie zgłoszenia są na bieżąco rozpatrywane przez nasze Biuro Obsługi Klienta ([email protected]). Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2024 21:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gdańsk

    12.12.2024 19:56

    Pracownik

    300 gosziń w październiku i 4000 zł na czysto. Tak się zarabia
    ReviewUserIcon
    Kierowca Gdańsk

    10.12.2024 18:19

    Pracownik

    Z miesiąca na miesiąc coraz mniej zleceń.
    ReviewUserIcon
    Kierowca itaxi gdańsk

    07.12.2024 23:56

    Pracownik

    W Gdańsku 7 godzin bez kursu. Może ktoś z Warszawy się tym zainteresuje.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    09.12.2024 09:36

    Pracodawca

    Cześć, Dziękujemy za zgłoszenie. Aby móc w pełni przyjrzeć się wspomnianej sytuacji, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Kierowcy: 22 439 00 77 [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Panna młoda

    02.12.2024 21:47

    Inne

    Myślałam , że firma oferuje lepsze wynagrodzenie, a tu niestety rozczarowanie. Benefity też nie zachwycają – mało ciekawych opcji. Biuro ma trochę klimat lat 90., co nie każdemu może odpowiadać. Sama praca sprawia wrażenie monotonnej i mało rozwijającej.
    ReviewUserIcon
    Alexa

    04.12.2024 22:45

    Inne

    Do CMP ma dostęp bez firmy w ramach POZ i jakość tej przychodni jest niżej niż Enel-med czy Luxmed.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    05.12.2024 09:51

    Pracodawca

    Cześć! 1. Opieka medyczna - jest opcją dobrowolną. 2. Dostęp do platformy MultiLife jest bezpłatny dla pracowników. 3. MyBenefit - system kafeteryjny, który firma dofinansowuje co miesiąc. Środki z tej puli można przeznaczyć na różne opcje, np. na kartę Multisport.

    Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.