opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

iTaxi.pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(894)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)

Opinie(894)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Logo
  • Poznaj nas bliżej
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Gdzie jeździmy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas bliżej

Nasze usługi

Gdzie jeździmy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - iTaxi.pl Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o iTaxi.pl S.A.

Opinie

Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o iTaxi.pl S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jan190

    03.12.2024 09:36

    Pracownik

    Kupili MPT aby je zniszczyć, jeżdżę teraz oklejonym nowym białym Citroënnem z pseudo logo, które przypomina oznaczenie szaletu miejskiego. Zleceń dostaje bardzo mało bo mam Citroëna. Jeśli są zlecenia to dostają je w pierwszej kolejności Tesle z (usunięte przez administratora)za kierownicą. NIE POLECAM TEJ FIRMY, KTÓRA WEDŁUG MOJEJ OCENY JEST PRALNIĄ PIENIĘDZY !!!!!!
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    03.12.2024 13:25

    Pracodawca

    Cześć, Rozumiemy, że decyzja o włączeniu MPT do floty iTaxi i związane z nią zmiany mogą budzić Twoje wątpliwości. Połączenie tradycyjnych usług taksówkowych z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi pozwoliło na rozszerzenie oferty dla naszych Klientów oraz umożliwiło Kierowcom dotarcie do szerszego grona Pasażerów. Liczba dostępnych zleceń jest zależna od scoringu, który wzrasta wraz z systematyczną pracą, realizacją przyjętych i proponowanych przez aplikację zleceń. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Algorytm

    02.12.2024 05:59

    Pracownik

    Algorytm w itaxi działa bardzo prosto, najpierw dostaną zlecenia kierowcy, którzy mają wynajęte auta od nich później od partnerów flotowych a na końcu Ty. Scorring oczywiście działa ale nie tak jak jest opisane dla kierowcy.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    03.12.2024 13:23

    Pracodawca

    Cześć, Wybrany rodzaj współpracy nie stanowi parametru wyliczania scoringu. Scoring uwzględnia między innymi regularną realizację przyjętych i proponowanych przez aplikację zleceń. W iTaxi oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B tak aby każdy miał możliwość wyboru najkorzystniejszej dla siebie opcji. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Kierowcy, którego Konsultanci chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości: 22 439 00 77 [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Obecny taksówkarz itaxi

    05.10.2024 16:44

    Pracownik

    Po 4 godziny bez zlecenia. Podobno najwięcej idzie do wynajmowanych przez nich tesli. Szkoda czasu, lepiej zmienić korporacje
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:29

    Pracodawca

    Cześć, Priorytet wydawania zleceń jest zależny od scoringu, na który wpływ ma systematyczność pracy i realizacja przyjętych zleceń. Te same zasady obowiązują wszystkich Kierowców :) Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    PwB

    21.11.2024 15:43

    Inne

    "Te same zasady obowiązują wszystkich Kierowców :)" prowizje pobierane od kierowców nowych - 22% Pozostali 17% albo, jeszcze mniej ci co jeżdżą najdłużej
    ReviewUserIcon
    lolek

    19.09.2024 03:25

    Inne

    Otrzymane napiwki dla kierowcy itaxi, są w 100% dla kierowcy?
    ReviewUserIcon
    Junior

    19.09.2024 12:19

    Były pracownik

    Pomniejszony o prowizję.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:30

    Pracodawca

    Cześć, Jak najbardziej! Napiwek nie podlega prowizji :) Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Jaknajdalej

    11.10.2024 21:05

    Były pracownik

    Powiem jedno ta korporacja to katastrofa. Od kolesiostwa, karania za byle co do najnowszej paranoii czyli rabatowania 20% bo ,,dział handlowy" się nie wyrobił z umowami...w wiadomości proszą o ,,chwilę" cierpliwości a potem info że sytuacja potrwa do końca roku. A tak ba prawdę robią promocje dla klientow na barkach kierowców. Jak dział handlowy sie nie wyrobil to może niech on za to zaplaci albo niech obniżą sobie prowizǰe na nie 100% kosztow bezczelnie przerzycaja na kierowców. Absolutny dramat i powód dla którego skończyłem współpracę z tą parodią korporacji. Kierowca jest tam (usunięte przez administratora) i korporacja nigdy nie staje po jego stronie. Odradza. Każdemu współpracę z tą firmą
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:28

    Pracodawca

    Cześć, Zapewniamy, że traktujemy na równi wszystkich Kierowców. W związku ze zmianami stawek, które weszły w życie w Warszawie 23.09.2024, nasz Dział Handlowy odbył już kilka tysięcy rozmów i spotkań z naszymi Klientami biznesowymi. Od 1.12.2024 podjęliśmy decyzję o zniesieniu rabatowania. Jeśli chciałbyś się odwołać od niesłusznie podjętej decyzji i naliczonego zobowiązania, prosimy o kontakt: [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Czytać komentarze

    17.10.2024 18:36

    Pracownik

    Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe. Ta firma nie ma żadnego szacunku do szeregowego kierowcy.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:26

    Pracodawca

    Cześć, Jeśli byłeś świadkiem sytuacji, która była dla Ciebie alarmująca, prosimy o zgłoszenie nam jej: [email protected]. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Kierowcy czuli się w iTaxi dobrze. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Ostatni miesiac

    21.10.2024 12:13

    Pracownik

    200h pracy 5000 obrotu- zus 2000- 250 skarbowka - 1500 paliwo- 750 haracz dla firmy=500 na czynsz i jedzenie.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:25

    Pracodawca

    Cześć, W iTaxi oferujemy w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub rozliczenie B2B. Każda z tych form, zgodnie z polskim prawem wymaga odprowadzenia składek ZUS i podatku. Niestety na ich wysokość nie mamy wpływu. Przypominamy, że miesięczny dochód naszych Kierowców zależy między innymi od liczby przyjmowanych regularnie zleceń czy realizacji usług dodatkowych. Na liczbę dostępnych kursów wpływają takie czynniki jak scoring, realizowanie kursów rekomendowanych przez aplikację, nieodrzucanie zleceń, dostępność w godzinach szczytu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: Biuro Obsługi Kierowców: 22 439 00 77 [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    29.10.2024 16:03

    Kandydat

    Rekrutacja w iTaxi rozczarowuje. Proces trwa wieczność, sprawiając wrażenie jednej z wielu firm bez większego profesjonalizmu. Osoba prowadząca rozmowę sprawiała wrażenie, że nie bardzo wie, o czym mówi, co wzbudza wątpliwości co do kompetencji i przygotowania zespołu. Szkoda .
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:22

    Pracodawca

    Ryszardzie, Staramy się żeby proces rekrutacyjny był sprawny i transparentny dla naszych Kandydatów. Zachęcamy do kontaktu: [email protected] - chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości :) Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.11.2024 10:59

    Były pracownik

    Do itaxi przyszedłem myśląc że zarobię więcej niż na uberze czy bolcie. Nie oszukujmy się trzeba stwierdzić że na wymienionych wyżej znienawidzonych przez wszystkich aplikacjach jest po prostu ciągły zapieprz i zwyczajnie nie przestaję się jeździć. Po kilku rozmowach z kierowcami itaxi na postojach stwierdziłem że spróbuję sam i zobaczę z czym to się je. Zwykle jeżdżę od 16 do 2 lub od 19 do 5 ale specjalnie zmieniłem swój tryb życia żeby przetestować wszystkie możliwości zarobkowe. Jeździłem od 7 do 19 od 11 do 23 oraz w nocy. Stwierdzam, że praca w itaxi polega głównie na wykonywaniu zleceń terminowych. Najwięcej jest ich od środy do piątku na godziny poranne od 7 do 12 oraz na fajrant od 15 do 18. W te dni na gieldzie wisi na biezaco ok 50 do 70 terminowek. W poniedziałki i wtorki ewidentnie czuć pracę hybrydową, korposzczury w te dni maja pracę zdalną dlatego na giełdzie zleceń jest zwykle do 25 na bieżąco. Na terminowce widać adres odbioru ale nie widać adresu docelowego dopóki nie przyjmiesz terminowki dlatego ciężko jest optymalnie zaplanować dzień nawet siedząc przed kompem z otwartą mapą. Nawet jeśli super znasz całą Warszawę to zwyczajnie pozostają jeszcze dwa kluczowe faktory, które przeszkadzają w tej pracy. Pierwszy to konkurencja czyli reszta kierowców która na bieżącą zbiera zamówienia z giełdy a druga to pasażerowie, którzy najczęściej się spóźniają przez co zwykle nie da się zdążyć na kolejną terminówkę. Są 2 rodzaje terminowek i 2 rodzaje klienta. Kurs z cena gwarantowaną w którym wiadome jest miejsce docelowe lub na taksometr gdzie nie zawsze podany jest adres docelowy. Są klienci b2b czyli Ci którzy jeżdżą zawsze z rabatem 20% czyli po 3 ziko lub b2c czyli klienci indywidualni i oni teoretycznie jeżdżą po cenie naklejonej na okno 4 w dzień 6 w nocy. Jeśli wiesz, że nie zdążysz na kolejną rezerwację to licz sie z tym, ze wlasnie straciłeś 80 zlotych poniewaz tyle wynosi kara za nie wypelnienie przyjetej rezerwacji. Jesli sam anulujesz przejazd na 45 minut przed przejazdem zaplacisz tylko połowę tej kary. Jeśli sie mocno uprzesz i masz szczęście a twoja wykonywana w tej chwili terninowka jest z ceną gwarantowana to możesz zakończyć kurs w aplikacji przed dotarciem na miejsce żeby rozpocząć kolejny zanim wybije Ci godzina odbioru pasażera. Wtedy jak się spóźnisz kilka minut to unikniesz kary finansowej i w teorii uda Ci się cos zarobić. Kursy z apki "na teraz" to zwyczajnie w większości przypadków terminówki na które ktoś się nie wyrobił lub 3 osoby z rzędu nie przyjęły tego zlecenia. Wtedy wlatuje to na giełdę terminowek z widocznym miejscem odbioru oraz miejscem docelowym i ceną jaką zapłaci klient. Umówmy się że jeśli liczysz na super dalekie kursy tak jak w uberze po 5 do 25 km to sie zwyczajnie przeliczysz. 95% kursów to b2b zwykle do 2 km za minimalna cenę czyli 30 zł. Przy prowizji na poziomie 25% w najlepszym wypadku jeśli masz super farta zrobisz 3 takie kursy w godzine i zarobisz 60 zł minus VAT i paliwo. Czasami trafiają się kursy po 5 do 8 km ale dłuższych raczej nie ma prawie wcale. I zwykle są to kursy po godzinie 18 i to z wykupionych przez itaxi korporacji takich jak mpt czy ecocar. O ile te z ecocar to są ludzie na czasie i spoko to mpt głównie zamawiają stare mohery, które uczą Cie jak jeździć i mają już swoje trasy od eonow jeżdżą tylko nimi i zwykle każą Ci się wpierdzielić w największy korek ever albo będą Ci ryć beret przez całą trasę i życzę Ci wytrwałości żebyś tej babki przez oknow nie wywalił w czasie jazdy. Czasami jednak da się coś zarobić szczególnie z łapy. Wtedy lecisz sobie na taxometrze bez prowizji ale też zdarza się to zwykle 1 do 2 razy na 10-12 godzinnej zmianie. Kursów w nocy zbytnio nie ma. W weekend ogółem jest marazm i bezrobocie. Na itaxi jeździ tylko biznes i to w przewadze biedy biznes na starych umowach za stawkę 3 zł. Sam mam tesle i rozmawiałem z prawie każdym kierowcą firmowej tesli Y. To właśnie oni dostają prawie wszystkie zlecenia gdzie też nie mają z tego zbytnio siana bo dostają ochłapy czyli 45% obrotu ale nie interesuje ich koszt. Zwykle oni robią do 14 tysięcy obrotu brutto miesięcznie jeżdżąc 6 dni w tygodniu po 10-12 godzin. Druga opcja to wynajem tej tesli za 900 zł tygodniowo plus koszt ładowania co finalnie wychodzi na mniej więcej to samo. Do łapy jakieś 5 netto czyli 25 zlotych za godzinę pracy. Spod centralnego czasem ktoś wsiądzie z ulicy ale zwykle nie ma miejsc na kopertach. Na lotnisku nie ma gdzie stać. Na zachodnim teraz korek bo przebudowa i strata czasu. Podsumowując. Ogółem przez 9 dni pracy byłem zalogowany przez 100 godzin. Wykonałem 104 kursy na których zbiorczo zrobiłem 5500 brutto obrotu. Po prowizji i VAT netto dostałem około 3 tysiące. Jeśli z tego miałbym zapłacić wynajem auta i paliwo/prąd to realnie zarobiłbym na czysto około tysiąca złotych. Za 100 godzin na uberze wychodzi mi średnio 5800 ale netto. Ogółem nie polecam i liczę że skutecznie odradziłem wam przejście do itaxi.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:21

    Pracodawca

    Marku, Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. Przykro nam, że współpraca z nami nie spełniła Twoich oczekiwań. Realizacja zleceń terminowych stanowi jedną z naszych usług, chętnie wybieraną przez Klientów iTaxi. Aktualny sposób realizacji zleceń terminowych pozwala Kierowcom na dostęp do giełdy zleceń a naszym Klientom daje pewność, że kurs odbędzie się w wybranym przez nich terminie. Podstawę dochodów naszych Kierowców stanowi jednak systematyczna realizacja kursów bieżących proponowanych przez naszą aplikację. W związku ze zmianami stawek, które weszły w życie w Warszawie 23.09.2024, odbyliśmy już kilka tysięcy rozmów i spotkań z naszymi Klientami biznesowymi. Od 1.12.2024 podjęliśmy decyzję o zniesieniu rabatowania. W iTaxi oferujemy różne modele rozliczeń, tak aby każdy mógł wybrać najlepszą opcję dla siebie. Miesięczny dochód naszych Kierowców zależy między innymi od liczby przyjmowanych regularnie zleceń czy realizacji usług dodatkowych. Gwarantujemy, też że nikogo nie faworyzujemy. Priorytet wydawania zleceń jest zależny od scoringu, na który wpływ ma systematyczność pracy i realizacja przyjętych zleceń. Wspiera on Kierowców, którzy otrzymują wysokie oceny za realizowane kursy oraz w sposób stały i długoterminowy obsługują naszych Klientów. Wypracowanie wysokiego scoringu zazwyczaj następuje pod koniec pierwszego miesiąca pracy. W iTaxi jedną z kluczowych wartości, którą się kierujemy jest szacunek, dlatego nie mamy zgody na jego brak względem naszych Klientów. Dzięki wysokiej jakości usług świadczonych przez naszych Kierowców, współpracują z nami zarówno Klienci biznesowi jak i prywatni. Przypominamy, że nasz dział wsparcia jest zawsze gotowy pomóc w wyjaśnieniu problematycznych kwestii: Biuro Obsługi Kierowców: 22 439 00 77 [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    MaciejMarek

    08.11.2024 17:47

    Inne

    Chciałbym wyróżnić Pana kierowcę KORPORACJI ITAXI z Radzymina,jeżdżącego srebrzystą Toyotą Corollą za niezwykle sprawny przejazd z ul Białostockiej na Lotnisko Chopina, Spokojna jazda . Miła i kulturalna nienachalna konwersacja, pyszne rogaliki na pożegnanie.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:14

    Pracodawca

    Cześć, Dziękujemy! Zadowolenie naszych Pasażerów jest dla nas bardzo ważne :) Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Tlux

    25.03.2022 12:50

    Pracownik

    Zdecydowanie polecam pracę w iTaxi! Panuje tu rodzinna atmosfera, którą tworzą wspaniali ludzie. Firma daje możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Praca w iTaxi zdecydowanie rozwija kompetencje miękkie, takie jak kreatywność czy otwartość, a także, przydatne nie tylko w pracy, umiejętności interpersonalne.
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:11

    Pracodawca

    Cześć, Cieszymy się, że dobrze Ci się z nami pracuje :) Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:13

    Pracodawca

    Januszu, Zespół iTaxi tworzą zarówno nasi Kierowcy jak i pracownicy biurowi - wszystkie opinie są dla nas równie ważne. Przed podjęciem decyzji dotyczącej postępowania niezgodnego z regulaminem, co do zasady spotykamy się z naszymi Kierowcami indywidualnie, w biurze, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Jeśli chciałbyś się odwołać od niesłusznie podjętej decyzji, prosimy o kontakt: [email protected] Zapewniamy, że wszystkich Kierowców traktujemy tak samo. Jeżeli byłeś świadkiem sytuacji, która wymaga naszej weryfikacji prosimy o bezpośredni kontakt: [email protected] Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Byly kirrowca

    18.11.2024 13:07

    Były pracownik

    Uwaga na ta firme. (usunięte przez administratora) Naliczaja duze kary. I Nic nie da sie zalatwic bo kaza wszystko wysylac na email na ktory nikt noe odpowiada. Omijac szerokim lukiem
    Company logo
    iTaxi.pl S.A.

    21.11.2024 13:09

    Pracodawca

    Cześć, Zobowiązania są naliczane w przypadku wystąpienia sytuacji niezgodnych z regulaminem, po wcześniejszym kontakcie z Kierowcą i wytłumaczeniu sytuacji. Zapewniamy, że Biuro Obsługi Kierowców odpowiada na pytania na bieżąco - również stacjonarnie i pod numerem 22 439 00 77. Jeśli chciałbyś porozmawiać o konkretnej sytuacji, prosimy o bezpośredni kontakt. Jeśli chciałbyś odwołać się od niesłusznie podjętej decyzji, prosimy o kontakt z Rzecznikiem Kierowcy: [email protected]. Pozdrawiamy Zespół iTaxi
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    29.07.2024 19:31

    Kandydat

    Dzień dobry, niestety patrzę z perspektywy osoby, która była rekrutowana i stwierdziłem że nie warto być w firmie, która nie szanuje kandydatów i ma słaby proces rekrutacyjny. Nawet nie pot rafą dać informacji zwrotnej.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - iTaxi.pl S.A.

    Kierowca / Kierowczyni kat. B - iTaxi

    iTaxi.pl S.A.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Były koordynator

    04.07.2024 12:02

    Inne

    Nie polecam tej firmy jako były koordynator kierowców miałem narzucone żeby jak najwięcej wyłapywać kierowców którzy współpracują z innymi firmami. Aby robić zdjęcia kierowcom którzy nie mają zapalonej lampy. Którzy są ubrani w krótkie spodenki i wiele innych. To jest jeden wielki (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tomaz

    13.07.2024 10:04

    Kandydat

    A jak sytuacja z tymi zmianami po 12 godz? są wogule kursy zeby jakoś wyszło w miare? czy lepiej sie nie ładowac?
    ReviewUserIcon
    tomasz

    12.07.2024 20:39

    Kandydat

    Witam Byłem na rozmowie w itaxi w sprawie pracy na kierowce w systemie zmianowy 12 godzinnym. Ponieważ nie chce się ładować w ciemno w wynajem lub kupno samochodu, ponieważ nie wiem ile jest zleceń i czy wogóle sie zarobi. Moze ktoś jezdzi bezpośrednio w itaxi w takim systemie 12 godz. i sie wypowie?? miasto Warszawa Czy wogóle zarobi się jakieś sensowne pieniadze?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2023 00:18

    Inne

    Tyle ogłoszeń mają do pracy, ktoś był na kierowcę iTaxi, coś sensownego? Szukam chociaż żeby dorobić na tę chwilę czegoś, a tu w ofercie piszą, że od zaraz potrzebują. Tylko wymagają własnego auta, a pokrywają koszty naprawy? Jak to wygląda, czy sam człowiek z tym zostaje?
    ReviewUserIcon
    NaiwnyJanusz

    16.09.2023 14:22

    Pracownik

    Tak, naprawią Ci auto, naleją paliwa, a nawet dadzą zapach do samochodu ;)
    ReviewUserIcon
    Adam

    20.05.2024 16:14

    Pracownik

    ????????????????chłopie ty z choinki się urwales? Jakie pokrywanie kosztów? Jeszcze (usunięte przez administratora) Ci karę jak nie będziesz jeździł i abonament oczywiście w całości, o czym ty marzysz.
    ReviewUserIcon
    Adam

    20.05.2024 15:54

    Pracownik

    Jak najdalej od tej (usunięte przez administratora)firmy która nie traktuje poważnie nikogo oprócz siebie, Zostałem kierowcą itaxi w związku ze sprzedażą mojej korporacji w której jeździłem kilka lat, gdzie był właściciel, baza na miejscu, przejrzyste i uczciwe zasady. Teraz jeżdżąc w itaxi jestem nikim, numerkiem statystycznym, jak bolt czy uber, nie mają pojęcia o twoim istnieniu, jakim jesteś człowiekiem czy dobrym uczciwym kierowcą, czy jesteś uprzejmy i pomocny dla pasażerów czy nie, czy jesteś burakiem i jeździsz w dresach i w klapkach bez skarpetek jak (usunięte przez administratora)ze wschodu. Masz płacić abonament i kary które (usunięte przez administratora) Ci bezprawnie 40 lub 80zl . Jeżeli chcesz podjąć pracę w tej mafijnej korporacji to najpierw (usunięte przez administratora) barana o ścianę i potem zastanów się co chcesz zrobić.
    ReviewUserIcon
    Show must go on

    19.05.2024 07:20

    Kandydat

    Proponuję wypracowanie mniejszego nadęcia przez kierownictwo (wybujałe ego, przekonanie o własnej wyższości nad innymi). Proces rekrutacyjny raczej z tych gorszych. Brak poszanowania dla czasu poświęconego na rekrutację, brak konkretów i niestety brak profesjonalizmu. To nie jest hejt, a przykre stwierdzenie faktu. Spychanie kandydata na ostatnie miejsce w łańcuchu priorytetów jest po prostu brakiem szacunku. I tyle w temacie. Jeśli ktoś szanuje swój czas, nerwy i nie chce wpaść w udawany korpo luz to raczej zachęcam do rozejrzenia się gdzieś indziej :)
    ReviewUserIcon
    BB87

    14.05.2024 10:36

    Inne

    Dramat, wybieram usługę jak wiele innych typu Uber, Freenow itp. Zdecydowałem się na Itaxi. Cennik podobny, lekko wyższy, dokładnie 67 zł. Jedziemy a na końcu się okazuje, że cena ceną w aplikacji w XXI wieku jednak firma iTaxi ma tak podpisaną umowę z kierowcami, że dochodzi do sytuacji konfliktowej. Kierowca po kursie mówi 92 zł. Dzwoni na infolinię i kłóci się przy mnie, że to nie pierwszy raz zaniżają cenę przejazdu a kierowcy musza schodzić z marży. Itaxi dramat, mój ostatni przejazd
    ReviewUserIcon
    Jan

    01.05.2024 16:09

    Były pracownik

    Co się liczy kasa z składek. Nie kompetentni koordynatorzy którzy nie pomagają. Odradzam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w iTaxi.pl?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Max

    22.01.2024 19:18

    Pracownik

    Witam. Jeśli ktoś lubi przepalać paliwo w iTaxi to spoko. Mi się to nie opłaca. Jeździsz cały tydz po 8 h dIennie i zarobisz 1300 zł - paliwo - wynajem auta zostaje może 500 zł. Generalnie bardzo słabo. Na email nie odpowiadają,pisza że coś robią ale ostatecznie nic. Aplikacja nie działa poprawnie.
    ReviewUserIcon
    Gal

    20.03.2024 10:50

    Pracownik

    Brutalna prawda jest taka że wynajem auta oraz branie samochodów w leasing się nie opłaca bo później zostajesz (usunięte przez administratora)pracy żeby na to zarobić.
    ReviewUserIcon
    Luk

    13.04.2024 17:02

    Pracownik

    Prawda, nie opłaca się kursy są zaniżone po za tym sporo tam kolesiostwa
    ReviewUserIcon
    Były kierowca

    11.03.2024 15:17

    Były pracownik

    Właśnie dziś po szumnych plotkach i propagandzie że w iTaxi najlepiej po 1,5 miesiaca pracy u nich nie wytrzymałem dalej i podpisałem rozwiązanie umowy.Na wynajętym samochodzie i dorabianiu tych (usunięte przez administratora)partnerów zarówno z korporacją nie dacie rady,koszta rzędu 2k tygodniowo przy obecnych obrotach u nich 2800-3500k maxymalnie przez 12h 6 dni w tygodniu.Nie wierzcie w ani jedno slowo jakie Wam obiecuja bo to są tylko słowa i obiecanki,przy obrocie 3100 pracując 12h 6 dni w tygodniu zostawało mi do ręki 700 zł XDXDXD kasjerka w biedronce więcej zarobi.Uważają się za lidera mając u siebie wewnętrzną konkurencje,klikaczy i (usunięte przez administratora) z którą nie potrafią lub nie chcą sobie poradzić,jak wszędzie zlecenia przechwytywane i dawane bokiem,anulowane przez bazę z niejasnych przyczyn.Na swoim aucie może wyrobicie ale nie idźcie na wynajęty bo tylko popadniecie w długi.Wszystkim obarczany jest kierowca.od 4-6 rano terminówki po aż 25-30 zł.Lider który każe Ci wyjeżdzać rano i brać terminówki po 25 zł,taki to Lider jest właśnie.Konsolidują rynek i zobaczycie co się będzie teraz działo jak będą robić co im się podoba.
    ReviewUserIcon
    Oszukany klient

    28.11.2023 09:53

    Inne

    Ta firma nieuczciwa!!! Oszukuje na pieniądze! Wyceniają kurs na 1000 zł, z do zapłaty 3000!!! Również niedopłata kierowcam! Masakra!!! Won z rynku z taką filozofią!!!
    ReviewUserIcon
    Ignac

    03.09.2023 10:16

    Pracownik

    Kierowco iTaxi uważaj na vouchery. W trakcie kursu jest płatność biznesowa, czyli bezgotowka. Po wpisaniu kwoty i kliknięciu ok często pojawia się info żeby pobrać gotówkę od pasażera. Jeśli nie chcesz wozić pasażerów za darmo i jeszcze płacić prowizji dla iTaxi w takich kursach - kursach na vouchery - zawsze sprawdzaj czy voucher nie jest pusty.
    ReviewUserIcon
    Driver

    28.08.2023 22:47

    Pracownik

    Przejmują jedną firmę po drugiej a ja mam 5-6 kursów na miesiąc z tej apki .o co chodzi ( miasto wojewódzkie)
    ReviewUserIcon
    Wicek1980

    21.08.2023 10:53

    Kandydat

    Najgorsza firma przewozowa w Polsce!!!! Oszukują, kręcą ! nie mają żadnej bazy pojazdów, polski (usunięte przez administratora) !!!!!!!! Dział rekrutacji w Warszawie to prowizorka i naciąganie kandydatów na kierowców. Nie oddzwaniają , nie przychodzą na umawiane spotkania rekrutacyjne generując koszty dla kandydatów którzy przyjeżdżają z innych miast na rozmowy. Podobna sytuacja jest z ich tzw "partnerami flotowymi" przekazane do nich telefony od 5 dni nie odpowiadają na smsy i telefony. Stanowczo Nie polecam tej firmy szczególnie dla kandydatów na kierowców !!!!!!!!

    Kontakt - iTaxi.pl S.A.

    Przasnyska 6b 01-756 Warszawa

    NIP:1182053355

    REGON:142717162

    KRS:0000922228

    https://www.itaxi.pl
    Branże: Przewóz osób
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    19.07.2023 10:37

    Pracownik

    Stanowczo nie polecam, bardzo źle traktują kierowców
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    12.07.2023 09:07

    Były pracownik

    Nie polecam. Pier jeździłem na zwykłym samochodzie było ok zlecenia mizerne ale wyrobiłem to co miałem. Później premium to te lepsze trafiały do innych premium. A jak mi podebrano pasażera to chciałem rekompensatę bo stałem i czekałem na niego w Siedlcach do Warszawy. Sprawa ucichła bo... Mają to w (usunięte przez administratora)innych kierowców wyżej cenią tych swoich stałych a układy tam są. Dają zlecenia te lepsze swoim kierowcom. Więc NIE POLECAM tam pracować..wladujesz się w koszty i nic z tego nie będziesz miał! Wybierz inna korporacje niż ta! Ludzie w biurze na przasnyskiej bardzo mili,jak i p. Barbara na słuchawce złota Kobieta. Bo oni nalicza kara od już ale jak tobie się należy nie uzyskasz od nich żadnych pieniędzy za straty. I uważajcie na niektórych partnerów co dają wam samochody jak twierdzą to tylko biznes a przy takich zleceniach nie utrzymacie samochodu jak weźmiecie od takiego partnera co daje wam samochód. Więc zastanówcie się 2 razy. Czy chcecie dokładać to nie w tej firmie!!!!!
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    20.06.2023 08:58

    Były pracownik

    pracują tu bardzo mili ludzie, chętni do wsparcia i pomocy
    ReviewUserIcon
    jareth

    06.06.2023 16:15

    Inne

    Niestety,nie polecam.Firma reklamuje się jako przewożąca zwierzęta,a zamawiając kurs na 3 doby wcześniej nie są w stanie zagwarantować ,że taksówka będzie.Dzwoniąc dzień wcześniej również nie mają nikogo,któ przewiezie średniego psa.Dno i muł bagienny.Odradzam.
    ReviewUserIcon
    X Xx

    29.05.2023 19:59

    Były pracownik

    Tak, żeby nie było za wesoło - około 22:30, stojąc na Sekundowej dostaję zlecenie do Krakowa po pasażera i kurs z nim do Warszawy. Mam na dojazd 20 minut, bo to przecież jakieś 2 - 3 kilometry. Oczywiście natychmiast anulowany, ale z ciekawości prześledziłem to, co działo się potem. Bardzo fajne komentarze o jakimś (usunięte przez administratora) bo "...mam znajomości w biurze i centrali...", a (usunięte przez administratora) niech stoi dalej. Ten "znajomy" wrócił do Warszawy około 7:30 rano, ale czekałem na niego. Zapytałem w biurze, z jakiego powodu pojechał on (numer korporacyjny miałem), a mnie to zlecenie zabrano, dając wcześnie niejako proforma? W odpowiedzi podziękowano mi za współpracę. O rozliczeniach nie napiszę, bo połowa biura powinna siedzieć za machloje z podatkami. Ot - taka to firemka i bardzo dobrze, że w końcu ich olałem. Ja - ich, nie oni mnie. Jedyna korzyść to nowe doświadczenie z durniami.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    12.04.2023 11:03

    Były pracownik

    Na 4 lata pracy w ITAXI trafił mi się jeden zamiejscowy kurs - do Garwolina. Trafił się on wyłącznie dlatego, że adres był w komentarzu, a nie w głownej "pinezce" oraz dlatego, że była napisana tylko nazwa ulicy bez miasta. Po kontakcie z klientem okazało się, że pojechałem na tę ulicę, ale w Warszawie, a miałem jechać do Garwolina. Biuro pewnie było wściekłe, że ktoś wypuścił ten kurs dla "swoich" obcemu. Pozostałe zamiejscowe, dalekie trasy były, albo nie do wyklikania, bo hehe algortym i musi pan szybciej klikać, albo po zaakceptowaniu go przeze mnie dzwoniło biuro i mówiło, że klient odwował i muszą anulować xD Kiedyś podjechałem w miejsce "anulacji przez klienta" i okazało się, że jednak nie anulował :( (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Qba

    11.04.2023 13:18

    Inne

    Ceny za usługi to żart korzystałem we Wrocławiu, mam nadzieję że firma upadnie, jak upada 19622, ceny jak za przyjazd premium, inne firmy -15pln na 7km kursie
    ReviewUserIcon
    Super firma ????????????

    04.12.2021 18:12

    Były pracownik

    Znajomości, znajomości i znajomości. Inaczej nie licz na dobre kursy.(usunięte przez administratora) Mnie anulowano kilka dalekich kursów bo klient zmienił zdanie 10 min. przed podjazdem. Po anulacji dziwnym trafem kurs pojawiał się znowu ale podjął je inny kierowca. ???????????????? Kursy z lotniska? To kosztuje. (usunięte przez administratora) Niskie oceny miały być wyjaśniane. I co? Jeszcze nie słyszałem aby przyznali rację kierowcy. Tylko kary, kary i kary... Przyjmowanie do współpracy największego partnera (usunięte przez administratora)w Polsce to już jakiś żart. Nie polecam. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    .....

    30.03.2023 11:01

    Pracownik

    czysta prawda, korporacja nie szanująca kierowców B2B, pomylili B2B z umową do pracy. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Mireczek

    04.04.2023 13:44

    Były pracownik

    Generalnie kolego masz rację. Powtarzam raz jeszcze czytajcie umowy przy podpisywaniu. W obecnej chwili prowizja wynosi 22% i jak ktoś twierdzi, że jest inaczej to jest po prostu tępy. Tytuły na FV, zrzucanie vatu na kierowców z tytułu wystawiania proformy FV i systemu symmetrical to jest wszystko jeden wielki wałek. Chcecie tam pracować to kupcie wazelinę żeby was (usunięte przez administratora) nie szczypał pod koniec miesiąca. I PADŁO I TYLE :)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    31.03.2023 11:35

    Inne

    iTaxi.pl S.A. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Księgowa.
    ReviewUserIcon
    Mireczek

    04.04.2023 13:37

    Były pracownik

    Nie dziwie się, że Pani księgowa się pod tym nie chce podpisać. Prowizję I TAXI tytułuje na FV jako RABAT, kursy gotówkowe na FV opisane są jako DOSTĘP DO I (PADŁO) czyt. Taxi. W pisaniu i opowiadaniu bajek na szkoleniach byli by mistrzami :)
    ReviewUserIcon
    klient

    03.01.2023 10:24

    Inne

    jeżdżę z iTaxi od roku i wszystko działa ok
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    22.02.2023 18:37

    Pracownik

    Mam pytanie w których godzinach jeździsz zwykle?
    ReviewUserIcon
    Stary kiero

    08.03.2023 18:11

    Pracownik

    Jeździsz kiedy chcesz, ruch jest zawsze. Najlepiej się chyba opłaca oklejenie i obsługa klientów biznesowych. Dostajesz dostęp do pewnej kasy, a w razie gdybyś trafiła na „minę” to masz chociaż 15 zł za podjazd. Rzadko odwołują kursy, klientela elegancka, kulturalna i kursy opłacalne. Ja jeżdżę w Warszawie i na zarobki nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Jazda bez taksometru

    25.09.2022 23:26

    Inne

    Nie polecam usług itaxi warszawa! Dnia 10.09 o godzinie 22;46 zakończył się przejazd taxówką itaxi. Kierowca D.Wasilkiewicz który prowadził auto Skoda octavia lub superb kolor czarny nr rejestracyjne WY9291K. Kierowca, nacina na jazdę bez taksometru, twierdzi ze została zatwierdzona kwota umowna, robi się nie przyjemnie kierowca jest agresywny oraz odmawia wydania paragonu! Napisanie skargi do itaxi.pl warszawa nie przynosi żadnego skutku, zdecydowanie trzymają stronę kierowcy nie poczuwając się do winy. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług itaxi.pl warszawa
    ReviewUserIcon
    Vip

    13.02.2023 08:06

    Inne

    Czarny mercedes e klasa premium - również byly propozycje bez taksometru bo "i Pan i ja bedziemy miec taniej". Mi placi firma za kurs ale kierowca ewidentnie nie chce prowizji dla Was placic. Jest aż taka duża? Poczatek numeru kierowcy to 6. Mieli byc tez sami Polacy jak firma podpisywala umowe, a tu co drugi obcokrajowiec bez znajomosci miasta. Ciekawe czy chociaz z prawkiem
    ReviewUserIcon
    nik

    04.03.2023 20:01

    Pracownik

    Panie VIP będzie coraz gorzej.Firma itaxi postawiła na wyrobników od pośredników ,pozbywając się doświadczonych taksówkarzy. Przyjeżdza saszka lub nataszka z ukrainy z kupionym prawem jazdy np. ,a na drugi dzień dostaje zaswiadczenie o niekaralności, w polsce NIE z ukrainy !!!!!!! idzie do pośrednika np.eres dostaje auto i alikację do itaxi, i po południu już pana wiezie nie zna miasta, ale ma GPS a to według szefostwa wystarczy i tym sposobem stacza się na dno dołącza do frinała ubera i bolta
    ReviewUserIcon
    Anka

    02.03.2023 09:11

    Inne

    Zaczęłam jeździć iTaxi w tym roku i jestem zadowolona, a dodatkowo czuję się bezpiecznie.
    ReviewUserIcon
    Anna

    11.01.2023 09:36

    Inne

    Kierowcy mili i znający miasto. Jeżdżąc z iTaxi czuję się bezpiecznie.
    ReviewUserIcon
    Były kierowca Komfort Taxi Gda

    11.01.2023 03:25

    Pracownik

    A itaxi chwali się na całą polskie że coś takiego przejął jak Komfort Taxi. Najgorsza firma na rynku taki. Pozory z strony itaxi że się rozwijają. Jak by chcieli naprawde coś zwojować to by przejęli asa lub city albo neptuna .A po drugie czy by wpgule chcielii by roxmawuac z itaxi. A tak jak itaxi nie istniało w gdańsku tak bez zmian.

    Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.