opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

iTaxi.pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(894)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)

Opinie(894)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Logo
  • Poznaj nas bliżej
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Gdzie jeździmy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas bliżej

Nasze usługi

Gdzie jeździmy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - iTaxi.pl Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o iTaxi.pl S.A.

Opinie

Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o iTaxi.pl S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.03.2022 09:22

    Pracownik

    W zespole przyjazna atmosfera. Elastyczne godziny pracy. Ludzie mega sympatyczni. Dobrze się pracuje w takiej firmie.
    ReviewUserIcon
    Marmh

    02.01.2023 19:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    M

    13.12.2022 21:44

    Inne

    Jest mi bardzo przykro, ale muszę to w końcu napisać: dzisiaj po raz drugi mi się zdarzyło, że zamawiam u was taksówkę o wiele wcześniej (raz dzień wcześniej, a raz godzinę wcześniej) tylko po to, żeby o umówionej godzinie dostać smsa, że nie ma dla mnie kierowcy. Za pierwszym razem musiałam przez to zrezygnować z pociągu, a dzisiaj musiałam odwołać wizytę u weterynarza. Jeśli dobrze rozumiem, problem polega na tym, że szukacie kierowcy na 15 min przed odjazdem niezależnie od tego, o ile wcześniej jest zamówienie. Może to jest dobre rozwiązanie dla kierowców, ale z punktu widzenia pasażera, nie jestem pewna, czy to powinno tak wyglądać. Rozumiem, że mogło być za wcześnie, że nie każdy jeździ ze zwierzętami, ale po co robicie klientowi nadzieję? Przecież na logikę - jeśli dostaję od was odmowę tak późno, to nie jestem już w stanie ani dobiec, ani złapać autobusu, ani nawet nie znajdę już taksówki w innej firmie - no po prostu ręce opadają. Lubię z wami jeździć, bo przez serial "Zmiennicy" mam sentyment do tradycyjnych firm taksówkowych i wolę was od tych wszystkich boltów i uberów, no ale przy was jak widać nie jestem w stanie dotrzeć na miejsce. Czy jesteście pewni, że w ten sposób nie traci się klientów? Mowa tu o Warszawie.
    ReviewUserIcon
    Eryk

    01.01.2023 18:14

    Były pracownik

    To nie jest tradycyjna firma taksówkowa. Tamte zginęły. Zresztą za przyzwoleniem klientów. Miało być tylko tanio. A teraz pojawiają się wymagania.
    ReviewUserIcon
    Pawel

    15.12.2022 06:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)to iTaxi.pl czekałem 25 minut na infolini, potem dowiedziałem się ze kierowca będzie do godziny a chciałem zakupy bo mam złamana nogę i mam problem iść do toalety a co dopiero do sklepu. Kierowca zadzwonił po 30 minutach i powiedział ze on nie ma gotówki wiec poprosiłem czy mógłby wejść do mnie na górę bo nie byłem w stanie zejść z pieniędzmi na dół, Pani na lini (po tych 25 minutach czekania powiedziała ze koszt usługi to 30zl) on powiedział ze 50. Mówiłem i prosiłem żeby wszedł ze nie jestem w stanie zejść na dół nawet bo mam nogę dziś połamana On odpowiedział ze on jest „kierowca premium” i on nie będzie się fatygować dwa razy na górę. Jak i taxi chce niech się odezwie to powiem o kogo chodziło. Zachował się bardzo nie w porządku „Pan”. Zadzwoniłem do eco to gościu już na stacje pojechał zanim Jebac to iTaxi.pl czekałem 25 minut na infolini, potem dowiedziałem się ze kierowca będzie do godziny a chciałem zakupy bo mam złamana nogę i mam problem iść do toalety a co dopiero do sklepu. Kierowca zadzwonił po 30 minutach i powiedział ze on nie ma gotówki wiec poprosiłem czy mógłby wejść do mnie na górę bo nie byłem w stanie zejść z pieniędzmi na dół, Pani na lini (po tych 25 minutach czekania powiedziała ze koszt usługi to 30zl) on powiedział ze 50. Mówiłem i prosiłem żeby wszedł ze nie jestem w stanie zejść na dół nawet bo mam nogę dziś połamana On odpowiedział ze on jest „kierowca premium” i on nie będzie się fatygować dwa razy na górę. Jak i taxi chce niech się odezwie to powiem o kogo chodziło. Zachował się bardzo nie w porządku „Pan”. Zadzwoniłem do taxi eco to gościu już na stacje pojechał zanim zdążyłem mu powiedzieć co chce i przyjechał w 15 minut. Takie traktowanie ludzi to jest zwykle kurestwo. zdążyłem mu powiedzieć co chce i przyjechał w 15 minut. Takie traktowanie ludzi to jest zwykle (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Eryk

    01.01.2023 18:11

    Były pracownik

    Kogo to obchodzi łamago? Myślisz, że nie będzie chętnych do pracy, bo ktoś cię olał?
    ReviewUserIcon
    Wszczekly klient

    18.12.2022 19:25

    Inne

    Dwa razy skorzystałam z itaxi.Nigdy więcej! Zapowiadany koszt to 30 zł,pierwszy raz z zapłaciłam prawie 42 a drugi raz z tym samym kierowcą prawie 39.Uwaga!!! Kierowca powiedział,że zrobił 15% zniżki.Co w zasadzie oznacza,że 100% koszt wyniósł 95 zł za 10,8 km ! Co daje 8,8 zł za jeden kilometr !!! Infolinia powiedziała,że to normalne,że cena różni się od tego co mówili przez telefon.Korzystając z innej firmy za 12,5 km bez zniżki zapłaciłam 55 zł,co daje 4,4 zł za kilometr!!! Itaxi to kłamcy i złodzieje!!!Raz mnie okradli ale zapłacą swoją reputacją. itaxi równa się (usunięte przez administratora) taxi.
    ReviewUserIcon
    Eryk

    01.01.2023 18:09

    Były pracownik

    Kogo to obchodzi? Trzeba było jak "łojce" iść na PKS.
    ReviewUserIcon
    Kunikord

    25.12.2022 23:12

    Inne

    23.12 - telefoniczne zamówienie na 24.12 godz16:00 dla 6 osób (jak się łatwo domyślić impreza wigilijna). Taksówka nie przyjechała, żadnej informacji o anulacji zamówienia poprostu mają klienta w d..pie. Po kontakcie z infolinią lakoniczne stwierdzenie o przesłanie informacji na email ???? . To nic że 6 osób czeka i nie ma jak się dostać na wigilię. Porażka, porażka i jeszcze raz porażka
    ReviewUserIcon
    Eryk

    01.01.2023 18:09

    Były pracownik

    I co teraz ofermo zrobisz? Masz tanio tylko nie ma usługi. Ps. Ćwierćinteligencie to forum dla pastuchów którzy mogli by cię wozić, a nie klientów. Tak trudno to zrozumieć? Kogo obchodzi twój bełkot?
    ReviewUserIcon
    Lublin

    11.12.2022 16:30

    Inne

    Specjalnie dzwoniliśmy wcześniej, żeby dostać się na dworzec - 5 min przed odjazdem nagle dostaję informację, że Taxi nie przyjedzie. Dramat :) na infolinii formułka bez „przepraszam”. Stanowczo odradzam nawet próbowanie zamawiania u nich przejazdu.
    ReviewUserIcon
    Klient

    04.11.2022 19:58

    Inne

    jeżdżę z iTaxi od kliku lat i jest ok
    ReviewUserIcon
    Były kierowca

    04.11.2022 14:26

    Pracownik

    Łączcie siły w Trójmieście z Komfortem który jest najgorszą firma taxi. Która ma najmniej klientów.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    01.11.2022 18:20

    Inne

    w warszawie to jeszcze jakoś działa to itaxi ale w Trójmieście to dramat a ostanie dwa miesiące to już zupełny dramat podjeżdzają po klienta jakieś stare samochody w których niezbyt ładnie pachnie albo fabie z kierowcami obcojęzycznymi nie znajacymi topografi Trójmiasta Kiedyś jezdziły flotowe oznakowane Auta ITAXi teraz chyba już nie ma takich aut
    ReviewUserIcon
    Becia

    23.07.2022 01:30

    Inne

    Nawigacja prowadzi naokoło przez całe miasto i błądzi. Przy składaniu zamówienia upewniłam się, że można płacić kartą, ale po dotarciu do celu terminal nie działał, więc musieliśmy podjechać do najbliższego bankomatu żeby wybrać gotówkę. Kierowcy było przykro
    ReviewUserIcon
    Myk

    05.10.2022 18:06

    Były pracownik

    No i co z tego? To twój problem. Myślisz, że pisząc te bzdety zniechecisz kogokolwiek do pracy dla iT? Ps. To chyba dobrze, że prowadzi przez całe miasto? Dobrze dla kierowcy. Oto chodzi w tej pracy.
    ReviewUserIcon
    ERYK

    31.10.2022 20:31

    Pracownik

    Naucz się matemetyki a potem idź do u..... bo widząc wpis widzę że dla nich jeździsz. jk to dobrze obliczysz zaważysz że miesięcznie zarobiłeś 500 zł.
    ReviewUserIcon
    KoPIX

    31.10.2022 20:26

    Inne

    Nie polecam itaxi Przedsiębiorcą, ostatnio wiózł mnie obywatel Ukrainy który w ogóle nie znał miasta, żalił mi się że prowizja z każdego kursu mu wzrośnie o 5% a on jeszcze musi Polakowi zapłacić za samochód i wcześniej jeździł dla tanich przewozów (u... i B...) tylko itaxi go przyjęło, Powiedział że itaxi przyjmuje ukraine, gruzje i tym podobnych którzy kupili prawojazdy w swoim kraju. JA i MOJA FIRMA JUŻ IM PODZIĘKUJE.
    ReviewUserIcon
    Kare

    16.10.2022 10:20

    Inne

    Itaxi nie polecam nie chcieli wysłać do mnie taksówki bo stałam tam gdzie nie ma budynków było skrzyżowanie ulic wiec budynek powinnam wybudować zanim dzwonię
    ReviewUserIcon
    Co to za firma…

    22.09.2022 00:30

    Inne

    Niestety może i w innych miejscowościach ta firma funkcjonuje dobrze, ale w mojej to totalne (usunięte przez administratora)… parę razy próbowałam zamówić taksówkę i w jednym dniu aplikacja mieliła wyszukania dla mnie wolnej taksówki, a po około 10 minut już zrezygnowałam z ich usługi i znalazłam sobie taksówkę u konkurencji, bo ile można czekać na informacje zwrotną. Chcę tylko wspomnieć, że godzina przeze mnie wybrana nie była w czasie szczytowego ruchu na mieście więc byłam w szoku, że miała taki problem. Konkurencja miała dostępny samochód od ręki i przyjechała na czas. Kolejne podejście do iTaxi.pl było w inny dzień i z dużym wyprzedzeniem zamówienia taksówki… zlecenie w końcu było przyjęte, ale 15 minut przed przyjazdem jednak zrezygnowano z mojego zlecenia… i to był chyba jakiś wielki żart z ich strony, że przez ponad pół godziny jak nie więcej nie znaleźli wolnej taksówki. Wystawili mnie na lodzie… w trakcie próbowałam skontaktować się telefonicznie, ale i tam nastąpiły wielkie problemy, bo Pani która odebrała nie była chętna na rozmowy siedziała cicho po czym stwierdziła, że przekieruje mnie na inny dział… tam też na lini naczekałam się słuchając grania na czekanie dość długo i w ostateczności odpuściłam temat. Mam negatywne nastawienie już do tej firmy i wiem, że już nigdy z niej nie skorzystam, bo firma ta jest nierzetelna.
    ReviewUserIcon
    Myk

    05.10.2022 18:02

    Były pracownik

    Dzięki za wpis. Jeśli klient jęczy, że nie ma pojazdów "od ręki" tzn. pracy jest sporo. Prawdę mówiąc mam w d ciebie i tobie podobnych. Może dlatego, że trzeba mieć coś z głową żeby wypisywać bzdury o jakości usług na forum dla pracowników. Co mnie obchodzi, że ktoś zrobił cię w wała? To twój problem...
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - iTaxi.pl S.A.

    Kierowca / Kierowczyni kat. B - iTaxi

    iTaxi.pl S.A.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    03.10.2022 12:20

    Inne

    Totalna katastrofa. Absolutenie nie polecam. Kurs zostal "anulowany z powodu braku dostepnosci aut" 20 minut przed umowiona godzina i z tego powodu spoznilam sie na pociag i w konsekwencji tego na samolot. Totalna nieodpowiedzialnosc i kpina z klienta.
    ReviewUserIcon
    Myk

    05.10.2022 17:56

    Były pracownik

    A kogo to obchodzi? Idź do składu węgla się żalić. Nawet mój pies wie, że to forum jest dla potencjalnych kierowców. Ale jak widać taki najgłupszy nie jest.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    14.09.2022 10:12

    Inne

    Praca w firmie iTaxi.pl S.A. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 13500 PLN. Czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    jestDobrze

    16.09.2022 09:54

    Pracownik

    14000 PLN
    ReviewUserIcon
    Linka

    10.09.2022 00:00

    Inne

    Zamawiałam taksówkę w dwie strony. Przejazd w jedną stronę ok, natomiast powrót to jakaś katastrofa. Taksówkarz poinformował mnie, że mam zapłacić "gwarantowaną cenę", którą niby potwierdziłam w aplikacji (nic takiego nie robiłam), przez co zapłaciłam prawie trzy razy tyle co u konkurencji... Nigdy więcej
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    27.08.2022 11:23

    Inne

    Jak się pracuje z ludźmi z iTaxi.pl S.A.?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.08.2022 10:40

    Pracownik

    Według mnie dobrze. Ludzie są fajni i współpracują ze sobą.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    26.10.2021 07:31

    Pracownik

    Skąd kierowcy Itaxi.Pl Sp. z o.o. biorą na ZUS ?
    ReviewUserIcon
    Eryk

    18.07.2022 22:34

    Pracownik

    I właśnie ta korupcją powinna się zająć komisja Europejska a nie tylko sądami
    ReviewUserIcon
    Pyk

    28.08.2022 09:11

    Były pracownik

    Od razu widać, że jesteś inteligentny inaczej. Bo wybacz ale tylko matoł moze takie bzdury wypisywać. KE ma zajmować się korupcją? To moze jeszcze będzie ściągać przestępców? Po co w takim razie Prokurator Generalny Zbigniew Zero Ziobro? Po co minister sprawiedliwości? Pisiorze KE dba o to, żeby twoi (usunięte przez administratora) nie byli bezkarni. Żeby sedzia mógł na lata wsadzić do więzienia złodzieja z (usunięte przez administratora) A jak się wam nie podoba to droga wolna. I tak macie mentalność ruskich więc się dogadacie.
    ReviewUserIcon
    Robert.

    26.07.2022 21:23

    Inne

    Zamówiłem przewóz w Poznaniu z osiedla Rusa na lotnisko Poznań Ławica z jednodniowym wyprzedzeniem. Potwierdzono pojazd. W dniu wyjazdu GPS pokazywał mi, że pojazd jest daleko od miejsca odbioru i nie zmierza pod wskazany adres. Gdyby nie UBER nie polecielibyśmy na wakacje. Powinienem wystąpić o odszkodowanie w takim wypadku? Ja nie musiałem , ale polecam takie rozwiązanie każdemu poszkodowanemu, jak Panu, który nie zdążył na pociąg. Każdy sąd konsumencki uzna rację klienta.
    ReviewUserIcon
    Myk

    27.07.2022 19:55

    Były pracownik

    Leć Ribek, leć! Straszenie sądem, szczególnie w takim kraju jak Polska, szczególnie w tak błahych sprawach to jakaś aberracja intelektualna i emocjonalna. Takiemu onaniscie płonie konar gdy pomyśli jaki o ważny, jakie ma narzędzia dochodzenia swoich racji. Każdy z was który tak się onanizuje tymi sądami, a....nigdy z taką sprawą niegdy tam nie poszedł tylko chrzani gębą te bzdury to zwykły c.w.e.l. C.i.o.t.a. Bo żeby to zrobić trzeba być uczciwym ze samym sobą. Mieć trochę jaj. Tak więc Robek nie jesteś c.w.e.l.e.m? Bo poszedłeś że sprawą do sądu?
    ReviewUserIcon
    Michał

    20.07.2022 08:48

    Inne

    Bardzo nie rzetelna firma która nie wywiązała się z przyjętego zamówienia na na godzinę na dworzec kolejowy co wiązało się nie zdążeniem na pociąg .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w iTaxi.pl?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Prawda

    18.07.2022 22:14

    Pracownik

    Kursy biznesowe do kierowców oklejonych nie wpadają. Wpadają one do freekała, nic tylko pozostaje się rozkleić i reklamować tę firmę tylko małą naklejką na szybce.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    07.07.2022 09:53

    Inne

    Jeżdżę od kilku lat i do tej pory nie miałam żadnych problemów.
    ReviewUserIcon
    Leo

    04.07.2022 10:09

    Pracownik

    Ja jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    Ewa

    03.07.2022 06:55

    Inne

    dla mnie jest ok, nie miałam żadnych problemów
    ReviewUserIcon
    Klient

    11.06.2022 20:19

    Inne

    Kurs umówiony na konkretni godzinę (zamówienie 1.5 godziny przed terminem) a o konkretnej godzinie zamiast wsiadać do samochodu dostaje info że dopiero szukają kierowcę. Serio? Już nigdy więcej
    ReviewUserIcon
    Domi

    24.05.2022 15:27

    Inne

    Jeżdżę od dłuższego czasu i na chwilę obecną nie miałam żadnych problemów.

    Kontakt - iTaxi.pl S.A.

    Przasnyska 6b 01-756 Warszawa

    NIP:1182053355

    REGON:142717162

    KRS:0000922228

    https://www.itaxi.pl
    Branże: Przewóz osób
    ReviewUserIcon
    Tomek

    24.05.2022 11:45

    Pracownik

    Od kierowcy niebieskiej Toyoty WE wyraźnie było czuć alkohol
    ReviewUserIcon
    Eleonora

    21.04.2022 16:15

    Pracownik

    Gratuluję Państwu którzy wysupłali takie wspaniałe opinie. Po prawie 2 latach pracy w tej firmie wiem, że zmiana dyrektorow spowodowała katastrofę. Pani dyrektor nie wie o co chodzi w taksówce, kompetencje dziewczyn z biura oceniam na totalne 0. Odpinanie terminowek to standard, biuro obsługi kierowcy nie potrafi wytłumaczyć dlaczego. Pracujesz tylko wtedy kiedy jesteś premium em i wchodzisz w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.05.2022 15:03

    Pracownik

    Zgadzam się w 100%
    ReviewUserIcon
    Mario73

    23.05.2022 18:56

    Pracownik

    Chyba Eleonorka została wywalona za jakieś kombinowanie i teraz jedzie po wszystkich jak walec żeby sobie ulżyć.
    ReviewUserIcon
    Prius- Warszawa

    23.05.2022 17:46

    Kandydat

    Kierowcą ITaxi jestem od trzech lat. Nigdy nie narzekałem na współpracę ani na zarobki. Jeśli kierowca chce pracować to zarobi. Wszyscy narzekacze to (usunięte przez administratora) i kombinatorzy . Zamiast uczciwie pracować stoją na słupach i szukają sensacji.
    ReviewUserIcon
    Były kierowca

    04.05.2022 15:43

    Były pracownik

    Przepracowałem w itaxi kilka miesięcy i była to moja najgorsza korporacja w której jeździłem, biuro i centrala totalnie nie mają pojęcia o tym jak działa aplikacja, punkty i algorytm to propaganda, jak masz starszy samochód a stoisz pod adresem i tak po klienta przyjedzie młodsze auto. Firma działa na niekorzyść taksówkarzy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    02.05.2022 11:53

    Inne

    dla mnie jest ok
    ReviewUserIcon
    Alex

    27.04.2022 08:40

    Pracownik

    dla mnie ok - taksówki na czas, kierowcy też spoko
    ReviewUserIcon
    Edyta

    24.04.2022 08:24

    Inne

    zamawiam tylko przez apkę i jestem zadowolona bo widzę kiedy kierowca będzie i zawsze wybieram przejazd z ceną gwarantowaną bo chcę wiedzieć ile mnie kurs będzie kosztować zanim wsiądę do taxi.
    ReviewUserIcon
    Leon

    22.04.2022 10:58

    Inne

    ok
    ReviewUserIcon
    Daniel

    20.04.2022 10:38

    Inne

    dla mnie ok, nie mam uwag co do jakości czy terminowości
    ReviewUserIcon
    Alicja

    13.04.2022 12:02

    Inne

    jeżdżę biznesowo i dotychczas nie miałam żadnych problemów
    ReviewUserIcon
    Inga

    11.04.2022 09:19

    Inne

    czysto, miło i na czas
    ReviewUserIcon
    Przemek

    06.04.2022 10:50

    Inne

    kursy bezproblemowe, szybko i na czas
    ReviewUserIcon
    Kuba

    04.04.2022 09:35

    Inne

    jest ok
    ReviewUserIcon
    GrześGdzieś

    01.04.2022 18:33

    Pracownik

    Kto wypisuje te głupoty?

    Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.