opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

iTaxi.pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(894)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)

Opinie(894)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Logo
  • Poznaj nas bliżej
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Gdzie jeździmy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas bliżej

Nasze usługi

Gdzie jeździmy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - iTaxi.pl Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o iTaxi.pl S.A.

Opinie

Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o iTaxi.pl S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Klient

    01.04.2022 13:21

    Inne

    korzystam biznesowo jest ok
    ReviewUserIcon
    Paweł

    01.04.2022 10:27

    Inne

    Ja jestem zadowolony. Dobrej jakości auta, duża dostępność i cena gwarantowana to dla mnie główne zalety iTaxi.
    ReviewUserIcon
    Dyrektor Public Relation

    01.04.2022 09:09

    Pracownik

    Wpisy od 29.03 do 31.03.2022 wyglądają super. Świetna robota. Gratuluję.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    31.03.2022 08:02

    Inne

    Obsługa na najwyższym poziomie, dobrej jakości auta i kierowcy ok
    ReviewUserIcon
    Wika

    31.03.2022 07:07

    Inne

    Kierowcy sympatyczni, precyzyjnie realizują zlecenia. Wybierają najbardziej optymalne trasy.
    ReviewUserIcon
    Gabi

    30.03.2022 22:44

    Pracownik

    Według mnie najlepsza korporacja taxi w Warszawie, nigdy nie miałam żadnych problemów a poza tym czuję się bezpiecznie jeżdżąc z nimi.
    ReviewUserIcon
    Olina

    30.03.2022 16:20

    Inne

    Usługi iTaxi są bardzo dobre i na wysokim poziomie.
    ReviewUserIcon
    RudaMaruda

    30.03.2022 16:03

    Inne

    Kierowcy uprzejmi, nie było nigdy problemu z realizacją kursu. Auta też są w dobrym stannie.
    ReviewUserIcon
    Elka

    30.03.2022 14:29

    Pracownik

    Praca spoko, można się dogadać. Zadania nie są monotonne.
    ReviewUserIcon
    Adam

    29.03.2022 21:13

    Inne

    Jak dla mnie wszystko ok zwłaszcza opcja przejazdu z ceną gwarantowaną.
    ReviewUserIcon
    Wiola

    28.03.2022 22:34

    Inne

    Jeżdżę od kilku lat z iTaxi i jestem zadowolona zawsze bez problemu i na czas.
    ReviewUserIcon
    klient - pasażer

    28.03.2022 12:30

    Inne

    wszyscy się zachwycacie usługami świadczącymi przez tą korporację I TAXI a ja swoje trzy grosze dla tak zwanej równowagi psychicznej aby nie popadać w samozachwyt. Kierowca Ryszard Krzyżan ( nazwisko podaję z pieczątki ) Taxi nr 529 Poznań kogut iTAXI jakże dumnie umieszczony na dachu srebrnej Toyoty kombi . Kurs z Dworca P-ń Gł. cena wg jego oświadczenia 39,oo prosiłem o paragon co jest chyba naturalne dostaję kwitek zwany dowodem sprzedaży nr 525 z dnia 29.03.2022 numeracją odręczna naniesiona jak się domyślam przez kierowcę ITaxi. Zapytałem czy nie ma paragonu odpowiedź no nie czy nie ma włączonego taksometru nie używa zabrzmiała odpowiedź . mówią że maja w poważaniu taksometr to norma tej korporacji czy taki truteń nie zatruwa środowiska czy pozostali nie powinni go wyeliminować z swego grona. Aż strach się bać co on może wyprawiać z klientami z lotniska gdyż ten truteń też obsługuje lotnisko Ławica w Poznaniu . Co na to centrala prezes Andrzej i inni . Nie odpuszczę US UM dam mu popalić za jego chamstwo ,
    ReviewUserIcon
    łysy

    28.03.2022 10:03

    Inne

    Taksówki co najważniejsze są punktualne i czyste, ocena łysego to 10/10
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - iTaxi.pl S.A.

    Kierowca / Kierowczyni kat. B - iTaxi

    iTaxi.pl S.A.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Ania

    28.03.2022 09:29

    Pracownik

    Super atmosfera !
    ReviewUserIcon
    Klient

    28.03.2022 09:28

    Pracownik

    Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze. Często korzystam z usługi biletu, to fantastyczna opcja gdzie przed wejściem do taksówki wiem ile zapłacę. Kierowcy to obsługa w pełni profesjonalna
    ReviewUserIcon
    klent Taxi Taxi

    28.03.2022 09:22

    Inne

    Spoko usługa z dobrą aplikacją i najważniejsze że jak coś jest nie tak to można zadzwonić i załatwić od ręki wszystko a nie bujać się z mailami tygodniami jak to u innych jest.
    ReviewUserIcon
    Kris

    28.03.2022 09:18

    Pracownik

    Dla mnie super się tu pracuje. Jasne zasady. Kasa na czas i zawsze tak jak się umawiają. Uważam że warto z nimi pracować / współpracować.
    ReviewUserIcon
    Ania

    28.03.2022 09:04

    Inne

    taxi zawsze na czas, polecam
    ReviewUserIcon
    Iza

    28.03.2022 08:49

    Inne

    Jak dla mnie najlepsze taxi - zawsze na czas, mili kierowcy. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Zadowolony klient

    25.03.2022 18:27

    Inne

    Świetna jakoś usług i duże poczucie bezpieczeństwa. Polecam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w iTaxi.pl?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    25.03.2022 13:07

    Inne

    Po zrealizowaniu kilku przejazdów mam bardzo miłe odczucia. Kierowcy to bardzo mili, kulturalni Panowie. Usługi realizowane na czas. Oby tak dalej! :)
    ReviewUserIcon
    Dominik

    25.03.2022 12:28

    Inne

    Jeżdżę firmowo i jestem zadowolony z iTaxi. Zawsze na czas, a samochody komfortowe.
    ReviewUserIcon
    Maja

    25.03.2022 10:04

    Inne

    Polecam jak najbardziej. Zawsze gdy zamawiam kurs kierowca jest punktualnie i do tego trafiam na samych miłych Panów. Czytając tutaj niektóre opinie aż nie chce się w to wierzyć .
    ReviewUserIcon
    Klientka

    24.03.2022 14:09

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Może mam szczęście, ale prawie zawsze trafiają mi się bardzo mili, uśmiechnięci i pomocni kierowcy.
    ReviewUserIcon
    Michał

    24.03.2022 09:17

    Inne

    Bardzo mili kierowcy. Znają miasto i najlepsze opcje przejazdu co w innych aplikacjach pozostawia wiele do życzenia.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    24.03.2022 09:10

    Inne

    To chyba jedyna aplikacja w której jeżdżą normalni taksówkarze. Za każdym razem jestem pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem i podejściem do klienta.

    Kontakt - iTaxi.pl S.A.

    Przasnyska 6b 01-756 Warszawa

    NIP:1182053355

    REGON:142717162

    KRS:0000922228

    https://www.itaxi.pl
    Branże: Przewóz osób
    ReviewUserIcon
    Max

    23.03.2022 13:49

    Inne

    Swietna jakość usług. Znaczna cześć floty wysokiej klasy, iTaxi posiada równiez elektryki, w tym Tesle ;-). Dla mnie najwazniejsze jest jednak poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w swietle coraz cześciej pojawiających sie przerazajacych historii w Uber czy Bolt.
    ReviewUserIcon
    Eli

    23.03.2022 12:19

    Pracownik

    Firma, w której atmosfera i chęć działania jest niesamowita. Niewątpliwą zaletą iTaxi są ludzie! Bez względu na to czy będziesz pracować w Warszawie, Tarnobrzegu, czy w którymś z regionalnych oddziałów zawsze możesz liczyć na dobrą atmosferę i wsparcie. To zaangażowanie zespołu i wzajemne wsparcie powodują, że praca, pomimo, że bardzo często intensywna i na wysokich obrotach, daje ogromne zadowolenie i satysfakcję.
    ReviewUserIcon
    Ela

    23.03.2022 10:20

    Inne

    Ja jestem zadowolona z iTaxi. Zawsze na czas, mili kierowcy i czuję się bezpiecznie jadąc z nimi. Tak więc polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2022 13:56

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Auu

    04.02.2022 02:45

    Były pracownik

    Widać Tobie zbanowano szare komórki ???? ah te plotki ze słupa. słychać wycie? Znakomicie!
    ReviewUserIcon
    no cóż....

    27.02.2022 17:27

    Pracownik

    Uderz w stół a odezwą się nożyce.... Hehe
    ReviewUserIcon
    Gość

    24.01.2022 21:04

    Inne

    W sumie ocena na tym portalu doskonale pokazuje z jaką firmą mamy odczynienia w 100% odzwierciedla współpracę. Szkoda się tutaj spuszczać bo i tak niestety nie trafia to do nikogo decyzyjnego z tej firmy i nikt decyzyjny i normalny z tej firmy nie chce porozmawiać jak przystało na korporację kontakt z kimś z zarządu właściwie niemożliwy ukrywają się co najmniej jak prezydent :D a szkoda.... szkoda, że nie chcą wysłuchać co mają do powiedzenia współpracownicy aby polepszyć warunki współpracy...
    ReviewUserIcon
    Kasia R

    30.08.2021 08:25

    Inne

    Zamówiłam taksówkę na Itaxi na 2 dni przed wyjazdem. Transport miał dotyczyć lotniska. W dzień wyjazdu stałam 30 min przed domem o 4 nad ranem i taksówka się nie pojawiła. Dodzwonić się na info linie niemożliwe tylko automatyczne przyjmowanie zgłoszeń. Byłam zmuszona zamówić inna taxi. Byłam spóźniona na lotnisko co za stres. Dodzwoniłam się po 2 godz i pani powiedziała mi ze kurs został odwołany bo nie udało im się zorganizować taxi!! Tylko dlaczego mnie nikt o tym nie powiadomił? Co za brak kompetencji żenada. NIGDY WIĘCEJ
    ReviewUserIcon
    teo

    05.01.2022 07:10

    Pracownik

    Itaxi NIE JEST korporacją taxi. Nie mają własnej floty taxi, wbrew temu, co twierdzą na stronie, więc skąd mieli wziąć wolną taksówkę? Skąd? To zwykły pośrednik, w rodzaju Ubera, Bolta, czy Free Now, w dodatki zarządzany przez niekompetentne osoby - mi.in. ,,specjalisty" od autobusów Andrzeja Pażdzińskiego, czy jak mu tam...
    ReviewUserIcon
    Uber jest the best

    11.04.2021 02:00

    Inne

    Taxi to przeżytek. Tylko (usunięte przez administratora) płaci 3zł/km, skoro mogę mieć identyczną usługę w cenie dwukrotnie a nawet trzykrotnie niższej. A przy okazji kierowcą jest kulturalny przybysz z krainy orientu, lub wielojęzyczny słowiański brat zza wschodniej granicy, a nie gburowaty złotówiarz z wąsem, który naciągnąłby na ostatniego grosza. Janusze myślą, że są ciągle lata 80-te i ludzie będą płacić za podwózkę jak za zboże. Niby z jakiej racji, mielibyście zarabiać dobre pieniądze? Za prowadzenie samochodu? Przecież to jest umiejętność, którą posiada większość społeczeństwa. Chcecie zarabiać - przekwalifikujcie się. Lekarze, prawnicy, branża IT - cały świat stoi otworem. Kiedyś to było- dzisiaj już nie jest i nie będzie- jest 2021 rok i doba GPS i aplikacji. Kierowcą może zostać każdy - Pan Abdullah, który do wczoraj żył wśród wielbłądów i ludów koczowniczych na Saharze. Dziś przyjeżdża do Warszawy, wchodzi na Gumtree, odpisuje na ogłoszenie i już wieczorem jest pełnoprawnym kierowcą korporacji Uber lub Bolt Taxi, czyli taksówkarzem jak Wy.
    ReviewUserIcon
    Jusek III waza

    20.09.2021 17:59

    Pracownik

    Sam się przekwalifikuj na pisanie reklam toi toi bo może to komuś potrzebne w odróżnieniu od Ubera. Skończą się pieniązki w Uberze itp to skończy się publiczne zainteresowanie najgorszą usługą przewozową, gdzie niebezpieczni i zagubieni dzicy wozitiele będą udawać zawodowych kierowców. Wycena kursów jest w każdej normalnej korporacji w każdym dużym mieście. Uber niekoniecznie wychodzi najtańszy bo potrafi cena mocno skoczyć choćby ze wzgledu na deszcz. Jest na pewno gwarancja najniebezpieczniejszego przejazdu - ciagle widać wypadki ubera/bolta na ulicach.
    ReviewUserIcon
    szkoda gadać

    30.12.2021 12:08

    Były pracownik

    co za brednie.. ukraińcy nie znają jezyka, nei znają miasta, jeżdza z łamaniem przepisów drogowych. Policja nas zatrzymała i 30 min pitolenia.. i na koniec najlepsze.. dlatego, zę ukraiński kierowca zlamał przepisy drogowe - Policja na sygnale nas goniła.. 39 min licznik nabijał cenę.. a na koniec twioerdzi, zę tak licznik pokazał.. ja za 30 minutowy postój płacić nie zamierzam.. to mi zapłacicie za 30 min spóżnienia i zszargane nerwy. NIGDY więcej idiotów z itaxi.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    24.12.2021 08:10

    Inne

    Kurs bezgotowkowy do kwoty 0 zł. Poproś klienta o doplate 15 zł. Przyznajcie się czy zdarzyło się wam przewieźć za darmo klienta z hoteli na voucher? A może nawet nie zauważyliście że jechaliście za darmo. Itaxi i tak pobiera prowizję od kursu dlatego tym w biurze wisi że hotele puszczają niskie piłki do kierowców.
    ReviewUserIcon
    JW

    16.12.2021 17:49

    Inne

    ITAXI jest najgorszym możliwym wyborem jeżeli potrzebujesz dojechać w określone miejsce na czas :( Próbowałam korzystać z tej firmy zamawiając przejazdy biznesowe. Notorycznie kierowca NIE zjawiał się na czas i 5 min przed planowanym przejazdem otrzymywałam informację, że kierowca spóźni się 25, 40, 35 min... Zaznaczam, że za każdym razem przejazd zamawiałam ok 1,5-2 h wcześniej. Na infolinii, pracownik odpowiada, że nie ma aktualnie kierowców, którzy podejmą zlecenie na 5 min przed planowanym przejazdem. Rozumiem, wzmożone zainteresowanie, ale wówczas gdy zamówiłabym przejazd na za 10 min. Tymczasem za każdym razem zamawiałam taxi z min 1,5 h wyprzedzeniem !!! Pani na infolinii twierdzi, że przecież nie wiedzą co będzie za 1,5 -2 h i czy akurat będą samochody, czyli de facto firma iTAXI oferuje usługę w które kierowca BYĆ MOŻE się pojawi, a być może NIE... Sama rezygnuję z usług i nikomu nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Basia Wrocław

    12.12.2021 22:33

    Inne

    Rekord przyjazdu taksówki zamówiłam o 17.28 a kontakt z kierowcą o 18.58 super tempo. Wzietam taksówkę z innej korporacji Opti I w tym czasie dojechał załatwiłam sprawę i wróciłam. Nie polecam tej korporacja pochłonęła we Wrocławiu fajna korporacje Wicar i zrobiło się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Basia Wrocław

    12.12.2021 18:22

    Inne

    To całe iTaxi zniszczyło we Wrocławiu ostatnia fajna firmę WICAR. Wielki syf czeka się na taksówkę około 1,5h a klient informowany jest o 20min nawet kierowcy narzekają i uciekają. Itaxi to jakiś syf spółczuje kierowcom.
    ReviewUserIcon
    klient

    05.12.2021 15:01

    Inne

    Nie wiem w jaki sposób dobierają Państwo pracowników, ale jeden z taksówkarzy (usunięte przez administratora) jest niezwykle arogancki i wulgarny. Jazda z tym kierowcą to tragedia. Zero szacunku dla klienta. Z jego ust padają wyłącznie wulgaryzmy, aż robi się niedobrze. I to w towarzystwie kobiety i dziecka Nigdy więcej nie skorzystam z tej korporacji. Może inni taksówkarze są w porządku, ale nie mam już ochoty, żeby to sprawdzić.
    ReviewUserIcon
    Superdriver

    28.10.2021 21:28

    Pracownik

    Prowizja 20% spowodowała brak kierowców w aplikacji w pewnym sporym mieście wojewódzkim a to z kolei przełożyło się na spadek ilości kursów. Nie sprawdziło się pojęcie o małych łyżeczkach. Od razu chochla.
    ReviewUserIcon
    Szerokosci

    01.12.2021 17:06

    Kandydat

    Abonament się opłaca w porównaniu do bez abonamentu jak zrobisz obrót powyzej 8000 zł . Średnio prowizja wyjdzie trochę mniej niż 18 % ale bliżej 18 niż 10%. haczyk jest taki że nie możesz wziąć wolnego bo i tak musisz zapłacić abonament. Gdzie te czasy gdy był górny limit całkowitej prowizji dla itaxi 1300 zł? Eh
    ReviewUserIcon
    maniek

    04.12.2021 16:23

    Pracownik

    Gdzie wy te obroty po 8000 robicie ? Ja ledwo 3000 zrobiłem w październiku. Z abonamentem czy bez to zabawa obecnie dla hobbystów. Napiszcie lepiej jak zamierzacie wyminąć się od Nowego Ładu po nowym roku, bo lekko licząc nawet na LPG nie starczy z tymi nowymi podatkami.
    ReviewUserIcon
    KochamZłotówy

    19.11.2021 09:18

    Inne

    Dzisiejszego poranka miałem styczność z kierowcą o nr 17382, kierowca dwukrotnie uderzył z impetem w drzwi mojego auta podczas wysiadania, po zwróceniu mu uwagi odpowiedział że i tak nic się nie stało a auto nie kosztuje nawet 500tys więc o co robię problem.
    ReviewUserIcon
    pik

    19.11.2021 18:44

    Pracownik

    to nie był złotówa tylko wyrobnik w nie swoim aucie NIE SWOIM powtarzam proszę to zrozumieć.

    Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.