opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

iTaxi.pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(894)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)

Opinie(894)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Logo
  • Poznaj nas bliżej
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Gdzie jeździmy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas bliżej

Nasze usługi

Gdzie jeździmy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - iTaxi.pl Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o iTaxi.pl S.A.

Opinie

Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o iTaxi.pl S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Luxus

    14.10.2021 19:58

    Były pracownik

    Dni jakich mało dla kierowcy dramat Wymagania z kosmosu a zlecenia poniżej krytyki 15 PLN dojazd 4 km lub 10 minut (usunięte przez administratora) jak beret ....
    ReviewUserIcon
    King

    14.10.2021 13:25

    Były pracownik

    Nie wdając się w szczegóły stwierdzam po 2 latach : obecnie totalne (usunięte przez administratora) klient uberowy, regulamin stworzony w celu nakładania kar pieniężnych, i generalnie poziom poniżej freenow.
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.04.2021 02:38

    Inne

    Chciałbym skorzystać kiedyś z bilet iTaxi. Powiedzcie mi, jak jest z tymi biletami. Czy kierowca ma kasownik w samochodzie, czy używa się skycasha? Czy trzeba kupować 30 minutowy bilet, czy wystarczy 20-minutowy? Swoją drogą dobra opcja, za 4.40 wolę się przejechać Toyotą Auris niż śmierdzącym tramwajem. Mam nadzieję, że auta są nie starsze niż 2017 rok, bo dziadostwa nie toleruję.
    ReviewUserIcon
    X Xx

    09.04.2021 11:52

    Pracownik

    Proponuje któregoś przewoźnika. Tramwaj sobie odpuść, bo tym środkiem komunikacji głęboki teren nie jeździ. Nie jest wpuszczany,
    ReviewUserIcon
    Marcin

    11.10.2021 13:06

    Inne

    Kurna wymagania nie wiadomo jakie za nie wielką cenę .. żenada
    ReviewUserIcon
    Kierowca Warszawa

    13.07.2020 16:42

    Inne

    Witam, Nie rozumiem czego oczekujecie od korporacji tsksowkarskiej w okresie pandemii oraz na dodatek wakacji. Uchylę rombka tajemnicy, otóż iTaxi skupia się w sektorze b2b więc okres wakacji zawsze był troszkę słabszy. Jednak jest to jedyna korporacja która zapewniła pracę w tak ciężkim okresie jakim było rozprzestrzenianie się COVID-19. Jedyna korporacja która dzięki zapewnieniu pracy swoim kierowcom zaczęła zdobywać co raz więcej klientów w czasie COVID-19. Teraz wszędzie jest ciężko więc pisanie że w iTaxi najgorzej jest nie nam miejscu. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Adam

    15.09.2020 08:16

    Pracownik

    Covid-19 hahahaha komu Ty chcesz makaron na uszy nawinąć. Ogarnij sie, 21 wiek doba niewidzialnych wirusów I bezobjawowy chorób.... ????????????
    ReviewUserIcon
    GalAnonim

    14.09.2021 21:49

    Pracownik

    Wypisz wymagaj wyrecytuj ;) autorem jest chyba jeden z *Naganiaczy* tzw.Parobek ;)
    ReviewUserIcon
    Disaster

    01.09.2021 09:43

    Pracownik

    Jest 9.30, 1 września i ja stoję od 20 minut na Włochach i czekam...
    ReviewUserIcon
    Jacyngiel

    06.09.2021 16:16

    Pracownik

    Bo zlecenia poszły pod stołem pewnie
    ReviewUserIcon
    EM

    14.09.2021 09:01

    Inne

    Niestety przewróciło im się nie powiem gdzie. Jak była pandemia, to brali wszystko, nawet krótkie kursy po 11-12 zł. Niestety teraz, w przeciągu tygodnia, już drugi raz mam anulowane zamówienie, bo nie ma dostępnego kierowcy. Ciekawe… , że taki dobrobyt znowu nastał. Niech tylko nie płaczą i nie strajkują, że mało zarabiają albo coś .
    ReviewUserIcon
    Tosia

    24.06.2021 16:03

    Inne

    Dla mnie jako klienta firma tzw. Krzak- zamówienie kursu przez aplikację nie jest równoznaczne że się napewno odbędzie-szok!?Trzeba wydzwaniać co chwila i dowiadywać się czy łaskawie jakiś taksówkarz raczy wziąć kurs. Przewożenie zwierząt - o czym tak pięknie informuje aplikacja to stek bzdur- można czekać i czekać i czekać……sorry , chyba nie o to chodzi szanowna spółki zło
    ReviewUserIcon
    Były kierowca iTaxi

    27.08.2021 12:54

    Były pracownik

    Chyba tak nie do końca jest prawdą to, że nagle taki wysyp zleceń. To stwierdzenie świadczy raczej o braku licencjonowanych kierowców, którzy dali sobie spokój z taxi po decyzjach polskiego rządu i skutkach epidemii. Krótko rzecz biorąc- zbankrutowali. Stąd umowa z Eternis- firmą która zazwyczaj wynajmuje samochody ...lewusom. Tym jednokolorowym i tym barwnym. Czytanie między wierszami jest dobrym sposobem na określenie sytuacji (w tym przypadku iTaxi) To desperacki krok ze strony tej absolutnie porządnej poniekąd firmy, ale w obecnych warunkach nie ma innego wyjścia jak współpraca z lewusami...Oczywiście tego nie pochwalam. Jednak tonący brzytwy się chwyta. Reasumując: branżę taxi zabił polski rząd i koronawirus. Firmy taksówkarskie łapią się wszystkiego (niczym tonący brzytwy), tylko po to, żeby przetrwać na rynku...
    ReviewUserIcon
    pik

    27.08.2021 20:51

    Pracownik

    No to jest całkowita prawda . Wszystkie apki współpracują z pośrednikami -lewusami. bo my na własnej działalności nie wytrzymujemy z konkurencją wystarczy tylko ZUS 1500 zł a oni wszyscy na umowe zlecenie na 1/8 etatu. a rząd na który zawsze głosowałem wbił nam GWÓŻDZ do trumny ustawą lex uber to była celowa zagrywka z ich strony .dobra zmiana od nowego roku to 2020 zł miesięcznie więc reszta odpadnie . tylko saszki bez kosztów przetrwają
    ReviewUserIcon
    Ciekawy (były) Driver

    03.08.2021 09:20

    Były pracownik

    Jak tam sytuacja ze zleceniami? Poprawiło się nieco, czy dalej bryndza, która zaczęła się w marcu 2020 ? Ja osobiście zawiesiłem DG z końcem roku 2020. Pewnie już jej nie wznowię, bo Rząd i koronawirus zrobiły ,,swoje'', a jeżdżenie po 1,20 brutto w barwach lewusowskich firm i bycie kojarzonym ze wszelkiej maści lewusami nie wchodzi w grę.
    ReviewUserIcon
    Mateusz M

    09.08.2021 16:25

    Pracownik

    Jest tyle roboty, że nie ma czasu odpisać. Bierz Camry w leasing i wracaj, na co czekasz ??
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.07.2021 22:29

    Inne

    Jeżdżę z iTaxi od kilku miesięcy i do tej pory wszystko tak jak należy.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    12.05.2021 10:14

    Inne

    Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Itaxi.Pl Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Głuchy

    14.06.2021 15:59

    Były pracownik

    Spodziewać możesz się wszystkiego ale miej świadomość, że nie będzie to rozmowa rekrutacyjna ale rozmowa o nawiązaniu współpracy. Przeczytaj dobrze regulamin i zastanów się dwa razy przed podpisaniem. Itaxi spada w rankingu i jest już blisko przewozów. Zarobek maksymalny 3000 zł netto. Mało zleceń. Biuro o wielkich aspiracjach i wizjach.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    13.07.2021 22:24

    Pracownik

    W czasie pandemii jak wszędzie, ale teraz jest bardzo dużo
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    13.07.2021 15:48

    Kandydat

    O widać jak zjechały opinie U słabiutko
    ReviewUserIcon
    Mobius

    23.05.2021 07:04

    Były pracownik

    Jestem byłym kierowcą iTaxi, na zasadzie współpracy, jedno co mogę powiedzieć to, że ta firma nie jest w pełni uczciwa w stosunku do współpracujących kierowców, podobnie jak zasady pracy, które stworzyła. Jednym słowem zarząd chciałby aby w zasadzie spać w samochodzie, nie mieć życia rodzinnego. Co do kwestii finansowych też można by było dużo powiedzieć, in minus oczywiście. To jest moja osobista opinia i to wszystko jeżeli ktoś inny widzi to inaczej ma do tego prawo, ja wyrażam swoją w oparciu o osobiste doświadczenia współpracy z tą siecią.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    01.05.2021 23:16

    Inne

    Itaxi to największa flota taxi w Polsce. Firma działa w każdym większym mieście (w tym Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście). Spółka dysponuje tysiącami samochodów. Jakie warunki umowy oferuje Itaxi, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?
    ReviewUserIcon
    King

    22.05.2021 08:24

    Były pracownik

    Prawda jest taka, że itaxi nie ma swojej floty tylko współpracuje z kierowcami taxi na nieuczciwych zasadach. Itaxi to tylko niedorobiona aplikacja. Pasażerowie rezygnują.
    ReviewUserIcon
    King

    13.05.2021 22:50

    Były pracownik

    Startup lub firma zbliżona do freenow. Obciachowa okleina i słaba aplikacja. A całą resztę najlepiej poznać osobiście.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - iTaxi.pl S.A.

    Kierowca / Kierowczyni kat. B - iTaxi

    iTaxi.pl S.A.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    03.05.2021 15:55

    Były pracownik

    ODRADZAM jazdę dla itaxi. Klienci dziadowscy, .. najklepoiej przejazd za darmoche by chcieli. Usługa taxi bilet to jakas paranoja. Nie dość, zę 1 taryfa - to jeszcze itaxi okłamuje zaniża realną ilosc km. Jazda dla itaxi to bycie frajerem. Odpuściolem sobie itaxi 4 dni temu po 6 miesiącach użerania sie z bylejakimi klientami. albo z pseudopłatnością biznes. Doo tego kierowca nie ma żadnej pomocy ze strony supportu Biura Obsługi Kierowców. Aplikacja cyklicznie się zawiesza. NA wolnym kończącym nie masz szans na przyjecie kursu. bo co z tego, zę klikasz jak nie możesz go rpzpocząć. bugi w aplikacji.
    ReviewUserIcon
    klient

    29.04.2021 14:01

    Inne

    Poznań dzwonię na centralę aby zamówić taksówkę jak sie wychodzi z niektórych gmachów trudno zamówić z wyprzedzeniem na godzinę . " Panienka z okienka nie mogę przyjąć zamówienia brak taksówek proszę dzwonić za 15 min . Kolega dzwoni z innego nr tel. ten sam adres początkowy ten sam adres docelowy. Zlecenie przyjęte taksówka będzie za 5 min. Ok jest pytam kierowcy gdzie stał i ile na postoju . Stałem 3 godziny na postoju około 1 km od miejsca zamówienia ul. 23 lutego zamówienie z ul. Hejmowskiego I co narzekacie na brak kursów godz. 15:: kierowca miał w tym dniu od 6:00 dopiero 3 kurs . Tak można wykańczać kierowców z pozycji Łomży gdzie panienki siedza w centrali co na to Krzychu i Prezes Andrzejek z Zarządu co na to Agnieszka z centrali wszystko OK Kierowcy na was zarabiają w wy macie wszystko w nosie.
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    29.04.2021 22:19

    Inne

    W Warszawie dzieje się tak od dłuższego czasu. Ale w Warszawie itaxi poszło o krok dalej a nawet o dwa kroki bo zamówienie przez aplikację z konta biznes to taksówka bedzie za 15-20 minut najmarniej i w 95% będzie to kierowca "FLOTOWY" nie mylić z gwarantowana jakością bo na 99% zapłacicie troszkę więcej za bardzo średnia jakość a w tym samym czasie tylko z konta prywatnego będzie kierowca do 10 minut i na bank nie flotowy, uśmiechnięty spokojny i w pachnącym samochodzie i na 100% nie zapłacę grosza więcej niż się należy bo temu kierowcy poprostu zależy. Itaxi idzie równią pochyłą w bardzo dużej mierze dzięki kierowcom którzy są na innych zasadach niz kierowca na własnej działalności i to niestety widać wyraźnie.
    ReviewUserIcon
    Aplikacja

    29.04.2021 06:48

    Inne

    Kursy przyznawane nie solidnie Stoisz pod adresem po kurs przyjeżdża partner flotowy A klient stoi ii czeka 8 minut na chodniku . Róbcie tak dalej Zostaniecie z zamszowymi .
    ReviewUserIcon
    Robert

    16.04.2021 10:32

    Były pracownik

    Ogólnie bardzo mało zleceń wszystko na poziomie 20 PLN i dolot 4 km Dramatyczny scoring najlepiej być zalogowanym 20 h dziennie przez 7 dni Bilety wyceniane nisko za nisko Długie dolotu czekanie . Jak jednogo dnia będziesz mniej godzin w aplikacji to na drugi dzień stoisz i śpisz . Rynek jest słaby ale zasady które tu wymyślają to pętla na szyję kierowcy . Coraz słabiej to działa i ciągle szalone pomysły . Kary finansowe za wszystko . Ogólnie biuro ponosi fantazja . Niby nic nie musisz ale punkty spadają i stoisz 3-4 godziny albo ruchy po 15 PLN. Wymagania z kosmosu . Kursy biznesowe /2-4 km/ ubiór jak szofer prezesa szkoda że nikt z tego nie korzysta . Klient jest Bogiem a kierowca to nikt.
    ReviewUserIcon
    Dyzio

    07.04.2021 14:23

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) brak pracy kierowcy całymi dniami polują na jakiś kurs wystarczy spojrzeć po postojach ilu oczekuje godzinami na zlecenie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek katowice

    29.03.2021 14:28

    Inne

    Pozdrawiam Pana Grzegorza Super kontakt z klientem.Dowiozl rzeczy,ktore zapomnialem.Niby zwykle rzeczy ale pomocny,grzeczny,usmiechniety W tych czasach mile. Pozdrawiam i wszystkim polecam uslugi
    ReviewUserIcon
    Szkoda jazdy dla itaxi.

    22.03.2021 08:40

    Były pracownik

    Do czasu gdy itaxi nie da kierowcom możliwości oceny pasażerów na wzór uber bolt to tylko pasażer ma oceniać przejazd..?? Tak być nie może. Już miałem ze 20 telefonów w sprawie wyjaśnienia czemu pasażer był niezadowolony. Bo zawsze to samo - klienci itaxi to niska półka. Biedota. Klienci ogromnie roszczeniowi. Klienci itaxi (usunięte przez administratora) Centralistki itaxi to jakaś dzieciarnia bez wiedzy o pracy kierowcy TAXI. Bilet itaxi zaniża rzeczywiste kilometry przejazdu. Szkoda jazdy dla itaxi.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w iTaxi.pl?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    RENATA

    10.02.2021 09:30

    Pracownik

    W dniu dzisiejszym Kierowca taxi centrum o numerach LU 687 CT zablokował stając przed szlabanem wjazd do Kliniki Okulistyki w Lublinie. Wysadzał pasażera. Mógł wjechać bezpłatnie na plac pod kliniką co później uczynił zawracając. Kiedy zwróciłam Mu uwagę na nieprawidłowe parkowanie i zagrożenia z tym związane stwierdził że jestem nienormalna. To jest niedopuszczalne żeby zawody kierowca tak łamał przepisu pod szpitalem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2021 16:26

    Były pracownik

    jestes [po prostu (usunięte przez administratora) Kierowca i tak był dla ciebie miły ... Z takim dnem jak ty w ogóle ani słowa nie powinien zamianiać.
    ReviewUserIcon
    Oczko

    11.03.2021 22:45

    Inne

    Dobry wieczór Dziś mi się już ulało wiec musze się z wami podzielić pewnymi obserwacjami. Jeśli ktoś się zastanawia nad rozpoczęciem współpracy z iTaxi to niech wie kilka rzeczy - jeździsz na swoim, swoim samochodem i nie masz kolegów za koordynatorów to choćbyś miał/miała 360 godzin dostępności i wszystkie filtry to i tak nie bedziesz w połowie scoringu co samochód partnerów/koordynatorów/flotowy. I do każdej czasówki czy dobrego zlecenia dostaniesz informacje albo ktoś był szybszy albo zlecenie realizowane przez innego kierowcę. Wiec albo wynajmujesz autko od partnerów/koordynatorów/od itaxi płacisz jak za zboże skromne ~2500 plus pozostałe koszta i coś tam może ci zostanie albo poszukaj innej korporacji bo jeśli będzie dobry dzień to dostaniesz 3-4 niechciane zlecenia po 20-25 zł. A w niedługim czasie będą tylko ibilety po 2.4 zl/km czyli po prowizji 1.95 zl/km całą dobę bez stref. Taki uber black bo dla itaxi najważniejszy jest zysk a kierowca dziś ten jutro inny.
    ReviewUserIcon
    Rde

    12.03.2021 12:09

    Były pracownik

    Mie chcę powiedzieć "... a nie mówiłem ...". Za takie "obserwacje" byłem szykanowany w ten sam sposób, a za zwracanie uwagi "poproszono mnie" o zmianę korporacji. Biestety, człowiek, żeby czegoś się nauczyć, najpierw musi wdepnąć. W co - to już sami sobie odpowiedzcie.
    ReviewUserIcon
    Taxi driver

    16.03.2021 07:26

    Kandydat

    Z tym 2,4 / km na bilet to trochę przesadzileś. W porównaniu do taksometru to wychodzi jakieś 1,9 - 2,20 zł /km brutto . Czyli mogłoby być odrobinę więcej za km lub za minutę bo przecież są dojazdy i puste przebiegi na które też trzeba zarobić Ale i tak jest lepiej niż comfort we free kal I w uber. Póki co jest na granicy opłacalności. Ale co będzie dalej?...
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2021 23:13

    Były pracownik

    Odradzam pracowanie dla iTAXI Niekompetentny support. Kierowca nie ma tam z kim rozmawiać. Klient ma zawsze rację - życzę aby ITAXI pogrążyła się w długach... za sposób w jaki działa wobec kierowców. Klienci itaxi to jakaś makabryczna pomyłka.
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    17.01.2021 10:41

    Były pracownik

    Nie polecam. (usunięte przez administratora) ma skandaliczną jakość obsługi kierowców. Kilka miesięcy temu zakończyłem współpracę z Itaxi za bezpodstawne blokowania kierowców bez podawania przyczyny. Klient może wszystko nakłamać - TY kierowca jesteś dla nich zerem o zerowej wiarygodności. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Władzio

    31.01.2021 14:28

    Były pracownik

    Nie nagrywają, ale są sposoby na to, żeby dowiedzieć się czegoś na temat rozmów kierowców. Są (usunięte przez administratora) i to prawda, ale przy tym nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo (usunięte przez administratora) I jeszcze jedno. NIE JESTEŚCIE JAKO KIEROWCY, PRACOWNIKAMI iTAXI !!! Niech wam tego nie wmawiają, bo to nie prawda, chyba, że rzeczywiście macie z nimi umowę o pracę. O PRACĘ nie o WPÓŁPRACY !!! To jest różnica. Cała reszta sięzgadza.
    ReviewUserIcon
    PRAWDA

    07.02.2021 11:17

    Były pracownik

    Spróbuj coś załatwić z Biurem Obsługi kierowców w weekend... iTaxi tylko prowizja-prowizja-prowizja i sankcje albo kary. Klient nakłamie, ze kierowca się spóźnił nakłamie że był niemiły. Zobaczcie ilu kierowców jeździ teraz po TRÓJMIEŚCIE - jest więcej niż 10-15? To macie odpowiedź
    ReviewUserIcon
    777

    26.01.2021 14:11

    Były pracownik

    Taka historia z przed lat (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bilet

    16.12.2020 07:04

    Pracownik

    Brak zleceń a to co się pojawia to bilet gdzie zawsze jesteś w plecy . Kary na każdym kroku . Dziwne pomysły Jeszcze chwila to cała Warszawa będzie jednym wielkim postojem Wymyślanie na siłę dodatkowych opłat Ogólna idea radź sobie sam . Stoisz pod adresem a przyjeżdża ktoś z miasta - gratulacje . Paski i punkty jak w przedszkolu gwiazdki buźki jak to działa ? Odpowiedź jest jedna : Wewnętrzna tajemnica firmy ???? Bravo ty.

    Kontakt - iTaxi.pl S.A.

    Przasnyska 6b 01-756 Warszawa

    NIP:1182053355

    REGON:142717162

    KRS:0000922228

    https://www.itaxi.pl
    Branże: Przewóz osób
    ReviewUserIcon
    Kris

    27.11.2020 11:39

    Były pracownik

    No to kolejna nowinka. Pomiędzy hotelem SOBIESKI w Warszawie, a ulicą 1-go Sierpnia jest jakieś 4,5 kilometra. Jeden z kierowców przyjął zlecenie przeznaczone dla "kolegi", z hotelu SOBIESKI, więc mu je odebrali, potem wysłali na giełdę, ale przyjęła je ta sama osoba - bo kolega nie zdążył. To był błąd. Po krótkiej chwili i telefonie z centrali zmieniono mu za kurs opłatę na ryczałt, w wysokości 28 złotych. Ciekawostka to fakt, że z ulicy 1-go Sierpnia (jakieś 4,5 kilometra bliżej lotniska) ryczałt wyszedł im 25 złotych. Czyli wyszło na to, że 4,5kilometra pomiędzy tymi adresami, gość pokonał za 3 złote, przy stawce za kilometr 2,40. Ta różnica to może nie jest duża kwota, ale coś tu brzydko pachnie.
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    28.11.2020 18:48

    Pracownik

    Co ty gadasz za głupoty, jak tu każdy za 3zł jeździ.
    ReviewUserIcon
    Kris

    12.12.2020 02:05

    Były pracownik

    Przeczytaj ze zrozumieniem, a potem coś napisz.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.12.2020 09:09

    Inne

    Ile jest zmian w Itaxi.Pl Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Lufa

    08.12.2020 21:37

    Pracownik

    Zmian jest dużo i mało. Tak, wiem- to Idiotyczna odpowiedź, ale i pytanie jest idiotyczne. Przestań pić, wytrzeźwiej i zadaj pytanie, które ma jakikolwiek sens.
    ReviewUserIcon
    Blablabla

    11.12.2020 09:16

    Pracownik

    To jest bot ;) jak zanika ruch w komentarzach, to bot się uaktywnia i coś pisze.
    ReviewUserIcon
    Stefanek

    08.11.2020 03:41

    Pracownik

    No to kolejna ciekawostka w iTaxi. Dziś rano, w ciągu zaledwie 6 minut między 3:16 a 3:22, mimo braku jakichkolwiek zleceń dowiedziałem się, że trzy razy "Odrzusono zlecenie z powodu nie podjęcia decyzji w przewidzianym czasie" - czy jakoś tak. Zadzwoniłem do centrali i tam dowiedziałem się, że ktoś - jak sądzę - z biura, bez mojej wiedzy, zaplanował mi urlop między 8-mym a 22 listopada. Co tam sięk...wa dzieje, to przechodzi ludzkie pojęcie !!!
    ReviewUserIcon
    Stefanek

    26.11.2020 21:55

    Były pracownik

    Nie zapłacę. Ewidentne (usunięte przez administratora) nie może być podstawą do karania kogokolwiek, ale do ścigania - już tak. Poczekam jeszcze chwilkę i zobaczę, co będzie. Jeden z kierowców zwrócił mi uwagę, że jemu naliczono prowizję dla firmy w wymiarze 18% od 74 złotych, i wyszło im 66,5 złotych. Ot taka ciekawostka.
    ReviewUserIcon
    bardziej kompetentne i miłe os

    16.11.2020 23:09

    Kandydat

    byłem raz w biurze w poznaniu i nie byłem zadowolony z obsługi,pracownik był zarozumiały i mało uprzejmy.
    ReviewUserIcon
    R

    12.11.2020 10:00

    Były pracownik

    No to rozstaliśmy się w dniu dzisiejszym z tym tworem, nazywanym szumnie firmą. Po krótkiej rozmowie w korytarzu, co jest dowodem na wyjątkowe chamstwo ze strony zarządu, i nie wyjaśnieniu kilku kwestii - rozwiązaliśmy umowę. Ulżyło mi jak cholera, ale im chyba też. Te kilka kwestii to - na razie - opis akcji z dostarczaniem zakupów, której podobno nie było. Kłamstwo zarządu jest oczywiste, bo akcja się odbyła, i trwa nadal. Niestety, jest tylko dla wybranych. (usunięte przez administratora) Wkrótce więcej "rewelacji" wraz z dowodami. Uciekajcie od tego czegoś daleko.
    ReviewUserIcon
    Marian

    11.11.2020 13:20

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Ostatnio zapraszali do "zapisywania" się na kurs dla ratowników medycznych. Oczywiście z podtekstem, że z kursu skorzystają jedynie koledzy, ale przecież nikt im nic nie zrobi, bo kurs był "ogólnie dostępny". Podobnie było z akcją dostarczania zakupów ze sklepów, w ramach wprowadzonych ograniczeń w związku z epidemią. Akcja z marca, a pierwsze zlecenie z "zakupami sieciowymi" zobaczyłem 8 listopada. Znowu koledzy biurw zarobili !!! Świetna firma tym bardziej, że bardzo dba o dobre imię strasząc kierowców konsekwencjami za szkalowanie iTaxi w sieci i w rozmowach z pasażerami. To jest właśnie dbanie o wizerunek firmy w rozumieniu dyrektora i zarządu. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kumoterstwo

    26.10.2020 22:39

    Pracownik

    Proszę o wytłumaczenie działania algorytmu który przydziela zlecenia. Jedno co dziś jest pewne że w korporacji jest na bardzo wysokim poziomie kumoterstwo
    ReviewUserIcon
    Stasio

    07.11.2020 15:34

    Były pracownik

    Ja Ci wytłumaczę, bo nie widzę, żeby ktoś się odezwał. Zakładam, że nie masz nikogo w biurze i chcesz jeździć "uczciwie" na ile to możliwe. Zatem, aby uzyskać wysokie notowania musisz jeździć w godzinach szczytu i przyjmować (bardziej właściwe - próbować przyjmować) wszystkie wychodzące zlecenia. Obojętnie na zielono czy czarno - przyjmować. Oczywiste jest, że dostaniesz co najwyżej dojazd 20 kilometrów za przejechane 4-5 z pasażerem. Dalej, unikać koordynatorów, których ostatnio jest jakby mniej. (usunięte przez administratora)Z innymi można pogadać i możliwe, że jak będą po swoich trudnych dniach, to będą próbowali pomóc. Gwiazdki i kapsle nie mają żadnego znaczenia, podobnie jak cały ten "scrolling". Zrobiłem trzy razy po 200 zleceń, miałem 5 gwiazdek i wskazówkę na końcu zielonego pola i co?(usunięte przez administratora)Zleceń i tak nie miałem. Niedawno wprowadzili coś, co nazywa się GRAVITY, i zacząłem się zastanawiać, co za dureń to wymyślił. Poczytaj opis umieszczony pod znakiem zapytania, porównaj to z mapą, pomyśl, a dojdziesz do takiego samego wniosku. Ogólnie, za każdą rzecz i czynność którą wykonuje jakiś pracownik biura, przy odrobinie zaangażowania, można by wsadzić do pudła cały zarząd i kilku pracowników, pomijają już fakt oszukiwania kierowców. Coś mi się wydaje, że jeden z nich niedługo zamieści fajny materiał, na ten temat właśnie. Wiem, że prowadzi jakieś rozmowy, ale szczegółów na razie nie znam. W każdym razie, jeśli chcesz mieć spokojną pracę, uciekaj stąd jak najszybciej.
    ReviewUserIcon
    Adam

    09.09.2020 21:37

    Pracownik

    Wszystko wychodzi na jaw, biuro straszy nas sankcjami prawnymi. Sterują i wydają zlwcenia swoim ustawionym po układach. Czemu Ci kierowcy nawet z nami nie rozmawiają ? Proste. Palą głupa a biuro ich kryje. Wyrzucają nas, rozwiązują umowy bo jesteśmy nie wygodni. Biuro ogłasza że nie będzie tolerować hejtu nienawiści i pomówień. To wszystko mydlenie oczu. I zastraszanie taksówkarzy na których żyrują ubierają się i jedzą. Jeżdżę 9 lat i w żadnej firmie nie było takiego świństwa jak tu od strony zarządu . Brak mi słów a mógłbym opowiadać, mamy wiele faktów i potwierdzeń że tak jest chodź biuro zaprzecza. Nasi klienci nie mają pojęcia co tu się dzieje dlatego jeszcze korzystają z iT ....
    ReviewUserIcon
    Czesio

    06.10.2020 21:42

    Były pracownik

    Tu masz całkowitą rację. Problem w tym, że na szacunek ludzi trzeba sobie zapracować, a w tej firmie to raczej niemożliwe. Jakoś od niedawna śmierdzi mi tam pisem.
    ReviewUserIcon
    Stasio

    02.11.2020 21:10

    Były pracownik

    nie ma czegoś takiego, jak zastraszanie. Prawdą jest jednak kantowanie kierowców, odbieranie co lepszych zleceń i oddawanie ich "swoim", złe rozliczenia i wiele innych. Rozmawiałem ostatni z kolegą, który jeszcze tam jeździ. To, co mówi to jakiś horror. Delikatnie rzecz ujmując, około 30-40 procent zleceń nie widzi w ogóle, bo wychodzą bokiem. Szczególnie te bardziej intratne. Z pozostałej części, około 30% pojawia się na giełdzie, ale tylko dzwonkiem (bez opisu) i nie wiadomo, co to za zlecenie. Z pozostałych 30% około 20% wychodzi na giełdę, ale nie ma możliwości ich przyjąć, bo widzi je ostatni, albo jeden z ostatnich. W efekcie nie ma szansy na zlecenie warte więcej niż 15 - 20 złotych, z dojazdem na poziomie 20 - 24 kilometrów. Na szczęście wie już, jak je odrzucić nie tracąc "scrolling'u". Ostatnie około 10% to śmieci, których nikt nie chciał. Rozmowa z pracownikami biura to jak rzucanie grochem o ścianę. W ekstremalnym przypadku może spowodować konieczność skontaktowania się z psychiatrą, co w dzisiejszych czasach może być trudne. Nawet - jak mówi mój kolega - przedstawienie im dowodów, zrzutów ekranu albo jakichkolwiek innych, powoduje ich zagubienie i oczywiście brak jakiegokolwiek odzewu, bo kolegom nie wolno zrobić krzywdy. Zatem, jeśli ktokolwiek chce pracować jako taksówkarz - trzymać się z dala od tej - nazwijmy to umownie - firmy. Jeśli macie tam pracować, lepiej żebrać i sprzedawać złom albo makulaturę.
    ReviewUserIcon
    Konto

    26.10.2020 17:02

    Pracownik

    Witam witam . Słuchajcie na jakiś czas odpuszczam jeżdżenie mogę swoje konto wynająć . Dużo fajnych zleceń , treminowki , zlecenia za miasto , dziennie można ujeździć 350 - 450 zł 10 - 12 h . Cena 70 zł dziennie czekam na propozycje bo warto
    ReviewUserIcon
    Upadły Anioł

    22.10.2020 15:24

    Pracownik

    Zlecenia biznesowe na telefon lub sms (tylko dla wybranych) Np. dzisiaj rano chyba granatowa Toyota WWL… z 18 tyś z hakiem na drzwiach. Chyba nieświadomie ,,chlapnął’’ o tych telefonicznych zleceniach. Zresztą to nie pierwszy sygnał o tej metodzie zamawiania taxi. Terminówki z ,, potężnym’’ dystansem 1,5 km na dziś lub na jutro znikają w 0,2 sekundy. Wszystkie pozostałe terminów ki też tak znikają, żeby po odrzuceniu przez ,,klikaczy’’ pojawiać się znowu po dwa trzy razy i kto ma …szybszego klikacza ten bierze, żeby… za 30 minut znowu oddać. Przyjęte dobre zlecenie (30-40 zł) z krótkim dolotem zabierane po 2-3 minutach- zapewne ktoś się pomylił i dał nie ,,swojemu’’ Ten gorszy i ,,nie swój’’ dostaje zlecenie z dolotem 7-15 km, albo zupełnie bliski lub 4-ro kilometrowy dolot do ,,biletu’’ Uwagi jak kosmosu, ale czekając na sensowne zlecenie 2-4godziny można spokojnie obserwować aplikację i wyciągać sensowne i konkretne wnioski. Dla laików i naiwnych niewątpliwie wnioski jak z kosmosu. Ale to nie są wnioski z kosmosu. To są wnioski z Warszawy po 8 miesiącach gdy król Wirus zawitał do Polski. Nowe postoje ? A po kiego wuja ? Przecież tam I tak nikt nie wsiądzie. No tak, koszty poniosą kierowcy (czytaj frajerzy z nr bocznymi ponad 17 tyś). Kiedyś nie było czasu na takie obserwacje, bo … każdy kierowca miał cały czas pracę. 9-11 godzin, 12-15 zleceń i 350- 450 zł obrotu przy przy zrobionych 150- 160 km ,co dawało średnią 2,80- 2,90 za 1 km. I żaden kierowca mając swoje w portfelu nie patrzył na to co się dzieje ze zleceniami. Zarówno tymi z Dworca Centralnego na Ks. Skorupki (2 km), ani tymi z lotniska Chopina do Szczecina (600 km). Mam na myśli Warszawę oczywiście. p.s Wszelkie skojarzenia związane powyższym tekstem mogą być mylne i wskazujące zły kierunek myślenia. Jednak szukanie innej ścieżki do sukcesu jest jak najbardziej wskazane.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.10.2020 16:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    maciej

    15.10.2020 15:10

    Pracownik

    prawdopodobnie dla ciebie brak jesteś z spoza układu
    ReviewUserIcon
    #999

    09.10.2020 13:53

    Pracownik

    Mija zachwyt kierowców korporacja iTaxi. Rosnące zabieranie lepszych zleceń i dawanie kolegom. Reasumując Masz 3zl na szybie odejmij prowizje 18% odejmij rabat 14% i masz! 2,04zł ile zostawiasz miesięcznie prowizji? Dwa, trzy tysiące? Trzy tysiące to trzy pełne bazy w "el" albo sześć w "gr" Tam płacisz bazę i nic ponadto nawet jak zrobisz 15tys! Wiem prowizja jest wygodna. Nie rozumiem jednak prezesa, który wypowiada się w internecie że jazda za 2,20zl to granicą opłacalności. Biuro mówi zupełnie inaczej "chcesz jezdzić ? Przeklej się na 2zł!" Ktoś tu kogoś ma za głupka. Panie z centrali też pozjadały wszystkie rozumy albo brakuje im bolca erniego tak żeby usiadły na nim i pozbyły się złej energii. Cieszę się że już tam nie jeżdżę. Układy tam masz wszędzie nawet peronowi mają swoich ulubieńców do których wysyłają ludzi z lepszymi kursami. Jak nie masz układu to jeździsz na Mordor albo KOR. Pamiętaj panie Padzinski że to my stworzyliśmy tą korporacje nasze nieprzespane noce nasze weekendy w aucie a nie z rodziną i nasze święta bez rodziny! Niema pan o tym pojęcia jak to wygląda od środka i nawet nie raczy Pan rozmawiać z kierowcami tylko zamiata problemy pod dywan udając że jest wszystko dobrze. Wypowiadać się na temat taxi może związkowiec bądź przedstawiciel wybrany przez nas nie prezes który nie wykonał nawet jednego przejazdu i liczą się dla niego tabelki z excela. Pamiętajcie że kierowca bez korporacji sobie poradzi a korporacja bez kierowcy już nie...
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2020 19:35

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    maciej

    07.10.2020 11:04

    Pracownik

    jak się pojawił nowy zarząd tak się porobiło a może tak porobili
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.09.2020 19:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    smok wawelski

    24.09.2020 21:21

    Pracownik

    w krakowie bardzo dużo oklejonych itaxi mają apke FN więc nie jest zabronione ???

    Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.