opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

iTaxi.pl

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(894)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)

Opinie(894)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Logo
  • Poznaj nas bliżej
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Gdzie jeździmy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas bliżej

Nasze usługi

Gdzie jeździmy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - iTaxi.pl Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o iTaxi.pl S.A.

Opinie

Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o iTaxi.pl S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    18.09.2020 10:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cwany

    18.09.2020 13:16

    Pracownik

    zainstaluj sobie bota ktory bedzie lapal zlecenia . Wygodne nie musisz siedziec i czekac tylko co jakis czas sprawdzisz co zlapal i smieci odrzucisz a lepsze ogarniesz
    ReviewUserIcon
    Cwany

    21.09.2020 08:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora). Kto placi ten placi :) a nie kazdy to robi mozesz mi wierzyc duzo widzialem i słyszałem. Ja place ale spójrz na to w ten sposob zlapie kilka konkretnych zdarzają sie nawet po kilka paczek za sztukę to na dobrą sprawe stac mnie na to zeby odrzucic kilka . Nie odrzucasz co drugiego tylko prawdziwe smieci nieoplacalne . Samych dobrych jezdzic nie mozesz bo zaraz blokade wyrwiesz
    ReviewUserIcon
    Biwak

    07.09.2020 13:27

    Pracownik

    Brak kursów dziwne wymagania Jak nie masz domu to idealna praca 15 godzin pięć kursów Dziękujemy Dojazd 10 minut ,4 km. Po to żeby pojechać za 14 PLN Ale prowizja stała Biura nie wrócą Lotnisko loteria Dużo opłat za nic
    ReviewUserIcon
    No name

    26.08.2020 15:42

    Pracownik

    Brak kursów nadal I tak zostanie
    ReviewUserIcon
    Do decyzyjnych

    11.02.2020 03:00

    Inne

    Panowie Gdańsk stoi w miejscu brak kursów. Moze tak jak w Krakowie wykupić jakieś korpo i przejać klientów. A jak się przejmnie Gdańsk to Trójmiasto jest nasze. Pozdro dla kierowców itaxi Gdańsk
    ReviewUserIcon
    Stasio

    20.08.2020 20:12

    Były pracownik

    Z przykrością napiszę, że używając tego typu słownictwa, dajesz świadectwo o sobie, ale ... Nikt nie kazał ci pracować jako premium (czy jak to się tam nazywa), to twój wybór. Firma - choć gów...na, ma takie a nie inne wymogi i musisz się do nich dostosować. Na temat kolaboracji, na twoim miejscy bym nie pisał, a raczej poznał znaczenie tego słowa, podobnie jak słowa kapuś. Mają taką rolę i starają się z niej wywiązać. Gdybyś miał wszystko w porządku, nikt by się ciebie nie czepiał. Musiało coś być na rzeczy, skoro się czepiali. 3 kursy premium na bilecie? Nie możliwe, ale że trzy kursy zwykłe - to norma, bowiem nikt w tej firmie nad niczym nie panuje. Jeśli zazdrościsz im dodatku - przecież możesz zostać koordynatorem. Nikt ci nie broni. Nie rozumiem zatem twojego rozgoryczenia, ale ... MOże następnym razem napiszesz coś z sensem.
    ReviewUserIcon
    Stasio

    20.08.2020 20:13

    Były pracownik

    Rozwinął - trochę niżej.
    ReviewUserIcon
    Sowa

    20.08.2020 19:48

    Pracownik

    Witam, czy dzisiejszy kierowca został wywalony za jazdę dla Freenow, przecież tam już 90% to lewusy.
    ReviewUserIcon
    Do decyzyjnych

    12.08.2020 16:53

    Pracownik

    Panowie cała firma stoi zleceń tyle co nic , może iść za przykładem Krakowa i kupić Ubera
    ReviewUserIcon
    Baleron

    13.08.2020 00:36

    Pracownik

    No to jest pomysł, ostatnio trochę staniał... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stasio

    18.08.2020 20:26

    Pracownik

    Coś w tym jest. Wczoraj byłem z klientem w Krakówku i włączyłem na chwilkę aplikację. Mam - co prawda - mały tablet, ale dwie strony zleceń. Nawet zastanawiałem się, czy nie poczekać do 5-tej i coś zarobić, ale ... W takim Krakówku ...
    ReviewUserIcon
    Smieciarz poniżej godności.

    17.08.2020 20:32

    Pracownik

    Jak wielu z nas mam także aplikację freenow ponieważ jeździłem tam za czasów Mytaxi . Kiedy weszły lity rozkleilem się i przeszedłem do iTaxi. Jest różnie ale jakoś sobie radzę. Raz na jakiś czas wyskoczy zlecenie z Fn na TAXI. Nie biorę lite. Nie po to się przekleilem . Dzisiaj wieczorem siedzę w domu leci z Fn lite z Wawra na adres dokładnie na przeciwko mojego okna. Pyk szybciutko zniknął. Z ciekawości idę do drugiego pokoju wychodzę na balkon i po 15 minutach podjeżdża śmieciarz ciemno szarym C4 Picasso na WOT blachach oklejony iTaxi. Pan że Wsi Obok Torów zapiera.... tu z 8km z Jozefowa bo tam na codzień stoi. Gratuluję. Dolot 8km kurs nie wiadomo gdzie i za ile . Wiadomo jedynie że wyceniony nie więcej niż 1zl za km łyka smiec oklejony iTaxi. Kim Ty jestes. Oklej się we Fn i łykaj srajty obsrancu ale nie jazda w barwach Fn to wstyd więc okleje się w iTaxi a po cichu będę płynął srajty. Gdzie godność i honor. I taka pała o dwóch twarzach będzie mi machnął mijając mnie na drodze. A Tfu....smieciu. pomijam fakt świadczenia usługi poniżej zzadeklarowanej kwoty floty iTaxi czyli nie zanizanie cen i pomoc w pięciu rynku takim firmom jak Fn czy uber ale gdzie godność. Chyba kończy się za znakiem Warszawa. Pozdrawiam wszystkich radzacych sobie i mimo sytuacji jaka mamy nie schylajacych się po mydlo
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    06.08.2020 07:03

    Pracownik

    Brak kursów Terminowki nie do zdobycia Portrety i inne cuda robią co chcą jeździsz lub stoisz a to spada . Nie jasne zasady przyznawania zleceń . Nikt nie potrafi powiedzieć co składa się na ten ich pasek . Chyba tylko apka dla swojakow A reszta dostaje dolot 4km i kurs 3 km lub bilet .
    ReviewUserIcon
    NIE POLECAM...!!!

    17.05.2020 22:18

    Inne

    itaxi to nie jest praca itaxi to tylko aplikacja... która da ci 1-2 zlecenia dziennie za 12-14 złotych z czego 25% dla itaxi... tak... zarobisz z ich zleceń 25-30 złotych na cały dzień i od tego odejmij jeszcze paliwo itaxi nie zatrudnia kierowców sam musisz sobie jeszcze zus opłacić POLECAM dla idiotów.
    ReviewUserIcon
    Koordynator iTaxi

    13.07.2020 16:39

    Inne

    Nie zgodzę się z Tobą, jest duże grono kierowców, którzy są zadowoleni. Fakt faktem pracować trzeba, systematycznie, ale jeżeli ktoś tak właśnie pracuje, długo na rezultaty nie musi czekać. Poza tym nie ma pracy dla idiotów bo żadna praca nie hańbi.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    03.08.2020 19:13

    Pracownik

    Systematycznie to znaczy 15h 7 dni W tyg ? To i na uberze Ukrainiec nieźle wychodzi.
    ReviewUserIcon
    ITAXI to amatorzy

    25.05.2020 12:28

    Inne

    jeżdżę od 20 marca do 23 maja... czyli ponad 2 miesiace... Zarobiłęm.....900 złotych na 2 miesiące... z czego na paliwo wydałem 1400 złotych... Czyli pracując dla ITAXI przez 2 miesiące nie tylko nic nie zarobiłem. ale dopłaciłęm ODPOWIEDŹ z Biura Obsługo Kierowców: to nie ich sprawa.... NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Сергей

    14.07.2020 22:01

    Pracownik

    Jak ty to liczysz? Wchodzi ci w te wyliczenia codzienny dolot do stolicy z pcimia dolnego?
    ReviewUserIcon
    Jacek

    03.08.2020 19:06

    Pracownik

    Ja jeżdżę po mieście jak głupi nie stoję w krzakach zerkam gdzie jest mniej innych kierowców a za całą sobotnią noc 3 zlecenia. A może panie koordynator więcej inwencji z waszej strony bo my za to wam płacimy!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.07.2020 13:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jacek

    03.08.2020 19:03

    Pracownik

    Biuro itaxi na nic nie ma pomysłu widzę.
    ReviewUserIcon
    Taxi ITaxi

    30.07.2020 17:57

    Pracownik

    Jedyna korpo Warszawie która radzi sobie w czasie kryzysu i pozwala na przetrwanie tego ciężkiego okresu dla całej branży taxi. Po kryzysie pracownicy korpo wrócą, a firmy pozostaną w ITaxi. Także radzę nie narzekać tylko przeczekać ten ciężki czas. ITaxi i tak jest dwa kroki przed resztą!
    ReviewUserIcon
    Jacek

    03.08.2020 19:02

    Pracownik

    Itaxi mydla oczy piszą że brakuje kierowców a w Krakowie hurtem zablokowali kilku kierowców bo nie wystawili się na widzi mi się oględziny floty. Taki przegląd robi się na wiosnę teraz co drugi pracuje bo z itaxi wyżyć nie ma szans. Zero reklamy na mieście i tylko nacisk na apke ciekawe jak moja babcia ma zainstalować apke na tel stacjonarny. Próbują być nowocześni a nie wyszli myśleniem że średniowiecza. (usunięte przez administratora) Tak to jest jak chłop od łopaty siada do koparki.
    ReviewUserIcon
    Cruz

    03.08.2020 07:15

    Pracownik

    Ogólny brak zleceń i nie tylko tu . Terminowki chyba tylko dla wybrańców Nie jasne zasady przyznawania zleceń ?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - iTaxi.pl S.A.

    Kierowca / Kierowczyni kat. B - iTaxi

    iTaxi.pl S.A.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Jan

    29.07.2020 07:13

    Pracownik

    Brak kursow 1 -2 na dzien Terminowek nie ma szans wziac. Ogolnie bardzo zle
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    29.07.2020 13:24

    Pracownik

    To już jest GAME OVER, ja za miesiąc zamykam. Niech mi tylko pożyczkę 5k umorzą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.07.2020 19:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    21.07.2020 18:19

    Pracownik

    Zgadzam się z tobą, również kilka miesięcy temu przeniosłem się z Freenow do Itaxi. Kursów jest tragicznie mało, czasem mam więcej zleceń taxi z Freenow jako nieoklejony niż z Itaxi jako oklejony
    ReviewUserIcon
    Czas zmian

    01.07.2020 21:05

    Inne

    Jeden kurs na 8-10 godzin zalogowania 100procent Super priorytet Cztery kapsle Gratulacje dla aplikacji. .
    ReviewUserIcon
    xD

    13.07.2020 16:50

    Inne

    Pochwal się screenami z apki ????????????
    ReviewUserIcon
    OdLudek

    13.07.2020 17:01

    Inne

    Może stoisz nie tu gdzie trzeba mistrzu.
    ReviewUserIcon
    Stefan Burczymucha

    13.07.2020 16:55

    Inne

    Jeżdżę aktywnie od początku pandemii i o dziwo nie mam powodów do narzekania. Faktycznie jest nieco mniej zleceń niż w grudniu/styczniu ale da się utrzymać auto i rodzinę. Cierpienia też nie mam. Ktoś tu dobrze napisał że trzeba mieć własne przemyślenia i kierować się własnym doświadczeniem. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Brak.

    19.06.2020 13:31

    Inne

    Brak zlecenin Moze 2 lub 3 w ciagu dnia Chyba ze ktos chce zyc w aucie Wziecie terminowki z gieldy jeszcze nigdy sie nie udalo nawet przy szybkim ruchu komunikat ze juz wzieta . Bardzo slabo tylko jakies pomysly dziwne sprawdzania i kary za wszystko .
    ReviewUserIcon
    Zero

    16.06.2020 08:07

    Inne

    Zero zlecen Na caly dzien moze 1 -2 lub wcale
    ReviewUserIcon
    kezsus

    04.06.2020 09:33

    Inne

    wszyscy nieoklejeni dostali wymówienia 29-maja w warszawie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w iTaxi.pl?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Tadek

    11.05.2020 10:31

    Inne

    Kaucja 600pln Lux .
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    25.04.2020 17:42

    Inne

    Trudno żeby było inaczej skoro firma wypracowała sobie dobrą opinię jako pracodawca.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.04.2020 12:36

    Inne

    ta forma to (usunięte przez administratora) .!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.11.2019 09:14

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Itaxi.Pl Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Mac

    20.04.2020 18:50

    Inne

    Wspaniali ludzie i wspaniała atmosfera.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    25.02.2020 10:06

    Inne

    W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Itaxi.Pl Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?
    ReviewUserIcon
    NĘDZA

    02.04.2020 00:22

    Inne

    w itaxi za nadgodziny nic nie dostaniesz... pracuj 18 godzin dziennie za darmo. Dlatego kierowcy uciekają od itaxi
    ReviewUserIcon
    CHORE ITAXI

    14.04.2020 09:23

    Inne

    Nadgodziny...?? dziecinko w itaxi nie ma czegoś takiego...?? Dostajesz 2 kursy na tydzień za 10 złotych i masz z tego przeżyć.. I taxi to porażka!!!!!! PORAZKA!!!!
    ReviewUserIcon
    NIE_POLECAM

    31.03.2020 15:01

    Inne

    (usunięte przez administratora) NIE POLECAM... Kara za karą.. blokady kont... i kursy za 8 złotych
    ReviewUserIcon
    Btły Kierowca

    31.03.2020 13:52

    Inne

    KiEROWCY.... nigdy {PRZENIGDY..... nie przyjmujcie BILETU ITAXI.... to (usunięte przez administratora) kierowców.!!!!!

    Kontakt - iTaxi.pl S.A.

    Przasnyska 6b 01-756 Warszawa

    NIP:1182053355

    REGON:142717162

    KRS:0000922228

    https://www.itaxi.pl
    Branże: Przewóz osób
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    10.09.2019 16:50

    Inne

    Jeśli nie chcesz mieć zszarpanych nerwów nie korzystaj z usług iTaxi. Ja niestety miałem zaszczyt być dwukrotnie wystawiony do wiatru. W dniu 18.08.2019r. w godzinach popołudniowych zamówiłem kurs na dzień 19.08.2019r. na godzinę 4.50 o godzinie 4.37 otrzymałem smsa o treści „ niestety z powodu braku dostępu aut musimy odwołać zlecenie”. Po dokonanej w dniu 27.08.2019 roku reklamacji otrzymałem w ramach rekompensaty straconych nerwów voucher na kwotę 20 złotych do wykorzystania do końca września br. W dniu 01.09.2019r. o godzinie 9.20 zamówiłem ponownie kurs na godzinę 13.40 niestety znowu o godzinie 13.15 otrzymałem smsa o takiej samej treści jak poprzednio o odwołaniu zlecenia. W efekcie końcowym dwukrotna chęć skorzystania z usług firmy iTaxi nie doszła do skutku z winy firmy a ponadto nie dano mi szansy wykorzystania vouchera na kwotę 20 złotych. Zawiedziony klient iTaxi
    ReviewUserIcon
    AntyHONORATA

    31.03.2020 00:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)itaxi to kompletna porażka.. klienci za dyche.. w godzinach szczytu gdzie klientów z postoju masz oni chcą zlecenia za połowę stawki... i musisz sie wylogować bo inaczej musisz ich zlecenia przyjmować... Nie ma sensu dla nich jeździć.
    ReviewUserIcon
    Były kierowca

    26.03.2020 18:47

    Inne

    Nie polecam jazdy w tym gównie... zero zleceń.. (usunięte przez administratora) za wszystko... Klien zawsze ma racje.. nawet gdy jej nie ma.. Kierownicy regionalni to rozwydrzone bachory.... jeźdzłem do lutego tego r0ku... Nigdy więcej współpracy z tym gównem itaxi...!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    RacjaPoNaszej

    30.03.2020 21:16

    Inne

    Robota w itaxi skończyła się kiedy MyTaxi wprowadziło Lite rok temu. Od tamtej pory itaxi zalała całą fala kierowców którzy bsie przekleili. A obecnie to już inna historia, roboty nie będzie minimum do września.
    ReviewUserIcon
    ubera=hiv

    29.02.2020 20:15

    Inne

    Powiem tak. Mało pracy w weekendy porażka. Klienci biznesowi niepoważni i brudasy w większości. Firma rośnie kosztem kierowcy nie klienta! Wyśle oficjalnego mówiła do całego zarządu tylko zbiorem podpisy od kierowców.
    ReviewUserIcon
    Klient

    12.06.2019 11:51

    Inne

    Życzę firmie powodzenia właśnie skorzystałem z iTAXI w Gdańsku za odcinek, którym jeżdżę codziennie do pracy zapłaciłem dokładnie 35% drożej niż w konkurencyjnych korporacjach taksówkarskich. Pomijam fakt, że w trójmieście mam jeszcze możliwość wypożyczenia auta na minuty wTraficar i MiiMove gdzie jest prawie trzy razy tanie względem ceny z iTAXI. Naprawdę szok. Firma iTAXI z takim podejściem biznesowym z perspektywy klienta nie szans na rynku trójmiejskim i w innych dużych miastach zapewne jest podobnie.
    ReviewUserIcon
    Radek

    07.02.2020 12:57

    Inne

    Trzy razy taniej wynajmiesz auto na minuty? Czyli 0,80 zł/kilometr. Pomysł zanim coś palniesz i pamiętaj że usługa taxi to wynajem auta wraz z kierowcą czyli w razie jakiegoś zdarzenia losowego zrobi wszystko co w jego mocy abyś dotarł do celu. Zawiąrz rzepy i przejdź się przewietrzyć makówke.
    ReviewUserIcon
    Henry

    21.02.2020 18:00

    Inne

    Dziad zawsze będzie dziadem za kawę płacisz 15 zł a za taryfę dziadu chciałbyś płacić 10zł wstydź się dziadzie
    ReviewUserIcon
    Drajver

    19.02.2020 14:26

    Inne

    Moja rada, ustawić minimalną opłatę na 15 PLN, bo już od jakiegoś czasu zaczynają różni "wariaci" jeździć ;)
    ReviewUserIcon
    Krzych

    07.02.2020 18:00

    Inne

    Lipa. Wymyślili bilety tak jak we free now. W godzinach szczytu jesteś w plecy. Godziny szczytu, klienci proszą się o taksówkę a my za karę jeździmy taniej. Oczywiście z prowizji nie zejdą. Dziś patrzę kilka kursów ryczałt ale prowizja tak samo. Jeździsz taniej a koszty takie same.
    ReviewUserIcon
    Krzych

    26.12.2019 21:43

    Inne

    Stare korpotaxi zaspały a nowe jak itaxi free now to wykorzystały. Efekt ? Płacimy 100zl za prowizję dziennie. W starych korporacjach jak zapierni czas z cały miesiąc to płacisz maks 1500 (taryfa 3zł) a w wymienionych wyżej płacisz ponad 3 tyś. Jest klient brak wolnych taksówek ale korpo nie obniży prowizji tylko jeszcze robią bilety itaxi. Efekt? Brak kierowców ale klient jest. Podobno będą dawać choinki zapachowe za aktywność na zachętę
    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.12.2019 01:14

    Inne

    Panowie napiszcie proszę jak to jest z tym super priorytetem na tydzień. Miałem do zrobienia 40 punktów żeby zdobyć niby jakiś super priorytet . Zrobiłem równo 40 do piątku do 22 i o północy wyskoczyła informacja że zdobyłem super priorytet na następny tydzień . Niestety parę minut później widniala już informacja " niestety nie udało Ci się zdobyć super priorytetu w tym tygodniu. Od pon znów masz szanse". To jak to jest zdobyłem czy nie zdobyłem i co on daje faktycznie. Będę wdzięczny że odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    L5

    11.11.2019 07:00

    Inne

    Malo zlecen
    ReviewUserIcon
    Vronek

    15.11.2019 13:53

    Inne

    Przecież to TAXI
    ReviewUserIcon
    Taksówkarz współpracujący z I

    08.09.2019 20:42

    Inne

    Kazali mi jechać z Warszawy po klienta do Konstancina a następnie pojechać z nim do Piaseczna. Klient złożył reklamację gdyż wymyślił sobie, że nie będzie musiał płacić za dojazd i powrót do I strefy. Udzieliłem dziadowi rabatu i zapłacił tylko 40 zeta Gnoje z i taxi zablokowali moje konto i wymyślili sobie, że będą mnie kontrolować. Według nich powinienem (usunięte przez administratora) do Konstancina za Free i wracać z Piaseczna też za Free. Żenada. Szkoda, że nie musiałem (usunięte przez administratora) na dworzec do Krakowa żeby jakiegoś debila podrzucić na Wawel za 10 zł. Kontroli się nie poddałem niech siebie gnoje skontrolują. Od 15 dni mam zablokowane konto. I pies ich pies. Taksówkarz Warszawski.
    ReviewUserIcon
    Przzemko

    01.09.2019 13:25

    Inne

    Dziś byłem świadkiem jak kierowca ITAXI nr 516 zażądał dopłaty 20 zł za niby busa a było 5 bagaży, co weszło do kombi. Czy operatorzy w itaxi są tak Dęblinie ciemni i pozwalają na to. Na lotnisku jest prosta zasada, klient przychodzi i wsiada do do busa chyba że jest 5 osób, wtedy dopłata, a ŻABA Zażądał za 5 walizek 20 zł dopłaty. Zróbcie coś z tym bo to nie tak powinno być. On nie miał prawa wziąć dopłaty bez porozumienia z peronowym. Peronowym takim czymś dysponuje. A ja dojechałem z 6 pozycji o każdemu się (usunięte przez administratora) w głowie DOPŁATA. Ja klienta podpuscilem i zgłosi reklamację na ITAXI I NA kierowcę 516
    ReviewUserIcon
    George

    02.07.2019 19:00

    Inne

    Panowie jak to jest teraz w Itaxi? Płaci się stała bazę co miesiąc? Dużo osób zamawia? Warto przyjść?
    ReviewUserIcon
    Jeszcze IT

    04.08.2019 00:40

    Inne

    Daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora)Idź do normalnej korporacji w twoim mieście.ITaxi ....Dramat.Rankingi i nierówne przyznawanie zleceń.
    ReviewUserIcon
    Witold

    03.07.2019 10:35

    Inne

    Podpowiedzcie czy warto szukać tu roboty, jak zarobki?
    ReviewUserIcon
    Robert

    08.07.2019 16:23

    Inne

    Koelego 12000-14000 co miesiac, wystarczy ?
    ReviewUserIcon
    Sylwek

    07.07.2019 14:25

    Inne

    Łatwa robota, pieniędzy kupa, a od siedzenia zaboli Cię (usunięte przez administratora) Buahahahaha

    Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.