Opinie o itaxi.pl - iTaxi.pl S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy iTaxi.pl S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w iTaxi.pl S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iTaxi.pl S.A. w Warszawa

Btły Kierowca

KiEROWCY.... nigdy {PRZENIGDY..... nie przyjmujcie BILETU ITAXI.... to (usunięte przez administratora) kierowców.!!!!!

Jeśli nie chcesz mieć zszarpanych nerwów nie korzystaj z usług iTaxi. Ja niestety miałem zaszczyt być dwukrotnie wystawiony do wiatru. W dniu 18.08.2019r. w godzinach popołudniowych zamówiłem kurs na dzień 19.08.2019r. na godzinę 4.50 o godzinie 4.37 otrzymałem smsa o treści „ niestety z powodu braku dostępu aut musimy odwołać zlecenie”. Po dokonanej w dniu 27.08.2019 roku reklamacji otrzymałem w ramach rekompensaty straconych nerwów voucher na kwotę 20 złotych do wykorzystania do końca września br. W dniu 01.09.2019r. o godzinie 9.20 zamówiłem ponownie kurs na godzinę 13.40 niestety znowu o godzinie 13.15 otrzymałem smsa o takiej samej treści jak poprzednio o odwołaniu zlecenia. W efekcie końcowym dwukrotna chęć skorzystania z usług firmy iTaxi nie doszła do skutku z winy firmy a ponadto nie dano mi szansy wykorzystania vouchera na kwotę 20 złotych. Zawiedziony klient iTaxi

Honorata
@Andrzej

@Andrzej Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Ale myślę, że swoje uwagi należy kierować bezpośrednio do Itaxi.Pl Sp. z o.o. wpłynie to może korzystnie na funkcjonowanie ich usług. Natomiast forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w tej firmie. Jak wygląda wynagrodzenie taksówkarza w tym miejscu? Z góry dziękuję.

AntyHONORATA
@Honorata

(usunięte przez administratora)itaxi to kompletna porażka.. klienci za dyche.. w godzinach szczytu gdzie klientów z postoju masz oni chcą zlecenia za połowę stawki... i musisz sie wylogować bo inaczej musisz ich zlecenia przyjmować... Nie ma sensu dla nich jeździć.

Były kierowca

Nie polecam jazdy w tym gównie... zero zleceń.. (usunięte przez administratora) za wszystko... Klien zawsze ma racje.. nawet gdy jej nie ma.. Kierownicy regionalni to rozwydrzone bachory.... jeźdzłem do lutego tego r0ku... Nigdy więcej współpracy z tym gównem itaxi...!!!!!!!

RacjaPoNaszej
@Były kierowca

Robota w itaxi skończyła się kiedy MyTaxi wprowadziło Lite rok temu. Od tamtej pory itaxi zalała całą fala kierowców którzy bsie przekleili. A obecnie to już inna historia, roboty nie będzie minimum do września.

ubera=hiv

Powiem tak. Mało pracy w weekendy porażka. Klienci biznesowi niepoważni i brudasy w większości. Firma rośnie kosztem kierowcy nie klienta! Wyśle oficjalnego mówiła do całego zarządu tylko zbiorem podpisy od kierowców.

Kierowca

(usunięte przez administratora) i wodorosty, a o żadnej rekrutacji nie ma mowy.

(usunięte przez administratora)..y.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Krystyna

Jak rozliczają się taksówkarze, od godziny ?

Klient

Życzę firmie powodzenia właśnie skorzystałem z iTAXI w Gdańsku za odcinek, którym jeżdżę codziennie do pracy zapłaciłem dokładnie 35% drożej niż w konkurencyjnych korporacjach taksówkarskich. Pomijam fakt, że w trójmieście mam jeszcze możliwość wypożyczenia auta na minuty wTraficar i MiiMove gdzie jest prawie trzy razy tanie względem ceny z iTAXI. Naprawdę szok. Firma iTAXI z takim podejściem biznesowym z perspektywy klienta nie szans na rynku trójmiejskim i w innych dużych miastach zapewne jest podobnie.

iTaxi
@Klient

Bardzo prosimy o przesłanie szczegółów zgłoszenia na bok@itaxi.pl bo bez tego niestety nie jesteśmy w stanie odnieść się w pełni do powyższej opinii. Sprawdzimy trasę przejazdu i kwotę.

mirek
@Klient

Jedź rowerem, skoro tyle wyszło tzn, że nie opłaci się jeździć taniej.

George
@Klient

Jak nie masz pieniędzy, to idź z buta albo poruszaj się komunikacja, taxi nie jest dla wszystkich ;)

Radek
@Klient

Trzy razy taniej wynajmiesz auto na minuty? Czyli 0,80 zł/kilometr. Pomysł zanim coś palniesz i pamiętaj że usługa taxi to wynajem auta wraz z kierowcą czyli w razie jakiegoś zdarzenia losowego zrobi wszystko co w jego mocy abyś dotarł do celu. Zawiąrz rzepy i przejdź się przewietrzyć makówke.

Henry
@Klient

Dziad zawsze będzie dziadem za kawę płacisz 15 zł a za taryfę dziadu chciałbyś płacić 10zł wstydź się dziadzie

Drajver

Moja rada, ustawić minimalną opłatę na 15 PLN, bo już od jakiegoś czasu zaczynają różni "wariaci" jeździć ;)

Krzych

Lipa. Wymyślili bilety tak jak we free now. W godzinach szczytu jesteś w plecy. Godziny szczytu, klienci proszą się o taksówkę a my za karę jeździmy taniej. Oczywiście z prowizji nie zejdą. Dziś patrzę kilka kursów ryczałt ale prowizja tak samo. Jeździsz taniej a koszty takie same.

Krzych

Stare korpotaxi zaspały a nowe jak itaxi free now to wykorzystały. Efekt ? Płacimy 100zl za prowizję dziennie. W starych korporacjach jak zapierni czas z cały miesiąc to płacisz maks 1500 (taryfa 3zł) a w wymienionych wyżej płacisz ponad 3 tyś. Jest klient brak wolnych taksówek ale korpo nie obniży prowizji tylko jeszcze robią bilety itaxi. Efekt? Brak kierowców ale klient jest. Podobno będą dawać choinki zapachowe za aktywność na zachętę

Panowie napiszcie proszę jak to jest z tym super priorytetem na tydzień. Miałem do zrobienia 40 punktów żeby zdobyć niby jakiś super priorytet . Zrobiłem równo 40 do piątku do 22 i o północy wyskoczyła informacja że zdobyłem super priorytet na następny tydzień . Niestety parę minut później widniala już informacja " niestety nie udało Ci się zdobyć super priorytetu w tym tygodniu. Od pon znów masz szanse". To jak to jest zdobyłem czy nie zdobyłem i co on daje faktycznie. Będę wdzięczny że odpowiedź.

L5

Malo zlecen

Honorata
@L5

@L5 Rozumiem, że jesteś kierowcą w Itaxi.Pl. Jak wygląda wynagrodzenie w tej firmie? To stała pensja, czy jest uzależniona od ilości przejazdów?

Vronek
@Honorata

Przecież to TAXI

Taksówkarz współpracujący z I

Kazali mi jechać z Warszawy po klienta do Konstancina a następnie pojechać z nim do Piaseczna. Klient złożył reklamację gdyż wymyślił sobie, że nie będzie musiał płacić za dojazd i powrót do I strefy. Udzieliłem dziadowi rabatu i zapłacił tylko 40 zeta Gnoje z i taxi zablokowali moje konto i wymyślili sobie, że będą mnie kontrolować. Według nich powinienem (usunięte przez administratora) do Konstancina za Free i wracać z Piaseczna też za Free. Żenada. Szkoda, że nie musiałem (usunięte przez administratora) na dworzec do Krakowa żeby jakiegoś debila podrzucić na Wawel za 10 zł. Kontroli się nie poddałem niech siebie gnoje skontrolują. Od 15 dni mam zablokowane konto. I pies ich pies. Taksówkarz Warszawski.

Przzemko

Dziś byłem świadkiem jak kierowca ITAXI nr 516 zażądał dopłaty 20 zł za niby busa a było 5 bagaży, co weszło do kombi. Czy operatorzy w itaxi są tak Dęblinie ciemni i pozwalają na to. Na lotnisku jest prosta zasada, klient przychodzi i wsiada do do busa chyba że jest 5 osób, wtedy dopłata, a ŻABA Zażądał za 5 walizek 20 zł dopłaty. Zróbcie coś z tym bo to nie tak powinno być. On nie miał prawa wziąć dopłaty bez porozumienia z peronowym. Peronowym takim czymś dysponuje. A ja dojechałem z 6 pozycji o każdemu się (usunięte przez administratora) w głowie DOPŁATA. Ja klienta podpuscilem i zgłosi reklamację na ITAXI I NA kierowcę 516

George

Panowie jak to jest teraz w Itaxi? Płaci się stała bazę co miesiąc? Dużo osób zamawia? Warto przyjść?

Jeszcze IT
@George

Daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora)Idź do normalnej korporacji w twoim mieście.ITaxi ....Dramat.Rankingi i nierówne przyznawanie zleceń.

Witold

Podpowiedzcie czy warto szukać tu roboty, jak zarobki?

Robert
@Witold

Koelego 12000-14000 co miesiac, wystarczy ?

Sylwek

Łatwa robota, pieniędzy kupa, a od siedzenia zaboli Cię (usunięte przez administratora) Buahahahaha

rozczarowana

obiecali prrzyjechac i w ostatniej chwili odwolali.Bilet PKP przepadł i kasa i dzień urlopu zmarnowany

fe
@rozczarowana

i nigdy więcej tej korporacji!

Robur

No i katastrofa. Wzięli wszystkich spadochroniarzy z MyTaxi. Od poprzedniego roku przychody spadły o 30%, prowizja wyższa o 500. Wcześniej płaciłem ok 850z teraz 1350 przy przychodach 8000 PLN. Czas się pakować, wątpię żeby nadrobili brakujący dochód nowymi umowami z firmami.

Świerzak

Witam. Jest opcja żeby ktoś napisał ile można zarobić jeżdżąc w tygodniu od 16 i całe weekendy ? Tak + / - 2 tysie ? więcej ? Jestem zmuszony usiąść za kółko i chciałbym żeby to było taxi a nie Uber. Dopiero robię uprawnienia więc taki świeżak jak ja na pewno nie zagrozi doświadczonym taksówkarzom dlatego poprosiłbym o jakiś komentarz jakich rezultatów mogę się spodziewać itaxi …… Dzięki

asdf
@Świerzak

Nikt Ci tego nie napisze, bo to nie jest etat i zarobki zależą w sumie od zbyt wielu zmiennych. Raz jest ruch, raz nie ma...

Wersacze
@Świerzak

Jak nie będziesz jeździł rano w godzinach szczytowych 7-10, to będziesz miał niższy priorytet.

art

Od Października 2018 tendencja spadkowa , ilość zleceń coraz mniejsza , ubywa klientów , patrz opinie w google , przebywa kontrolerów i jeszcze ich witają na pokładzie ostatnio Dariusz , a co za tym idzie podwyżka prowizji , chyba na pensję dla Dariusza , oj kiepsko się robi .

Zostaw merytoryczną opinię o iTaxi.pl S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w iTaxi.pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy iTaxi.pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iTaxi.pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 14 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy iTaxi.pl S.A.?

Kandydaci do pracy w iTaxi.pl S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

iTaxi.pl S.A.
3.3/5 Na podstawie 87 ocen.

iTaxi.pl S.A.