Opinie o Kułton Transport Sp. z o.o. w Czekanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kułton Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kułton Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kułton Transport Sp. z o.o. w Czekanów

Problem w tej firmie polega na tym że ludzie nie odchodzą z powodu złej pracy odchodzą z powodu złego zarządzania(usunięte przez administratora) którzy nie potrafią wykorzystać ich potencjału i docenić ich wartości Pozdrawiam wszystkich którzy mają jeszcze siłę w tym tkwić.

@Bodzio

No generalnie szukam info o tej pracy dla wujka. Stąd pytanie o ankietach. Nie chodzi mi o taki zdawkowy komentarz, dlaczego ktoś odchodzi, ale o faktyczne pełne uzyskanie info, co było nie tak w pracy itd. Praca 24/7? Ale w umowach jest wpisany taki wymiar pracy czy to w ramach jakiś nadgodzin?

Śmieszny

Siemanko. Jak to jest z tymi pauzami z promem 2h spedytor mówi że szef każe i macie robić? Czy się nie zgadzacie i stajecie przed promem i robicie 9 lub 11 pauzy i dopiero jedziecie? A może się boicie stracić takiej super pracy.

Że niby tak go to rozbawi? Czyli nawet nie starają się zatrzymać stałych pracowników? Rozumiem, że w razie chęci zmiany pracy nie dostałbym podwyżki. A czy pensja w ogóle nie rośnie w trakcie współpracy? Są choćby dodatki za staż pracy?

Śmieszny

Spokojny Nowy wpis
@Śmieszny

Kierowcy są bardzo pięknie podzieleni dużo tutaj ludzi którzy z miłą chęcią szepną słówko na twój temat … będą mówić jedno a zrobią inaczej nie mając nic extra za to haha . Konkurencja nie śpi i zacznie się okres gdzie znów kierowcy zaczną odchodzić masowo ;)

@Spokojny

Taka tu życzliwość między kierowcami? A jak z zarobkami i jaki są powody masowych odejść, jak je nazywasz?

Robert Nowy wpis

Witam. Czy jest wolne stanowisko jako pracownik warsztatowy? Jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Kierowca

Ktoś coś słyszał że po nowym roku mają być jakieś inne zatrudnienia typu: na własnej działalności, czy też inna forma zatrudnienia? Czy to tylko plotki które kierowcy mówią na promach itp? Czy będzie zmiana wynagrodzenia? Chciałem zmienić pracę z plandeki na chłodnie bo firma kulton lata w te same kierunki co moja tylko znudziło mi się ciągać ta plandekę. Jak to wygląda zatrudnienie, kontakt ze spedycja/szefem, wynagrodzenie, system? Dzięki za odpowiedzi.

Małgorzata
@Kierowca

Hej, tak z czystej ciekawości to czemu sugerujesz, że będą jakieś zmiany na własna działalność? co prawda teraz jak mam przed sobą ofertę dla księgowego to są dwie formy podane b2b oraz uop. to jak teraz przyjmę się na uop to mogliby mi zmienić na b2b? z jakich przyczyn?

Kierowca
@Małgorzata

Tego nie wiem, tak słyszałem bo niby ktoś w firmie tak mówił a często się widzimy na promach czy parkingach w Irlandii. Tak jak pisałem nie pracuje w tej firmie a chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda bo znudziło mi się ciągać te plandeki a chętnie bym pojeździł na chłodni. Ale jak własną działalność czy stawka słaba to bez w ogóle dzwonić. I interesuje mnie kontakt z szefem i spedycja bo to też bardzo ważne jak dla mnie. A nie ze będę dzwonił do spedycji czy szefa a tam tylko złość i (usunięte przez administratora) A nie mam zamiaru się denerwować i użeranie z przełożonymi. Pozdrawiam

Spokojny

Pracuje ponad rok na stanowisku kierowca i w żadnej firmie nie byłem tak traktowany jak traktuje spedycja… począwszy od robienia z ciebie(usunięte przez administratora) każą jechać pod rampę ze tam będziesz mógł stać i dokręcić parę godzin pauzy i później jechać normalnie na parking, spedycja każe wyciągać kartę bo twierdzą że tak można by się rozładować, szef twierdzi że jechać 10.15 i więcej to nie problem za to Cię nie ukarają… jeśli ktoś uwielbia być poniżanym i godzić się na takie warunki zapraszam oni uwielbiają takich ludzi .

Sebastian
@Spokojny

To jeśli kierowca pracuje rok i mu pasuje takie traktowanie to chyba jest coś nie tak? Ogólnie zbliża się zebranie na koniec roku i najlepszym rozwiązaniem będzie aby kierowcy się zjednoczyli i w końcu postawili własne warunki a nie spuszczaja głowę i godzą się na wszystko. Wynagrodzenie do podwyższenia na minimum 450-470zl stażowe do zmiany na 8-10zl rok, spedycja do zmiany lub aby okazywali szacunek i robili że swojej strony wszystko na 100% zmiana podejścia szefa do kierowców z szacunkiem, wiadomo transport jaki jest taki jest ale jeśli liczą się tyło pieniądze które mają się zgadzać u szefa to już nie te czasy, inflacja wszystko w górę a kierowca na szarym końcu i te odzywki typu co wy robicie z tymi zarobionymi pieniędzmi, lub jak wam nie pasuje to (usunięte przez administratora) pięknie mówi na spotkaniach jak ktoś przychodzi czy to po podwyżkę czy z zwolnieniem, czy z innym problemem ale to już robi się nie smaczne. Pozdrawiam i byle do zebrania.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Kułton Transport Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca międzynarodowy C+E
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Na pracuj.pl jest oferta dla głównego księgowego (lub księgowej). Oferowane m.in. atrakcyjne wynagrodzenie (jednak bez podanych widełek), szkolenia oraz elastyczny czas pracy. Szczególnie to ostatnie mnie interesuje. Czy przy zawieraniu umowy można wybrać pracę zdalną lub hybrydową?

Pracownik roku

Wszystko ładnie wygląda medialnie, nowe many z kamerami, nowe magazyny, nowe kontrakty, a dla kierowców nic ???? oczekiwanie za planowaniem, zmiany co 5min przepinke byle towar popchnąć dalej, wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Kierownik który się zwolnił, w spedycji młodzi którzy nie mają pojęcia o czasie kierowcy a tym bardziej o dalszych czynnościach do których są przydzieleni. Planiści dla których liczy się tylko to aby towar dojechał, nie ważne czasy kierowców, korki, wypadki, a i o toalecie nie wspominać (staniesz do toalety a tu za 2min telefon z krzykiem dlaczego ty nie jedziesz bo MUSISZ załadować bo firma czynna do 17:00 a chwilę wcześniej czekanie 3h na potwierdzenie czy ruszać) cyrk na kółkach. Pozdrawiam wytrwałych którzy jeszce tam pracują. Nie polecam.

Rafik
@Pracownik roku

Jest w firmie komu te obiekcje zgłosić, choćby właścicielowi, by mógł się jakoś do nich odnieść i wprowadzić zmiany? Pytał w ogóle o powody rezygnacji, gdy składałeś wypowiedzenie? I dla jasności, podasz ile płacą?

Prosty

Co wy chcecie to firma która przyjmuje wszytskich daje 420zl i teraz za polecenie 1tys zł i po pół roku kolejne 1tys zł. A co do roboty to porażka ???? planowanie z kosmosu, oby sami obcokrajowcy zostali we firmie to cała ta firme wyprostują tak jak tadzyki uzbeki i inne nacje Agmaz. ????

Nelka
@Prosty

Ale te 420 zł to za co? Jakaś podwyżka była? Czy to też coś za polecenie? Macie jakieś inne dodatki oprócz tego? I czy sama podstawa jest ok?

Jak wygląda ścieżka kariery w Kułton Transport Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jula

Trochę Twojej wypowiedzi zostało zasłonięte. Może powiesz ponownie kto potracił robotę? Jak to wygląda z tym planowaniem? Co zostało poobcinane, premie czy chodzi o coś innego?

(usunięte przez administratora) Będą rekrutować na te stanowiska czy to była redukcja?

Bożena

Serio? Yo w takim razie, czy jak ludzie odchodzą z pracy stąd, to wiecie, czy HR daje jakąś ankietę, czy formularz dla takiej osoby, aby napisała, dlaczego odchodzi? Czy ktoś pyta i zbiera takie info?

Bodzio
@Bożena

(usunięte przez administratora) W biurze zmiana pracowników cały czas odchodzą po msc 2msc 4msc bo trzeba pracować 24/7 święta weekendy itp. Oczywiście w biurze od 8 do 16 a resztę zdalnie. Ogólnie gdyby była robota ta co 3 6lat temu było by super (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Bodzio

Szukam pracy

Jestem świeżo po kursie na C+E czy może się ktoś podzielić informacjami na temat rekrutacji,systemu pracy, wynagrodzenia takiego świeżego kierowcy. Z góry dziękuję

Helena

Na jakiej umowie taka płaca? Umowe o prace można dostać? Chciałabym też się dowiedzieć w jakim systemie jest praca. Co jaki czas jest zjazd do domu?

Czorny
@Helena

Ale chodzi Ci o firmę kułton? Czy tam gdzie proponują 470zl dzień?

Miły

Kiedy podwyżka na 460zl plus stażowe coś ktoś wie? Taka plotka idzie w kułton transport?

Helena

Widzę że wisi oferta pracy dla przewoźników z własnymi ciągnikami. A czy kierowcy bez pojazdu również są poszukiwani? Ogólnie to jakie kierunki się tutaj jeździ i w jakim systemie? Może ktoś dać znać jak to wygląda?

Bodzio
@Helena

Witam, na pewno poszukują kierowców. Sysyhem który był preferowany to do 12dni w trasie 3-4dni w domu. Kierunki głównie Irlandia, uk, Francja, Belgia, Holandia, Niemcy, Czechy, Słowacja, Włochy. Zarobki 380zl dniówki po 3 miesiącach przechodzi się na 420zl, stażowego 4zl/rok. Ale obecnie w biurze nie poukładana robota cały czas coś, przepinki, pilnowanie naczep na pauzie i doglądanie aby nikt nie ukradł. Tak więc zadzwoń i się dowiedz więcej szczegółów. Pozdrawiam

Leon

Cześć, interesuje mnie praca w kułton transport na stanowisko koerowca międzynarodowy. Jakie doświadczenie kierowców w tej firmie? Jakie pieniądze na start? Jakiś system? Liczę na wypowiedzi kierowców a nie pseudo krytyków którym nic nie pasuje. Dziękuję i pozdrawiam.

Dominika

Niedawno szukali spedytora, ktoś może był na rozmowie rekrutacyjnej na tym sanowisku i opowie jak wrażenia? Ktoś dostał tę prace, czy nadal szukają?

kandydat
@Dominika

aktualnie jestem po drugiej rozmowie, po pierwszej wszystko ok na stanowisko spedytora zaoferowali (usunięte przez administratora) wymogi z kosmosu (usunięte przez administratora)druga rozmowa egzaminacyjna pytanie dość podchwytliwe , odpowiedz 80 % pozytywna jestem logistykiem z doswiaczeniem 6 letnim, pomimo ze pan (usunięte przez administratora) zadawał pytania niekompetentne do końca ale chciał odpowiedź bardzo dokładna co do joty (usunięte przez administratora) bardziej potrzebuja osoby ktora zna powierzchownie temat logistyki ale musi byc potulna i wykonywac polecenia(usunięte przez administratora) po drugiej rozmowie odczucia miałam negatywne

Kandydant

Bodzio a Ty obecnie tam pracujesz ? Z (usunięte przez administratora) pierwsza rozmowa dosyć ciekawa i fajna wręcz miło, druga rozmowa z (usunięte przez administratora)- chłopak jest bardzo empatyczny , (usunięte przez administratora) Porażka

@kandydat

To ile w sumie jest tych etapów zanim dostaniesz pracę? Oprócz tej podstawy można dorobić premię? Skoro chcą żeby pracownik był do 18 w biurze to płacą nadgodziny?

Witam jak wygląda praca na magazynie na wózku, atmosfera i kasa pozdrawiam

Mar@s
@Piotr

Cześć tutaj raczej się niczego nie dowiesz, jedynie co to poszukaj w opiniach tam ktos aplikował na stanowisko zażądzanie magazynem czy cos w tym stylu i przeczytaj jego opinie. Pewnie przez ten czas nic się nie zmianilo.

A podasz coś w przykładach bo pewne części opinii są ukryte i nie wiem czego spodziewać się w tej firmie? O czym mówisz pisząc inwigilacja? Jest kontrola pracowników po godzinach pracy? Na co inni donoszą w ogóle bo cięzko sobie to wyobrazić?

Witam. Pytanko: czy w firmie Kułton Transport doszło do jakiś zmian pod względem pracy, systemu, wynagrodzenia na stanowisku kierowca? Kiedyś byłem na rozmowie ale pani w biurze powiedziała że 3msc przyuczenia choć na międzynarodówce mam 10lat stażu, i pieniążki były słabe bodajże 380zl dnuowka na przyuczeniu i 420zl po tym okresie. I system pracy 12dni na 3/4 dni do domu. A i czy samochody są już przypisane do kierowcy bo tak pani mówiła że pracują nad tym. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kułton Transport Sp. z o.o. - Czekanów

• Jak się pracuje w Kułton Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kułton Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kułton Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kułton Transport Sp. z o.o.
  • Polna 1A
    63-460 Czekanów

Kułton Transport Sp. z o.o.