Opinie o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Klient

Lidl Kruszwica czy czytnik cen przy kasie będzie jeszcze kiedyś działał???

Klient

Pracownicy Lidla mają (usunięte przez administratora) Z tymi swoimi szrotami z pod okien sklepu. Parkują nawet w miejscach dla inwalidów.

Witam moje pytanie jest takie czy wynagrodzienie to 3150b+550b premi czy 3750b + 550b

Wkurwiony

Pyzy masakra przy gotowaniu rozleciały się nie polecam zakupów w Lidlu często mrożonki są rozmnożone masakra nigdy więcej zakupów w Lidlu a byłem stałym klientem już nie nie polecam zakupów w pseudo Lidlu

Sprzedawca

Rekrutacja to jakiś mało śmieszny żart. (niby) poważna firma szuka kogoś od zaraz, ale rekrutacja trwa.. miesiąc i tutaj przez 'rekrutacja' rozumiem czas od wysłania zgłoszenia do ustalonego spotkania z Kierownikiem Sklepu. U mnie proces wyglądał tak: 1) wysłanie zgłoszenia 2) tydzień później telefon z pytaniem czy jestem zainteresowana i umówienie spotkania z Kierownikiem Sklepu na za 2 tygodnie 3)Spotkanie z kierownikiem i informacja, że odpowiedź pojawi się za tydzień. Teraz krótko opiszę szczegóły wg etapów opisanych powyżej: 1) Rozumiem telefon w ciągu tygodnia od przesłania CV, zapewne zgłoszeń było mnóstwo, ale Pani rozmawiająca ze mną sprawiała wrażenie, jakby nie widziała na oczy mojego CV. Na koniec zaproponowała spotkanie w sklepie z kierownikiem w cztery oczy za dwa tygodnie 2) Spotkanie wcale nie było w 4 oczy, bo było nas 10 osób :) Musieliśmy czekać pod drzwiami zaplecza przez 20 minut (z naszych rozmów wynikało, że każdy ma umówioną konkretną godzinę), a ostatecznie wszyscy weszliśmy razem. Pominę tutaj fakt kłamstwa i braku słowności odnośnie konkretnej godziny (ja byłam umówiona na 15 a weszłam o 16 razem ze wszystkimi). Obejrzeliśmy razem filmik a później z powrotem pod drzwi, bo Pani zapraszała na 5-minutowe rozmowy indywidualne. Generalnie- żenada. Zero indywidualnego podejścia, raczej jak jakieś numerki. Nie wierzcie w nic co piszą- musicie mieć duże doświadczenie i książeczkę- ja miałam wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca, ale nie posiadałam książeczki, więc pomimo zapewnień, że dostanę skierowanie na badania- okazało się to przeszkodą. Kiedy usłyszałam wyliczenia kierowniczki, że wyrobienie książeczki zajmie mi 10 dni, a oni dni otwarte mają 2 razy w miesiącu, więc później muszę czekać 3 tygodnie- wiedziałam, że tej pracy nie dostanę i miałam ochotę powiedzieć "może gdyby ktoś zadzwonił do mnie wcześniej niż po tygodniu i gdybym nie czekała 2 tygodnie na termin rozmowy w sklepie, to miałabym już książeczkę?'. Generalnie rekrutacja tam to żart i szkoda na to czasu, a odzew który miał być po tygodnia- pojawił się po 2 tygodniach kiedy już dostałam inną pracę. Pomijając to wszystko- warunki premiowania przez pracodawcę są beznadziejne. proponuję "górze" zaoszczędzić na własnych premiach i doceniać pracowników, bo nie wiem czy chcecie wykończyć pracowników czy mieć deficyty w wyniku chorób zakaźnych, ale obcinanie 50% premii za pierwszy dzień chorobowego i później 10% za każdy dzień to chyba jakiś żart. Ludzie, ogarnijcie się zacznijcie liczyć premię uczciwie w stosunku do przepracowanych w miesiącu godzin.

Dlaczego chcesz pracować w Lidlu?

logo firmy Serwisant rowerowy
Tt24

Tragiczna kultura pracy,mobbing,niewykwalifikowana kadra menadżerska,jedno wielkie kolesiostwo,lizustwo.Jeśli cenisz sobie własną godność to omijaj to miejsce

Zbych

Ile może zarabiać specjalista ds. administracji w biurze ekspansji? Stawki są podobne między miastami czy się różnią? Dużo opinii o sklepach i magazynach a mało o pracy biurowej w Lidlu :)

Nie polecam pracy na magazynie Lidla w Gliwicach, człowiek jest traktowany jak niewolnik. Nienormalne normy do zrobienia,. Szefostwo też pozostawia wiele do życzenia. Prace tam traktuje jako przykre doswiatcze

Pra
@Ania

Hi jakie macie tam normy na ow?

Julliete

Witam 4 krotnie próbowałam się dostać do lidla ale z negatywnym skutkiem. Czy naprawdę trzeba mieć doświadczenie tylko w jakiś innym markecie spożywczym, zaznaczam że mam 5 letnie doświadczenie. Na rozmowie rekrutacyjnej tylko usłyszałam od menedżera , ż gdybym miała doswiadczenie na produkcji to by mmie przyjęła od razu a tak to raczej nie :/

Wanda
@Julliete

to gdzie masz to doswiadczenie 5 lat ? ze az tak im nie po drodze z praca w lidlu ?

Magazyn

Witam. Jakie są kryteria wyprzedaży magazynowej. Czy opieka na dziecko może być powodem braku zaproszenia?

Scriptus

Usiłuję się skontaktować z firmą, żeby złożyć reklamację. Wszędzie brak kompetencji, infolinia słaba, inne serwisy niekompetentne, do tego wszędzie na formularzach kontaktowych i automatach połączeniowych próbują fraternizacji. Wciśnij to, wypełnij formularz, itd. Może się tego nauczyliście w Niemczech, bo u nas jednak obowiązują pewne, przyjęte w Polsce formy grzecznościowe. Na infolinii młodzi ludzie, owszem grzeczni, ale niewyszkoleni, nic nie wiedzą, niekompetentni, wiem, to nie ich wina tylko ich szefowstwa. W Polsce przywykliśmy, żeby się do nas zwracać z szacunkiem w trzeciej osobie liczby pojedynczej, a nie na TY. Szanowni Państwo, świń z Państwem nie pasałem, więc oczekuję zachowania jakichś form. Na stronach internetowych brak danych odnośnie telefonów kontaktowych, a te co są nie są odbierane. Obawiam się, że z usług tej firmy już nie zechcę skorzystać.

Kliet

Tragedia. Często na Polkach zepsute jedzenie, jak nie spleśniałe pieczarki to zgniłe pomidory na sklepie. Gdy zwrócisz uwagę Pani, która jest na sklepie to przewraca oczami. Przechodząc obok kolejnej slychac jak obmawia klientów którzy robią zakupy. Czy to nie powinno służyć pracy? Rozmowy prywatne to raczej powinny być przeprowadzane na przerwie. Lidlowi mówię zdecydowanie NIE. Bynajmniej w moim mieście.

Lena
@Kliet

Taka opinia nie powinna się tu znaleźć

Były klient

"Szybciej skanujesz szybciej kupujesz" slogan w Lidlu emitowany co 5 sekund przez głośniku wewnątrz sklepu. Zastanawiam się czy to jeszcze nieświadomość klientów czy zgoda na bycie parobkiem, (usunięte przez administratora) do pracy dla tej niemieckiej sieci. Brakuje jeszcze aby Osoba / pomagier przy kasach samoobsługowych posiadała pałę , bicz , bat do poganiania skanujących produkty klientow. Mam nadzieję że niebawem klienci zaczną wyciągac właściwe wnioski!!!

Wielkopolanka
@Były klient

Też nie pójdę już do Lidla w Krotoszynie. Zrobili kasy samoobsługowe i mnie to w ogóle nie odpowiada. Mimo, że nie jestem stara, wolę tradycyjną kasę. Ze względu na ważenie owoców i warzyw, pieczywo i ciastka. Wiem, że kasjer w kasie raczej nie popełni błędu a ja z niewiedzy mogę się pomylić z wyborem przycisku. Tak właśnie przytrafiło się w Biedronce. Miałam dużo zakupów w tym pomarańcze i te pomarańcze skasowałam jako premium a takie nie były. Zapłaciłam przez moją pomyłkę o 6zł za dużo. Zwrócono różnicę po sprawdzeniu. Gdyby było odwrotnie posądzono by mnie o celową kradzież . Dlatego nie mam zamiaru korzystać ani w Lidlu ani w innym sklepie z kas samoobsługowych. Jest to uciążliwe. I niestety w Krotoszynie parking prawie pusty przy Lidlu. A tam dookoła same bloki w których mieszkają same starsze osoby. Dzięki kasom samoobsługowym Lidl traci klientów na rzecz Aldi, który blisko właśnie powstał.

Podsumuje 15 lat w Lidlu jednym wyrazem .bardzo bardzo się cieszę że tam już nie pracuję.

Gościu
@Gość

To nie jest jeden wyraz ;)

@Gościu

Witam czy we wszystkich Lidlach pracownicy niepełnoetatowi w tygodniu pracują 4-5 godzin a weekend z ewentualnà niedzielą handlową po 8 godzin? Wydaje mi się że nie jest to ok

Gościu

Nie wiem, ja pracuje na jednym sklepie. Ci, co mają u nas niecałe etaty to wolą mieć więcej godzin jednego dnia bo potem mają więcej dni wolnych

Zdziwiona

Niestety tak jest

Gość 19
@Gość

Popieram - po kilkunastu latach pracy w Lidlu cieszę się, że już mnie tam nie ma , życie nareszcie jest piękne

Bożena
@Gość 19

A opowiesz co tak tragicznego u was było, że dopiero teraz czujesz się wolny?

Lidlowa
@Bożena

Pewno presją czasu i to że nie wychodzić z pracy. Jako zms: trzeba ogarniać zmianę,towar,okólnik,telefony,ceny,zamówienia,reklamacje,kasjerów,przerwy kasjerskie,zgłaszać usterki,wałkowac.aplilacje,lidersow,nawet w domu jestem w pracy bo musimy logować się do lidersow, jesteśmy na grupach na FB,ciągle coś się zmienia i coś ktoś chce, non stop praca.

☀️☀️☀️
@Gość 19

Mam podobnie ????????????

Bożena
@Lidlowa

Ale mnie teraz zaskoczyłaś. Faktycznie w tych czasach w dobie internetu to trudno wyjść nawet z takiej pracy. A serio myślałam, że tu trzeba przyjść odpękać co trzeba i czas na życie prywatne. Ale co np., takiego się zmienia, że tak głowę zawracają jak już?

Ziko
@Lidlowa

Zastanawiamy się nad zgłoszeniem się jednej z ogólnopolskich telewizji aby przeprowadzić reportaż na temat tych "wspaniałych warunków pracowniczych" praca po wylogowaniu bo kierownik każe zostać mimo że jesteśmy po pracy i pracujemy za free do tego tak te durne programy pracownicze jak lidersii które musimy uzupełniać w czasie prywatnym ciekaw jestem czy w Niemczech w Lidl ach też tak traktują pracowników jak nas w Polsce bo byłam parę razy w niemieckim Lidlu i tam obsługa klienta jest całkiem inna niż u nas mają chociaż otwarte kasy z kasjerem a nie tak jak w naszym sklepie tylko samoobsługa i słuchanie przekleństw od klientow

@Ziko

Racja

Serdeczny

Przedstawiam wam najgorszego pracodawcę roku. Jeśli lubisz być gnębiony przez swoich przełożonych lub zastraszany albo pracować bardzo bardzo ciężko i nie usłyszeć chociaż dziękuję to praca dla ciebie. Pracowałem na wielu sklepach Lidla bo bylem ciągle przenoszony i nie miałem prawa sprzeciwu miałem wiele problemów z zastępcami menadżerów często był liczony mi czas jak np rozkladam paletę miksa i słysze na słuchawce że mam na to 15 minut A jeśli nie zdążę zostaje na nadgodziny . Oczywiście się nie zgadzałem ale wypominane mi było to cały szas na słuchawce tekstami typu ' no tak szanowny pan to nie będzie zostawał na nadgodziny ' miałem problemy z kręgosłupem w trakcie zmiany i chciałem iść na socjal odpocząć usłyszałem na słuchawce podkreślam to na słuchawce gdzie każdy pracownik słyszy to. Że udaje albo się lenie i co ja sobie wgl myślę tyle roboty jeszcze maksymalnie jeśli już mogę iść na 5 minut . Miałem problem z zastępcą który ciągle podważał moją pracę zgłosiłem to do personalnej menadżerowi i KRS mimo to mieli to w 4literach i mnie przenieśli jeszcze dalej od miejsca zamieszkania a zastępca nie miał żadnych konsekwencji. Dodam że nie byłem słabym czy wolnym wobec Lidla oczywiście pracownikiem bo pracowałem na wszystkich stanowiskach piec food akcja nofood mopro warzywniak nawet nocki czasami ale to bardzo rzadko kasa bo ciągle na kasie siedziały stałe osoby i mowy nie było żeby chociaż jeden dzień posiedział na tej kasie. Dogryzanie na słuchawce było bardzo częste jeśli się sprzeciwiałem. Raz miałem sytuację że pracowałem 10 dni podrząd a grafik no cóż tydzień się kończył to dopiero dowiedziałem się jak pracuje w następny tydzień. Pracowalem rok w tym obozie , obecnie pracuje w innej pracy biurowej i nie boli mnie kręgosłup mam stały grafik pracuje od poniedziałku do piątku w stałych godzinach na prawdę polecam wszystkim pracownikom Lidla zmienic pracę na Lidlu świat się nie kończy. I już pomijam fakt że były problemy przy podpisaniu mi wypowiedzenia bo nikt nie chciał mi go podpisać i kazali mi się zastanowić czy tego chce. Pozdrawiam serdeczny

MalaMiii
@Serdeczny

Tez mialam mega problem z wypowiedzeniem, przynosiłam go 3 razy. Za każdym razem cos nie pasowało... szkoda gadac

Jolanta
@MalaMiii

Myślicie że specjalnie tak robili z tymi wypowiedzeniami?

MalaMiii
@Jolanta

Myślę, że tak. To nir pierwsze takie problemy o których słyszałam od lolezanek jeśli chodzi o wypowiedzenie.

@Serdeczny

Bo też pracuje w Lidlu i się zgzdzam z tą opinią

Uka

Byłem w środę na rozmowie w jednym ze sklepow, byłem umówiony na godzinę 11 wszedłem o 11:40 a ze mną 6 innych kobiet na jedno stanowisko, mężczyzna prowadzący rozmowę cały czas podkreślał ze jest to trudna praca fizyczna nocki dużo siły nauka kodów kreskowych po 30 minutach grupowej rozmowy poszliśmy oglądać sklep (nie wiadomo po co), po tym obejściu sklepu, wchodziliśmy pojedynczo, rekruter pytal o lokalizacje (mieszkam na miejscu 6 min piechota) pytal o kondycję fizyczna ( bardzo dobra wysoki silny chłopak ze mnie) pytal o dyspozycyjność ( odpowiadam ze full dyspozycja zmiany nocki południa rano wszystko mi pasuje) pytal co skłoniło mnie do złożenia CV ( zarobki oraz lokalizacja) na koniec zapytał czy nie boje się takiej pracy ( odpowiedziałem ze fizycznej pracy się nie boje pracowałem wczesniej jako magazynier w innym sklepie oraz na kasach wiec obsługa klienta jak i praca na sklepie/magazynie nie jest mi obca) na następny dzień dostaje informacje ze znaleźli lepszego kandydata. Stwierdziłem ze to niemożliwe poszedłem jeszcze raz do sklepu bo miałem pewne przeczucie co do pracowników a właściwie ich płci i co się okazało ze przyjmują same kobiety…. To po jaka cholerę umawiacie mnie na rozmowę gdzie są przyjmowane same kobiety straciłem 2h , gdzie od razu zostałem odrzucony tak naprawdę przez płeć

Tetiana

Dzień dobry. Proszę o usunięcie z ogłoszeń tego, co zatrudniacie obywateli Ukrainy. bo to (usunięte przez administratora) Wysłałam do was swoje CV i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, wszystko jest w porządku. Dostałam skierowanie do komisji lekarskiej, wszystko w porządku, wyznaczono mi termin podpisania umowy o pracę 18.08.2022. Napisała wypowiedzenie z pracy. W umówionym dniu przyszedła podpisać Umową o pracę do sklepu Lidl Mieszka I 29, 71-008 Szczecin, ale państwa odział prawny odmówił mi na podstawie (braku pozwolenie do pracy) mam Piesel, Karta pobytu z dostępem do rynku pracy, mieszkam w Polsce ponad 4 lata i wszędzie pracuje legalnie i niema żadnych problem poważanych z zatrudnieniem . Ustawa z dnia 12 marca 2022r o pomocy obywatelom Ukrainy art 39. Ktoś u was w dziale prawny mówi, że niewolno. Art. 39. Obywatel Ukrainy, któremu udzielono zezwolenia na pobyt czasowy, o którym mowa w art. 38 ust. 1, jest uprawniony do wykonywania pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej bez konieczności posiadania zezwolenia na pracę. To słowa waszego prawnika wieńce ma znaczenie niż Ustawa? W tej chwili przez państwo i prawnika działa Lidl straciłam pracę i środki na utrzymanie rodziny, mam dwoje dzieci i wynajmujemy mieszkanie. stwarzacie więcej problemów obywatelom Ukrainy a nie pomagacie. Co mam zrobić ? pozwać pracownika działa prawnego do sądu ze on myśli ze ego słowo więcej ma znaczenie czym Ustawa Sejmu (usunięte przez administratora)

Svetlana
@Tetiana

A ja niedawno zlozylam podanie do lidla

Witam

Witam. Jak wygląda zatrudnienie nowego pracownika na tą chwilę? Czy ktoś moze mnie poinformować? Jakie są zmiany umowy od pierwszej? Jakie są zmiany w grafiku? Ile na rękę nowy ma? I jaki socjal? Ile sobót pracujących? Jaki system pracy na pełny etat?

Witam
@Witam

Chodzi o Warszawe.

Rozczarowana
@Witam

Grafik zmieniany pate razy w tygodniu, zapiepszasz wszystkie weekendy i wszystkie dni na popoludnie,przez 9 msc pracy bylam 8 dni tylko na rano i mialam jedna sobote wolną bo mialam komunię! Dwa dni prosby ktore przysluguja ppracownikowi to FIKCJA! nikt tego nie przestrzega! Pot leci po tyłku ,np na samoobsludze( non stop pelne kasy ) - masz obsługiwać 6 kas samobsluhowych,kasować na zwyklej,sprzatnać szczyty,alejkę, umyc kasy ,toalety,socjal ,i pilnowac kolejek do reszt kasy ...jeszcze gorzej niz w biedronce!zatrudniaja tylko na 3/4 etatu mowia ze to na msc a pozniej ze niestety ale nie ma etatów,

Zadowolona
@Rozczarowana

Nie wiem od czego to zależy ale ja co prawda wszystkie soboty na popołudnie pracują bo taka sytuacja wyszła na sklepie i była potrzeba ale reszta jest ok. Grafik dostosowany do potrzeb. Zmiany są bo jest sytuacja na sklepie taka a nie inna wiec to nie jest wina układających tylko wydarzeń losowych. Wypłaty są jakie są ale czego chcieć więcej to są od górne wypłaty i nie można się domagać indywidualnych podwyżek. Pierwsza umowa na 12 miesięcy kolejna na 22 miesiace kolejna na stałe.

@Rozczarowana

Dokładnie, chyba wszędzie tak jest. Jest coraz gorzej. Grafik robiony z tygodnia na tydzień. Nic nie można zaplanować. Jeśli poprosisz o wolne to dostaniesz ale po nocce. Ciągle poganiają i jeszcze każą pamiętać o lidrsach albo ocenianiu paragonów.

Helena
@Zadowolona

Wypłaty są jakie są? Czyli średnio jesteś zadowolona? Ciekawi mnie czy te sobory są jakoś dodatkowo płatne niż po normalnej stawce?

buz
@Helena

Soboty dodatkowo płatne ???? to nie tutaj, niedziele były +4zł brutto do godziny ???? za sobotę masz dzień wolny w tygodniu i się ciesz ????

Zadowolona
@Helena

Soboty są oddawane jako dzień wolny w tygodniu. Nie przesadzajmy aby zarobić trzeba się narobić choć w innej firmie wiem, ze mogłabym dostać więcej to i tak lidl daje mi niesamowity manewr pod wzgledem grafiku i posiadani małych dzieci wiec szacunek dla mojej kadru kierowniczej, która mi ułatwia spędzanie czasu z dziećmi.

Łukasz Lidl

Współpracuję z Lidlem już blisko półtora roku. Moje odczucia są jak najbardziej dobre, pomimo wielu obowiązków. Miałem zaszczyt kiedyś pracować dla Dino Polska S.A. i widzę ogromną przepaść jeśli chodzi o standardy pracy i relacje z przełożonymi oczywiście na korzyść Lidl. Doskonale rozumiem rozgoryczenie pracowników sklepów, bo na codzien widzę ich ciężką pracę. Także dla Was wyrazy szacunku.

AA

Witam, czy to prawda, żę będzie budowane nowe Centrum Dystrybucyjne Lidla w Sieradzu ?

klientlidl

Super ofertą Lidla są również zakupy online. (usunięte przez administratora) Wszystko bezpiecznie z domu ???? i w Lidlowych cenach. Osobiście bardzo polecam i sam korzystam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 699.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 583, z czego 51 to opinie pozytywne, 210 to opinie negatywne, a 322 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska Sp. z o.o. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 963 ocen.

Lidl Polska Sp. z o.o.