Opinie o OCRK Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

W pakiecie szkoleń największy nacisk kładziemy na wiedzę z zakresu przepisów prawa, analizy oraz rozliczania czasu pracy kierowców. Każdy pracownik przechodzi audyty jakościowe oraz wiedzy, są systematyczne testy. Wszystko po to, aby nasze usługi pozostawały na niezmiennie wysokim poziomie.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCRK Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Teraz trwa nabór na regionalnego managera sprzedaży i jednym z zadań jest osiąganie celów sprzedażowych. Mogę wiedzieć jakie cele mają do wyrobienia nowi pracownicy i po jakim ewentualnie czasie są one zwiększane? Piszą, że wprowadzenie w stanowisko jest gruntowne, więc ile trwa poznanie takiego nowego etatu?

Iwona Nowy wpis

Dzień dobry Proszę o przesłanie oferty cenowej. Interesuje mnie rozliczanie czasu pracy kierowcy, oraz kadry i płace. Firma zatrudnia do 10 osób. Ofertę proszę przesłać na e-mail arpol1@op.pl

gekon

Firma zdecydowanie pro pracownicza. Polecam!

@gekon

No i fajnie a uzasadnisz czemu taka pro? ;)

gekon
@Danuta

Sprawa jest prosta- firma nie jest z gatunku "januszex"- traktuje się pracownika jak pracownika, który ma swoje prawa (i obowiązki, wiadomo), zachowane są zasady wynikające z polityki firmy oraz kodeksu pracy. jesli ktoś sądzi, że to taki standard, zapraszam do rozejrzenia sie po rynku pracy i sprawdzeniu jakie warunki dają inne firmy i ile potem z tego zostaje w realu ;) tu nie ma lukrowania, jest za to konkret i przewidywalność.

Czyli firma przestrzega Kodeksu Pracy? No i fantastycznie! To się chwali

Danuta

Chwali? A to nie powinno być normą jeśli nawiązuje się z kimś uop? Bo to tak samo jakby ktoś miał być wdzięczny, że wypłata jest na czas a to z umowy i tak wynika

Gorgol
@Danuta

Może ja odpowiem. W teorii zgodzę się z tobą w 100 %, ale w rzeczywistości nie jest tak kolorowo. Sporo firm robi wały a jest to totalnie nie fair, niestety przekonałem się na własnej skórze. Także tak, w tych czasach trzeba takie rzeczy uwypuklać, przykre ale prawdziwe...jeśli nie miałaś z tym do czynienia to nic tylko się cieszyć!

@Gorgol

No chyba faktycznie mam się z czego cieszyć. Czyli rozumiem, że tutaj na tym u nich bym się nie przejechała?

Rygus
@gekon

Też uważam, że w praca inelo jest ok. Wszystko tak jak powinno, fair podejście do pracowników.

mrozik
@gekon

Niezdecydowanym polecam pracę w Inelo. Spoko atmosfera, dobrze wprowadzają do wykonywania obowiązków.

Neon
@gekon

tak samo widzę sprawę zatrudnienia w Inelo. fajna praca, ciekawa branża. sensowni przełożeni.

@Neon

o a o przełożonych możesz napisać właśnie coś więcej? jak relacja wygląda, faktycznie idzie się ze wszystkim dogadać? ma się wpływ tutaj na jakąś zmianę zespołu jakby coś nie szło po czyjejś myśli?

lamm
@Danuta

nie wiem co masz na myśli pisząc zmianę zespołu? da się dogadać, ja nie miałem problemów z niczym (same początki bo zmieniałem branżę), także jest ok. przełożeni no jak to przełożeni, ja się nie bratam jakoś specjalnie, jestem na stopie zawodowej oczywiście życzliwie, i wtedy nie ma nieporozumień bo prywatne sprawy nie grają roli

Sebastian Nowy wpis
@lamm

To ok. Mam pytanie o wprowadzenie w obowiązki bo ktoś o tym wspominał. Wdrażają każdego bez problemu? Ty na początku też miałeś jakieś szkolenie żeby wkręcić się w robotę?

gracz Nowy wpis

Jako klient mogę powiedzieć, że jestem zadowolony i nic więcej mi nie potrzeba. Na pewno będę dalej współpracował z Inelo.

Pracownik Biurowy

Zamieszczam info czego mozna sie spodziewac na castingu rekrutacyjnym, gdyz osobiscie przed pojsciem na takowy chcialam takie wiadomosci znalezc - pytania dotyczące doświadczania zawodowego, chęci rozwoju, z jakimi osobami pracuje mi się dobrze i dlaczego. Nic skomplikowanego, ale warto się przygotować mentalnie

Powyżej

Stanek

Potrzebowałem na już systemu do obsługi pracy kierowców bo poprzedni dostawca się wycofał w ostatniej chwili. W Inelo przyszli mi z pomocą i uratowali to co tamci zostawili. Firma warta polecenia!

THOR
@Stanek

Dobrze wiedzieć, że są tez w stanie pomóc podbramkowo. Szukam takiej niezadownej firmy w tym zakresie. Dzięki za wskazanie Inelo!

Marek Wolny

Polecam Inelo każdemu kto potrzebuje takich usług. Współpraca z nimi bardzo ułatwia prowadzenie firmy na co dzień!

sywek

Jako klient Inelo mogę powiedzieć, że polecam. Firma wie co robi, i robi to dobrze.

Krystyna

Kilka lat temu szukali Pracownika ds. analizy wstępnej – praca biurowa. Macie informacje o kursach i szkoleniach na tym stanowisku? Coś firma oferuje dla rozwoju?

@Krystyna

W sensie pytasz tych osób które kilka lat temu złożyły CV na to stanowisko i się dostały?

Filon

Mogę polecić tą firmę, widać że doświadczenie i aktywna obecność na rynku robią swoje!

Dzidek
@Filon

Inelo jest znaną firmą, zrobiłem dość dokładny research. Zresztą są tyle lat na rynku, obsłużyli już tysiące firm, więc jakby nie byli na poziomie to by się nie utrzymali.

Sebastian
@Dzidek

Fajnie, że jest więcej osób zadowolonych. To dobrze świadczy o marce. Też mam z nimi dobre doświadczenia, i to zarówno parę lat temu jak i teraz, także trzymają "fason".

Sławek

Firma z szerokim wachlarzem usług, począwszy od szkoleń, przez wsparcie aż po urządzenia i programy. Polecam.

Tym
@Sławek

Zgadzam się. Warto pracować z profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Magat

Jestem na tak, współpraca udana. Znają się na rzeczy.

Tycjusz
@Magat

Podzielam tą opinię. Branża nie jest łatwa, a z Inelo dobrze się wszystko układa.

Tycek

Obsługa na wysokim poziomie. Współpracuję z nimi od kilku dobrych miesięcy i nie mogę złego słowa powiedziec. dzieki nim mam porządek jeśli chodzi o rozliczenie pracy kierowców w firmie.

Obój
@Tycek

Ja już nie z branży ale znajomości dalej pozostały, więc jesli ktoś pyta o firmę do rozliczeń zawsze polecam Inelo.

Robroj
@Obój

Dokładnie tak, śmiało można im zaufać. Szeroka oferta, trzymają się terminów.

Adam No.

Polecam współpracę z Inelo. Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta, udziela wyczerpujących odpowiedzi jeśli klient takich potrzebuje.

zadowolony klient
@Adam No.

Zgadzam się. Ponadto mają ciekawą ofertę, i bardzo duże doświadczenie w branży.

praco

Oj ktos tu chyba sam sobie opinie pisze zwłaszcza że pojawiały się w ten sam dzien, niestety jak było tak jest - ciągle zmuszanie do pracy w bezpłatnych nadgodzinach, za niewiele powyżej najniższej krajowej... A jak ktoś akurat nie może zostać to dramat. Wstyd i (usunięte przez administratora)... Skończcie wykorzystywać pracowników jak (usunięte przez administratora) do darmowych nadgodzin to może nie będziecie musieli sami sobie opinii reparowac...

logika
@praco

twój komentarz za to brzmi jak komentarz od konkurencji... pracuję tutaj i nie spotkałam się by kogokolwiek zmuszali do pracy w bezpłatnych nadgodzinach? i nie wiem kto by się na to zgodził?? nie potrafisz się odezwać do kierownika i powiedzieć że pracujesz jedynie w ustalonych godzinach? dziwne zachowanie i nie wierzę w to, że ktoś zamiast odezwać się w firmie na tak ważny temat to odzywa się na portalu, nie brzmi to dla mnie logicznie

Arleta
@praco

Hej Oskarze. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to sugeruję firmę Metalweld Fiprom z Sosnowiec. Pracownicy (wiem to od męża bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Arleta.

Gajers
@praco

Z nadgodzinami jest tak,że ktoś nie może to nie robi, sama nazwa wskazuje... nie wiem co w tym dziwnego, że czasem ktos jest o nie proszony- jak jest więcej pracy to norma w wielu miejscach ale nikt nikogo nie zmusza do nich, bo jak? ;)

Bill

Pracuję w tej firmie o 4 lat, miła atmosfera, nastawienie na pracownika, normalni szefowie - to oczywiście moje doświadczenia, ale polecam gorąco.

max
@Bill

a jak ze wsparciem ze strony szefostwa? na przykład na początku pracy i później?

wojtek
@max

wszystko jest jak najbardziej ok, zawsze można liczyć na pomoc!

Klemens
@wojtek

Potwierdzam. Z szefostwem jak najbardziej można się dogadać :)

Krystyna
@Klemens

Z szefem można się dogadać, ale tyczy się to gdy masz jakiś kłopot w robocie i przy obowiązkach, czy tez jak potrzebna jest premia czy nagły dzien wolny, wtedy też?

Klerek
@Bill

zgadzam się. jest normalnie, każdy zna swoje obowiązki, ale jest kogo zapytać, jesli mamy z czyms problem.

Ewelina
@Klerek

To w takim razie na jakie zarobki można tutaj liczyć?

Gregoria
@Bill

Mam podobne doświadczenia. W Inelo sporo się nauczyłam, także zdecydowanie polecam!

@Gregoria

A dasz znać czego? Jakieś szczególne kompetencje udało Ci się podbić?

nahek
@wojtek

dokładnie, zresztą co by to była za praca gdyby nie można było liczyć na tych wyżej. z reguły wtedy zespół też słabo pracuje, w inelo na szczęście tego nie ma. fajnie że są jeszcze takie miejsca.

Mayers

Polecam prace w tej firmie. Zwłaszcza jesli ktoś pracuje, szanuje swoją pracę a nie liczy na ploteczki, kawusię i pączki ;) atmosfera w porządku, dobrze że tu jestem, sporo sie ucze.

@Mayers

Ale nie można się napić kawy w pracy?

Mayers

Mozna, co za pytanie. Chodziło o to, może uściślę, że sa ludzie którym się wydaje że jak się pojawią w pracy i będą latać do kuchni sprawiając wrażenie zajętych, to że dostaną za to pieniądze. Oczywiście, że są normalnie przerwy, kawki można się napić ale zrobic swoje trzeba. Praca to praca, trzeba się szanować nawzajem i wtedy jest wszystko ok.

@Mayers

Super, rozumiem i dziękuję za odpowiedź ????

Etna`
@Mayers

Podpisuję się pod tą opinią. Bardzo dobre miejsce do pracy, niestety ze względu na pewne sprawy życiowe musiałam zmienić firmę.

Mich

W sprawie pracy mogę wypowiedzieć się bardzo pozytywnie. Kazdy aspekt na plus. Wynagrodzenie i atmosfera mi pasują a to chyba najważniejsze;)

Oslo
@Mich

Dla mnie wielkim plusem też jest to, że na starcie mocno wspierają młodych. Bardzo mi to pomogło szybko się adaptować

@Oslo

Możesz rozwinąć myśl w jaki sposób wspierają?

@Mich

Wiadomo, że może nie każdy aspekt bo nie ma roboty idealnej ale tutaj nie jest źle

Ewelina
@Oslo

No to super, że wspierają. Mają jakiś system prowizyjny ? Jak zarobki tam wyglądają?

Kalson
@Danile

też tak sądzę. nie ma co narzekać. praca zgodna z ustaleniami w umowie, obowiązki jasno wyjaśnione, nikt sie nie czepia o coś co sobie wymyśli, a zdarzały mi się takie sytuacje w poprzednich miejscach pracy

Wypłacają dodatkowe nagrody w OCRK Sp. z o.o.?

Dziewczyna

Co rozumiesz przez dodatkowe nagrody?

Haha

Wakacje dla lizusów.

Adrian
@Haha

Czy OCRK oferuje tzw. wczasy pod gruszą, czyli dopłaty do wakacji? Jakieś inne benefity?

cddel

Nagród jako takich nie ma, ale są premie miesięczne oraz na Boże Narodzenie. W zeszłym roku ok 500 zł.

Xxx

Tak. Wypiwiedzenia

cddel
@Adrian

niestety doplat do wakacji nie ma, ale są premie swiateczne, prywatna opieka medyczna, karty fit profit.

Byłypracownik

Premie umówmy się, są tylko na wyższych działach. Tak samo jak płatność za obowiązkowe nadgodziny.

obecny
@Byłypracownik

na którym stanowisku ich nie ma? pytam jako pracownik niższego szczebla. nadgodziny są płatne w każdym dziale

Finansowo nie narzekam

@Haha

Po co od razu takie teksty? Kto pracuje ten zyskuje proste

Mar.12

W pewnych branżach powinno się kłaść nacisk na szkolenia i wiedzę, która realnie może się przydać. To znalazłem w OCRK. Polecam.

Yanis
@Mar.12

To fakt dbają o rozwój pracownika

Chciałbym aplikować do OCRK. Jakich zarobków można tam oczekiwać na początku kariery w tym miejscu?

@Zainteresowany

Wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej.

LG
@Zainteresowany

Jeśli masz trochę rozumu to nie rób tego. Szukaj gdzieś indziej normalnej pracy

@Zainteresowany

Zależy od stanowiska na jakie chcesz aplikować.Jakim jesteś zainteresowany?

Yanis
@Zainteresowany

Zarobki spoko i płacone na czas, atmosfera też jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o OCRK Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w OCRK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OCRK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCRK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCRK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OCRK Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCRK Sp. z o.o.

OCRK Sp. z o.o.