Opinie o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Justa

Witam. Zostałam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjną na zastępcę kierownika. Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie? Jakie są obowiązki zastępcy menagera ? Jakie są widełki płacowe mniej więcej i czy warto starać się o tą pracę?

@Justa

Zależy jaki sklep, ale ogólnie praca bardzo ciężka nie tylko fizycznie ale i psychicznie, ponieważ musisz robić to co pracownik i do tego jeszcze obowiązki zastępcy, czyli prowadzenie sklepu. Nadgodziny, które są często,są nie płatne, bo tak skonstruowana jest umowa, że dopiero po zrobieniu 15 nadgodzin w ryczałcie zapłacą ci za nadgodziny, które zrobisz ponad, czyli jak w miesiącu zrobisz 16 nadgodzin, to zapłacą tylko za tę jedną. I to jest tragiczne w tej pracy, że robisz nadgodziny za darmo, a pracownicy śmieją z zastępców, że dają się tak wykorzystywać.

@Justa

Ale spróbuj, może na twoim sklepie nie trzeba będzie robić nadgodzin, może trafisz na fajną ekipę, a zadania, które będą stały przed tobą nie będą ci straszne, tylko zmotywują cię bardziej i dadzą powera i będziesz zadowolona z pracy w Lidlu. Powodzenia

maja
@Xxx

ale ryczałt za te 15 masz płacony co miesiąc więc nie wprowadzaj nikogo w błąd i nie musisz ich wyrobić no chyba że mas ZMSa na 3/4 etatu to odbierasz nadgodziny jak u nas

Czy wypowiedzenie umowy o pracę mam składać u swojego kierownika sklepu tak ?

Nowa

Hej, jest tu może ktoś z Płocka? Chcialabym złożyć podanie o pracę ale tam są 3 Lidle i nie wiem gdzie. Ktoś coś wie, gdzie jacy ludzie? Wiem, że praca to praca ale atmosfera jest ważna.

Na 20 lecie firmy tani tort którego nikt nie chciał tknąć plus koszulka, kubek i inny badziew XD Firma ma gest nie ma co. Ale świetnie pokazuje to całe podejście firmy do jej pracowników. Dramat. Czas szukać nowej pracy

@Michał

Jak pokazuje to dobrze gorzej jak by ukrywał a jeszcze gorsze jak swoje propozycje do siebie przypisywał aby napchać czyimś ,,myśleniem,, kieszeń pieniążkiem. Jak to teraz robą niekwalifikowanie inzynierowie (usunięte przez administratora)heheh?? Robić a zarobimy na nich co na dzieci was nie stac hahah

Xxxk
@Michał

Ja po roku przeszłam do konkurencyjnej stonki,jest o niebo lepiej.Kiedy szłam do Lidla myślałam ,że spełniłam marzenie.(szybko nabawiłam się bólów żołądka,nerwicy).Teraz mam super ekipę w pracy ,wraz z kierowniczką,nie te grobowe japy lidlowskie,wiecznie przestraszone,bo zaraz ktoś przyjedzie.Mam nadzieję,że wszyscy trafia na dobry sklep ,do którego chce się iść.

Jolanta
@Xxxk

A jak oceniasz zarobki w Lidlu względem tej drugiej firmy?

Kacper09
@Michał

Kubek i koszulka ? To w jakim BS? Błonie dostały orzeszki i żel do dezynfekcji rąk xd

Sławomir
@Kacper09

W sumie fakt, koszulka lepsza. zdarzały się w przeszłości też jakieś bonusy i premie pieniężne? Czy tylko takie fanty?

Sprzedawca

Rekrutacja to jakiś mało śmieszny żart. (niby) poważna firma szuka kogoś od zaraz, ale rekrutacja trwa.. miesiąc i tutaj przez 'rekrutacja' rozumiem czas od wysłania zgłoszenia do ustalonego spotkania z Kierownikiem Sklepu. U mnie proces wyglądał tak: 1) wysłanie zgłoszenia 2) tydzień później telefon z pytaniem czy jestem zainteresowana i umówienie spotkania z Kierownikiem Sklepu na za 2 tygodnie 3)Spotkanie z kierownikiem i informacja, że odpowiedź pojawi się za tydzień. Teraz krótko opiszę szczegóły wg etapów opisanych powyżej: 1) Rozumiem telefon w ciągu tygodnia od przesłania CV, zapewne zgłoszeń było mnóstwo, ale Pani rozmawiająca ze mną sprawiała wrażenie, jakby nie widziała na oczy mojego CV. Na koniec zaproponowała spotkanie w sklepie z kierownikiem w cztery oczy za dwa tygodnie 2) Spotkanie wcale nie było w 4 oczy, bo było nas 10 osób :) Musieliśmy czekać pod drzwiami zaplecza przez 20 minut (z naszych rozmów wynikało, że każdy ma umówioną konkretną godzinę), a ostatecznie wszyscy weszliśmy razem. Pominę tutaj fakt kłamstwa i braku słowności odnośnie konkretnej godziny (ja byłam umówiona na 15 a weszłam o 16 razem ze wszystkimi). Obejrzeliśmy razem filmik a później z powrotem pod drzwi, bo Pani zapraszała na 5-minutowe rozmowy indywidualne. Generalnie- żenada. Zero indywidualnego podejścia, raczej jak jakieś numerki. Nie wierzcie w nic co piszą- musicie mieć duże doświadczenie i książeczkę- ja miałam wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca, ale nie posiadałam książeczki, więc pomimo zapewnień, że dostanę skierowanie na badania- okazało się to przeszkodą. Kiedy usłyszałam wyliczenia kierowniczki, że wyrobienie książeczki zajmie mi 10 dni, a oni dni otwarte mają 2 razy w miesiącu, więc później muszę czekać 3 tygodnie- wiedziałam, że tej pracy nie dostanę i miałam ochotę powiedzieć "może gdyby ktoś zadzwonił do mnie wcześniej niż po tygodniu i gdybym nie czekała 2 tygodnie na termin rozmowy w sklepie, to miałabym już książeczkę?'. Generalnie rekrutacja tam to żart i szkoda na to czasu, a odzew który miał być po tygodnia- pojawił się po 2 tygodniach kiedy już dostałam inną pracę. Pomijając to wszystko- warunki premiowania przez pracodawcę są beznadziejne. proponuję "górze" zaoszczędzić na własnych premiach i doceniać pracowników, bo nie wiem czy chcecie wykończyć pracowników czy mieć deficyty w wyniku chorób zakaźnych, ale obcinanie 50% premii za pierwszy dzień chorobowego i później 10% za każdy dzień to chyba jakiś żart. Ludzie, ogarnijcie się zacznijcie liczyć premię uczciwie w stosunku do przepracowanych w miesiącu godzin.

Dlaczego chcesz pracować w Lidlu?

logo firmy Serwisant rowerowy
Opinia o pracowniku

Na profilu nie ocenię firmy lecz pracownika. Katarzyna S. pracownik który przepracował kawał czasu ale jako szef nie polecam tego pracownika. Jako powód zdecydowany brak zaufania.

Fura

Ten sklep to tragedia. Przy pierwszej wypłacie już brakowało 170zlotych.po wypracowaniu 130godzin tyle co na umowie nie wypłacono mi tej kwoty brutto co było na umowie

Olek
@Fura

Żaden pracodawca niw wypłaci Ci kwoty brutto… hahaha

Fura

Roboty w (usunięte przez administratora) non stop mokra koszulka ten sklep to jakieś nieporozumienie

monika

Witam,mam pytanie-ile osobo pracuje na jednym sklepie? może są mniejsze i większe sklepy ale tak przeciętnie ile to osób?kasjer -sprzedawca mnie interesuje

L
@monika

Nie ma takiego stanowiska w Lidlu jak kasjer-sprzedawca, jest pracownik sklepu. Zależy od sklepu, ale przeciętnie 25 osób.

Ziko
@L

Nieprawda że pracuje 25osob w naszym Lidlu pracuje tylko 17 a jest pod względem powierzchni największy w woj.swietokrzyskim to jest ciągle (usunięte przez administratora) nie a nie praca grafik jest zmieniany 3-4 razy w tygodniu nic się nie da zaplanowac

Ola

Gdzie macie imprezy na 20 lecie ?

Nudziara
@Ola

Bs bedzin Katowice muchowiec ????????

ck_klient

Borówek z oferty brak i tylko jedna kasa! Wyganiają wszystkich do samoobsługowych które nie działają intuicyjnie. Coraz bardziej zniechęcam się aby tu robić zakupy.

Rudaa

Pracuje na jednym sklepów z Kielc. Generalnie ekipa w porządku, menager też. Jeśli zaś chodzi o pracę to porażka, nie polecam. Praca na czas bo wydajność. Kręgosłup połamany na maxa, bo człowiek nie wyrabia. Pieprzenie 8 h ma słuchawkach o pierdolach. Do tego większość Zmsow wiecznie niezadowolona bo większość za wolno. W innym firmach teraz podobne zarobki z tego co wiem. Po prawie 10 latach większość ma dość.

m
@Rudaa

te słuchawki to porażka, czy serio musi każdy słuchać każdego, mimo że (usunięte przez administratora) głupot tylko...

Leolidl

Najlepsi w Lidlu to te KRS i derektorki co wszystko wiedzą. Zdjęcia robią i w notesikach zapisują,i stresują pracownika.

Dorota

Moje zamówienie internetowe idzie do mnie drugi tydzień. Infolinia lidla umywa ręce mówiąc mi, że mam zadzwonić do przewoźnika, który tą paczkę dostarcza i ustalić co się z nią stało. To są chyba jakieś żarty ! Reklamują się, że paczki dostarczają konkretne firmy kurierskie, a to jest guzik prawda. Nie polecam i już z pewnością niczego u Państwa nie zamówię. Świetnie traktujecie klientów każąc im rozwiązywać Wasze problemy samodzielnie, szczególnie uprzejma jest Pani jak dobrze usłyszałam Król, która jak twierdzi nic nie może zrobić.

Iw

Sklep internetowy Lidla to porażka. Po kilkukrotnych próbach złożenia zamówienia niestety d... BOK każe składać zamówienie kolejny raz. Usunąć pliki cookies, zmienić sposób płatności... W koszyku 3 produkty, zaś poniżej informacja twój koszyk jest pusty!!! Na dodatek zamówienie powyżej 199 zł, więc dostawa gratis. I co w szczegółach zamówienia kosztu wysyłki 9,99 zł, które się nie sumują z zamówieniem. Pytam, więc po co ??? Lidl strona sklepu internetowego zdecydowanie do poprawy. Wprowadzacie ludzi w błąd, a pracownicy BOK wychodzą na głupców .

sa

Kiedy lidl przestanie (usunięte przez administratora)polaków na wszystkim co możliwe?> Nie ma zakupów w których lidl nie próbuje mnie (usunięte przez administratora) na jakimś produkcie. Dzisiaj koperek 1.99 na kasie nabity jako mix salat za 5 zł LUDZIE SPRAWDZAJCIE RACHUNKI

Agnieszka

Nie polecam nikomu pracy w Lidlu. Wszystko pięknie przedstawiane w ich ofertach pracy. W rzeczywistości okropny wyzysk. W pracy fizycznej każdy spodziewa się oczywiście, że będzie musiał się trochę narobić, ale to czego tam wymagają to jest żart. Pracownicy bez przerwy pospieszani, wszystko trzeba robić zawsze szybko, a obojętnie jak się nie starasz to i tak będzie za wolno. W stosunku do ilości pracowników dają do wyłożenia tyle towaru, że często jest to właściwie niemożliwe do zrobienia. Kasjer zamiast zajmować się rzeczami przy kasie dostaje dodatkowo np 3 miksy do wyłożenia, a potem są wielkie pretensje, że jak mogłeś/mogłaś tego nie wyłożyć SIEDZĄC na kasie. Bez przerwy zostawanie po godzinach pracy, bo ciągle nie idzie się wyrobić, a w zamian za to możesz sobie kiedyś tam odebrać godziny. Śmiechu warte. Nie mówiąc już o tym, że Zarząd jest niezadowolony jak pracownicy zostają, a jednocześnie musi być wszystko zrobione. Tablecik Leonik, który z początku wydawał się fajną sprawą do szkolenia nowych osób okazał się miejscem gdzie co tydzień sprawdzano naszą znajomość kodów PLU. Czasami były inne testy, które wykonywali np ochroniarze, bo nie było nawet minuty na to żeby je zrobić. Aplikacja Lidersi, która w teorii jest do odbierania nagród za wykonywane zadania jest tak naprawdę do konkurowania między sklepami. Sprawdzana jest aktywność na aplikacji pracowników i przełożeni zmuszają do korzystania z niej. Urlopy często wypisywane bez wiedzy pracowników, potem tylko trzeba złożyć podpis. Prawie żadna sobota nie jest wolna, bo przecież ktoś musi pracować. Urlopy na wakacje tylko po tydzień i w dodatku nie ma możliwości żeby dwie osoby miały je w tym samym czasie. Nagrody pieniężne zawsze są do wykorzystania JEDYNIE w sklepach Lidl. Na kasie sprawdzana ilość pozycji na minutę, na nic tłumaczenia, że liczy się do tego czas pakowania klientów więc jest bez sensu. Już nie mówiąc o wkurzonych klientach, bo kasjerzy kasują z prędkością światła i nie mogą się spakować czy wyjąć telefon z apką. Jak chce się pomóc klientom np w pakowaniu się czy w otworzeniu aplikacji spada wydajność, a wiec nagrodą jest opierdziel od przełożonych :)

Luna
@Agnieszka

Urlopów to już nie ma z wyjątkiem wakacyjnych a potem jak Ci coś wypadnie to nie masz jak wziąć wolnego chora do pracy przychodzisz.

Xxx

Pracuję w magazynie centralnym w Dobrej, na WS. Nigdy nie wiadomo czy wyjdziemy o czasie, kierownicy nie informują nas że będziemy dłużej pracować. Normy są nieadekwatnie wysokie, biorąc pod uwagę fakt że prócz takich rzeczy jak ciastka czy przyprawy są kartony z alkoholem, ciężkie zgrzewki napoji czy chemia. Częste braki w gnieździe, lub sztapler który długo ściąga towar z regału... Jeszcze należy palety ofoljowac oraz odstawić na miejsce odstawcze. Wynagrodzenie jest bardzo niskie w porównaniu do innych firm, w których jest lżejsza praca oraz niższe normy.

Liderka

Czy ktoś już ma nieoficjalne info o premiach na 20 lecie u nas w sklepie w Stargardzie mówią o kwocie 1000 zł ale to tylko plotki może ktoś coś wie

Klient 112266262

Nie polecam tego sklepu jako klient . Zostałem poszarpany przez pracownika ochrony . Kierowniczka sklepu w Rokietnicy nie pomogła załagodzić sytuacji . Szła za pracownikiem ochrony choć nie miła racji . Sprawa zgłoszona na infolinie Lidla . Lecz wątpię żeby pracownik ochrony został ukarany za ta sytuacje .

20latek

witam, wie ktoś co będzie na 20- lecie firmy ? jaka podzięka dla pracowników ? impreza czy kasa ?

@20latek

Kubek i ziarenko do posadzenia

Asia
@20latek

Biedronka dostała ponad dwa tyś....na pracownika za tamten rok premii a my koszulki i dwa razy więcej pracy bo nie ma pracowników

zenek
@Asia

to sie zwolnij

Bolo
@zenek

Prędzej ty się zwolnisz z tych firm niż ja

Lizon
@Bolo

Już profeska szkoda graby ( ubrudził bym ją ) z wami se nie przybijam !!!

ZMS
@20latek

Nie ma nic , dostałaś śmieszny box i koszulki i się ciesz . Pomoc w tym roku dla Ukraińców bo nie tylko w kraju ale i w zakładzie pracy jesteśmy ludźmi drugiej kategorii. Pracy coraz więcej ludzi na zmianie coraz mniej .(usunięte przez administratora)

@20latek

Ta, dadzą ci kasę... Oszczędzają na czym mogą i na kim mogą... Ale 20 lat to naprawdę okrągła rocznica, mogliby zrobić miłą niespodziankę. Byłby super gest.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 699.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 583, z czego 51 to opinie pozytywne, 210 to opinie negatywne, a 322 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska Sp. z o.o. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 963 ocen.

Lidl Polska Sp. z o.o.