logo Lidl Polska

Lidl Polska

Wrocław

Opinie o Lidl Polska

Chwilowy Anonimowy 2017-02-21 02:13
Praca dla "wielkich braków"(bez obrazy dla zwykłych pracowników)... kierownictwo w każdym Lidlu jest śmieszne i beznadziejne, niepotrafiące uporządkować grafiku w taki sposób, aby się wyrabiać. Niekiedy pracownicy siedzą ponad 12h, po czym idą do domu na 8, maksymalnie 10h odpoczynku! Gdzie minimum 11h odpoczynku powinno być już przy 8h przepracowanego czasu! Mam nadzieje że niebawem zostanie to zgłoszone i głowy u Was się posypią, zarówno te które tak zarządzają personelem, a także te które nie potrafią tego przypilnować! Tak mowa tutaj o Was centralo w Legnicy. Mało tego, bo oprócz masowych zwolnień, mam szczerą nadzieje że spotka Was za to i wiele innych spraw tak wielka kara finansowa że nie dacie rady się tak łatwo pozbierać, niestety to tylko marzenia nie jednego człowieka, ale kto powiedział że marzenia są nie do spełnienia. :)

PS. UWAGA! Są od nich w różnych miastach ogłoszenia o prace, gwarantują za 3/4 etatu (130h) +/- 2200zł/brutto! Nie dajcie się nabrać i najpierw zapytajcie zwykłych pracowników ile zarabiają! Gdyż zwykły pracownik (z reguły pracujący 3-8 miesięcy) zarabia 1600/1700zł/brutto za te 3/4 etatu! Nawet jeżeli wyrobi te 130h to na przelewie będzie ledwo 1400-1500zł, a powyżej 130h NIE SĄ WYPŁACANE PIENIĄDZE, tylko są dni do odbioru!
Szkoda że każdy Wasz pracownik nie potrafi otwarcie walczyć o to co w 100% jest jego, czego nie można mu zabrać, a się zabiera...

Mam nadzieje że pomogłem, więc wracam do dalszego zbierania podpisów pracowników przeciwko nielegalnego wyzysku w Waszej firmie, naruszającego kodeks pracy w niejednym oddziale (czyt. sklepie) na terenie Polski.

Pozdrawiam, Chwilowy Anonimowy.
Chwilowy Anonimowy 2017-02-21 02:21
@haha

I ktoś taki jak Ty chce iść na Managera sklepu? Szukasz informacji na gowork? dajesz nick "haha"...? Żenujące, "haha" to jest z Ciebie drogi człowieku.
dora 2017-02-23 10:56
lidl??tragedia!!!praca dla murzynów lub dla samotnych co nie mają co ze sobą zrobić..byłam na rozmowie wczoraj i po godzinie miałam ochote wyjść z sali..co niektórzy tak własnie zrobili [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda o tym co pisza w gazetach w necie<że zarabiaja kokosy!!owszem dwójkę ci dadza przy 10 lub 12godzinach tyrania!!!
Sebastian górnik1 2017-02-24 07:00
Powinni wymienić w Polsce całą tą agencje ochrony,co obsługują lidle, jest tyle konkretnych firm ochroniarskich że proceder złodziejstwa wśród pracowników Lidla mam tu na myśli Wrocław skutecznie zlikwidować ,przykładem najlepszym jest ochrona w hipermarkecie Auchan Wrocław tam za byle co jak cię zobaczą od razu lecisz ,żadnej tolerancji dla złodzieji . Proszę popatrzeć na ochroniarzy z Lidl Wrocław,same stare dziady, chodzą po sklepie jaka to ochrona to parodia a raj dla złodzieja.Cała tą dyrekcja Lidl to banda zakręconych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sami wyrworzyli warunki aby pracownicy kradli i kraść będą złodziejstwo w Lidl Wrocław wśród pracowników to proceder na zakrojoną skalę poszczególni kierownicy rejonu sprzedaży wiedzą o tym ,mają to gdzieś największe skupisko złodziejstwa wśród pracowników w lidlach to ul Bystrzycka , Grabiszyńska no i Muchoborska tam to się dzieje kiedyś niezłe numery robili pracownicy na bierutowskiej ,ale dopiero po kilku latach udało się przypadkiem wszystkich zwolnić ,tak jest można to się kradnie Wrocław jest liderem ,tylko profesjonalna ,niezależna agencja ochrony,nie sugerujaca się zdaniem tych krsów skutecznie przeciwdziałać może w ogromnym procederze złodziejstwa w Polsce,a w szczególności na Wrocławiu
Gosc 2017-03-01 00:49
To ten pan napisal to prawda,zdarza sie ze wychodzimy i nawet pozniej.
krasnoludek 2017-03-01 11:19
A jak to jest w Olsztynie z zatrudnieniem w Lidlu?
iw 2017-03-01 21:03
Jesli masz ochotę , odezwij się na iwona8@gazeta.pl...mam podobne doświadczenie
nadjon 2017-03-02 10:03
Firma reklamuje się, że pierwsza umowa na rok czasu a tak naprawdę nic to nie daje bo pierwsze zwolnienia są po 3 miesiacach! Obóz pracy, nie można nawet zejść ze sklepu przegryźć coś, żeby nie paść na sklepie po ciężkiej pracy przy warzywniaku czy wykładaniu towaru ..... Każdy krok jest monitorowany i kontrolowany! Zła atmosfera pracy, szczerze nie polecam omijać z daleka ......
Paulina 2017-03-02 11:19
Agnieszka 2017-03-06 12:06
Podobno płaca w Lidlu na początek to 2500 na rękę od marca.Prawda to ? Bo u mnie na osiedlu szukają kasjera sprzedawcy a pracuje tylko dorywczo na umowe zlecenie przy wykładaniu towaru. Pytałam jednej kasjerki na sklepie ale nie odpowiedziała mi.
Gosc 2017-03-08 02:16
W kazdym lidlu jest tak samo.to nie firma lidl wam kaze robic po godzinach ale kierowniczki nieudaczne,jakby tak jedna z druga zglosila to ,to by dosty krs po tylkach,w Bydgoszczy tez tak jest ,kobiety pracujac od godz 5 rano do godziny 17 ,bo jest wiecej zks i ps i kto ma palety rozwies ,do tego 6kas czynnych .to jak a zkr rak sobie wyrywac nie beda,tylko ci rozkazuja zrob to zwies papniak sprzatnij tam bo mi sie rozwalilo itd. Jakby tak PIHwpadl na kontrole i lidl by mial tak zaplacic kary to'krs by polecialy z hukiem z tamtad.ale nikt sie nie odwazy z pracownic tego zglosic. Sa telefony zaufania w lidlu gdzie tez mozna problem zglaszac.
Gosc 2017-03-08 02:17
Robert 2017-03-09 08:28
Czy Lidl zatrudnia facetów na stanowisko kasjer sprzedzwca? Roboty sie nie boję tylko podobno w kontaktach z klientami preferuje sie ludzi z miłá aparycją a ja niestety przystojny nie jestem wiéc nie wiem czy jest zens składać podanie.
hihi 2017-03-12 12:34
to najpierw ROZWARZ kupno słownika!!!!
Sylwia 2017-03-17 10:29
Przystojny czy brzydal ważne żeby pracował i nie bał się pracy bo różni się zdarzają.
Paulina 2017-03-17 11:17
@Robert myślę, że zawsze warto próbować. Przecież liczą się przede wszystkim chęci do pracy. Koniecznie podziel się z nami informacjami na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
gość 2017-03-22 10:11
Według regulaminu pracy pracownikowi w każdym tygodniu przysługuje 35 godz nieprzerwanego odpoczynku od pracy.
Przykładowo jeżeli skończysz pracę w czwartek o godz. 23,- piątek masz wolny,- a w sobotę zaczynasz pracę o 6 rano. To nie mieścisz się w przedziale tych 35 godz wolnych.
WYCHODZI ci 31 godz wolnych od pracy. a ty cieszysz się z dnia wolnego jak głupi i nie patrzysz na to że pracodawca cie w rogi wali.

już nie wspomnę o pracy po 9-10 godzin dziennie przez 7-8 dni z rzędu. to jest w ogóle abstrakcja i łamanie przepisów prawa pracy.
Steve 2017-03-26 19:46
Tak myślę czy nie przenieść się za 2 lata do Polski i iść do lidla . Obecnie pracuje w takowym w Irlandii . I jak czytam niektóre wypociny że o boże 10 h pracy o boże 7dni z rzędu to faktycznie jesteśmy jako Polacy mistrzami w narzekaniu . Fakt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest to że za nadgodziny nie płacą w Polsce. Ja obecnie pracuje w najbardziej zapracowanym sklepie w Irlandii który tygodniowy obrót robi w wysokości ok 380tys euro . I to o czym piszecie czyli długie zmiany itd to jest normą i nikt nie płacze . Bo płacą za każdą minutę . Robię miesięcznie po ok 200 i jestem mega zadowolony bo biorę za to konkretny hajs . Nawet ciężko jest dzień wolny wyrwać bo za duże obroty . Ale jak słyszeli takie narzekanie to tak jak ktoś wyżej napisał . Idź do zusu za 1500zl za 5 dni w tyg
Henry 2017-03-28 22:30
Odnośnie Pana wypowiedzi z Irlandii - Problem jest w czym innym - Tu gdy ludzie Pracują tak jak Pan w Irlandii w Lidlu nie otrzymują za tą pracę i nadgodziny niestety jak to Pan dobrych Pieniędzy-Napisał ładnie Porządnego,Konkretnego Hajsu - za swoją uczciwą Pracę ...dlatego w większości Narzekają...Tu tkwi Zasadnicza różnica między Pracą w Polsce ,a u Pana w Irlandii....Pewnie nie chciałby Pracować po 200 godzin za Marne Grosze, które nawet nie starczają ludziom by m-c spokojnie przeżyć !!!
Marek 2017-04-03 10:07
Ja pracuje w Uk i mam identycznie jak pan w irlandii. Ponad 45h tygodniowo i każda. Min platna. Wspolczuje ludziom w pl lidlu.
Paulina 2017-04-03 12:05
Zainteresowani podjęciem pracy w Lidl Polska? Koniecznie zapoznajcie się z informacjami zamieszczonymi na stronie firmy: http://kariera.lidl.pl/cps/rde/career_lidl_pl/hs.xsl/index.htm
Nieznajomy 2017-04-03 23:28
Z tego co wiem bo znam osoby które pracują lub pracowały w Lidlu nie ma możliwości żeby pracownik mógł coś wynieść że sklepu przez strefę przyjęcia towaru,wszystko jest monitorowane.A co do opłat za parkingi to nie pracownicy to wymyślają tylko szefostwo bo pod sklepami przy większych zakładach pracy nagminnie są blokowane parkingi przez osoby które nie robią zakupów.
vilg 2017-04-05 19:37
Jesteś idiotą czy z jakiego względu piszesz niektóre wyrazy wielką literą?
Paulina 2017-04-06 11:00
@vilg, proszę o publikowanie komentarzy na temat Lidl Polska. Forum nie jest miejscem do obrażania innych.
p 2017-04-09 15:25
Właśnie
kamil. 2017-04-09 23:53
zostałem zaproszony na spotkanie - zastępca kierownika sklepu, czego się mogę spodziewać, jakich pytań? jakie są zarobki?
Sylwek4563 2017-04-16 13:58
Kamil po spotkaniu opowiedz jak bylo. Tu raczej niczego sie nie dowiesz. Niestety.
Lidlowiec 2017-04-17 13:55
W 100% to co pisali jest prawda na rozmowie beda.mydlic Ci oczy jak tam pieknie na szkoleniu jeszcze spoko bo szkoleniu sie zaczyna bieganie zostawanie duzej w pracy i ciagle i ciagle jakies ale
Lidlowiec 2017-04-17 14:02
Tu sie z Toba zgodze w 100 procentach zks przeciez nie ma zycia za to mu placa a tak szczerze niech se wsadza ten ryczalt we [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a tak to zawsze zostan dokoncz prace zalatw reklamacje dokoncz okolnik i przy. Okazje jeszcze jakis glupkowaty telefon on krsa a podwyzki u nas po 100 oczywiscie jedynka nic
Lar 2017-04-17 18:28
Usunęli na kafeterii forum pracowników Lidla ????
MAMA 2017-04-17 19:17
Chyba tak bo tez probowalam i strona nie istnieje
Gość 2017-04-17 19:29
Chyba zaczęło szefostwo denerwować to że wypisujemy tam prawdę o firmie i nowych potencjalnych niewolników odstraszać ;)
MONIKA 2017-04-18 07:35
Podobno sie szykuje strajk 2 Maja w sklepach Biedronka i podobno pracownicy Lidla tez maja sie dołączyć to może dlatego ktoś zlikwidował kafeterie Lidl by sie nie roznìosło o strajku który się szykuje. ...strajk jest zorganizowany przez zbyt małą liczbe pracowników w sklepach takich jak Biedronka,Lidl itp. a ci którzy pracują robią pracę za trzech...szefostwo twierdzi że wszystko jest ok.......
Joanna 2017-04-18 18:40
Nikomu nie polecam pracy w lidlu. Praca z reguły na 1/2-3/4 etatu. Zarobki w przeliczeniu godzinowym nijak się mają do tego co media rozgłaszały o tych super podwyżkach. Dużo rzeczy do zrobienia w krótkim czasie, zazwyczaj wykluczających się. Musisz dołożyć towar, ale musisz tez dbać o szybkość obsługi. Wyglada to tak ze gdy schodzisz w końcu z kasy, i dochodzisz do swojej palety, to wzywają cię ponownie na kasę, a na końcu dostajesz opr że towar nie wyłożony. Kolejna rzecz to przerwy, często mi się zdarza iść do pracy na 5,5 godziny. Dlaczego na tyle? Ponieważ od 5,75 godziny prysluguje płatna 15 minutowa przerwa :) zmiany? W ciągu 3 dni, zrobiłam niedawno 3 zmiany- ranną, nocną i popołudniową. To jest normalne? Każdy weekend w pracy... nie dziwię się że mają za mało pracowników, i nikt nie przychodzi bo to śmiech, żal i parodia. Jedynym plusem jest to, że wynagrodzenie jest na czas i masz możliwość korzystania z opieki medycznej.
Lidl 2017-04-19 16:15
Podwyżka jest uzależniona od miasta a zks I nie dostał podwyżki ponieważ jest przygotowana propozycja dla zastepcy I godna uwagi.
Paulina 2017-04-20 12:32
@kamil. byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej w Lidl Polska? Co możesz powiedzieć więcej na temat przebiegu rekrutacji? Wspominałeś, że aplikowałeś na stanowisko zastępca kierownika sklepu. Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy?
lenowo 2017-04-21 17:49
a wiesz jaka to jest propozycja dla zks 1 ? ze taka godna uwagi.dzieki za odpowiedź
hmmm 2017-04-23 11:45
Czy ktoś z doświadczenia wie ile zarobi pracownik zatrudniony na 3/4 etatu w lidlu? Mówiono mi, że 2250 zł brutto.
nick 2017-04-23 15:35
Okolo 1550zl na reke.
JustMe 2017-04-23 18:47
@podejrzliwa; Nie ma przykazu o nie udzielaniu rabatów. Wystarczy spojrzeć jak szybko towar jest kasowany i czy naklejka -25% była widoczna dla kasjera. Mi szkoda kasjerów którzy od 4 miesięcy muszą robić zwroty przez klientów nie potrafiących się odezwać i wyłożyć tych produktów na początku.
Paulina 2017-04-24 15:48
Wiecie, że Lidl otwiera trzeci supermarket w Elblągu? W planach ma już kolejne dwa. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/lidl-otworzy-trzeci-supermarket-w-elblagu-w-planac,39415
XXXXXXXXXXXXX 2017-04-24 20:29
a skąd klient ma wiedzieć że mają leżeć na poczatku??? z choinki się urwałaś???? ja ciebie nie atakuję a ty to odbierasz właśnie tak. Odpowiedziec grzecznie nie możesz to zmień pracę, bo jak do klientów w realu tez się tak odnosisz to znaczy że sie zawodowo wypaliłaś plastikowa laleczko. my tam zostawiamy swoje pieniądze więc siedź grzecznie na tyłku.
JustMe 2017-04-25 00:09
I kto tu kogo atakuje :) Idź sobie poszukać forum dla podejrzliwych a pracowników zostaw w spokoju.
Paulina 2017-04-26 11:17
@XXXXXXXXXXXXX, @JustMe proszę o zamieszczenia komentarzy na temat Lidl Polska.
Po rozmowie 2017-04-26 17:07
Wpiszcie "podwyżki w lidlu" w google. Z informacji wynika, że od marca 2017 wynagrodzenia wzrastają o około 9%. Odpowiednio świeżo zatrudniony:
pracownik sklepu na początek otrzyma: 2550-3300 brutto
komisjoner otrzyma: 2850-3400 brutto
operator wózka: min 3600 brutto

Chciałem się zatrudnić jako komisjoner. I to co mi zaproponowano to żenada. UWAGA: Ponieważ lidl zatrudnia na 3/4 etatu (130godz) to powyższe kwoty należy również pomniejszyć do poziomu 3/4. To daje kwoty:
pracownik sklepu na początek otrzyma: 1912 brutto >> 1398 netto
komisjoner otrzyma: 2137 brutto >> 1556 netto
operator wózka: 2700 brutto >>1947 netto
To prawda, że obiecują gwarantowaną podwyżkę po roku, dwóch latach. A co jeśli po roku nie przedłużą umowy?
Paulina 2017-04-27 09:47
@Po rozmowie, wnioskuję, że byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Lidl Polska. Czy możesz powiedzieć coś więcej o jej przebiegu? O jakie konkretnie stanowisko się ubiegałeś?
5491 2017-04-27 20:54
W dniu 6 tego kwietnia zadzwoniłem na infolinię Lidla z zapytaniem ,; dlaczego pomimo szumnie zapowiedzianej reklamie w telewizji nt. uruchomienia w całej sieci , karty dużej rodziny nie można było w sklepie Lidla w Zgierzu z niej skorzystać ? Dzwoniłem po raz drugi dnia 10 kwietnia a następnie 18 bm. Do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi pomimo zapewnień ze strony konsultantów. Czy tak duża sieć ma gdzieś swoich klientów ? Wstyd! Także w ten sposób tracą prestiż. P.s poruszyłem również problem braku kas dla niepełnosprawnych oraz kas tzw. szybkich , do 10 artykułów . Cisza , żadnego odzewu. Podaję nr.sprawy 24134361. Ciekawe czy Lidl mi odpowie ?
j 2017-04-28 12:46
strona kafeteria lidl usunięta - też potwierdzam
krysia 2017-04-28 18:45
Hej patrzcie ile firma wydaje na reklamy tygodniowo !

TAK 10 000 000 TYGODNIOWO !

Dalej chcecie zapdrdalać jak te woły za najniższą krajową ?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
YYYYYYYYYYYYYYY 2017-04-29 06:38
a na temat jakiej firmy dałam komentarz? Rossmann czy stokrotka? Nauka czytania ze zrozumieniem jako wskazanie na dalsze lata, Pani Redaktor.
Zostaw swoją opinię o Lidl Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lidl Polska