logo Lidl Polska

Lidl Polska

Wrocław

Opinie o Lidl Polska

jola 2016-10-01 22:17:37
prawdopodobnie nie, bo masz za wysokie kwalifikacje. Jestem tez po studiach,z doswiadczeniem w handlu i mnie nie chcieli
robotnica 2016-10-03 12:28:58
Lidl jako firma jest ok.ale osoby na kierowniczych stanowiskach niestety z reguły się nie nadają do kierowania ludźmi .jak podejmujesz pracę nap.w Będzinie lub w tym rejonie licz się na to że lekko nie będziesz miała .zależy od tego jak bardzo lubisz liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nawet więcej , najlepiej można się wykazać na imprezach integracyjnych .im bardziej miło podejdziesz do wodza tym lżej będziesz miała .możesz w zasadzie tylko siedzieć na kasie i ogarniać w wolnej chwili najbliższy kosz z nonfoodem(ale to zależy od tego jak bardzo liżesz i podpierd...)lub biegać jak kot ze sraczką po całym sklepie wykładać ,sprzątać ,kartonować .i tak dostaniesz zjeb od kierownika lub jego popleczników .w lato mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e przy piecu i pomieszczeniu jest gorzej niż w piekle .za szkolenia ,wyjazdy musisz zawsze szarpać siłą co Twoje ,nie umieją wypisywać urlopów bierzesz urlop wpisują odbiór nadgodzin ,weekendy też wchodzą w urlop , ,idziesz na l4 wpisują urlop ,robią focha jak nie odbierzesz telefonu od nich ,coś ci się przydarzy nieszczęśliwego na sklepie w pracy wszystko jest kamuflowane nawet do tego stopnia że zmieniają wpis z obecnej na wolne ,zakaz robienia zakupów przed pracą ,ochrona nie ma pojęcia o swojej pracy ,przychodzisz do pracy na 6 a w systemie widnieje 6,15 .Przykłady można długo mnożyć .Na marginesie to podpierdalanie to standard nawet takie za 10 punktów przy podpierdalanym .wieczne kontrole wizytacje oczywiście wyimaginowane ,aaaa raczej na pomoc przy ciężkich rzeczach na pomoc męską liczyć nie możesz mimo że kierownik jest obok . Przepracowałam tam tylko kilkanaście miesięcy ale nigdy tam nie wrócę mimo że fajnie płacą
bary 2016-10-07 09:13:42
Bylem na rozmowie na ZKS. To jakas kpina z ludzi z ryczaltem za nadgodziny. Masz 34 godz do zrobienia dodatkowo za smieszne pieniadze. De facto zarobisz mniej niz zwykly pracownik. Co za idiota sie na to zgodzi..?
Lulka 2016-10-07 23:33:08
Maja jakies programy wymiany miedzynarodowej?
lidl pracownik 2016-10-08 16:05:33
już jakiś czas pracuje na utylizacji w takim obozie jeszcze nie pracowalem nadgodziny są przenoszone zamiast wypłacane płaca co kwartał a w zeszycie korek czasu pracy kierownik podrabia podpisy pracowników
po.art 2016-10-09 10:29:35
Bo to zwykli szmelcfendziarze...jaka firma taki i kierownik; najgorsze,ze w tym pieknym kraju wielu musi sie godzic na te psie pieniadze...etaty niby 130 ziko..pusty smiech mnie ogarnia...bezplatna opieka medyczna..dorzuccie jedzcze kacik onanisty, zeby moc sie tam ze szczescia przetasowac...
JamesBond 2016-10-11 22:45:14
Nikt was nie zmusza do pracy chyba że życie was zmusza,Uczcie się a nie będziecie pracować w tym gównie albo róbcie kursy a jeśli nie posiadacie pieniędzy to uzbierajcie z lidla a potem jak najszybciej wypierdolcie.Zapierdol niesamowity i to w XXI wieku w środku Europy SKANDAL !! To od was zależy gdzie będziecie pracować PAMIĘTAJCIE !
Kamil 2016-10-12 11:34:03
Pracowałem jako Zastepca kierownika w Gdańsku. Praca po 10 godzin, masz 8 + nadgodziny ryczałtowe . Nikt nie mógł skończyć wczesniej. Nie mozesz zaplanowac sobie dnia. zaczynało sie o 6 - na maxa szybkie rozładowywanie palet. potem robienie zamowien ktore musisz zrobic do okreslonej godziny., i znów rozładowywanie palet. Jak się obrobiłeś z tym wszystkim dochodziło południe i trzeba siąść na kasie bo pełno klientów. przerwa?? moze sie zrobi na 10 minut bo ciagle ktos zawracal glowe. potem znow na sali, dokladanie towaru, potem rozliczanie pracownikow z kasy, oni ida do domu po 8-9 godz a Ty zostajesz do 16-17 i tyrasz na kasie. 2 zmiana.- wychodzisz czesto po 23 bo trzeba dolozyc promocje. Kierownik-Manager Sklepu- skąd oni takich ludzi biorą, bez pojecia, nigdy na sali nie bywał tylko się chował w biurze. Wszystko za niego trzeba było robić. Ci co rekrutują nie mają pojęcia o ludziach. patrza tylko chyba tylko na cv, jak miał kierownik napisane to się nadaje.a reszta ma zapier... za nich. Ludzie sie nie liczą. Praca za grosze w mega tempie. Podwyżki były długo oczekiwane ale to kpina, 100-200 zl przez tyle lat.. bony 600 zl. Co to jest jak inne sieci daja takie premie co kwartał.
Jorg 2016-10-13 08:55:27
Co to za zastępca kierownika co na kasie siedzi ? Od siedzenia na kasie kierownik powinien mieć ludzi, a sam pilnować porządku. Kiedyś byłem kierownikiem w małej firmie to pamiętam że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie bolała od siedzenia na stołku, a od roboty byli ludzie. Lidl musi jeszcze zrozumieć, że nie tylko kasa się liczy ale jeszcze też to co za tą kasę trzeba robić i ile trzeba robić.
Stani 2016-10-16 08:30:45
Co z praca w Centrum Dystrybucyjnym w Legnicy,jak tam jest ?
Pani 2016-10-16 18:59:57
Gdzie sa centra dystrybucyjne w polsce.
Stel 2016-10-16 20:41:26
Legnica,Poznan,Tarnow,Wyszkow,Pruszcz Gdanski i jeszcze z 5 lub ,6
Zks 2016-10-16 23:09:41
Gliwice i teraz się otwiera Będzin
nick 2016-10-17 11:34:49
A co myślicie o centrali w Poznaniu?
Pani 2016-10-21 23:08:49
A co myslicie o nowych uniformach?
Pani 2016-10-21 23:09:16
A co myslicie o nowych uniformach?
NIK 2016-10-25 20:43:05
Dlaczewgo produkty LIDLA w POLSCE są droższe niż w Szwecji czy w Niemczech.. przykład: czekolada, pasty do zębów wiele kosmetyków.. są w POLSCE droższe niż w SZWECJI DANII czy NIEMCZECH i to przy bardzo wysokim już kursie EURO..!!!! Czemu Polacy tak sa oszukiwani!!!???
Marcin 2016-10-26 14:58:06
Ostatnio w jednym ze sklepów widziałem taką reklamę zachęcającą do pracy w Lidlu (dla pracowników sklepu):
- Stawka 3500 zł brutto
- Umowa o pracę na 12 miesięcy
- Brak okresu próbnego
- itd itd.

Moje pytanie brzmi czy osoby zatrudniane w tych sklepach na start naprawdę dostają po 3000-3500 brutto?
Czy te reklamy to po prostu jakiś ściem?
antoni 2016-10-26 19:25:54
Na początku tak. Ja pracuję 3 lata w Lidlu. Jako ZKS II zarabiam 2900 netto. ZKS I zarabia 3500 netto. Wcale nie czuję się przepracowany.
Kacper 2016-10-27 17:17:50
Sciema. Pracujesz na 3/4 etatu za 1900 brutto dopracowujesz po 8-9 godzin często wolne na cały eter marne szansę po roku dalszą umową i 100 zł podwyżki. Kwota w ogłoszeniu to kwota najwyższa po 3 latach pracy na pełnym etacie.
Kami 2016-10-31 09:35:55
Jak wyglada praca kontrolera lancucha chlodniczego??w centrum log. Lidla
Zadowolona 2016-10-31 23:43:36
Praca na Bystrzyckiej jest ok. Czasem ciężko bo jest to fizyczna praca ale jak ma się tak fajnego kierownika Piotra to wszystko lepiej "idzie". Zespół w 85% zgrany.
fabryka 2016-11-03 22:38:42
mnie chcieli oszukac na bony 600,bo bylam na l4 i mi sie nie naleza...a okazalo sie ze naleza...chciala mieoszukac kierowniczka
XX 2016-11-06 20:02:23
Ilu kierowników jest ogółem na jednym sklepie oprócz managera??
lady 2016-11-07 19:05:06
W lidl trwa ogólnopolska akcja : Sprytnie i tanio kupować marki Lidla! Absolutna satysfakcja lub zwrot pieniędzy! okazuje się że to zwykłe oszustwo jestem pracownikiem lidla w Namysłowie i nasz regionalny zrobił zebranie i powiedział ze ten regulamin co na stronie lidla nie obowiązuje że on wprowadza nowy swój regulamin sam na własną rękę odnośnie zwrotów, co mnie jako osobę na wyższym stanowisku niż kasjer śmieszy gdyż ktoś z centrali zrobił taką akcję opisał regulamin na stronie lidla i klienci mają rację bo dostosowują się do regulaminu na stronie i realizują zwroty na ogromne kwoty bo nie ma limitów kwotowych a regionalny tak nas zastraszył że teraz musimy ludzi kłamać i nie realizować zwroty. Chore.... i z nas i z ludzi wariatów robią. A Regionalny chodził po sklepie z kierowniczką i patrzył ludziom w koszy i te osoby które miały produkty marki lidla albo część zaczepiał pytał czy będą realizować zwroty pożniej i rozdawał swój regulamin. Ale się dziś uśmiałam ... masakra. Regio podobno dostał pozwolenie od gory i działą na własną rękę oto cała akcja:'' Sprytnie i tanio kupować marki Lidla!"
Marek 2016-11-09 12:09:04
Chcialbym aplikowac do pracy w lidlu. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tym ryczaltem za nadgodziny? Jak ewidencjonuje sie czas pracy w lidlu? Macie jakies karty badz czytniki, ktore odbijacie zaczynajac i konczac zmiane?
Luli 2016-11-09 14:11:01
Witam Lidl ma proces
:D 2016-11-10 11:38:57
dali Ci służbowy telefon że odbierasz?
sympatyczka 2016-11-10 21:33:51
Witam
DO p. GAJEWICZA
Szanowny panie jeżeli przyjedzie pan na sklep z tzw. PLANOWANĄ WIZYTĄ to bardzo proszę zeby zerknął pan również do Rcp ile pracownicy spędzili godzin w pracy żeby przygotować sklep na pana przyjazd. Moze to otworzy panu oczy, co tak naprawdę dzieje sie w sklepach i co z nami wyprawiają Krs. A wiem co mówię. Wlasnie przepracowalam 3 dni po ok. 12 godz. Pozdrawiam
Zdruzgotana 2016-11-11 00:02:42
A ja wlasnie zrobilam 8 dni pod rzad po 10 h. Ktos mi pomoze? Bo juz nie wiem co robic? Jak chcecie po 8 h to idzcie do zusu za 1500 netto.
slonce 2016-11-12 14:39:02
Szukam pracy na Podlasiu najlepiej w Bialymstoku, czy te rzeczy o ktorych piszesz dzieja sie wlasnie tam bo nie zamierzam siedziec calymi dniami w pracy...
Ja P....ole. 2016-11-13 18:06:01
To ściema ,umowy na 3/4 etatu i 1300zł do ręki już z premierą. Śmiać mi się chce jak to czytam.
ss 2016-11-14 17:53:15
daj spokój to cwele są
wdzięczna 2016-11-18 12:32:10
Dzięki Ci Boże że lidl polska odrzucił moją aplikację :D ;)
Bzyk 2016-11-22 17:39:47
Ile zarabia zastepca kierkierownika sklepu?
merkel 2016-11-22 22:37:05
Działać lenie , nie marudzić
Ul 2016-11-26 15:26:00
Taka wypowiedź jest przy każdej pracy gdzie się dzieje źle :D
Nickimi 2016-11-26 16:47:24
Gdzie w lidlu? Chce się przyjąć, chce odejść z innego marketu po 8 latach pracy w nim
CiNek 2016-11-29 22:37:24
Napisze krotko bo szkoda gadac jak masz inna mozliwosc to napewno nie do lidla 3/4 badz pol etatu jakis zart zawsze wiecej mydla oczy zebys zapier... to moze dostaniesz etat NAPEWNO a juz napewno nie zks to jakas.totalna porazka godziny ryczlatem wiec siedzisz do oporu siedzisz na kasie rozkladasz towar a jak cos nie tak to.dostajesz po uszach i oczywiscie KONTROLE szanownych wladz tu sie zaczyna bajka 3 badz 4 ludzi na.zmianir a Ty biedy szaraczku nie zdazyles trawy na zielono pomalowac... jezeli ktos to przeczytam to naprawde nie polecam ja caly czas szukam czegos innego ale niestety taka miejscowosc bez perspektyw
Nowy 2016-11-30 18:38:53
Witam pracuje ktoś w LIDLu na Długosza ?? Jaka płaca i warunki tam ??
Lidl Rodzina hihi 2016-12-01 21:28:19
Lidl to my Lidl to rodzina . Nie wiszcie co mòwia bo kłamią.Nawet po imieniu kazali sobie mówic banda idiotow . Nie polecam.
Nowy 2016-12-03 12:58:31
Słuchajcie, a ktoś ma pojęcie o nowym centrum otwieranym w Psarach/Będzinie?
Jak wygląda praca wózkowego?
Ile płacą za te 3/4? Czy rzeczywiście to ściema i zawsze pracuje się dłużej? Płacą chociaż ze ta nadgodziny (co to znaczy w ryczałcie)? Ile na rękę wychodzi wózkowy?
Czy firma wypłaca wczasy pod gruszą? Bony na święta jakiej są wartości?

Pozdrawiam
barszczyk 2016-12-04 20:50:00
Święta racja popieram
WALCZE O SWOJE 2016-12-05 08:51:16
WITAJCIE.PRZYGOTOWUJE POZEW PRZECIWKO FIRMIE LIDL (MOBING I ZASTRASZANIE PRZEZ PRZEŁOŻONEGO ), A KONKRETNIE PRZEZ KRS-A Z PRUSZKOWA PANA PATRY.... G. ...... MAM KILKANAŚCIE NAGRAŃ TELEFONICZNYCH JAK TEN PAN TRAKTOWAŁ MNIE PRZEZ TELEFON ( SAMO WYZYWANIE KU....Y I CH.....J NA PORZĄDKU DZIENNYM I PONIŻANIE ) A TAKŻE KILKA PODOBNYCH ROZMÓW INDYWIDUALNYCH. DODATKOWO TAKŻE 3 PRACOWNIKÓW RÓWNIEŻ ZDECYDOWAŁO SIĘ ZAZNAĆ PRZED SĄDEM CO TEN PAN WYPRAWIA I JAK LUDZI TRAKTUJE. JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA RÓWNIEŻ MA PODOBNE DOŚWIADCZENIA Z TĄ OSOBĄ TO PROSZĘ O KONTAKT NA ADRES @ sara123@wp.pl OBECNIE ZE WZGLĘDU NA ZŁY STAN PSYCHICZNY NIE JESTEM W STANIE CHODZIĆ DO PRACY, PRZEBYWAM NA L4....
albert 2016-12-05 13:49:17
do "walczę o swoje" moja młodsza siostra też pracuje w Lidlu,o prawda w innym.mieście ale zawsze. Ja jestem dziennikarzem radiowym i jeśli masz takie nagrania to napisz do mnie bezpośrednio , chętnie się tym zajmę. Może w końcu ktoś w centrali Lidla ( jak porządnie zrobi im się koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tym się zaintersuje. albert.zet@wp.pl
Anna 2016-12-05 14:01:34
och jak miło:) ktoś się może dobierze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] temu nierobowi Patryniowi G. z Pruszkowa.Mnie też wykończył po 10 latach pracy jak wół...Też się orientowałam u prawnika i powiedział mi że mam 3 lata na ewentualne roszczenia. Jeśli ktoś się odwarzyl to i ja jadę po całości.Ten Pan Krs nic nie rozbił tylko wyzywal Wszystkich nas na sklepie.
Gosc 2016-12-06 16:08:23
Ja też jestem na l4 i Bony (600) przyszły mi pocztą ale szanowne kierownictwo nie raczyło mnie poinformować o tym. Paczek dla dzieci nie dostałam bo KRS tak zdecydował bo jestem na l4 na kregoslup na który mogę mieć operacje.... ech...
Kasia 2016-12-06 17:46:03
Panie Krs Grzesiak czas spotkać się w sądzie pracy. I to nie będzie dla Pana miłe spotanie . Za takie zachowania w stosunku do swoich podwadnuch należą się poważne konsekwencje.
Jan 2016-12-08 22:41:53
Może ktoś mi pomoże jak się robi przeceny mdm jutro mam robić pierwszy raz a chciałbym się przygotować .
Kandydat 2016-12-09 22:31:25
Witam.
Chciałbym uzyskać informację na temat pracy Regionalnego Kierownika Sprzedaży w Lidlu.
Interesuje mnie kwestia czasu pracy, zakresu obowiązków, możliwości decyzyjnych i oczywiście wynagrodzenia.
Będę wdzięczny za rzetelne informacje.
Zostaw swoją opinię o Lidl Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lidl Polska