Opinie o CEDEGO - Adam Sikora w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEDEGO - Adam Sikora. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEDEGO - Adam Sikora o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDEGO - Adam Sikora w Łódź

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie CEDEGO - Adam Sikora? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 14 stycznia

Damian Nowy wpis

@Adam a zapewniacie jakieś szkolenia z nowych produktów?

@Damian Nowy wpis
@Damian

Co masz na myśli, napisz dokładnie.

Jak jest z pakietem medycznym w CEDEGO - Adam Sikora? Można dołączyć rodzinę?

Adam Nowy wpis

Nie oferujemy pakietów medycznych.

Zastanawiająca cisza, myślę, że dobrze się wam pracuje?

Firma CEDEGO - Adam Sikora prowadziła rekrutację na stanowisko Trener obsługi urządzeń technicznych podlegających pod UDT (UTB). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Jasiek

Uważam, że jeśli ktoś znajdzie się w miejscu, które zaspakaja jego zainteresowania to praca podwójnie będzie sprawiała zadowolenie!!

Life Is Good

W Cedego/Safety Soft Tech naprawdę warto pracować. Dobra stawka, przyjemna atmosfera oraz niezbyt wygórowane wymagania - przestrzegam przed szukaniem innych outsorcingowych ofert - Cedego/Safety Soft Tech is the best w Łódzkiem!

Erwin

Patrząc na tą ciszę na forum mam wrażenie, że dobrze się tu pracuje. Firma ma ponadto opinię dobrego pracodawcy.

K.G.

Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami o tym pracodawcy. Pracowałem tam ponad rok i polecam każdemu pracę w Cedego. Nie wiem skąd ta nagonka na pracodawcę. Szef i szefowa są naprawdę profesjonalistami i fachowcami. Jeżeli miałem jakieś problemy zawsze mogłem iść do szefa porozmawiać i wspólnie z nim znaleźć rozwiązanie problemu. W pracy nie ma presji czasu nie ma zadań na wczoraj. Osobiście polecam każdemu pracę w Cedego

To Ty

Nie wiem kim jesteś "To Ja", ale żaden ze znanych mi pracowników, którzy dokonali relokacji na pewno by się tak nie wypowiedział, bo rotacje są raczej duże i ludzie szybko idą na lepsze. Co zaś do samej firmy, funkcjonuje dzięki pracownikom: uczciwi, pracowici i odpowiedzialni ludzie. Najlepiej to widać podczas urlopu szefa, wtedy firma działa jak szwajcarski zegarek. Można się dużo nauczyć, szczególnie jeśli chodzi o pracę w zespole, ale też trzeba być samodzielnym, bo często jest się wrzucanym na głęboką wodę. Polecam na zdobycie pierwszych szlifów, jeśli nie jesteś przesadnie delikatną osobą i nie przeszkadzają Ci impertynenckie zachowania przełożonego.

Viki

Jestem zadowolona, bo się dużo nauczyłam. Pracowita jestem to nie narzekałam. A Marchewa to już legenda ... Dzieci ją można straszyć

zagubiona opinia - dołączam do kompletu

"marchewa - 2010-02-01 21:36 Witam. Piszę, by przestrzec osoby, które miałby tam pracować. 1. Firma wydaje się przyjazna - dużo mówi się o pracy zespołowej i współpracy, podczas gdy w praktyce przełożeni dopuszczają się zachowań (usunięte przez administratora)włącznie z podnoszeniem głosu na pracowników, obwinianiem w stylu: "bo zupa była zasłona" czy szykaną, kiedy pracownik poważnie zachoruje. 2. Praca jest totalnie niezorganizowana, chociaż firma oferuje szkolenia m.in. z zakresu organizacji czasu. Dużo mówi się o szacunku do czasu pracy, podczas gdy: ludziom nie daje się spokojnie pracować, wymaga się prowadzenia kilku spraw w tym samym czasie totalnie się wykluczających czasowo; np. polecenia wydawane są przez 3 przełożonych, którzy nie konsultują ze sobą zleconych pracownikowizadań. Nawet zachowania asertywne polegające na zakomunikowaniu, że ma się w tej chwili inne zdanie do wykonania ustalone jako priorytetowe nic nie pomaga. To już problem pracownika przecież. Komunikując to w chamski sposób. Oczywiście wszystko jest do zrobienia natychmiast, bo przecież było na wczoraj, brak jest szacunku dla nawet sprawnej organizacji czasu pracy swoich podwładnych, prace do wykonywania przydziela się chaotycznie, a później np okazuje się, że spokojnie mogły poczekać... za 1 podpisem warunkującym posunięciem dalszy rozwój prac, trzeba chodzić kilka dni. Później są pretensje, że prace stoją. Dochodzi również do upokarzających zachowań, w obecności nawet gości w firmie. Wymachiwanie rękoma, furiastyczne zachowania, rzucanie słuchawek telefonicznych, nawet używanie wulgaryzmów. Oczekuje się też służalczości rodem pokojówko sprzątaczki, choć mniej upokarzające polecenia też mają miejsce np. rozkaz chowania dokumentów do prywatnych teczek przełożonych, praktykuje się też posyłanie pracowników do domu prywatnego po różne przedmioty. 3. Brak jednolitej komunikacji, z szacunkiem. Przełożonym brak umiejętności jednoznacznego i klarownego wydawania poleceń. Komendy w stylu: telefon, harmonogram, dziennik - i domyśl się tu człowieku co zrobić, zadzwonić, ale do kogo, podać, który stacjonarny czy komórkowy? dziennik? ale co, odszukać, podać, ale który przy ogromnej ilości dokumentacji... itd. 4. Ogólny brak szacunku do pracowników, nie tylko funkcji jaką pełnią, ale i faktu, że są ludźmi. Np nawoływania jak w karczmie, szefostwo siedzi w swoim pokoju i wykrzykuje imiona osób/y, ktore/a ma/ja przybiec w te pędy, żeby dowiedzieć się, co przynieść wynieść pozamiatać (a są telefony i połączenia wewnętrzne!). Wymagania by strój do pracy był "odpowiedni": kolor, fason buta, długość rękawa, dekoltu itd, podczas gdy szefostwo z piersiami na wierzchu i majtasami chadza. Brak szacunku do czasu wolnego pracowników. Ściąganie z urlopów bo szefostwo ma plany na popołudnie/tydzień i bez pomocy pracownika, któremu dali urlop się nie wyrobią... Częste nadgodziny wg przykazu przełożonego, a po miesiącu pretensja: skąd te nadgodziny?! 5. Wykorzystywanie. Przede wszystkim. Np wykonywanie prac, których wyniki posłużą do prac doktorskich. Prowadzenie wykładów dla studentów PŁ za szefostwo. Delegacje służbowe, które miejsca mieć nie powinny, brak wynagrodzeń za prowadzenie szkoleń. (usunięte przez administratora)na wynagrodzeniach - inne warunki na rozmowie kwalifikacyjnej, inne przy podpisywaniu umowy, oczywiście na niekorzyść pracownika nawet o 200 zł netto! I wiele wiele innych nieprawidłowości. Ogólnie pracuje się w atmosferze ogromnego pośpiechu, poczuciu braku szacunku, fałszywości i dwulicowości przełożonych, brak zaufania (utrudniony dostęp do danych, folderów, które są niezbędne go wykonywania zadań doraźnych). Ma swoje plusy. Można się kilku rzeczy nauczyć. Pracy na wysokich obrotach np, przetrenować się w pracy przy wysokim poczuciu stresu, beznadziejności, poczuciu niesprawiedliwości. Owszem, kilku rzeczy merytorycznych również. Bo wymagają naprawdę wiele. Zadania bywają różnorodne, choć wykraczają poza zakres obowiązków i przewidzianych na dane stanowisko kompetencji. Ale nie za taką cenę. Wykorzystywanie można jeszcze przeżyć, ale brak szacunku, absolutnie. Ogólnie odradzam. Dopóki nie zaczniemy sami - jako pracownicy i ludzie - się cenić i szanować, tak długo będą nami pomiatać. Stać nas na lepsze miejsce pracy, lepszych szefów. Zasługujemy na godne traktowanie. W końcu to dzięki nam oni zarabiają kokosy."

Panna J.
@zagubiona opinia - dołączam do kompletu

Marchewa to przecież Malgosia O.! Odgrywasz się pisząc bzdury pod różnymi nickami. A to ciebie za lenistwo wywalili. Wynagrodzenie jest za pracę, a nie za samo bycie w pracy.

To Ja

Gdyby nie przeprowadzka w inny rejon Polski, to nadal bym tam pracowała. Nie ma powodów do narzekania - normalna firma.

Aga

Ja też nie do końca mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami, byłam pracownikiem EGO. Kwestia podejścia, jak kogoś bawią intrygi i interesowanie się nie tym co potrzeba - to i owszem mogą go razić jakieś sytuacje. Pamiętajmy jednak, że EGO to też szerokie pole do osobistego rozwoju, można nauczyć się wielu rzeczy. Poziom szkoleń organizowanych przez tą firmę jest naprawdę bardzo satysfakcjonujący. A to że właściciele firmy zmieniają pracowników - można traktować w innych kategoriach - chcą piąć do jak najwyższego poziomu, eliminując te osoby, które właśnie zaniżają jakość świadczonych usług. Uprzedzając pytanie - nie współpracuję z EGO ponieważ wybrałam inną ścieżkę rozwoju. Jedno zdanie podsumowujące - jeśli chcecie być traktowani fair w firmie - sami starajcie się być tacy i wszyscy będą zadowoleni.

Kobieta pracująca

To co napisała "marchewa" to nie do końca prawda. Jak się robić nie chce to ma się żale do wszystkich tylko nie do siebie! ja z tą firmą współpracuje już wiele lat. Na razie nie zanosi się na zmiany, bo znam rynek i nie będę ryzykować.

potencjalny Klient

Z przykrością stwierdzam, że komunikacja z EGO Centrum Edukacji i Doradztwa [usunięte przez moderatora]- Łódź jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Odradzam współpracę i szukam dalej:)

były pracownik...któryś z kolei

Witam. Potwierdzam wszystkie komentarze. Jestem kolejną osobą, która przez to przeszła. Na początku kochani cud, miód i orzeszki. Na rozmowach usłyszycie jak ważny jest zespół i atmosfera itp. Jednak to ludzie niezwykle fałszywi. Mówią o sobie firma prorodzinna, z tradycjami, z wypracowanym systemem zarządzania itp. Wchodzicie i na pierwszy rzut oka jest tak jak mówią, ale to pozory...okazuje się że panuje tam bałagan organizacyjny, brak umiejętności komunikacji, chaos itp. Prorodzinni...cóż Ci (usunięte przez administratora) nie mają dla nich czasu, samotną matkę zwalniają bez mrugnięcia okiem o 16:10 chociaż jeszcze o 15:30 klepali ją po pleckach i słodzili. Jednak kochani skoro na temat samej pracy w tej firmie już tyle trafnych wypowiedzi padło ja skupie się na prezentacji waszego przyszłego szefostwa: (usunięte przez administratora) Ja zastawiam się jak oni spoglądają codziennie rano w lustro i jakie wartości przekażą swoim dzieciom.

Zostaw merytoryczną opinię o CEDEGO - Adam Sikora - Łódź

CEDEGO - Adam Sikora
2.4/5 Na podstawie 49 ocen.

CEDEGO - Adam Sikora