Opinie o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Jan

Lidl Piorunów. Nie polecam tam pracy.Wykorzystywanie pracownika jak się da . Przymusowe nadgodziny. Praca w każdą sobotę choć na rozmowie mówione że wolne soboty. Kierownik Pan Damian ma swoich wybrańców na magazynie i ich faworyzuje resztę traktuje jak (usunięte przez administratora) Norma BHP przekraczana w dzień w dzień . Jak pójdziesz na L4 bo będziesz chory to nie przedłuża ci umowy.

Heniu

Pytanie takie dlaczego w Gnieźnie na ul. Gdańskiej nie ma ochrony sklepowej. Nie dawno był facet i pilnował, a ja się dowiaduje od kasjerki, że tniecie koszty, kosztem ochrony sklepowej. Wstyd. A dowiedziałem się od Pani kasjerki, że kradną, no to jak to jest. Mam nadzieję, że będzie przywrócona, bo kradną na potęgę. Pozdrawiam

Ochrona
@Heniu

Zaszła pomyłka, prosimy kierować swoje pytanie do firmy ochroniarskiej.

Lord Illidan
@Ochrona

To firma ochroniarska ściąga ochronę ze sklepów?

X
@Lord Illidan

To dyrektorki z Lidla tną koszty, kosztem ochrony sklepowej.

@Nowy

Pracuje w centrali 6mc, po tym czasie uważam, ze jest to praca typowo dla osób bez życia osobistego, gdyz firma oczekuje ze będzie całym życiem pracownika. Nadgodziny sa codziennie, jak pracownik ma wyjść po 8h to jest to strach, ze nie wyrobi sie z zadaniami. Ludzie sa przeciążeni pracą, sfrustrowani (nie tylko w moim dziale). Co prawa zarbki są b. Dobre ale jednak trzeba sie zastanowić czy warte tego poświęcenia. Przez brak procedur moznaby w pracy spędzać po 12h, plusem sa benefity i zarobki. Do innego działu można sie przenieść dopiero po 2 latach stażu pracy a te dwa lata potrafia z człowieka zrobić zombie. Gratulacje dla działu EB, robicie świętna robote, sprzedajecie (usunięte przez administratora) zapakowane w piękny papierek.

@@Nowy

I jak rozumiem, to te godziny są obowiązkowe? Czy za tym idą większe zarobki, czy raczej pracodawca woli oddawać dni wolne? Będę wdzięczna za info o tych procedurach, przecież obowiązuje kodeks pracy, firma tego nie przestrzega?

@@Nowy

Piszesz, że zarobki są bardzo dobre. Możesz podać widełki, abyśmy my, jako kandydaci wiedzieli, ile tak mniej więcej można zarobić? Wspominasz, że plusem są też benefity. Co wchodzi w ich skład? Daj znać :)))

Szukają pracownika na Poznańską. To prawda, że zarobki 5 250 - 5 600 zł brutto / mies.?? Jaka ta opieka medyczna jest, dostęp do specjalistów jest w cenie? O czym są te negatywy @Pracownik, bo jakoś nic nie usunęli, a Ty sam napisałeś, że zrozumieć nie można :3

Sprzedawca

Rekrutacja to jakiś mało śmieszny żart. (niby) poważna firma szuka kogoś od zaraz, ale rekrutacja trwa.. miesiąc i tutaj przez 'rekrutacja' rozumiem czas od wysłania zgłoszenia do ustalonego spotkania z Kierownikiem Sklepu. U mnie proces wyglądał tak: 1) wysłanie zgłoszenia 2) tydzień później telefon z pytaniem czy jestem zainteresowana i umówienie spotkania z Kierownikiem Sklepu na za 2 tygodnie 3)Spotkanie z kierownikiem i informacja, że odpowiedź pojawi się za tydzień. Teraz krótko opiszę szczegóły wg etapów opisanych powyżej: 1) Rozumiem telefon w ciągu tygodnia od przesłania CV, zapewne zgłoszeń było mnóstwo, ale Pani rozmawiająca ze mną sprawiała wrażenie, jakby nie widziała na oczy mojego CV. Na koniec zaproponowała spotkanie w sklepie z kierownikiem w cztery oczy za dwa tygodnie 2) Spotkanie wcale nie było w 4 oczy, bo było nas 10 osób :) Musieliśmy czekać pod drzwiami zaplecza przez 20 minut (z naszych rozmów wynikało, że każdy ma umówioną konkretną godzinę), a ostatecznie wszyscy weszliśmy razem. Pominę tutaj fakt kłamstwa i braku słowności odnośnie konkretnej godziny (ja byłam umówiona na 15 a weszłam o 16 razem ze wszystkimi). Obejrzeliśmy razem filmik a później z powrotem pod drzwi, bo Pani zapraszała na 5-minutowe rozmowy indywidualne. Generalnie- żenada. Zero indywidualnego podejścia, raczej jak jakieś numerki. Nie wierzcie w nic co piszą- musicie mieć duże doświadczenie i książeczkę- ja miałam wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca, ale nie posiadałam książeczki, więc pomimo zapewnień, że dostanę skierowanie na badania- okazało się to przeszkodą. Kiedy usłyszałam wyliczenia kierowniczki, że wyrobienie książeczki zajmie mi 10 dni, a oni dni otwarte mają 2 razy w miesiącu, więc później muszę czekać 3 tygodnie- wiedziałam, że tej pracy nie dostanę i miałam ochotę powiedzieć "może gdyby ktoś zadzwonił do mnie wcześniej niż po tygodniu i gdybym nie czekała 2 tygodnie na termin rozmowy w sklepie, to miałabym już książeczkę?'. Generalnie rekrutacja tam to żart i szkoda na to czasu, a odzew który miał być po tygodnia- pojawił się po 2 tygodniach kiedy już dostałam inną pracę. Pomijając to wszystko- warunki premiowania przez pracodawcę są beznadziejne. proponuję "górze" zaoszczędzić na własnych premiach i doceniać pracowników, bo nie wiem czy chcecie wykończyć pracowników czy mieć deficyty w wyniku chorób zakaźnych, ale obcinanie 50% premii za pierwszy dzień chorobowego i później 10% za każdy dzień to chyba jakiś żart. Ludzie, ogarnijcie się zacznijcie liczyć premię uczciwie w stosunku do przepracowanych w miesiącu godzin.

Dlaczego chcesz pracować w Lidlu?

logo firmy Serwisant rowerowy

Czy pracownicy w Lidl Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Poznanprac

Dokładnie tak, można by było jeszcze dużo rzeczy przetoczyć co się dzieje na Poznaniu I jak się zachowuje MS i inni nie wspominając o zastraszaniu

Ryczałtowiec

Cześć wszystkim. Pracuję w Lidlu ponad 10lat. Bywało różnie. Jak w każdej firmie. Natomiast to co się dzieje od momentu wprowadzenia tzw wydajności sztukowej przekracza wszelkie wyobrażenia. Miało być lżej w sklepach gdzie sprzedaje się większą ilość sztuk....Natomiast prawda jest taka że wydajność sztukowa to nic innego jak wyciśnięcie jak najwięcej z 1sztuki pracownika. Nie ma znaczenia z którego CD (Centrum Dystrybucji ) jesteś. Ponieważ akcja rozgrywa się w całej Polsce. Sami do tego doprowadziliśmy pokazując że da się pracować w 6,5,4 , a nawet 3 osoby w sklepie o powierzchni 1200m. Niestety w naszej firmie nie ma zwiazkow ktore mogly by powalczyc o przysłowiowego Kowalskiego. Codziennie dostawy pełnego tira albo i dwóch. W zależności od obrotu sklepu. 4 osoby na zmianie. Więc większą część pracy spada na managera albo jego zastępców. 1 na SCO, 1 osoba na kasę, 1 na odpiek,...A gdzie OW, SMDiR ,Tiko, Mopro, Troso. Wszystko czeka ....Co wtorek ustawienia, czasami nawet po 10-15 ustawień, w środy ustawienia mrozonek, w piątek chłodni do tego towar, przekładanie ,kontrola dat, rewizje , wizytacje i malowanie trawy na zielono. Ustawienia planu sklepu, promocje NF 3 x w TK. Fa której nie można upchac bo nie ma gdzie już palca wlozyc-regaly i magazyn nie są z gumy . NASZ KRĘGOSLUP TEZ SZANOWNA FIMO.!!! Liczcie dalej swoją sztukówkę A niedługo nie będzie w firmie doświadczonych specjalistów. Ci co przyjdą to na chwilę. Nie będą chcieli pracować w takich warunkach. Martwicie się o fluktuacje, drapiecie po swoich szanownych głowach co robicie nie tak..?..tworzycie warsztaty fluktuacyjne. ?Powiem Wam jest rozwiązanie tego problemu który niedługo będzie Waszym mega problemem- Brak ludzi do pracy. Poczytajcie opinie , wyciągnięcie wnioski i zmiencie coś do chole*ry.. A temu co wymyślił wydajność jakakolwiek czy netto czy sztukową.wydajcie medal z ziemniaka bo to dzięki niemu Lidl spada na psy (nie ujmując psom). GoWork opinia 2,1....o czym to świadczy.? Należę do pracowitych osób. 10lat za mną. Ale szczerze dłużej tego nie zniosę. NIE POLECAM PRACY W LIDLU. JESLI MOZNA NAZWAC TO PRACĄ. Uzylabym raczej wulgarnego słowa, ale nie przystoi. Pozdrawiam. Osoba z kadry zarządzającej.

Były ZMS
@Ryczałtowiec

Wszytko się zgadza. Takk to wygląda. Ale to wina samych pracowników. I zawsze znajdą się ..naiwni.. Którzy będę chcieli mieć służbowe BMW. Lidl z punktu widzenia nas robi źle ale to wszytko wliczone w tabelki. Kalkuluje się. Manipulacja że to co robiło się w 6 osób zrobi się w 4 nawet 3. Ludzie w lidlu sami sobie wiążą pentle na której dyrekcja wiesza . Ci mądrzy uciekają bo ,zdrowie jest jedno .

Olaf
@Były ZMS

Uważasz że roboty jest za dużo na ilość zatrudnionych osób? Nie da rady w trójkę oblecieć obowiązków na 6 osób. Kierownik tego nie widzi? Przecież wydajność spada i nic wtedy nie jest zrobione jak należy. To ma potem wpływ na premie?

Zms
@Ryczałtowiec

Zgadzam się w 100%. Już słychać o zwalniających się osobach z kadry zarządzającej i pracowników. Mam nadzieję, że już niedługo Lidl się obudzi, oby nie ręką w (usunięte przez administratora).

Wiola
@Zms

I tylko z powodu nadmiaru obowiązków ludzie się zwalniają czy może kasa też? A kadra zarządzająca jakie ma problemy, że słychać o zwolnieniach? Wiesz może czy w niedalekiej przyszłości będą szukać osób ?

@Ryczałtowiec

Brawo. Sama prawda i tylko prawda. Dodam jeszcze że masz siedzieć cicho i "nie narzekać" , bo takich pracowników (choć byś była dobrym pracownikiem) firma się pozbywa. Były instruktor, wiem co piszę

Była już
@Ryczałtowiec

Święta prawda. Tak to wygląda. Ciągle tylko gadają, że jest was za dużo, będziemy zwalniać, zejdźcie z etatów, tniemy godziny, wydajemy urlopu... Masakra. Żegnam się z tą firmą mimo, że tak bardzo chciałam w niej pracować. Dodam, że jak się zatrudniałam było zupełnie inaczej. NIE POLECAM.

@Była już

Hej hej, a na jakim stanowisku konkretnie pracowałaś? Szczerze, to ja słyszałam o firmie raczej pozytywne opinie od znajomych znajomych i tak się zastanawiam, że może bym tu zaaplikowała. Tylko nie wiem, czy to było przed tymi zmianami o których piszesz, czy już po. Dlaczego zmienili podejście do pracownika? Nie ma perspektywy żadnej, że wszystko wróci na dobre tory? Aaa, no i na tym gadaniu o cięciach etatów itp się kończy, czy faktycznie wchodzi to w życie?

Klient

Dlaczego w Gnieźnie w Lidlu na ulicy Gdańskiej zlikwidowaliscie ochronę sklepową. Wstyd, sam byłem świadkiem jak ktoś wychodził z pełnym koszykiem nie płacąc. Krzyczę ochrona, a tu się dowiaduje że ja zlikwidowaliscie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Sobek

Ciekawe czy pracuje jeszcze pani kierownik w sklepie Andrychowie albo jak długo będzie pracować przecież ona nadaje się do sądu pracy za (usunięte przez administratora) i teror w sklepie I znęcanie się nad pracownikami

Klara

Jaka obecnie sytuacja na stanowisku Pracownik Magazynu i na dziale ogółem? Wiem, że szukają na stronie do centrum dystrybucji, ale czytając wpisy niżej o tym, że są osoby rozczarowane pracą, chciałabym się upewnić co do sytuacji, jak tam ogółem atmosfera itp?

Ja nie wiem jak można być tak chytrym i pazernym na te pieniądze. Firma tak zarabia, a szczędzą na na pracownikach, a tych co mają wykorzystują do cna. (usunięte przez administratora)

Sylwia

Dlaczego na tak dużym sklepie jest tak mało pracowników trzy osoby lub cztery a tak dużo zadań do wykonania, a jak mówicie, że klient jest najważniejszy to inne czynności na sklepie są zaniedbywane. A teraz nawet ochronę nam zlikwidowaliście i nie ma kto pilnować, a towary ludzie wynoszą i co my mamy ich łapać. Ja łapać nie będę bo się boję, a po drugie nie jestem od tego.

Zms

Co za mondry człek wymyślił sobie wydłużenie godzin pracy przed świętami by odbić sobie zamknięcie sklepu 24 grudnia? Tak i tak nic nie będzie do kupienia o godzinie 23, zero warzyw, pieczywa a alkohol kupi się na orlenie, biedronka ma sklepy w weekendy czynne do 23 i nic poza alko tam nie idzie kupić, warzyw i owoców brak,, mięsa brak a to co miało być w promocji sprzedało się rano i w lidlu będzie to samo, nawet przed świętami nie dacie ludziom odpocząć bo tylko Lidl się liczy ale nie dla kasjerek które nie mają kiedy świat przygotować bo urlopu też MŚ nie da bo święta

Mirek

Wrocław, Lidl Daktylowa, 2023-12-13. Ilkekroć jadę do lidla (dzisiaj pojechałem, bo kupon na śledzie 1,2 kg. drugi gratis) to zastaję pusty box. Obsługa mówi: było kilka sztuk, proszę nie mieć do nas pretensji, proszę dzwonić na infolinię. Nie tylko ja tu stoję przed pustą półką. Są inni i też narzekają. Kupon na tylko dzisiaj i to w ograniczonym czasowo terminie: 12 godzin. Dotyczy "Filety śledziowe a'la Matjas" 1+ 1 gratis tylko 13.12.2023 kod produktu: 5519806. Nie jest to odosobniony przypadek. Bardzo często ściąga się do lidla klientów, którzy zastają tu puste box-y. Wredne podejście do klientów. Nie polecam takiego sklepu.

Hej, szukam pracy aktualnie, ale nie interesuje mnie kasa. Te czasy już mam za sobą :D Wiem, że w styczniu mieli ofertę na kierownika sklepu do zarządzania. Wiadomo, czy jest jeszcze wolny wakat? Ile płacą ewentualnie i jak duży jest zespół? Będę wdzięczna za szczegóły.

Premie

Czy w Lidlu są premie? Za wyniki, za pracę, za obecność? Czy tylko pensja ?

Polako

W lidlu pracujo glupiasne babska. Rak po słaniu nie myjo i kasujo towary slabiutkiej jakosci bydłowi.

Dzieciata

Dodaje opinie na podstawie wysłuchania nowego podcastu na youtbe w którym przeprowadzana jest rozmowa z dwoma pracownikami Lidla ,dodaje tu bo tam usuwają komentarze takie jak moje zostawiają same pozytywy. Po pierwsze nie zaczyna się zmiany 4:30 a 4 lub 3( jak są święta) więc masz na 4 musisz wstać o 2:30 żeby się ogarnąć ,zjeść i dojechać do pracy. Wychodzisz z roboty o 12 i spoko jak mieszkasz w mieszkaniu 40 m to sobie poogarniasz i jak nie masz dzieci lub masz już dorosłe to siedzisz na (usunięte przez administratora) i o 20 możesz już kimać , ale jak masz dom 120 m ogródek i małe dzieci to jest masakra , o 19 już padasz ale nie pójdziesz spać bo trzeba ogarnąć dzieci, o 21 dzieci śpią i ty masz wyjście iść spać czy spędzić jeszcze trochę czasu z partnerem ( może jakiś film oglądnąć lub co innego ) bo na następny dzień też masz na 4 . A oni w filmiku mówią że jedyny minus to trzeba iść wcześniej spac ???? no tak jak pisałam wyżej jak jesteś bezdzietny lub masz dorosłe dzieci to mozesz. Jednak niestety niektórzy nie rozumieją jak ty możesz być zmęczona i niewyspana skoro oni bez innych obowiązków domowych są wyspani i wypoczęci. I niech mi nie gadają o tyg zmianach bo może w paru sklepach takie są. W środę już masz na 14 kończysz o 22 ,wracasz do domu ,dzieci nie widzisz cały dzień bo wyszłaś one w szkole a jak przyszłaś to śpią. W czwartek i piątek już masz na 22 do 6 rano , w czwartek jeszcze ok bo w piątek jak dzieci w szkole to się jeszcze wyśpisz ale w sobotę już nie ma możliwości bo przecież nie nakleisz dziecią taśmy na usta. Jak słyszę że kobieta mówi że lubi ciężką pracę i dźwiganie to mnie coś ściska ! Po przerzuceniu paru ton ona to lubi ! Czas dojazdu super możesz mieszkać blisko pracy ale jak wyślą cię miesiąc na ws (wyjazd służbowy)do innego sklepu gdzie masz 10 minut samochodem dłużej to już jest 20 minut dziennie. Spotkania prze firmę na imprezach super w szczególności gdy na następny dzień masz na rano do pracy ????. Wyjść z piekarni i pomagac ???? ledwo się człowiek wyrabia na piecu + inne obowiązki który piecowy ma . Nie ma czegoś takiego jak przynoszenie grafiku męża i dostosują ci do niego ,raczej działa to odwrotnie ! No tak facet chodzi na siłownię i baseny bo oprócz pracy nie ma innych obowiązków! Małzonkowie nie mogą pracować na jednym sklepie i szczerze nie rozumiem tego czemu tak jest. Najlepsze gdy masz na noc z zms ( zastępca menadżera) ty od 6 na nogach bo wstajesz żeby dzieci wybrać do szkoły,w ciągu dnia mnóstwo roboty w domu i nie ma czasu żeby się kimnac na chwilę , przychodzisz na tą 22 do pracy a zms się pyta czy wyspana jesteś bo on wstał o 18 ???? a potem ruszaj się ruszaj bo mamy 8 palet (owoców warzyw) 7mixsow i 5palet mopra( śmietany wędliny). I wszystko w dwie osoby do 6 rano,przy czym on wyspany a tobie już się z wyczerpania i zimna trzęsie całe ciało. Idealne cechy dobrego pracownika ???? odporność na stres dobrze powiedzieli i dobry metabolizm tego nie powiedzieli bo organizm siada jak masz w tyg różne godziny. Więc jeśli masz dorosłe dzieci lub ich nie masz i mieszkanko to praca w Lidlu jest dla Ciebie . Jeżeli masz dom ogródek o który lubisz dbać i małe dzieci to wcześniej czy prędzej rzucisz robotę bo nie wyrobi Ci organizm i braknie ci czasu na siebie.

Co xD
@Dzieciata

Ale co to kogo obchodzi, że masz dzieci? Ani w Lidlu nikogo to nie interesuje,ani w żadnej innej firmie. Idź do urzędu 8-16 to będziesz miała lepiej. Idąc do handlu nie wiedziałaś jak się pracuje?ile, w jakich godzinach i że święta praktycznie nie istnieją?

Załamana MS

Mam dość… muszę to opisać. To co jest w regionie bydgoskim od ponad roku to przechodzi ludzkie pojecie… od momentu gdy przyszła do nas jaśnie dyrektorka zaczęło się zmieniać wszystko i iść w bardzo złym kierunku. Pisze żeby ostrzec wszystkich którzy chcieliby pracować w lidlu na stanowiskach managerskich w sklepie… nie będziecie managerami tylko pachołkami… zbliżają się święta i wyobraźcie sobie ze dyrektorka zarządziła że wszyscy managerowie mają przed świętami pracować bez przerwy od 10 do 18… jak ja mam dzieciom wytłumaczyć że nie przygotuje im świąt? Jadę do sklepu ponad godzinę i ponad godzinę wracam to kiedy mam zrobić zakupy, sprzątnąć l dom czy święta przygotować co? Dyrektorka jak nie ma rodziny i jeździ po sklepach od 9 do 21 to za taka kasę co zarabia to pewnie kupi catering ale mnie na to nie stać… totalnie bez szacunku jak przyjeżdża na wizytę jak się raz pomyliłam z wynikami to wyśmiała mnie przewracając oczami przy swoich kompanach…przecież tak nie można traktować ludzi. Ostatnio poszłam z pomysłem do swojej KRS i usłyszałam że ona nie zgłosi tego bo się boi że dyrektorka ośmieszy ja w białych rękawiczkach… przed wizytą z prezesem w piątek w listopadzie zakazała nam robić zmiany ustawień sklepu chociaż mamy do tego prawo i dopiero jak skończyli pozwoliła nam to robić to wiecie o której kończyliśmy pracę? Na spotkaniu MS zawsze była zabawa integracja a teraz dyrektorka tylko siedziała i obserwowała a jak ktoś się wychodził bawić na zewnątrz to strzelała miny jakby jej się rzygac chciało… chce to zgłosić ale gdzie? Infolinia łączy z dziewczyną która jest pod nią to od razu będą Wiedzieli że kto zgłasza i mnie zwolnią a nie chce bo do momentu tej kobiety lidl był naprawdę pracodawcą na lata… jak chcecie pracować to nie w lidlu w tym regionie bo tu pokazuje sama najwyższa góra ze ludzi szanować nie wolno a już na pewno nie wolno im pokazać że mają prawo zarządzać swoim Sklepem

@Załamana MS

Ok, ale od 10 do 18 to jest 8h pracy, czyli chyba normalnie? Normalnie jako manager ile godzin pracujecie skoro teraz 8 to dużo? Jakie zarobki tak jeszcze z ciekawości zapytam?

Miki

Hej ! Ma pytanie czy ktoś coś wie na temat paczek dla dzieci na święta. Od kiedy do kiedy trzeba zgłosić. W Legnicy narazie cisza na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź

Z bólem serca muszę przyznać, że zawiodłam się na Firmie Lidl. Pracowałam tam przez 6 lat i doszłam już do na prawdę wysokiego poziomu jeśli chodzi o doświadczenie jak również "ranking pracowników" lubiałam tą pracę pomimo tego, że nie należała do łatwych szczególnie, że byłam pracownikiem sklepów wysokoobrotowych co wiąże się z większą ilością klientów oraz towaru do rozłożenia. Mimo to, chętnie przychodziłam do pracy i nie narzekałam na wynagrodzenie gdyż jako pracownik pełnoetatowy zarabiałam zadowalająco. Wszystko się zmieniło gdy zachorowałam rok temu. Okazało się, że mam nowotwora, że stan mojego kręgosłupa jest w stanie nadającym się wyłącznie do operacji. Przeszłam przez załamanie, bo nowotwór żołądka ograniczał mnie w jedzeniu, przyjmowaniu leków i wielu innych pracach, a przebytą operacja na kręgosłup całkowicie mnie ograniczyła. Jako wieloletni pracownik firmy nie sądziłam, że wiedząc o moich chorobach gdzie tak na prawdę, w tej właśnie pracy nabawiłam się problemów z kręgosłupem na dwa miesiące przed zakończeniem zasiłku rehabilitacyjnego przyślą mi listownie rozwiązanie umowy. Zawsze słyszałam w tej pracy, że wspierają pracowników, że nie zwalniają ich a tu nagle taka sytuacji. Co było powodem? Zbliżające się sięta i bony dla "nieaktywnego pracownika" straszliwa strata dla Firmy przy obrotach miesięcznych jednego sklepu na kwotę kilku milionów. Zawiodłam się na tej Firmie i jak kiedyś zachęcałam do pracy w niej tak teraz odradzam. Nie warto, zniszczyć sobie zdrowie, wykończyć przez presję tempa w pracy dla tych pieniędzy i dla takiego zakończenia współpracy (dodam, że nawet że mną nikt nie porozmawiał, czy wogole wracam i jak się czuje po przebytych operacjach) kiedyś było "Lidl to rodzina" tak było, ale to stare czasy. Nie polecam, na prawdę, nie warto zaczynać się dla tej Firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 699.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 583, z czego 51 to opinie pozytywne, 210 to opinie negatywne, a 322 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska Sp. z o.o. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 963 ocen.

Lidl Polska Sp. z o.o.