Najnowsze

KWI
21

Rodzice małych dzieci będą pracować krócej?

Polskie Stronnictwo Ludowe przygotowało projekt, zgodnie z którym rodzic dziecka do 10. roku życia pracowałby dziennie o godzinę krócej. Oznacza to, że tydzień pracy niektórych Polaków skróciłby się z 40 do 35 godzin.

KWI
21

Ile trzeba wydać, żeby Twoje dziecko biegle opanowało angielski?

Z jakimi kosztami musimy się liczyć jeśli chcemy, by nasze dzieci biegle posługiwały się językiem angielskim? Czy jego nauka faktycznie jest kosztowna? Między innymi właśnie tego dowiedzą się Państwo z konferencji „Ile trzeba wydać, żeby Twoje dziecko biegle opanowało angielski?”, na którą serdecznie zapraszamy.

KWI
20

Czarna przyszłość ZUS-u?

Przyszłość ZUS-u nie rysuje się jaskrawych barwach. Obniżenie wieku emerytalnego sprawi, że już w 2018 roku w kasie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych może zabraknąć 20 mld złotych, a z roku na rok kwota ta będzie rosła, podobnie jak liczba osób uprawnionych do emerytury.

KWI
19

Co zrobić jak zostałeś opisany przez pracowników w Internecie?

Czym kierujemy się nabywając jakiś przedmiot? Czy bierzemy pod uwagę tylko jego cenę i jakość? Niezależnie od tego czy zamierzamy kupić samochód, telefon czy telewizor zapoznajemy się z opiniami dotyczącymi danego produktu. Podobnie jest w innych sferach życia. Planując wakacje chcemy wiedzieć, czy biuro podróży, które wybieramy jest kompetentne, a zatem weryfikujemy to, czytając opinie […]

KWI
14

Koniec nadużywania L4? Świadczenia będą mniejsze

W 2016 roku Polacy spędzili 220 milionów dni na zwolnieniach lekarskich – takie wnioski wynikają z danych ZUS-u. Wkrótce jednak proceder nadużywania zwolnień lekarskich może jednak zostać mocno ukrócony, choć zmiany nie będą dotyczyć wszystkich.

KWI
11

Nowy blog serwisu GoWork.pl!

Plany jego wprowadzenia kiełkowały w nas od dawna. Dziesiątki godzin planowania, kolejne spędzone na dyskusji, w końcu realizacja tego przedsięwzięcia i wprowadzanie poprawek zaowocowały nową odsłoną bloga serwisu GoWork.pl.

KWI
11

Early Warning – jak pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom?

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie Early Warning, który zakłada wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie całej Europy!

KWI
07

Chipy zamiast karty i kluczy – ułatwienie czy inwigilacja?

Klucze do biura, firmowa legitymacja, karta bankowa, a to wszystko w jednym urządzeniu wielkości ziarenka ryżu. Chipy – bo o nich mowa – cieszą się coraz większą popularnością i rewolucjonizują podejście do organizacji pracy.

KWI
06

Festiwal Kompetencji Przyszłości

Fundacja Firmy Rodzinne, firma doradcza EY oraz Bank Pekao S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty pt: Festiwal Kompetencji Przyszłości. 

KWI
05

Employer Branding – jak i gdzie pokazać, że jesteś wiarygodnym pracodawcą?

Wskazówka na rynku pracy przesuwa się w kierunku pracownika. Niezależnie od tego, czy twierdzimy, że już mamy do czynienia z sytuacją, w której to kandydaci stoją na uprzywilejowanej pozycji i mogą pokusić się o dyktowanie warunków potencjalnym pracodawcom, czy też jeszcze nie, to ich pozycja wyjściowa jeszcze nigdy nie była tak silna.