Opinie o OCRK Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

W pakiecie szkoleń największy nacisk kładziemy na wiedzę z zakresu przepisów prawa, analizy oraz rozliczania czasu pracy kierowców. Każdy pracownik przechodzi audyty jakościowe oraz wiedzy, są systematyczne testy. Wszystko po to, aby nasze usługi pozostawały na niezmiennie wysokim poziomie.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCRK Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Dzień dobry, najbardziej mnie interesuje jaka jest rotacja w tej pracy i ile można zarobić po przepracowaniu przykładowo pół roku.

pracownica
@Monika

@Monika - jeśli się sprawdzisz w tej pracy, to po kilku miesiącach idziesz wyżej (czasem już po 2 m-cach), jest jasna ścieżka kariery. Na początku trzeba się wiele nauczyć, ale to potem procentuje. Do podstawy dodają premie. Rotacja jest niewielka jeśli chodzi o zwolnienia, czasami ktoś się po prostu nie nadaje do pewnych zadań, sporadycznie ktoś sam odejdzie - jak w normalnej firmie. Obecnie jest 186 pracowników a są kolejne rekrutacje, bo pracy nie brakuje. Ogólnie praca stabilna, dobre warunki i socjal.

pracownica

Najniższa krajowa. Rotacja bardzo duża. Plusy: sporo sie nauczysz

@Monika

Rotacja minimalna, zwalniani są pracownicy, którzy się nie sprawdzają. Zresztą to widać po wzroście ilości pracowników. Na początek minimalna z premią do 200 zł. Po pół roku 1800

zwolniona

Poziom odpowiedzi świadczy o tym, jak wygląda tam praca

do zwolnionej

Słuchaj, odnoszę wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz.. Jeśli byłabyś dobrym, wydajnym pracownikiem, nie zostałabyś zwolniona.. Co do kwot jakie wymieniasz jako premie, oznacza, że nie pracowałaś dłużej niż okres próbny. Myślę, że wiem dlaczego wylewasz swoje żale, dlatego Dagmaro (chyba się nie mylę co?) zastanów się czy twoja opinia o pracy ma coś wspólnego z prawdą.. Zamiast ściemniać jak to jest źle, poszukaj pracy wedle swoich wymagań i kompetencji. Może jest gdzieś miejsce dla kogoś kto chce zarobić i nic przy tym nie robić. Powodzenia

zwolniona

Słownik z automatu zmienia przy tym samym słowie, co w tym takiego dziwnego? Ile tam niby facetów pracuje... ale widzę, że kogos boli, ze cokolwiek tu piszę. Pozdr

Pracownik Biurowy

Zamieszczam info czego mozna sie spodziewac na castingu rekrutacyjnym, gdyz osobiscie przed pojsciem na takowy chcialam takie wiadomosci znalezc - pytania dotyczące doświadczania zawodowego, chęci rozwoju, z jakimi osobami pracuje mi się dobrze i dlaczego. Nic skomplikowanego, ale warto się przygotować mentalnie

Powyżej

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.

@witek jest od razu umowa o pracę, OCRK nie przyjmuje na zlecenie.

do zwolniona

Szanowna/y zwolniona/y myślę, że czas byłoby się zdecydować czy jesteś mężczyzną czy kobietą.. Raz piszesz, że się czegoś nie spodziewaŁAŚ, żeby za chwilę napisać, że audyty przechodziŁEŚ pozytywnie... i to w obu opiniach takie samo "rozdwojenie".. dziwne zjawisko :)

do zwolniona

Zwolniona - a Ty jesteś kobietą czy mężczyzną, bo coś się gubisz w zeznaniach... Raz piszesz o sobie, że się nie spodziewaŁAŚ a chwilę później, że audyty przechodziŁEŚ pozytywnie... i to w obu swoich opiniach... ciekawe zjawisko...

zwolniona

Właśnie, ze się nie spodziewałam. Tak jak pisałam wcześniej dostawalam najwyższe możliwe do osiągnięcia premie i audyty zawsze przechodziłem pozytywnie. Przy zwolnieniu nie otrzymałam informacji dlaczego zostaje zwolniona. Wiem, ze bardzo dużo osób zostało po mnie zatrudnionych. Nie Mam pojęcia jak firmie mogło się to opłacać. Jeśli chodzi o kasę niestety, ale sporo osób, które przechodzą na ciągłość długo nie dostaje aneksów z podwyzkami, z delegacjami jest tak samo. Na szczęście to, czego się nauczyłam w tej firmie wykorzystuje u konkurencji... dziwna sprawa, nie?

Patrząc na to obiektywnie, nie ma możliwości nie spodziewać się nieprzedłużenia umowy lub zwolnienia. To nie jest firma, w której praktyką jest zwalnianie ludzi, bo tak jak tu ktoś napisał - im się to totalnie nie opłaca. Prawdą jest to, co tu zostało już napisane, czyli, że co miesiąc na okresie próbnym kierowniczka omawia średnie oraz jakość wprowadzanych danych, mówi co należy poprawić. Wiadomo, nie każdy się do każdej pracy nadaje i od tego właśnie jest okres próbny. Jeśli chodzi o pracę później, to jest na pewno stres, bo klientów jest dużo, pracy jest dużo, ale atmosfera w firmie jest naprawdę bardzo pozytywna, kadra zarządzająca jest zawsze chętne do pomocy i to rekompensuje w pewnym sensie ilość pracy. Wiadomo, zawsze znajdą się niezadowoleni, nie jest idealnie, ale czy gdzieś w ogóle bywa? Jeśli ktoś jest zwalniany - a dzieje się to bardzo rzadko - musi się spodziewać, bo zawsze są rozmowy... Ja polecam pracę w tej firmie, bo są perspektywy rozwoju, bardzo szybkiego i można zarabiać fajne pieniądze...

ona

Dużo ludzi co żyje w tym kraju i nie ma znajomości to ma pecha... niestety

zwolniona

Pracowałam tam dłużej niż okres próbny, praktycznie co miesiąc jest rozmowa indywidualna z kierowniczka i wtedy mówi co poprawić i zawsze jest pozytywnie nastawiona. Widzialam jaka jest rotacja i zawsze wydawalo mi sie, ze zwalniaja tych, ktorzy się nie nadają, póki nie trafiło na mnie. Stawką cały czas najniższa krajowa Plus premia za ilość wprowadzonych tarcz (do200zl) Wszystkie audyty przechodziłem pozytywnie, premię za ilość dostawalam i tak po prostu zostałam zwolniona. Proszę zatem nie pisać, ze umowa o pracę daje jakąś stabilność. Dużo nadgodzin, chociaż słyszałam, ze teraz zatrudnili ogromną ilość osób i czasami nie ma co robić. Dziwna firma, dziwnie często zmieniają pracowników, nie rozumiem jak może się im to opłacać.

MiMi

Zrobili z was istoty o ograniczonym polu widzenia. Te stanowiska ekspertów służą temu, żeby każdy dziobał swoje bez możliwości sięgnięcia do ziarna dziobaka obok, dziobiącego inne rodzaj ziarna. Dziobaki, przejrzyjcie na oczy i zrozumcie że dziobanie samego ziarna pszenicy musi w końcu wywołać u was sraczkę. No chyba że od tego dziobania, nie będziecie w stanie robić już nic innego.

Kable mają się najlepiej.

@ktos praca jest na stałe. Tylko pracownik, który się nie sprawdza zostaje zwolniony, ale też nie od razu, w większości przypadków firma daje jeszcze szansę. Gdyby większość nowych pracowników miała być tylko na 3 miesiące to byłaby strata dla firmy, również finansowo, więc nie pisz bzdur.

ktos

Czemu nikt nie pisze że w przypadku większości nowych pracowników to jest praca tylko na 3 miesiące a potem zwalniają i co z tego że są szkolenia i umowa o pracę jak potem jest bezrobocie..

iro

byłem kiedys tam na rozmowie i na spotkaniu był dyrektor tej firmy którego kompletnie nie rozumiałem co mówi. Odniosłem wrażenie że tej niechlujny sposób rozmowy który prezentował to brak szacunku dla potencjalnego pracownika. Dziwny typ

the best man
@iro

Nie zgodzę się, pracowałem w OCRK, dyrektor to był w porządku gość, może trochę wymagający, ale też na pewno uczciwy, merytoryczny i solidny. Nigdy też nie czułem braku szacunku z jego strony, może jesteś po prostu przewrażliwiony na tym punkcie.

mietek

Jak wygłada proces rekrutacyjny na stanowisko osoby rozliczajacej czas pracy/4trans??

pracownik obecny

W komentarzu łatwo jest wylać swoje żale, bo dostało się po uszach od szefa. Gdzie tu konkretna informacja dla czytelników GoWork? Poziom wypowiedzi powyższego komentarza też nie świadczy najlepiej. Ten "prywatny folwark" zatrudnia nie na darmo 150 osób, ogromna większość jest zadowolona z warunków. Dobre zaplecze socjalne, umowa o pracę i jasna ścieżka kariery. Mam za sobą już kilka firm i mogę szczerze polecić OCRK.

Witam. OCRK zajmuje się rozliczaniem czasu pracy kierowców, naszymi klientami są firmy transportowe, na dzień dzisiejszy jest ich ponad 1200. Natomiast samych kierowców nie zatrudniamy. Poszukujemy pracowników ds. analizy, rozliczania, ale również na inne stanowiska. Aktualne oferty pracy dostępne są tutaj: (usunięte przez administratora) Chętnie odpowiem na pytania.

Wiesio

Jak tacho i świadectwa kwalifikacji? Na ile można się zaczepić i za ile? Mam 56 lat ale spore doświadczenie, czy dyskryminują ludzi w tym wieku? Cały czas jestem czynny zawodowo. Jak ktoś może coś bliżej powiedzieć z osób pracujących - będę wdzięczny za info, bo z tego co piszą to całkiem całkiem firma, ale jak jest w rzeczywistości. No i jak z kasą, bo z tym pracodawcy zawsze mają problem....

@Wiesio

Odpowiadając - OCRK nie zatrudnia kierowców, natomiast dla nas wiek nie ma żadnego znaczenia, pracują u nas osoby w różnym wieku.

Zostaw merytoryczną opinię o OCRK Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w OCRK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OCRK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCRK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCRK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OCRK Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCRK Sp. z o.o.

OCRK Sp. z o.o.