Opinie o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Janka

Ceny idą w górę wszystko drożeje z dnia na dzień a oni jeszcze nam chcą (usunięte przez administratora) pieniądze które zarobiliśmy poświęcajac czas który mogliśmy spędzić z rodziną w domu to tylko polak potrafi. Wstydź się dyrektorze

Zenek

Orhan Atlama jeszcze pracuje u Was ??????? G.w.o

Operator

Czy planowany jest postoj zakladu z powodu koronowirusa????

@Operator

Pewnie czekają aż ktoś się zarazi i będzie potwierdzony przypadek.Wtedy niestety są duże szanse że zarażonych będzie więcej i wszyscy pójdziemy do kwarantanny...Część fabryk z przemysłu motoryzacyjnego juz zamknęło swoje firmy,więc może i nas zamkną za nim będzie za późno...

pracownik z PL

Pracuje od kilku dni i już jestem przekonany, że dłużej jak miesiąc nie wytrzymam. Toleruje dużo i pracowałem w kilku zakładach automotive ale stania na baczność, wyzwisk, zastraszeń i pseudo wojskowych metod do zmuszenia aby pracować nie będe tolerował. Na pewno nie za te pieniądze. Liderzy pozjadali rozumy, gnoją pracowników jakby nie wiadomo kim byli. W tym zakładzie nie istnieje pojęcie o szanowaniu pracownika, z zewntątrz zakład prezętuje się nawet okazale ale w środku zarządzający produkcją cofneli się do lat 90 kiedy to przywilejem było mieć pracę - dziś są inne realia i nie mam na myśli tego aby pracownik był ponad wszystko ale na prawdę chociaż podstawowa kultura oraz poszanowanie rąk do pracy ;) absoltunie nie polecam stanowisk produkcyjnych bo o innych się nie wypowiem. Pozdrawiam pracownik z Polski :)

@pracownik z PL

Mądre słowa masz gościu swoją godność i tak trzymaj nie pozwól się gnoic za te marne pieniądze pracy jest dużo w okolicy

Armida
@pracownik z PL

Podpisuje się pod tym w 100% żeby kiedyś tylko Pan Janek nie żałował swoich trenerskich metod na pracownikach

janek dzbanek
@Armida

pan janek siwy wąs czy janek co dawno swojego konia nie widział?

Trener
@Armida

Ten zawodnik sam wie jak się pracuje na maszynie sam widziałem no i co ręce opadają

gandalf biały
@janek dzbanek

pan janek siwy wons co nie jednom psiochom tżonsł xDDDDD

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. jakości dostaw w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Sylwia

Są problemy. Dlaczego piszecie anonimowo? Dlaczego każdy boi się odezwać!! Xxx i Karolina czuję, że to MM. Taki chojrak, a tu anonimowo????

@Sylwia

Bredzisz jak potluczona

Nick5

Oczywiście kierownik nie nadaje się do takich rozmów a hrl taka sprawę zamiecie pod dywan. Nie ma wsparcia w takich sytuacjach. Należy siedzieć cicho bo inaczej czeka cię męka na całym zakładzie. Praca jest super ale już ci wyżej władza uderza im do głowy. Przykre to jest

Kolo

Formalnie za takie coś możesz jedynie podpisać wypowiedzenie.

Kierownik
@Kolo

@Kolo, Nick, Nick 5, działanie dyscyplinarne jest możliwe w przypadku formalnego zgłoszenia i następnie potwierdzenia, że nieprawidłowe zachowanie miało miejsce. Zakładam, że te wpisy są wyrazem troski o współpracowników, dlatego liczę na to, że nie poprzestaniecie na tym i podejmiecie odpowiedzialne działanie (uczciwe zgłoszenie w HR), aby umożliwić pracodawcy podjęcie odpowiednich kroków.

Kierownik
@Kierownik

Była już jedna sprawa z tym Panem o mobbing i molestowanie i jak się skończyło dalej pracuje i obmacuje

Hitachi

Te co się szanują to nie chcą być macane proste i logiczne. Baba mu nie daje to się za obce bierze żenada. Nie dasz się macać to nadgodziny przepadają. Jeśli lenie to trzeba zwolnić na miejsce lepsza Ukrainka bo zero języka pl i można się ślinić. A co na to HR zamiecie pod dywan i leader oczyszczony. Każda się boi pójść na skargę bo kredyt bo dzieci itp kasa na konto sama nie wpłynie. Niech się lepiej Pan M pilnuje bo nieszczęścia się zdarzają. Pozdrawiam

@Kierownik

Również widziałem jak dziewczyny się krzywią na macanie tylko biedne nie mogą się odezwać bo TL ma władzę. Ciekawe co jego kobieta na to. Może by trzeba było jej co nieco powiedzieć to by facet usiadł na (usunięte przez administratora) Strach pomyśleć co by się wydarzyło. Trzeba wyjawić prawdę albo spuścić porządne lanie

Jan

Widzisz to co chcesz widzieć kryjesz gościa bo jest twoim kumplem a prawda jest taka że gościu ma ciągotki do kobiet i robi to co opisują i jak trafi na taką co przyśle pod zakład kilku karków i mu zapewnia pobybyt na urazówce

Operator
@Jan

Tak sie składa ze jestem kobieta...dlaczego te ktore czuja sie molestowane nie zglosza tego oficjalnie tylko anonimowo??? Zawsze mozna sie w takiej sytuacji przeniesc na inna linie. Skoro niby jest ich az tyle to miałby by sile przebicia. Jeszcze raz powiem ze nie spotkalam sie z takim problemem na linii. Takie wpisy sa raczej podyktowane checia zemsty ... niektore baby sa okropne to trzeba przyznać...

Kolezanka
@Kierownik

Ta co skarzyla przyznala się do pomowien... wiec o co afera

Honorata

Nie zgadzam się z tym co jest tu napisane. Pracowałam na tej linii i z tym liderem. Nie było za mojej kadencji tam żadnych takich incydentów o jakich jest mowa

@Honorata

Ja myślę że to jest sprawa grubymi nićmi szyta. Nie ma żadnego molestowania tylko jest ktoś komu MM jest niewygodny i robi mu koło (usunięte przez administratora) Y żeby się go pozbyc

Honorata

Osoba, która to pisze musi być chyba zazdrosna. Pracowałam na linii Ut-200 z tym liderem i nie stwierdziłam, żeby takie akcje miały miejsce. Owszem, jeśli się pracownicy nie stosują do poleceń lidera, są upominani ale to chyba normalne. Ja osobiście nie mam mu nic do zarzucenia, dla mnie to są pomówienia. Z Ukrainą miał dobre stosunki, nawet chyba za bardzo, bo zaczęli go zlewać.

@XXXX

Dokładnie takie samo mam zdanie na ten temat. Bo gdyby było tak, to byłoby to zgłoszone przez te osoby oficjalnie w HR bądź u kierownictwa. Wiadomo, że takie osoby były by chronione. Jak dla mnie dziecinada i przez takie wypisywanie oszczerstw robi się z człowieka potwora

@Honorata

Mi to wygląda na bezpodstawne oszczerstwo ktoś robi wszystko żeby tego lidera oczernić może ktoś ma w tym interes i jakiegoś ziomka którego trzeba ustawić na lepszym stanowisku w tym zakładzie jest wszystko możliwe awansują tylko ci to smarują się wazeliną może nie wszyscy ale większość w taki sposób dostało awans w naszej firmie a MM życzę powodzenia i żeby dobrze się to skończyło

@XXXX

Powiem krótko. To prawda! O kulturze osobistej tego..... nie ma epitetu na zboczeńca lepiej już nawe nie wspominać! Ci co go bronią, to tylko pionki albo świadome albo nie. (A do kadr jesli to czytają niech informatyk przejży historie przeglądarek z paru ostatnich lat jak pan M.M. sumiennie pracuje w systemie). Ludzie dokumentujcie te sprawy! Grożą karami za elefony na zakładzie?! Niech grożą! Oni będą mieli cieplej jak będą się musieli tłumaczyć ze znęcania nad wami..

@Marta

Pani Marto nie jestem pionkiem ani innym dupowlazem. To co osiągnąłem w tym zakładzie to lata nauki i mozolnej pracy na obróbce. Z nikim wódki nie piłem żeby coś osiągnąć przez podlizywanie się jak to robia co niektórzy. To co napisałem w poprzednim poście to są informacje które mam od osob dla których MM jest ani liderem ani kolegą i nie mają w tym żadnego interesu czy go ukaraja czy też stwierdza zejest niewinny. Jestem obiektywny co do tej sytuacji ale nie trawie kumoterstwa jakie panuje wtym zakladzie a wiem do czego zdolni są ludzie gdy mogą coś osiągnąć żerując na czyjejś krzywdzie

@Kierownik

A co jeżeli takie zgłoszenie było już ponad pół roku temu i są kolejne różne i nie ma reakcji? Gdzie z tym pójść?

@Honorata

Honoratka dlaczego od niego uciekłaś do Kuby? Jak było Ci tak dobrze dlaczego zmieniłaś lidera????

XXXX

Naucz sie czytać teksty postów że zrozumieniem. A po drugie nie mam z nim żadnych interesów a nawet gdybym miał to (usunięte przez administratora) CIĘ TO Obchodzi

Kierownik Janek

Nie ma zgłoszeń dlatego że kobiety się boja o pracę iż ta osoba przy zgłoszeniu dalej będzie pracować a pracownik który się naraził zgłaszajac to pójdzie z torbami albo bedzie (usunięte przez administratora) gorszymi pracami. Dlatego.

mariuszek

A ja bardzo chciałem ale mnie nie chciał molestować . chyba nie jestem taki brzydki

@Kolezanka

Do jakich pomówień się przyznała?

@Anonim

@Marta

Pan MM ma żonę- fajna babka! i 3 letnią córkę!! Ludzie dajcie kobiecie znać, ona nie ma świadomości co on wyprawia! Niech chroni dziecko!! A może też ma z nim ciężko i nalezaloby sobie pomoc wzjamnie...!! Dlaczego firma nic z tym nie zrobi? Co wynika z tych przesłuchań...wszutsko pod dywan?? Uważacie że to normalne?

@Jan

Dlaczego nic z tym nie zrobicie? Dlaczego nijt nie zgłosi na policję? Dlaczego nie dotrzecie do żony! Facet ma 3 letnią córkę.

@Anonim

Tak powinniście poinformować żonę a nie kryć go. Dlaczego jest na to przyzwolenie i dlaczego wszyscy tak boją się "pana" MM?? Czy p. Bogumił długo tak go będzie jeszcze chronił??

@XXXX

Honorata weź już przestań. To nie zdrowe. Tak na żywca w (usunięte przez administratora) wchodzić. Jak CZOPEK. Co prawda On ma dużą (usunięte przez administratora) i wszystko w niej się mieści ale ty jak klakier jego tylko słodzisz. Jak straż obrońców ojca Rydzyka. Co Ci obiecał? MQ? Czy tylko owijasz go sobie? Po trupach? Nie wiesz co odpierdalał w przez wiele lat? Czy jesteś tylko jego i siebie samej marionetką? Jak lew normalnie. A (usunięte przez administratora) wiesz w temacie. Wielu by potwierdzić mogło co Gość potrafi i jakie ma predyspozycje. Tylko po co pchać ręce w kupę.

Kamila
@Marta

A ja myślę abyście już przestali dziwne akcje tu robić . Jeśli jesteście tacy cfani zapraszam na forum firmy zrobimy zebranie i jestem ciekawa kto będzie odważny powiedzieć swoje imię i nazwisko . Dlaczego się tu nie podpiszesz całym ? A po drugie Żona i Dziecko nie powinno być tu ruszane . Może zacznę wasze osoby ruszać . Więc niech każdy pomyśli i zobaczy swoje błędy jakie robi ,jak głupio się odnosi na temat innych może pora najwyższa nagrywać wasze (usunięte przez administratora) i pokazać drugiej połowie jakie jesteście wy w pracy . A od M i jedno rodziny proszę o d j e b a ć się z daleka . I zabrać się za pracę i swoje obowiązki oraz swoje życie . Pozdrawiam

Od kwietnia będzie czterobrygadowy system pracy

dynamit

z perspektywy utrzymania ruchu dość wyeksploatowany park maszynowy , ale to pewnie kwestia drenowania kasy przez KPI , teraz widać poprawę i dużą skale inwestycji

sierotka marysia
@dynamit

Panie kierowniku jaja sobie robisz?

@dynamit

Huta czeka na maszyny z cbi. Tylko tam do czegoś się przydadza

Ciekaw ile podwyżki nam dadzą

Podwyżka już podpisana. 4% od stawki + premia do wypracowania, 2,5%, kwartalnie.

Nie śpimy. Dostaliśmy 4 % podwyżki

@XXXX

To mniej niż wynosi inflacja...Dobranoc...

XXXX

I gorący temat molestowania wycichł.

Dziewczyny jaki styl panuje w Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o.?

Autokontroler

Ale o jaki styl Ci chodzi? Pracuje 3 lata i jestem zadowolona i z pracy i z warunkow.

Ciekaw jestem czy będzie system czterobrygadowy jak mówili do tej pory

Wania

Chyba zgłoszę wypadek w pracy . Chciałem wytrzeć ręce nowym śliczny papieskiej do rąk i stwierdziłem że jest (usunięte przez administratora) . I tak zrobiłem . Teraz piecze ..... :(

@Wania

Już są szare ręczniki papierowe . Dobre. Ciekawe co jeszcze wymyślą żeby na nas zaoszczędzić. Brak słów.

Oskar

Będzie ciekawie nowy dyrektor nowe zmiany, Ciekawe czy polegnie na tej decyzji.

Moglbys wyjasnic co znaczy ciagly system pracy?

FBI

Ciągły system pracy czyli tzw "czterobrygadówka" praca w soboty i niedziele za normalną stawkę a przerwa w dzień powszedni...

XXXX

Czas się ewakuować z tego zakładu bez nadgodzin to jest nędzna wypłata

Grzegorz
@XXXX

Czyli nie ma dodatków finansowych za taki system pracy, ani zapłaty za nadgodziny? Czy firma oferuje premie lub pracę na akord, żeby można było podwyższyć podstawę wypłaty? Liczę, że o tym napiszesz.

Ser

Witam. Pracuje w logistyce. Ogólnie w zakładzie pracuje od dawna.... Mam kolegów którzy dopiero co do nas dołączyli. Na początek dostali stawkę chyba około 22 zł brutto + 150 zł premia frekwencyjna + około 100 zł dodatek za nocki. W sumie podstawa jak wszędzie ale.... W zakładzie jest możliwość pracy w nadgodzinach, sporo tego. Soboty, Niedziele + 12 w tygodniu. Pracując dużo można zarobić sporo. Koledzy w zwykły miesiąc mają po 4 tys. A na rozliczenie 5-6 tys. Rozumiem jakim kosztem ale jest mozliwosc dobrze zarobić jak ktos potrzebuje. Jest bałagan, trudna atmosfera niektórzy przełożeni nie kompetentni ale pokażcie który zakład daje zarobić aż tyle młodym bez doświadczenia? Pozdrawiam

Robot nr 8

Ogólnie tu jest firma rodzinna. I byle głąb z rodzinki jest pchany wyżej przez liderów. Widziałem co potrafią zrobić pracownikowi, który pracuje już długo od BOSCh'a. Napierw facet musi to co sam się przez lata nauczył wyśpiewać ziomalowi lidera a potem jeszcze żeby wykazać iż ów jest wspaniałym kandydatem trolują gościa ciągłym przyłapywaniem na byle podtknięciu. Po codziennej serii takich przyłapań tylko maży żeby już był fajrant.

alek

no akurat tak się składa że na Wrocław to mają kilka ofert pracy ale nie tylko bo właśnie też zauważyłem sam że na praktyki szukają w dziale logistyki we Wrocławiu jestem ciekaw czy jest szansa żeby jakieś doświadczenie konkretne tutaj u nich zdobyć

Robot nr 8
@alek

Chłopie po tygodniu na tym polu walki jesteś ekspertem w dziedzinie logistyki! Warto nawet krótko popracować. Naprawdę! Tyle wiedzy w tak krotkim czasie! Co prawda w rezultacie wiesz, że nic nie wiesz. Ale Panie!! Niczego już się nie wystraszysz gdzie inndziej.Warto!

Sylwia

Takie osoby jak Pan M. M.po zgłoszeniu w dziale HR molestowania, po prostu awansują na lidera????a sąsiedzi z zagranicy nie będą pracować, bo "nie" i dlatego inne osoby muszą pracować po 3 stanowiska!! Rozmowy z kierownikiem również nie przynoszą rezultatów!!

Iza

@............................ czytając Twoją opinię można dojść do wniosku, że osoby nowo przyjęte od razu zaczynają pracować na właściwym stanowisku z pełnymi już wymaganiami. Czy mimo tego, mogą liczyć na wdrożenie przez kierownictwo i pomoc w trakcie pierwszych dni nowej pracy? Jak wyglądają kwestie umów? Chassis Brakes International Poland zapewnia umowy o pracę?

............................
@Iza

ja wdrożenie nie ma nic wsiadasz i jedziesz co 1,25 sekundy taki jest czas na operacje powyżej 1,5 sek patrzą z byka bo świeci się na czerwono w pit stopie formuły 1 tak szybko nie pracują tak szybko a umowa co ta umowa jest warta jak łamie się prawa człowieka non stop zdrowie się ma 1 nawet jesz w biegu bo przerwa trwa 11 min bo zanim dojdziesz to3-5 min mija a jak spóżnisz się min to opierd

innaa
@............................

jak zwykle narzekaja ci ktorym sie pracowac nie chce :) nic nowego, zawsze komus cos nie pasuje i wszyscy odrazu chcieliby kokosy, :)

............................
@innaa

widocznie ty nic nie robisz skoro ich bronisz masz lajtowe stanowisko jest mnóstwo osób z przeciążeniem kręgosłupa ,przedramion i innych normalna praca to nie jest sekunda oddech jedziesz skoro chcą na akord to niech płacą za akord ja nie jestem niewolnikiem szanuje się i swoje zdrowie więc się zwolniłem czułem się jak niewolnik na fregacie a z tyłu nadzorca z biczem w kopalni jest lżej oczywiście są też lajtowe stanowiska ale dla elity nowy zasuwa na cb przesrane

Innaa
@............................

Tak dokładnie nic nie robie leze i pachne a wszyscy za mnie pracują ???? Od samego poczatku jest wiadomo ze to praca fizyczna proste i logiczne

janipanimaju
@Innaa

"Tak dokładnie nic nie robie leze i pachne a wszyscy za mnie pracują" Właśnie opisałaś typowy dzień pracy całego invenio i kadr. Chociaż nie, kadry mają troszkę więcej obowiązków np. chodzą po kawę co 5 minut.

..............................
@............................

nikt nie pisał się na prace co 1,5 sekundy bo wtedy niczym nie różnisz się od muła a z tyłu cie biczują aż nie padniesz i następny proszę to nie ma nic wspólnego z pracą tylko z niewolnictwem

@innaa

Nie oceniaj ludzi jak pracują bo Ty im za tą pracę nie płacisz od tego są osoby które, za to mają płacone. Swoim wpisem maskujesz swoje nieróbstwo. Dobra rada zajmij się swoimi problemami

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 83 ocen.

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.