Opinie o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

nie przychodzcie tutaj co dzien jest gorzej, zwiazki cos tam walcza ale coraz wiecej znajomosci i dyrektor co tylko w kamery patrzy ta wiadomosc dodam ale nie warto bo i tak mnie wycanceluja

Kubi
@Nikt

Serio aż takie różnice w traktowaniu pracowników biurowych i fizycznych? Za normy ustawione na maszynach jest chociaż premia jak ktoś je wyrobi czy ciężko dostać?

Kandydat na kierownika

Chciałbym kandydować na kierownika chassis wiecie może gdzie mógłbym się zgłosić i do kogo z taką praca? Mam na imię Tomek dla przyjaciół Marcin, posiadam bogate cv i doświadczenie w tej branży nadmienię tylko ze bylem kierownikiem ochrony "full servis antyterorist" nadrzędny majster w myjni samoobsługowej i szef w kierowniu ruchu na zakopiance . Poproszę o pomoc. Dzienkuje.

Lecimy bez pilota
@Kandydat na kierownika

Musisz odpowiedzieć sobie na jedno podstawowe pytanie, czy umiesz w sposób perfekcyjny operować (usunięte przez administratora) i ajaxem? Jeżeli tak to jesteś idealnym kandydatem na kierownika zmianowego w tej firmie, do ich głównych zajęć należy mycie arkabocow na błysk

Koleżanka

Piotr to dobry kierownik, złego słowa nie można na niego powiedzieć. Takich kierowników to ze świecą szukać. Do pracy się przychodzi pracować a jak ktoś ma inne priorytety można zmienić zakład. :)

Armando Nowy wpis

To pewnie Pani k z labu następnemu się podlizuje :)

Przemysław K Nowy wpis
@Armando

Za 35gr podwyżki ruda jest twoja na imprezach integracyjnych wyjazdach służbowych

Anastazja Nowy wpis
@Przemysław K

Słyszałam że nawet do auta na parking można sobie ją zabrać :))

Nela Nowy wpis

Siemka, mam pytanie czy na produkcji szukają nowych ludzi teraz? W starszym ogłoszeniu jest informacja ze jest możliwość nadgodzin i tu się zastanawiam czy chodzi o soboty czy dłuższy czas pracy w tygodniu :D

Firma napisała w ogłoszeniu, że chce kogoś na trzy zmiany na tym stanowisku Pracownik Transportowy, a proszę powiedzieć, czy to w dni robocze się pracuje? Chodzi mi o to, żeby w weekendy nie przychodzić do pracy, w niedziele zwłaszcza. Ale nie wiem, czy jest szansa, bo teraz to chyba norma już :D

Jest oferta dla mechatronika, wiecie może ile płacą i jak wygląda kwestia tego dofinansowania dojazdów do pracy, bo ponoć uwzględniają tylko wybrane kierunki. Tak jeszcze was zapytam, pamiętacie kiedy ostatnio były jakieś podwyżki, czy są w miarę regularnie? Zależy mi jednak żeby to wynagrodzenie w miejscu nie stało

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. jakości dostaw w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Pracownik niby poszukiwany na cito. Odpowiedź miała być w przeciągu kilku dni. Taka padła deklaracja. Niestety nie otrzymałem jej do dzisiaj. Oczywiście ja straciłem dzień, kasę na dojazd a firma nie pofatygowała się nawet by powiedzieć dziękuję już nieaktualne. Tyle w kwestii profesjonalizmu rekrutacji.

Znalazłam właśnie ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. wsparcia procesów produkcyjnych i ciągłego doskonalenia. W jakim trybie się tutaj pracuje? Na samej górze widzę informacje na temat pracy stacjonarnej, jednak w benefitach napisano, że jest możliwość pracy zdalnej. Więc koniec końców jak to wygląda?:-) i na czym polega elastyczny czas pracy?

Eeee

Elastyczny czas pracy znaczy że przychodzisz do biura o której chcesz, byle by przerobić 8:15 h. Oczywiście ustalasz to z przełożonym i trzymasz się kalendarza. Na regularny Home Office raczej nie licz. Na wsparcie współpracowników i kulturę kierownictwa też nie.

Hanka
@Eeee

Nie ma żadnych ram czasowych, w które trzeba się wpasować? Skoro mówisz, że na regularny home office nie ma co liczyć, to ile dni w ciągu miesiąca można przepracować zdalnie? Jak to jest?

@Eeee

To biuro jest otwarte całą dobę, skoro można pracować w takich godzinach, jakich się chce? Można pracować w nocnym trybie? Czy aż tak dobrze to nie ma? :D

O co to chodzi? Naprawdę tutaj pracy nie dostanie się bez znajomego w firmie? To po co dają ogłoszenia z pracą, skoro mogliby od razu brać znajomych znajomych? Żartujecie sobie, człowiek nie wie, o co biega :P

Cześć, kwestie zarządzania Lean zawsze mnie interesowały, ale ciężko było ostatnio znaleźć jakąś ofertę. No i tu mi wpadła w ręce taka na specjalistę ds. wsparcia procesów produkcyjnych i ciągłego doskonalenia. Czy wymagają określonego kursu albo szkoleń? Jestem samoukiem + mam trochę doświadczenia :)

Witam. Ktoś wie w jaki magiczny sposób dodzwonić się do HR w Firmie Hitachi? Potrzebuję uzyskać kopię świadectwa pracy z firmy Chassis Brakes (która została przejęta przez Hitachi). Na teren firmy nie można się dodzwonić. Ktoś pomoże

Kandydatka

Witam czy to prawda że do pracy u was w laboratorium można się dostać bez ukończonych studiów będąc po samym liceum ?

Laborant
@Kandydatka

Witam , tak zgadza się mamy taką jedną w zespole , śmiało składaj cv jak masz kogoś w środku też Ci popchnie dalej temat

Ile zarabia ustawiacz przezbrajacz? Jakieś paczki dzieciom na Boże Narodzenie będą? Tak się tu patrzę towarzystwo zajęło prywatnymi sprawami, że zapomnieliście, że ludzie obcy spoza zakładu to czytają. Nic dziwnego, że admin kosi jak żniwiarz :)

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. jakości? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Jakie koneksje? Co ma w zamian za to, że ma dobre z nimi stosunki? Lepsze pieniądze i mniej pracy? Rozumiem, że to osoba, która rozmawia z przełożonymi na temat pracowników i ich obgaduje?

Dramat

Kolejna akcja z cyklu " zakaz nadgodzin" po czym na następny dzień przychodzi stado Ukraińców na 12h a w weekend VIPY siedzą na stołkach liderskich...... zwłaszcza ten z szerszymi (usunięte przez administratora) najlepszy z obróbki. Oraz druga osoba mały przyjaciel małego kierownika ???????? Żenujące to jest naprawdę, ręka rękę myję.

@Dramat

To kto ma ten zakaz nadgodzin, Polacy? A normalnie zmiany są po 8h?

Oluś

W internecie udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. jakości dostaw. Różne opinie tutaj były, niekoniecznie pozytywne. :/ Pisano, że w firmie przeprowadzane są selekcje za selekcja, a mnie z kolei interesuje stabilne zatrudnienie. Firma oferuje umowę o pracę. Orientujecie się, na jaki okres dostaje się uop? Czy można liczyć na czas nieokreślony? Człowiek czułby się wtedy troszkę pewniej... I w razie wypadku, ile trwa wypowiedzenie?

Marcinek

To jasne jak słońce i chyba tylko ślepy by nie zauważył, że coś musi być na rzeczy, bo codziennie się spóźnia do pracy i jest kryta nikt z tym nic nie robi, a cała reszta jest ganiona za takie postępowanie i zachowanie.

Koleżanka

Byłam i tu i tu widziałam i nie wiem jak można poświecić rodzine dla paru groszy , bo wiem ze po występach pani z panem kierownikiem poszło wszystko w ….. ale maja ludzie swoje priorytety w życiu :)) otrząśnij się dziewczyno tak daleko nie zajedziesz . Warto było dla pary groszy poświecić rodzine ? O ile coś dostałaś :))) żałosne

Czysty Mariusz

Tak siedzę i studiuje tę lekturę tutaj i stwierdziłem, że też się wypowiem. U nas na czystym montażu w fabryce obok też były podobne akcje i perypetie z tą panią. Ale widzę, że dopiero u was rozwinęła skrzydła. :)

Julka

No właśnie weszłam poczytać komentarze przed aplikowaniem, a tu jakaś grubsza akcja. Mówisz, że takie i podobne akcje są zamiatane pod dywan. Czyli szefostwo jest świadome tego co się dzieje? Były też sytuacje wcześniej, że nie podchodzili do rozwiązania problemów? Jak reagują na zgłoszenia od pracowników?

Kandydat na kierownika

@Kandydat na kierownika

Za mocne CV, zawyżyłbyś poziom.

Marcin Milczanowski

Grzegorz W to Ty?

Wyspa między Dziwną a Świną
@Marcin Milczanowski

Tak to ja nie mylisz się .

Mariuszek
@Wyspa między Dziwną a Świną

Grzesiu dlaczego mnie opuściłeś :(

S(z)TAMA
@Mariuszek

Widocznie był za dobry w swoim fachu xd

Xy
@Kandydat na kierownika

Witaj Człowieku Ty masz poważny problem z gramatyką, ortografią... Pierwszy raz widzę wyraz, cholernie często używany z dwoma błędami ortograficznymi " Dzienkuje " Przed wysłaniem swojego CV radzę sprawdzić całość kilka razy, dla pewności. Powodzenia

Pawełek
@Marcin Milczanowski

Bo tam pracowałem

Lecimy bez pilota

Dramat

Niestety niema indywidualnych podwyżek, można żyły wypruć i nic z tego. Opinie i podania przełożonych wyrzucane są do kosza a wcześniej do niszczarek. Oczywiście (usunięte przez administratora) znajomi, przyjaciele i rodzina dostanie, reszta by by. Nie istnieje w tym zakładzie taki czynnik motywacyjny jak podwyżka indywidualna....... (usunięte przez administratora) totalne. Z czystym sumieniem nie polecam tego miejsca jako pracy. Dobrze że nie długo się uwolnie, pozdrawiam i życzę powodzenia w tym WC

Stefek
@Dramat

Nie istnieje podwyżka indywidualna, a ogólna, dla wszystkich pracowników, była w tym roku? W większości firm jest co roku, jak to wygląda tutaj? Co sądzisz o wynagrodzeniu, w jakim jest przedziale?

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 83 ocen.

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.