Opinie o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Pracowałem tam ponad pół roku i powiem jedno dramat! Praca jaka jest tu to obłęd powinna zainteresować się inspekcja pracy i bhp zewnętrzne, wymyślone 3 - 4 maszyny (usunięte przez administratora).. Przychodzić tu do pracy to jak za karę, nie polecam tego pracodawcy.

Kandydat na kierownika

Chciałbym kandydować na kierownika chassis wiecie może gdzie mógłbym się zgłosić i do kogo z taką praca? Mam na imię Tomek dla przyjaciół Marcin, posiadam bogate cv i doświadczenie w tej branży nadmienię tylko ze bylem kierownikiem ochrony "full servis antyterorist" nadrzędny majster w myjni samoobsługowej i szef w kierowniu ruchu na zakopiance . Poproszę o pomoc. Dzienkuje.

Sylwia

Szukam odważnych osób, które powiedzą prawdę!! Zapraszam na LLD, ale nie do pracy????pozdrawiam. Sylwia

pytanie
Kandydat

Dzien dobry. Mam pytanie. Prosze o podanie nazwisk rekruterki/rekrutera firm z grupy Hitachi. Wiem ze jest wiele spolek w tej grupie ale w gruncie rzeczy rekrutacja jest centralna. Dziekuje.

Maria Nowy wpis
@pytanie

Dziwne pytanie w sumie. W jakim celu są Ci potrzebne te nazwiska?

Kpina

Najlepsze jest zmuszanie pracowników do nadgodzin w tygodniu przez straszeniem kodeksem pracy który pozwala na obowiązkowe 8 nadgodzin w tygodniu w sytuacji nadzwyczajnej w firmie. Tylko czy fatalne zarządzanie przez dyrekcję to stan nadzwyczajny? Zwalnianie ludzi gdy był mały kryzys i teraz ich brak to stan nadzwyczajny? Słabe płace i ciężka praca gdzie brak chętnych do pracy to stan nadzwyczajny? Moim zdaniem absolutnie. Ludzie obudźcie się i nie dajcie (usunięte przez administratora) w tylek. Pozdrawiam kolegów z Nepalu, Ukrainy, Nigerii i Bóg wie skąd jeszcze. Napewno utrzymają jakość.

Krystyna Nowy wpis
@Kpina

No właśnie pytanie co się kryje pod pojęciem "stan nadzwyczajny"? W kodeksie pracy nie ma jakichś przykładów? Może rzeczywiście mogą tak robić w takich sytuacjach?

Alicja Nowy wpis
@Kpina

Cześć, jak to było dokładnie sformułowane z tym stanem nadzwyczajnym?

Galwanizer - wyjadacz Nowy wpis
@Kpina

Podejdź do rudego węża z BHP. Gościu tylko patrzy na pochwały od Renatki i Kazimierza a dlaczego z ludźmi nie rozmawia o problemach z pracownikami ? Gaśnice na galwie rdza aż zjadła. Ciekawe czy PIP lub Kazimierz wie ze na obróbce pracownicy niektórzy przepychają ponad 450kg ? Dopuszczalne jest max 450kg. Weź się do roboty W… ! A nie do propagandy !

Teresa

Natknęłam się na ogłoszenie, że szukają praktykanta. Ktoś wie jaka jest kwota wynagrodzenia za praktyki? :) W ogłoszeniu jest mowa jedynie o umowie zleceniu

Agata

A co ci niby w tym zarządzaniu nie pasowało? Bo jak tak pokazujesz palcem jakieś cechy osobiste to nie wygląda to miło

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Praktykant w dziale Technicznym w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Lektor języka angielskiego oraz Native Speaker
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(21 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Ustawiacz w mieście Wrocław. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

BHP
Kandydat

Hej, jak wygląda sytuacja z BHP w firmie? Ludzie z głową, zdrowe podejście?

Koleżanka z biura
@BHP

BHP w firmie robi moim zdaniem solidną robotę. Ekipa z BHP jest zaangażowana i poważnie podchodzi do tematu.

Galwanizer3
@Koleżanka z biura

Haha co Ty wygadujesz ? Zrobieniem na pokaz ścinaki z informacjami jak to jest bezpiecznie ? Do tej pory nie została zrobiona ocena wydatku energetycznego! Czy wiecie, że praca z chemia to praca szczególnie niebezpieczna wiec szkolenie bhp powinno być co roku ? Osoby, które pracują na zewnątrz (wózkowi) gdzie są posiłki regeneracyjne ? Cały ten gościu z BHP działa na nerwy a chodzi po hali jakby był zawodnikiem MMA albo KSW. Dziękuję !

maczu piczu
@Galwanizer3

Tam wózkowi są dobrze zregenerowani :)

Pawełek
Kandydat

Siema! Rozglądam się za nową robotą, dlatego prześwietlam oceny firm. Czuję, że dowiem się więcej o firmach z Wrocławia. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pawełek

Kierowca bombowca

Z całego serca nie polecam logistyki w tej firmie. Kierownik(usunięte przez administratora) To jakas kompletna pomyłka. Traktuje pracowników jak śmieci, wymyśla zadania w ogóle nie związane z wykonywanym stanowiskiem. Z.R. nie nadaje się na kierownika. W okresie wakacyjnym musimy pokryć 3 zmiany 2-zmianowym zespołem, wszyscy robią po 12h, niektórzy na 2 stanowiska pod groźbą „ jak nie pokryjecie brakujących osób w przyszłym roku będziecie mieć urlop w styczniu” Nigdy nawet słowa dziękuje nie usłyszeliśmy za naprawdę ciężka prace. Mam nadzieje, ze jego kariera w tej firmie skończy się tak szybko jak w poprzedniej firmie.

Nobody

O kim mówisz ?

Nick

Afera MM ucichła?

Poganiacz
@Kierowca bombowca

Potwierdzone info. Pan kierownik ma bardzo wybujałe ego, wysokie mniemanie o sobie i dosyć często mija się z prawdą. Za to pracowników traktuje jak zabawki i elementy które można od tak wymienić. Niestety nie. Niektórzy z nas pracują tu od paru dobrych lat i wszystko czego się nauczyliśmy wymagało czasu i wiele wysiłku. Jeżeli nadal będziemy traktowani jak części zamienne to cała logistyka w końcu upadnie i kto w tedy dostarczy komponenty na linie produkcyjna? Sam pan kierownik? Nie wydaje mi się. W tym wypadku nie liczą się ludzie tylko wyniki i najważniejsze jest to żeby linia się nie zatrzymała. Panie kierowniku niech Pan pamięta nawet najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. Pozdro!

Mmmm
@Nick

Własnie nic nie słychać?

K
@Kierowca bombowca

Potwierdzam. Facet swoim pracownikom nawet nie odpowie dzień dobry. Atmosfera tragedia. Odradzam przyszłym pracownikom logistyki choć trafia tu tylko na chwilę:-)

Xy
@K

Dobrze wiedzieć, rezygnuje z aplikacji do tej firmy.

Kandydat na kierownika

@Kandydat na kierownika

Za mocne CV, zawyżyłbyś poziom.

Marcin Milczanowski

Grzegorz W to Ty?

Wyspa między Dziwną a Świną
@Marcin Milczanowski

Tak to ja nie mylisz się .

Mariuszek
 Rekomendacja
@Wyspa między Dziwną a Świną

Grzesiu dlaczego mnie opuściłeś :(

S(z)TAMA
@Mariuszek

Widocznie był za dobry w swoim fachu xd

Xy
@Kandydat na kierownika

Witaj Człowieku Ty masz poważny problem z gramatyką, ortografią... Pierwszy raz widzę wyraz, cholernie często używany z dwoma błędami ortograficznymi " Dzienkuje " Przed wysłaniem swojego CV radzę sprawdzić całość kilka razy, dla pewności. Powodzenia

Lukasz

Jaka jest obecnie sytuacja w firmie ? Czy jest dobra atmosfera do pracy? Ile można zarobić na start?a ile z doświadczeniem?

???
@Lukasz

Oczywiście ze nie... Jak zaczniesz pracować to zobaczysz :)

Lukasz
@???

Czego tak źle pracujesz to wiesz za co.Jezeli pracodawca płaci mało a może wiecej to szuka się innej pracy.

Łucja
@Lukasz

No jest to logiczne i tak ludzie powinni robić, ale nie każdy ma odwagę do zmian.

Łucja
@???

Po to pyta żeby się dowiedzieć i ewentualnie nie zatrudnić, nie rozumiesz? Też bym chciała wiedzieć więcej szczegółów a nie takie zdawkowe odpowiedzi.

Logan
@???

Fajnie widac jak pan kleffcz rozwali firme w 12 miesiecy. Nawet ukraina juz nie chce tu pracowac. Brawo panie Adamie.

Pawel
@Logan

Jakie są stawki w firmie

Kamila
@Sylwia

A ja jestem ciekawa czy osoby ,które tak piszą na M. Moja odwagę napisać swoje imię i nazwisko. Fajnie w internecie być animowym i pisać różne historie . Jeśli jest niby osoba ,która jest molestowana proszę iść i powiedzieć prawdę . A nie robicie jakiś wyrok w życiu człowieka . Widać ,że nie macie swoich zajęć i swojego życia ,że w kogoś wchodzici ... Pozdrawiam tych , którzy mają zawsze dużo do gadania i pisania a co do czego to nie ja ...

XXXX
@Kamila

Sylwia lubi plotki ona tym żyje

Kamila
@XXXX

I właśnie takie osoby robią głupie plotki i są afery . Bo ktoś nie pozwala wyjść na fajkę i robi dym . Bu haha to jest praca a nie plac zabaw . Więc afera zrobiona najbardziej przez jedną osobę aby komuś życie rodzinne jak i fizyczne zniszczyć za przerwy bo nie mogę iść na fajkę .

dynamit
@Sylwia

hmm ciekawe co masz do powiedzenia

Janka
@Kamila

Nikt rozsądny się nie przedstawi bo sprawa zostanie zamieciona pod dywan a ta osoba co się przedstawi na forum to w zakładzie nie będzie miała życia. Ten zakład to jest porażka

@Kamila

Ja cały czas mówię prawdę i się nie ukrywam!!

@XXXX

Serio? Proszę o przykłady i dowody ????

@Sylwia

Takie są dowody, że sprawa będzie wyjaśniona i ja tego tak nie zostawię, bo nie można poniżać ludzi, mobbingować i się z nich naśmiewać. Ja tego tak nie zostawię!!! Wiem, że jestem już do zwolnienia!!! Zbieram tylko dowody????

@Kamila

W sprawie do sądu można poszukać osób, które już nie pracują????

@Sylwia

MM.. pamiętasz jak pobiłeś kaczora w toalecie bez świadków? On już nie pracuje, ale pomoże znajomym????

XXXX

Zmień tabletki i lekarza i zajmij się swoim życiem i małżeństwem które nie istnieje

@Kamila

Tak, ja nie mogę iść na fajkę, ale Ty będziesz biegał co godzinę i Twoje (usunięte przez administratora) też. W parze nie mogę, ale Twoje (usunięte przez administratora) mogą. Ty molestujesz. Logiści to widzą. Jesteś liderem. Oni też chcą być i biorą przykład z Ciebie. Koło się zamyka!! Masakra. A ja chcę spokojnie pracować na linii!!

@XXXX

Sylwia lubi prawdę, a nie plotki!! Zawsze wyjaśniam sytuację!!!!

Honorata
@Sylwia

Jakby tak każdy podchodził do tego jak Ty, to przynajmniej połowę ludzi by trzeba było wyrzucić . Dla mnie to dziecinada. Bo zawsze ktoś coś komuś przygada. To jest zakład pracy a nie przedszkole

Czopek Ukraińca
@XXXX

Jestem byłym wieloletnim pracownikiem. Jeśli się dowiem, że sprawa "Mackiewicza" trafiła do sądu. Sam się zgłoszę jako świadek i kilka osób powołam też jako świadków. Ciekawy jestem czy popełnią krzywoprzysięstwo? Ciekawostka niebywała, które to właśnie przodowniki pracy bronią tego spasionego oblecha. Nie wiem sam. Płakać? Śmiać się? A najlepiej mieć was po prostu w (usunięte przez administratora) Jak wy mnie ... Poste

Xyz
@Czopek Ukraińca

Czego swiadkiem byłeś?

Abc
@Czopek Ukraińca

Jak cie znaleźć?

Halina
@Abc

O co chodzi z tą sprawą? Czy to w końcu w sądzie było, albo jakieś gazety o tym pisały?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 18 maja

Ramzes

Firma dramat.Brak nowych projektow małe zamówienia.A wiecej kierownikow jak pracowników. Ale to po nowemu nazywa sie ekonomia????????????Już widzę taką sytuację w prywatnej firmie.????????Ale jak wielka firma płaci to może jeszcze 2 dyrektorów zatrudnić.Skoro jest z 20 liderow z 20 kierownikow i sam Dyrektor....

Ramzes

Już tam nie pracuje.

Xxxx
@Były pracownik

Co ty wypisujesz jest super mamy obiecana beczkę rumu ha ha ha!

???
@Xxxx

Jak masz to masz, pij i pracuj...

Polak
Kandydat

Dzień Dobry, czy może się ktoś podzielić opinią o stażu w firmie Hitachi Astemo w Wrocławiu? Planuje aplikować na stanowisko:Praktykant w dziale Technicznym, jeżeli jest ktoś kto mógłby się podzielić ze mną odczuciami co do tej pozycji, będę wdzięczny.

Grzegorz
@Polak

Ten staż, na który aplikujesz jest płatny? Wysyła cię na niego Urząd Pracy, czy sam go znalazłeś? Bo ciekawy jestem, czy po tym stażu można się zahaczyć w firmie na dłużej na stałej umowie.

Czy w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ciekawy

Pracuje w Chassis od niedawna czy ktoś może powiedzieć czy jedna z kontrolerek Panna Magdalena to ta słynna królowa Epoki (kobyla góra)? Może ktoś się wypowiedzieć w tym temacie ????

?
@Ciekawy

Jak tak bardzo jesteś ciekawy to podejdź do niej i zapytaj!

Wiepszu 190kg
@Ciekawy

witam to chyba prawda 100% królowa zycia gwiazda która próbuje świecić blaskiem wstającego dnia i budzi cały caly zakład do zycia

Logistic menager

Tak to ona

xooc
@Logistic menager

Niestety juz etat kontrolerki sie skonczyl i trzeba pracowac na lini a tam nie ma czasu na flirtowanie z facetami:-))))

Zofia

Jak wyglądają premie od wyników dla operatora na linii galwanicznego w Hitachi? Czytałam też o premii wakacyjnej oraz świątecznej. Ile one wynoszą i czy są przyznawane dla każdego? :D Zainteresował mnie też temat premii w ramach systemu pomysłów pracowniczych i programu rekomendacji. Na jakich zasadach to działa? :)

prrrrr...
@Zofia

Mi ten system bardzo się podoba . Pracowałem w wielu takich cudownych firmach . To najlepszy system . Nie krytykujcie kierownika ja go bardzo lubię

Zofia
@prrrrr...

Super, że ten system w Hitachi Astemo Ci odpowiada ale czy może mi wytłumaczyć na czym on dokładnie polega? :) O co w nim chodzi? Jakie dostaje się premie w ramach tego systemu? Ile wynoszą i jak często można je uzyskać?

Mechanik M

Witam.Pracuje 13 lat w utrzymaniu ruchu(to będzie mój ostatni ????)Sytuacja w dziale rozwija się nader prężnie.Dowiedzialem się drogą pantoflową, (że od września słuchajcie mamy system 4 brygadowy!!!Woooooow pomyślałem.....ale to nie koniec system będzie do tego 12 godzinny...!!!!!Jak to usłyszałem nogi mi się ugięły, poczułem mrowienie w lewej łydce.Pomyslalem wtedy jakiego mam cudownego i do rany przyłóż 12 kierownika z rzędu.Kurcze,wstyd się przyznać...Moja matematyka była inna tj.Doba ma 24 h(chyba,że jestem w błędzie)Z czego 8h w pracy+8h(co najmniej)snu.Wychodzi 24-8-8=8.Czyli w ośmiu godzinach była rodzina,odpoczynek,hobby, fetysze i inne takie.A tu nagle nasz największy reformator, zdając sobie sprawę, że drut kolczasty na płocie nie jest bez znaczenia(podobno miał fetysz dominacji).No i do systemu czterobrygadowego dorzucił 12 h zmiana!!!!! Jeszcze nie mogę wyjść z podziwu jakim trzeba być (chciałem napisać człowiekiem) żeby taki szacunek okazać ludziom pracującym w firmie dłużej niż sam ma lat?? Dla mnie szmata.Jezeli nie macie własnej wartości, rodzinyzapraszam Hitachi

Prrr
@Mechanik M

Kołchożnik
@Mechanik M

Piękny ten system ponoć nawet aneksu do umowy nie będzie. Chyba już wszyscy dostali propozycje zostania brygadzistą . Jakość nowych pracowników jest żenująca . A kierownik nawet nie potrafi dać ani jednego konstrukcyjnego argumentu za systemem ani po co jest wprowadzony . Istny (usunięte przez administratora)

Krętkowica Kleszczowa

Witam, 1. Czy firma dba już o pracowników produkcji? 2. Czy jest możliwy awans dla zwykłego szaraka? 3. Jak sprawy z bezpieczeństwem w pracy? Kiedyś pracując tam nie było najlepiej. Rozlane oleje, brudne filtry (nieczyste powietrze) czy ostre kaleczące elementy... Może jest ktoś tutaj na forum i podpowie czy lepiej iść do dawnego szejsis czy Bosha ???

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 80 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.