Opinie o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. w Pietrzykowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. w Pietrzykowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pracownik produkcji

Droga Firmo ! Proszę mi odpowiedzieć na pytanie . Skoro jest kryzys ,dlaczego tylko produkcja przechodzi na 80 % zarobków? Tak słodzicie ze jesteśmy jedną drużyną, a wychodzi na to że jesteśmy podzieleni . Produkcja pracuje na pensje ludzi z innych działów . Jak ludzie mają funkcjonować przy wzroście cen dosłownie wszystkiego ! Skoro jest kryzys niech wszyscy będą równo traktowani .Kierownicy którzy posiadają auta służbowe niech od tego odstąpią .

Zaludzi

Co za bzdury tutaj piszecie? Dobre podwyżki? Ludzie, którzy pracują po pięć lat dostali dodatkową premje ale przez nowy system nie sądzę że ktoś ją otrzyma. Nowy "kierownik" po dwóch tygodniach pracy powiedział wprost do ludzi, że jest negatywnie do nich nastawiony,co dla mnie znaczy jedno:w tej firmie nie doceniają ludzi i nie będą, a po co jak w każdym momencie mogą zatrudnić ludzi poprzez agencję. Ja jak pracownik produkcji zawsze wykonuje postawione przez kierownika zmiany i liderów swoja pracę, nie chodzę na L4,idę na urlop wtedy kiedy mówią, a nie kiedy chcę, w tej firmie nie ma takiej opcji,ponieważ zawsze słyszę tylko jedno,już urlop wzięlo 5 osób. I co ja za to wszystko otrzymałem?NIC!!!Tak że sto razy zastanówcie się przed tym jak iść do pracy w firmie, która nie ma szacunku do swoich pracowników.

Olhena

Jak zahowaje się novy kierownik ukrainski? Co jest za artchioma?

Pracownik produkcji.

Atmosfera w firmie bardzo przyjazna i rodzinna .Każdemu z czystym sumieniem polecę ten zakład.Podwyżki dostaliśmy bardzo duże i jesteśmy w końcu wszyscy zadowoleni.Teraz chodzi się do pracy z uśmiechem i mega pozytywnym nastawieniem.Wszystkie zmiany w firmie na ogromny plus. Socjal też wrocił dostaliśmy piękne bony.Dziekujemy wszystkim zarządzającym naszą firmą.

Pracownik produkcji

Manometr
@Pracownik produkcji

Tak jest zabierają tym,którzy itak zarabiają najmniej.Bardzo to przykre i smutne .Smutne jest też to,że jedna zmiana zawsze wie wszystko informowani są na bieząco o wszystkim a druga zmiana jest pomijana i zawsze dowiaduje sie o wszystkim na końcu.Nie wiem czy to wina kierownika produkcji czy kierowników zmian ?

Praco produ 2
@Pracownik produkcji

Oj tam benzyna droga, a samolot szefa tankować trzeba. Trochę zrozumienia dla prawdziwych potrzeb firmy.

negatyw
@Pracownik produkcji

ale wiesz ze samochody są w najmie i są potrącane kwoty najmu z ich pensji ?

Grisza_77 Nowy wpis
@negatyw

Samochody dla managerów są z waszych pensji. Prezes ma gdzies pracowników Zawsze powtarzał ze te proste czynności może robić każdy Szef produkcji to nie radzi se z niczym Szkoda ze Artiom odszedł Zarobki tragiczne, nowe fabryki się budują trzeba zmykać ale wieksza ilością ludzi Dam wam znać po cichu w szatniach Nie damy się nimcom

Pracownik produkcji Nowy wpis
@Pracownik produkcji

Powinien być nowy kierownik ! Bez żadnych znajomości ,neutralny ...obiektywny i sprawiedliwy !!!

Julia Nowy wpis
@Pracownik produkcji

A obecnie jest według Ciebie jak…? Nic konkretnego nie piszesz w sumie

Nowak Nowy wpis

Liderka Patrycja P. Która stosuje dziwne "kary" wobec pracowników - ZACHOWANIE DZIECKA W WIEKU PRZECZKOLNYM Pozdrawiam i całuje wszystkie fałszywe mordy z tej firmy. Niech wiedzą, że mam się dobrze.

stokrotka

Jestem pracownikiem z Ukrainy. Nie wiem czemu wszyscy czepiają się kierownika z tamtej zmiany Ukraica a Pani kierownik polka jest jeszcze lepsza. Na własne uszy słyszałem jak polka kapowała do p. Kierownik na swoją koleżanke z Polski. Równo jeżdżą po niej pilnują ja chociaż ona miała rację. Wszystkie razem dojeżdżają do pracy więc wszystkie ploty są omawiane w samochodzie. Atmosfera w pracy jest bardzo zła.

Olhena

Jak zahowaje się novy kierownik ukrainski? Co jest za artchioma?

@Olhena

To Artsiom juz nie pracuje?

Julia
@Olhena

Dają prace osobom z Ukrainy na takich stanowiskach? W sensie kierowniczych? A co z bariera językowa

Korek
@Olhena

Nierówno traktuje pracowników oraz liderów. Pilnuje "okulary i słuchawki", a córka korzysta z telefonu. Kieruje tam jego żona, a on pokazuje z siebie kierownika produkcji

Lawenda
@Julia

On wszystkim mowie ze już jest polakiem a nie ukraincem. A na zebraniach podaje informację w języku ukraińskim. Lepiej tak, ponieważ jego polskiego nie zawsze można zrozumieć

Koń
@Olhena

Ten kierownik to naprawdę jakaś pomyłka, jak można było dać tę osobę na stanowisko kierownika? On nie do końca chyba rozumie jak zachowuje się osoba na tak wysokim stanowisku, po pierwsze nie rozumiem po co na całą linie mówić że pije wódeczkę ze swoim przełożonym, po co komuś ta informacja, po drugie jak on gada do ludzi ze swojej zmiany, po trzecie jeżeli nie dobrze mówisz po polsku to są kursy językowe dla takich ludzi, chyba w takim wieku już człowiek może nauczyć się że jak pracujesz w dużym zespole to trzeba mieć szacunek do ludzi i wtedy ciebie będą traktować z szacunkiem. Mam nadzieję że w końcu będziemy mieć spotkanie z Prezesem i będziemy mogli powiedzieć osobiście co i jak.

Super Mario
@Korek

Tak, jeszcze bardzo denerwujące jest to, że ta żona zwraca uwagę kiedy ktoś z kimś rozmawia,ale kiedy córeczka cały czas gada albo idzie do toalety na pół godziny to jest ok.W ogóle nie rozumiem dlaczego ona została w zmianie, gdzie kierownikiem jest jej mąż, przecież to nie jest do końca normalnie.Ta rodzinka już niedługo będzie kierować nawet biurem razem z prezesem...Jest to poprostu jakieś nieporozumienie,nic więcej.Z całym szacunkiem do kierownika produkcji,ale w końcu on musi dowiedzieć się o tym co się dzieje na tej zmianie.Wszyscy wiemy że oni są przyjaciele,ale bez przesady..

Pracownik 24
@Koń

Kiedy spotkanie z Prezesem

@Były pracownik

Nie, już nie pracuje. Teraz na jego miejsce postawili osobę która nie ma pojęcia jak współpracować z ludźmi, rządzić swoją zmianą. A my czekamy jak skończy się jego okres próbny na tym stanowisku. On się nie nadaje

@Pracownik

To szkoda Artsioma, to był dobry kierownik. A jak się nazywa ten nowy??

Adrian Hell
@Olhena

Kiedyś miałem "szczęście " pracować z waszym kierownikiem zmiany..pracowało się z nim nie bardzo. Ludzi traktował jak (usunięte przez administratora) żadnego szacunku, dla niego istneli tylko ci,którzy mieli jakieś wyższe stanowisko, a reszta nic nie była dla niego warta. Trochę smutno jest od tego , że w tej firmie awans dostają tak nie doświadczeni osoby,ale w końcu wyjaśnione, że jak chcesz dostać awans to musisz być chamem i podpierdalaczem, bo nikomu w tej firmie nie zależy na umiejętności i doświadczeniu. Osoba która kiedyś nie wiedziała jak uruchomić komputera teraz kieruje całą zmianą. Dobrze ze juz tam nie pracuje.Ale czasami wspominam o tej firmie z uśmiechem na twarzy, ponieważ było dużo fajnych chwili i poznałem dużo fajnych ludzi. Pozdrowiem. .P.S.Firma jest spoko, ale z kierownikami na produkcji było zawsze ciężko.

@Julia

Dlaczego z góry zakładasz że jak z Ukrainy to tylko po ukraińsku/rosyjku mówi?

Artur
@@pracownik

No właśnie. Przecież osoby z Ukrainy są już długo w Polsce i niektórzy bardzo dobrze mówią po polsku. Dużo obcokrajowców tu pracuje? Firma bez problemu ich przyjmuje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Konstruktor? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy OPERATOR SERWISU POZIOM II
Pietrzykowice
Ingram Micro Services Sp. z o.o.
(506 opinii)
(87 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
sół

Bardzo polecam pracę w tej firmie wszystkim komu nie jest potrzebna dobra wypłata,normalna atmosfera w pracy i szacunek,ponieważ tego wszystkiego nie dostaniecie w tej firmie.Nie wiem dokladnie o co chodzi kierowniku produkcji,ale myślę że on chce pozbyć się ludzie którzy pracują tyle lat,a chce,żeby w tym zakladzie została sama podfirma.Innego wyjścia nie będzie,jak zmieni się kierownik na jednej ze zmian.Czy on naprawdę myśli,że trzymamy się za tą prace,jak placą nam najniższą krajową.Niech poprostu wejdzie na portali z pracą i zobaczy ile placą w innych zakladach.Co jest fajnego w tej firmie?Bardzo dużo fajnych ludzi,którzy naprawdę nie zaslugują na to,żeby ich traktowali,jak nikomu nie potrzebne śmieci.Czy w końcu wrócą dobre czasy?Jeszcze jest nadzieja..

Ty
@sół

Nie będzie tak jak było kiedyś

Sół
@Ty

Jak ludzie uwierzą w to, że bez nich firmy nie będzie, to zrozumieją, że mają siły na to żeby zmienić sytuację na lepsze. Wszyscy wiemy, że wchodzą nowe projekty, powstają nowe linii,firma potrzebuje ludzi do pracy, teraz firma trzyma się na tym,że jest dużo pracowników z Ukrainy, którzy są zależne od papierów, Polacy nie chcą iść do pracy jak płacą najniższą krajową.Jeżeli firma zostanie bez tych ludzi to jak sobie poradzi?Tak może kierownictwo w końcu usłyszy nas,osobiście mam jeszcze nadzieję, a jak nie to po prostu złożę wypowiedzenie. ..

An
@sół

tak oczywiście

Honorata
@An

Serio dobro firmy jest dla was ważniejsze niż własne dobro? Wydaje mi się że zamiast otwierania nowych linii to mogliby przeznaczyć budżet na podwyżki, żeby pracownicy od nich nie uciekali.

Masz rację
@Zaludzi

Ludzie powinni masowo dawać wypowiedzenia z pracy za takie śmieszne pieniądze robic tyle czasu i tak ciężką robote!! Albo niech zostanie sama Podfirma.Obiecanki cacanki były tylko z podwyżkami.

Ola
@Masz rację

Już niedługo zostało do masowych wypowiedzeń, ponieważ już wszyscy wiedzą, że w jednej zmianie zmienia się kierownik zmiany.Ta osoba w ogóle nie umie rozmawiać z ludźmi,jak można było dojść do tego, żeby zrobić go kierownikiem, chyba w tej firmie już nie ma na co liczyć, trzeba po prostu szukać innej pracy .

Melanisi
@Ola

Tak masz rację! Widać ten kto donosi i ma ludzi za nic tylko ma szanse na awans.Nikt nie lubi tego faceta który będzie kierownikiem na jednej ze zmian, to porażka żeby ktoś taki jak on miał nami zarządzać.Widać ta firma stawia na konfidentów bo on właśnie nim jest ! Ciekawe kto wpadł na ten genialny pomysł i go awansował? Już dawno każdy przejrzał tego człowieka i wie każdy na co go stać.

Ola
@Melanisi

Wszyscy wiemy kto zrobił go kierownikiem,nasz nowy kierownik produkcji,zabiera swoich ludzi z logistyki bliżej do siebie. Myślałam, że teraz w firmie będzie spokój,wszystko będzie jak kiedyś,ale jest co raz gorzej.Może on zrobił go kierownikiem naszej zmiany na złość ludziom,bo już wiemy że zachowuje się jak obrażone małe dziecko.

@Melanisi

Tak,wiemy o nim dużo, ponieważ był przedstawicielem załogi, wszystko co mu kazali podpisać on podpisywał bez żadnego problemu, wtedy jak zostali bez socjalu to dzięki niemu. Ale na żadnym spotkaniu go nie było...O czym to świadczy? A teraz będzie kierownikiem zmiany, bez słów, tylko ciekawie dlaczego Pani R. nie reaguje?Wtedy na spotkaniu było nam powiedziano, że ona razem z K. będą kierować produkcją.

Patrick Swejzi z Mody na sukce
@Zaludzi

Teraz musimy uważać bo będzie robił zdjęcia z ukrycia jak to już nieraz miało miejsce.I z lornetką będzie stał na górze żeby niczego nie przeoczyć.

Benefit
@Zaludzi

Wiecie co, pisanie na goworku wam nic nie da,jak macie coś do powiedzenia to trzeba iść do zarządu firmy i zgłaszać co nie pasuje. Moim zdaniem to więcej wam da,niż pisanie tekstów, których nikt z kierowników nie czyta.Oprócz tego, co do produkcji ma Pani za którą pisałeś, ona jedna osoba,która jest za ludźmi i zawsze staje na waszą stronę, ale trzeba zgłosić się do niej, powiedzieć co wam boli i wtedy będzie mogła jakoś odreagować, nie sądzę że czyta to co tutaj piszecie.

@Benefit

Uwierz mi, że czytają to co tutaj piszemy.Jak oni nic z tym nie z robią,to osobiście pójdę do Pana Prezesa, jeszcze mają czas na to żeby zmienić swoją decyzję odnośnie kierownika zmiany .Oni zawsze mówią, że jesteśmy jednym zgranym zespołem,w ten raz oni zobaczą że jesteśmy, ponieważ nie zostawimy tą sytuację w takim stanie jak jest teraz.Ile ludzi mogą cierpieć?

@Zaludzi

Na naszej zmianie mamy 2 osoby które bardzo dobrze znają j.niemiecki i tak pójdziemy osobiście do prezesa i sami z nim porozmawiamy nie będziemy musieli brać żadnego tłumacza i zapytamy kto zrobił z tego człowieka naszego kierownika ?! Kpiny i żarty się dzieją w tym zakładzie !

Sylwia
@Zaludzi

Tak,a jeszcze trzeba powiedzieć prezesu o jednej z liderek, która chodzi i zastrasza ludzi,mówi, że jak nie będziecie chodzić w okularach i słuchawkach to nowy kierownik jak przyjdzie będzie ściągać z wypłaty po 300 złotych kary. Moim zdaniem to wygłądałoby normalnie, jakby ona na swojej linii chociaż by komuś powiedziała o tym,a nie,ona jednak zostawiła swoją linię i poszła na drugą linię i to jej mąż jeszcze oficjalnie nie był nam przedstawiony jako kierownik naszej zmiany. Ciekawie co będzie dalej robić jak już teraz pozwala krzyczeć na ludzi...

Pracownik produkcji.

Wózek Widłowy
@Pracownik produkcji.

Pewnie jesteś osobą z biura skoro tak piszesz XD

@Pracownik produkcji.

Podwyżki? Na produkcji? Chyba chodzi o niższej krajowej.

@Pracownik produkcji.

Wreszcie mamy kierownika produkcji który ma szacunek do ludzi. To widać. A co do "wszyscy zadowoleni"...Wszyscy szkolimy ludzi z agencji żeby wyrabiać normy, pracujemy na 200%. Ja bym powiedział że pracownicy w oczekiwaniu podwyżek dla tego mają dobry humor i nastrój. Nie wierzę że jesteś pracownikom produkcji, chyba pracujesz zdalnie;)

5N0
@Pracownik

Wlasnie czy ktos wie o czemu kierownik sie zdenerwowal na jakies pismo? Chyba sami sobie robimy pod gure

7P0
@Pracownik produkcji.

Podwyżki duże dostali ale nie na produkcji. Pracownicy produkcyjni z długoletnim stażem dostali po 40zł brutto. Kpina...odradzam pracę w tej firmie, jak jest martwy sezon to zwalniają bez skrupułów i nie patrzą kto jest dobrym pracownikiem tylko komu kończy się umowa. Preferują podwyżki ale tylko w premii, która nie jest pewna...

Mif
@5N0

Kto to wie... chcieliśmy mieć podpis na papierze i tyle o to afery...nikt z tego tajemnicy nie robił...pytanie tylko dlaczego kierownik poczuł się urażony...nikt mu nic nie zrobił...Zachowanie kierownika przekłada się na samopoczucie członków zespołu. Samopoczucie przekłada się na osiągane wyniki. Zostało to potwierdzone naukowo. My go lubimy i pokładamy w nim nadzieję na lepsze JUTRO

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Yana
Kandydat

Czy prawda ,że zarobki na produkcji 18 zł netto na godzinę ?

Monika
@Yana

bez szału, a premie jakieś są czy sama podstawa?

Ekspresdokawy

Fajnie że już wracamy na pełen etat i fajne, że będą soboty pracujące i że będziemy normalnie zarobiac

Automat
@Ekspresdokawy

Tak właśnie .W końcu jest tak jak być powinno.

Kamila
@Ekspresdokawy

O co chodzi z tymi sobotami? To jest możliwość dorobienia dla chętnych, czy wszyscy muszą? Jakieś te ostatnie komentarze wsie na hurra, a ja mężu pracy szukam :)

Kompresor

Od 1.12.2021 firma będzie sprawdzać paszporty covidowe. Uwaga pracownicy. Zarząd Aircom nie ma podstawy prawnej aby rządać od was informacji o szczepieniu. Firma działa BEZPRAWNIE! Jeśli nie chcecie podawać informacji o szczepieniu nie musicie. Wystarczy że przyjdziecie do firmy gotowi do pracy. Jesli was nie bedą chcieli wpuścić to siedźcie gotowi do pracy w holu. Będą wam musieli za to zapłacić. Nie dajcie się bezprawiu!

@Kompresor

Skąd masz takie informacje? Chyba musisz pracować lub pracowałeś /aś w tym zakładzie.Zwykły pracownik produkcji by takich informacji nie posiadał.Te swoje złote rady zachowaj dla siebie.Wszyscy są poszczepieni dla swojego dobra.Tyle w temacie. Skończ siać ferment i zamęt.Nikt za nic nikomu płacić nie będzie musiał.

Szczery
@Pracownik

Popieram Pracownika to już jest normalne, większość firm tego wymaga po co ten bunt, przynajmniej ktoś się interesuje , szacunek dla Prezesa za czwartkową akcję, jednak nasze prośby zostają wysłuchane wrócił spokój. Oby tak dalej.

@Pracownik

Jaka to różnica skąd są te informacje? Pytanie czy to prawda czy nie? Wydaje mi się że działania niezgodne z konstytucją RP powinny spotkać się z ogólnym ostracyzmem. Niezależnie czy to pracodawca czy pani w sklepie.

Szczepiony
@pracownik

U nas w firmie wszyscy są zaszczepieni. Każdy dba o siebie i o innych.

@Szczepiony

Bardzo to pochwalam że wszyscy się szczepią, mimo to wprowadzanie zamordystycznych rozwiązań nadal jest sprzeczne z konstytucją i powinno się spotkać z buntem świadomych i wolnych ludzi.

Rocky Balboła
@pracownik

Ty już skończ buntować ludzi.Szanujemy szefostwo siebie nawzajem i żadnego buntu nie będzie.

Camp

Dziękujemy!

5N0

Ludzie najwazniejsze ze teraz Mamy fajne kierownictwo I pelny etat pracy, a szczepimy sie dla siebie I swoich rodzin.

@5N0

Święte słowa teraz aż chce się iść do pracy z usmiechem :)teraz praca to sama przyjemność.Wielkie ukłony dla szefa od pracowników i wyrazy szczacunku :)

Silikonplatte
Kandydat

Czy sytuacja w firmie się poprawiła? Ostatnio jest dużo negatywnych komentarzy.

Uszczelniacz

Jak jest kryzys, to kryzys co tu gadać. Fajnie, że jest praca, chociaż szkoda, że pracownicy produkcji zawsze są stawiani na ostatnim miejscu i w pierwszej kolejności ich pensje lecą.Pierwsze co...kryzys przez (usunięte przez administratora) gola pensja, bez premii, zero benefitow.W naszej firmie widać nieporzedek od pewnego czasu. Pozwalniali dobrych pracowników. Emerytow z drugim źródłem utrzymania zostawili? Pozbawili innych ludzi bez pracy,, z dziećmi na utrzymaniu. Są degradację i jak widać awanse. Jeden lider od kilku tygodni chyba ma stanowisko biurowe, gdy inni liderzy pracuja w pocie czoła. Więcej nie trzeba komentować.

Taka prawda
@Uszczelniacz

Jest praca? Mięli nie zwalniać już ludzi na zebraniu było mówione,że po to przechodzimy na 80%żeby nie redukować miejsc pracy a tymczasem wyleciało z pracy mnóstwo ludzi słowa kierownika są rzucane na wiatr.I jeszcze przytoczę temat żałowania kawy śmieszne jest to że kierownik pochodzenia Ukraińskiego żałuje Polakom kawy :) My jesteśmy u niego w kraju czy on u nas ?Zachowuje się jakby tą kawe fundował z własnej kieszeni.Na szczęście druga zmiana ma lepszą kierowniczke niż my mamy kierownika.

Koło_zębate
@Taka prawda

Kierownik tej zmiany Białorus a nie Ukrainiec

Rohr mit granulat
@Uszczelniacz

"Jesteśmy jednym zespołem" slowa kierownika produkcji podczas zebrania.Ja sie pytam jak jesteśmy jednym zespołem?! Skoro tylko produkcja będzie pracować na 80%.Wszystko idzie w górę a my mamy mieć mniejsze wyplaty? Ludzie z produkcji ktorzy zasuwają na wszytkich wypłaty? Co mamy dać dzieciom jeść na 80 procent.My tez mamy swoje rodziny i zobowiazania które musimy popłacic jestesmy takimi samymi ludzmi jak ludzie z biur i magazynu!! Normy musimy wyrabiać na 100 procent.Może to w końcu do kogoś dotrze?!i ten gowork to jedyne miejsce gdzie pracownicy mogą wyrazić swoje zdanie nie musząc sie bać konsekwencji.

Tralalalaa

Trochę słabe jest to że kierownik zmiany żałuję kawy dla pracowników produkcji .

Jarosław
Kandydat

Widzę, że firma poszukuje Analityka Finansowego. Czyżby Pani Dyrektor Finansowa nie miała pojęcia o budżecie i finansach?

Zszokowany
@Jarosław

Nie wiem jak możesz tak mówić. Dyrektor Finansowa to bardzo inteligentna i bystra osoba. Liczby ma w małym paluszku a i prawnie zawsze człowiekowi dopomoże. Takiego fachowca to naprawdę ze świecą szukać. Pracuje do tego w pocie czoła od samego rana i ciężko złapać ją w chwili wolnej od pracy. Księgowość, podatki, controlling to jej konik. Odkąd przyszła od razu widać że firmie wiedzie się finansowo dużo lepiej i odnotowują to nie tylko właściciele ale też pracownicy. Oby tylko nikt inny nam jej nie zrekrutował.

Zszokowany

Jestem oburzony podejrzeniem ironii. Brzydzę się takimi zabiegami. Wysoko cenię kompetencje naszego kierownictwa finansowego, uważam że firma nie przetrwałaby kryzysu bez jego zmyślnych posunięć strategicznych i nie pozwolę snuć insynuacji co do jego braku umiejętności.

Syska_42

Praca jak każda inna, aby zarobić trzeba pracowac. Pracuje ponad 2 lata i wydaje się ze jak fszedzie som lepsze i gorsze czasy. Teraz jakieś problem z komponentami i mała produkcja. Inżynierowie co som na linii ok, mój kierownik zmiany jest okej. Szef produkcja tez nie jest zły. Czasami pogada i często tlumaczy co się dzieje. Zespół HR to zależy od dnia i humoru. Myślałam odejść do innego zakładu ale jednak zostane bo tutaj mam fajny znajomych.

Biurowy

Nie pracuje za długo, ale te kilka miesięcy daje już jakiś pogląd na firmę. Z tego co mi mówili ludzie to kiedyś było dużo lepiej. podobno stary HR był bardzo OK, teraz dziewczyny są nieuprzejme, a wręcz bym powiedział że chamskie. Wszędzie gdzie pracowałem Kierownik produkcji, ciężko powiedzieć, produkcyjni psioczą ale z mojej perspektywy jest ok. Jakość to tak naprawdę dział plotkarski i szefowa tego działu donosi szefowi więc trzeba na nią uważać. Dział projektów bardzo spoko i szef i ludzie tam pracujący naprawdę ok. Zakupy, tu dramat, szefuje tu korposzczur który utrudnia wszystko. Fajne dziewczyny tam pracują ale szefa to mają dramatycznego. IT, tu chłopaki mega spoko, szef czasami nerwowy, ale jak trzeba to zawsze pomoże. Z finansami nie miałem za dużo do czynienia. Z tego co zaobserwowałęm to dziewczyny się dość mocno izolują od reszty firmy. Konstrukcja z Kubą na czele mega fajna ekipa i Marketing też w marę. Szef marketingu trochę zamknięty w sobie ale wydaje sięspoko. Czy warto tu pracować? Zależy w jakim dziale. Jak w każdej firmie są fajni ludzie i mniej fajni. Mam nadzieję, że komuś pomogę tym wpisem.

Strachu
Kandydat

Witam, mam pytanie odnośnie stawki jaką proponuje firma na początku?

Rocky Balboa
@Strachu

chłopie najniższa krajowa i bonusy w postaci mandarynek i bananów we wtorki.

Zostaw merytoryczną opinię o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. - Pietrzykowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 161 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.