Opinie o Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.
4 6 17 5 1
Marcin Nowy wpis

a czemu mówisz @Adam, że w LG jest lepiej niż tu? Czym przeważają według Ciebie?

Pytanie Nowy wpis

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Adam Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Daj sobie spokój z tą firmą. (usunięte przez administratora) Jak już szukasz pracy na strefie to lepsze będzie LG Chem przynajmniej mają normalne wynagrodzenie i benefity.

Kubus

Kolejny na strefie koreański (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
@Kubus

Skąd taka ocena?Pracujesz w tej firmie?Rozwiń swoją wypowiedz chyba że nie pracujesz w tej firmie i piszesz tylko głupoty...

Nick 01

Atmosfera dobra,zarobki średnie,brak benefitów.

Tak5Nie

Jan
@Nick 01

Jesteś w stanie rozwinąć swoją wypowiedź? Napisałeś o średnich zarobkach w firmie Derkwoo Electronics Poland. Możesz dokładnie podać kwotę, na jaką można liczyć, pracując w tym miejscu? Twoja szczegółowa informacja na ten temat może być pomocna dla wielu czytelników tego wątku, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Ranking

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.?

Jony

Wynagrodzenie bardzo średnie do tego brak dojazdów oraz dodatków. Firmą kierują ludzie dla których jest to pierwsza praca i nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu przez co wprowadzają chaos i zamieszanie. Nie polecam .

Tak7Nie2
Swawolny

Nie polecam pracy tam.Brak dojazdów,dodatków żadnych,benefitów,Premii ..Nie ma niczego.Do tego firma jest prowadzona dość swawolnie przez kadrę która nie miała by racji bytu w żadnej innej normalnej firmie..A szkoda bo potencjał był..

Tak4Nie
Jony

Nie polecam. Brak dojazdów to główny minus tej firmy, dodatkowo brak benefitow to też nie Plus. Wszystko co się zarobi trzeba by było wydać na paliwo.

Tak3Nie

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.!

Stefano

Ja również z czystym sumieniem mogę polecić pracę tam.Brak dodatkowych benefitów jest minusem ogromnym ale myślę że z czasem i te będą musiały być wprowadzone dla konkurencyjności na strefie.Klimat w pracy ogólnie super dzięki kilku osobom.Na tą chwile polecam pracę tam:)

HappyEmployee.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę. Przede wszystkim atmosfera w pracy jest naprawdę przyjazna. Kierownictwo niezwykle pomocnie podchodzi do pracownika. Nie da się odczuć presji. Wielkim plusem umowa o pracę. Konkretnie przedstawione oczekiwania wobec pracownika! Myślę, że powyższe negatywne opinie zostały wystawione bezpodstawnie. Bo jak może wypowiedzieć się osoba, która nie miała bezpośredniego kontaktu z pracownikami oraz kierownictwem?

TakNie1

JotM

Pracuje tu od paru miesięcy na stanowisku produkcyjnym. Atmosferę pracy oceniam na bardzo dobrą, zarówno jeśli chodzi o kolegów ze zmiany jak i kierowników, zarobki jak dla mnie dosyć dobre, a przede wszystkim normalna umowa o pracę. Jedyny minus to lokalizacja i brak dojazdów z Wrocławia. Jako pracodawce z czystym sumieniem polecam.

Bazyl

Ja również nie polecam. Kolejne koreańskie g***o pełne polaczków karierowiczów. Byłem na rozmowie, pracę dostałem ale zrezygnowałem.

Beata

Nie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna na najniższym poziomie prowadzona przez niekompetentną panią Kasie ( chyba). Pani nie miała pojęcia jakie są obowiązki na rekrutowanym stanowisku do tego język angielski jeden wielki niezrozumiały bełkot. Kolejny kierownik przeprowadzał rozmowę już na stanowisku . Pan nie miał pojęcia o znajdujących się tam maszynach nawet nie znał ich nazw. Wynagrodzenie niskie, brak dodatków pozapłacowych. Dojazd we własnym zakresie. Firma nie atrakcyjna jak na strefę gdzie wszystkie inne oferują dojazdy do pracy, benefity itp. Odpowiedz o wyniku rekrutacji otrzymałam po miesiącu. Nie zdecydowałam się na podjęcie zatrudnienia w Derkwoo.

Tak8Nie1

Zostaw opinię o Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.