Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.

Adres: Fińska 4, 55-040 Biskupice Oławskie

NIP: 8992757548 KRS: 0000522265

Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.

Opinie o Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.

Kubus

Kolejny na strefie koreański (usunięte przez administratora)

@Kubus 11.01.2019 20:52

Skąd taka ocena?Pracujesz w tej firmie?Rozwiń swoją wypowiedz chyba że nie pracujesz w tej firmie i piszesz tylko głupoty...

Jan
@Pracownik 12.01.2019 01:39

Z Twojej nazwy użytkownika mogę przypuszczać, że pracujesz obecnie w firmie Derkwoo Electronics Poland. Czy rzeczywiście tak jest? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mógłbyś w swojej wypowiedzi napisać, na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć nowo zatrudnione osoby? Twoja wypowiedź będzie pomocna dla każdej z osób odwiedzających ten wątek.

Nick 01

Atmosfera dobra,zarobki średnie,brak benefitów.

Jan
@Nick 01 16.06.2018 17:10

Jesteś w stanie rozwinąć swoją wypowiedź? Napisałeś o średnich zarobkach w firmie Derkwoo Electronics Poland. Możesz dokładnie podać kwotę, na jaką można liczyć, pracując w tym miejscu? Twoja szczegółowa informacja na ten temat może być pomocna dla wielu czytelników tego wątku, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.?

Jony

Wynagrodzenie bardzo średnie do tego brak dojazdów oraz dodatków. Firmą kierują ludzie dla których jest to pierwsza praca i nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu przez co wprowadzają chaos i zamieszanie. Nie polecam .

Swawolny

Nie polecam pracy tam.Brak dojazdów,dodatków żadnych,benefitów,Premii ..Nie ma niczego.Do tego firma jest prowadzona dość swawolnie przez kadrę która nie miała by racji bytu w żadnej innej normalnej firmie..A szkoda bo potencjał był..

Jony

Nie polecam. Brak dojazdów to główny minus tej firmy, dodatkowo brak benefitow to też nie Plus. Wszystko co się zarobi trzeba by było wydać na paliwo.

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.!

Stefano

Ja również z czystym sumieniem mogę polecić pracę tam.Brak dodatkowych benefitów jest minusem ogromnym ale myślę że z czasem i te będą musiały być wprowadzone dla konkurencyjności na strefie.Klimat w pracy ogólnie super dzięki kilku osobom.Na tą chwile polecam pracę tam:)

HappyEmployee.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę. Przede wszystkim atmosfera w pracy jest naprawdę przyjazna. Kierownictwo niezwykle pomocnie podchodzi do pracownika. Nie da się odczuć presji. Wielkim plusem umowa o pracę. Konkretnie przedstawione oczekiwania wobec pracownika! Myślę, że powyższe negatywne opinie zostały wystawione bezpodstawnie. Bo jak może wypowiedzieć się osoba, która nie miała bezpośredniego kontaktu z pracownikami oraz kierownictwem?

JotM

Pracuje tu od paru miesięcy na stanowisku produkcyjnym. Atmosferę pracy oceniam na bardzo dobrą, zarówno jeśli chodzi o kolegów ze zmiany jak i kierowników, zarobki jak dla mnie dosyć dobre, a przede wszystkim normalna umowa o pracę. Jedyny minus to lokalizacja i brak dojazdów z Wrocławia. Jako pracodawce z czystym sumieniem polecam.

Bazyl

Ja również nie polecam. Kolejne koreańskie g***o pełne polaczków karierowiczów. Byłem na rozmowie, pracę dostałem ale zrezygnowałem.

Beata

Nie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna na najniższym poziomie prowadzona przez niekompetentną panią Kasie ( chyba). Pani nie miała pojęcia jakie są obowiązki na rekrutowanym stanowisku do tego język angielski jeden wielki niezrozumiały bełkot. Kolejny kierownik przeprowadzał rozmowę już na stanowisku . Pan nie miał pojęcia o znajdujących się tam maszynach nawet nie znał ich nazw. Wynagrodzenie niskie, brak dodatków pozapłacowych. Dojazd we własnym zakresie. Firma nie atrakcyjna jak na strefę gdzie wszystkie inne oferują dojazdy do pracy, benefity itp. Odpowiedz o wyniku rekrutacji otrzymałam po miesiącu. Nie zdecydowałam się na podjęcie zatrudnienia w Derkwoo.

Zostaw opinię o Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Derkwoo Electronics Poland Sp. z o.o.