Opinie o Sumika Ceramics Poland w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sumika Ceramics Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sumika Ceramics Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sumika Ceramics Poland w Wrocław

Kasia Nowy wpis

Może ktoś wypisać wszystkie szkolenia pracownicze?

Właśnie zamykają firmę...

@Tomek

Ta firma to pralnia pieniędzy.

Alfonso Nowy wpis
@anonymous

Oczywiście że pralnia pieniędzy. Jaki bank dałby setki milionów na inwestycję bez dobrego biznes planu na 0,4% odsetek rocznie? Jaka normalna firma kupowałaby maszyny po cenach 10 razy wyższych niż rynkowe?

Olga Nowy wpis

Szkoda, że tak się zakończyła działalność firmy!

Franek Nowy wpis

Powtórzyła się historia firmy SUMIKA w Ostaszewie, minęło 5 lat i zakład został zamknięty gdy przyszło do płacenia podatków Strefie Ekonomicznej. Japończycy piorą kasę w Polsce i to legalnie! Wydają miliony na fabrykę "pucuj dziada" którą po krótkim czasie zamykają bo niby nie mają zamówień (kłamią) i jest nie rentowna. Mydlą głupim Polaczkom oczy! Jeśli otworzą kolejną SUMIKĘ radzę uważać!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sumika Ceramics Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Witek

Czy nie udało się utrzymać firmy? Szkoda miejsc pracy.

Dobani

Jak tam co z hala ktos to kupil ? Cos wiadomo ? Pozdrawiam betonów :]]

Maciek
@Dobani

Usp zdrowie kupilo teren bylej sumiki

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Sumika Ceramics Poland coś się w niej zmieniło?

Bolek

Tak. Zamknęli ją

Natalia

Sumika Ceramics jest fajną firmą , radzi sobie dobrze. Jeśli ktoś uważa, że tu jest źle niech zmieni firmę i nie pisze takiego czarnowidztwa. Ja jestem zadowolona z pracy.

Mike tayson
@Natalia

Poradziła sobie dobrze ;) jak można być takim upośledzonym i nie zobaczyć że ja zamkną? To ja widziałem to prawie dwa lata temu ;p

Agnieszka

@walery, a jakie plusy zauważasz?

walery

Kalbon ,firma bez przyszłości ,Agnieszka rozwoju nie ma :)) wreszcie się zrobiło normalnie mało roboty kasa i luz w robocie jak w prawdziwej Japonii :)))

Agnieszka

Jak oceniacie możliwość rozwoju pracownika w Sumika Ceramics Poland? ;)

Kalbon

Witam, szukam ofert pracy w Sumika. Czy może jest zapotrzebowanie na operatora maszyn? Może ktoś na tym portalu ma informacje i mógłby się podzielić?

Luzak

Nie widziałem ostatnio żadnych nowych ofert pracy, czy nie prowadzą rekrutacji? Wiem , że są godni zaufania i chciałbym dostać się do Sumuki. Jeśli ktoś ma informacje proszę o przekazanie a przy okazji jakie zarobki maja operatorzy maszyn? Może są dodatki?

luznegacie
@Luzak

odpuść sobie, szkoda czasu na ta firmę, zamówień nie ma w nowym roku, jak nie będzie zamówień koniec firmy i tyle

jerry

kolejni z biura odchodzą.... czyżby ewakuacja przed zamknięciem zakładu?

Walki

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk - Elektryk ma tutaj całkiem normalną pensję, więc jest do przeżycia

Nie ma autobusów pracowniczych, ale dojeżdżają autobusy podmiejskie z Wrocławia (904, 914)

admin

Chcę zapytać czy do firmy dowożą autobusy pracownicze?

Są w Sumice pracownicy którzy pracują od początku, albo prawie od początku, czyli od ponad trzech lat. Wiadomo, że jak komuś coś nie pasuje to zawsze będzie szukał innej pracy. Wynagrodzenie zależy od miesiąca, jak jest więcej nadgodzin to i zarobki są większe. 2 tys na rękę można wyciągnąć, choć nie zawsze. Socjal jest duży, szczególnie dla pracowników z rodzinami.

OK.Dzięki za przydatne informacje.Może powiesz mi jeszcze jak wygląda system pracy w zakładzie.Czy w najbliższym czasie zostanie tam wprowadzony system 4 brygadowy? Czy firma będzie się rozwijać czy raczej nie? Bo z komentarzy wynika że zakład jest w słabej kondycji ponieważ nie udało się stworzyć dobrego produktu i firma jest nieprawidłowo zarządzana? Nie ma zamówień itd. Pozdrawiam

@Marek

Tak naprawdę to chyba nikt tego nie wie. Produkcja cały czas jest - mniejsza lub większa. Wszystko zależy od zamówień klienta i akceptacji produktu. Jak na razie raczej zatrudniane są nowe osoby niż zwalniane a pracy jest sporo (choć oczywiście zalezy w których sekcjach). 4-brygadówka już jest w jednym obszarze, jeśli chodzi o resztę to na razie się nie zanosi ale kto to wie...

OK.Dzięki jeszcze raz za informacje,fajnie ze odpowiedziałeś.Powodzenia

Witam,czy może ktoś z pracowników powiedzieć parę słów o tym jak się pracuje w Sumice? Jak wygląda socjal i na jaką pensję może liczyć operator? Aktualnie bardzo potrzebuje pracy i rozważam złożenie tam podania? Z komentarzy wynika że nie jest zbyt kolorowo i firma jest niestabilna. Czy tak jest jak piszą poprzednicy czy przesadzają? Chciałem zatrudnić się na dłużej ale skoro zakład słabo prosperuje to nie wiem warto :( Pozdrawiam

goliat

Szkoda tylko że w tym kołchozie tylu imbecyli pracuje.Na przykład taki (usunięte przez administratora) burak i konfident w jednym.Co to się nadaje do lizania rowu wiadomo komu i wynoszenia papieru toaletowego pod ubraniem.Bo u niego w domu tego nie ma i musi biedak podcierać się gazetami.Wstyd.Ale jemu podobnych jest tam nawet kilku.Ze względu na to nie polecam pracy u nas że tak powiem w firmie.Ja już szukam czegoś innego byle dalej od takich jak on.

Zostaw merytoryczną opinię o Sumika Ceramics Poland - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042