Opinie o Sumika Ceramics Poland w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sumika Ceramics Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sumika Ceramics Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sumika Ceramics Poland w Wrocław

omg

Zadowoleni w tej firmie to są lenie którzy się cieszą że nie muszą nic robić i dostają za to wynagrodzenie albo ludzie bez ambicji.

bialy murzyn

to w koncu dobrze tam czy niedobrze ? :-) co jest w zakladowym socjalu dla nowych murzynow ? :-)

MICHAŁ (ten autentyczny)

Witajcie. Po tym co tu wyczytałem aż się prosi o jakieś rzeczowe sprostowanie...Ponieważ przykro się czyta tego typu opinie, jak jakiś gołodupiec podszywa się pode mnie (jak sądzę) na tym portalu, zniesławiając (mnie) i do tego obrażając inne osoby... wywołując do tego lawinę żółci skierowaną we mnie, osobę zupełnie niewinną i starającą się źle o ludziach nie myśleć...(nie od tego jest gowork jak sądzę, a od merytorycznych opinii na temat firm) w sumicie nie robię już ponad miesiąc i tyle mnie obchodzi pisanie opinii na jej temat co zeszłoroczny śnieżek...reasumując chciałem pozdrowić wszystkich normalnych pracowników sumiki,czyli zdecydowaną większość, a w szczególności Jana dzięki któremu tu jestem i mogę się wypowiedzieć na ten temat... PS. a tobie cwany ch*ju radzę się następnym razem 50x zastanowić gdy znowu postanowisz pod kogoś podszyć i zniesławić lub obrazić publicznie poprzez internet, bo to niesie miano groźby karalnej łatwej do wyegzekwowania...

sepuku

Prezes zarządu, Japończyk, dostaje 60 tysięcy miesięcznie, a polski robotnik 2100 - 2300 brutto. Komin płacowy - 26. W jeden rok zarobi tyle co wy przez prawie całe życie zawodowe. Gdyby takie coś miało miejsce w Japonii to japońscy robotnicy powiesiliby chyba za jajka zarząd i cały rząd. A polski robol pokornie za to pracuje. Zastanówcie się nad sobą i zacznijcie coś działać w tym kierunku. Po co ktoś ma przenosić produkcję do Afryki jak w PL ma białych murzynków?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sumika Ceramics Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Nikomu nie polecam tej firmy Sumicy bo jest tam (usunięte przez administratora)

Inga przesta (usunięte przez administratora) głupoty,kto by robił za 1700,trzeba być głupi żeby pracować w Sumice,to jest ręcina a nie wypłata

Robert

Bravo -Inga , bo żeby zarobić trzeba pracować a nie leniuchować cieniasie ,widać po wpisach michałka jaki on jest słaby i tylko umie obrażać ludzi i widać że nigdzie nie będzie pracował na stałe , myśli że jak poszedł do innej firmy to będzie siedział ale ludzie tam się poznają na jego zaangażowaniu i go wywalą hehe żal mi go , niby taki wykształcony a jaki bezmyślny :)

W Sumice na produkcji zarabia się 1700 zł na rękę jako operator produkcji

katalizator

jak z dodatkami w sumice ? czy sa premie i jaki socjal ?

Krzysiek

Sterfa Wałbrzyska kończy się za ok 33 miesiące. Ja pracuję na strefie LG i myślicie że że jest lepiej ? skarżą się tylko niedorajdy i fajtłapy co zwalają na drugą osobę. Co jest złego że operator ma większą wiedzę od inż? powinien się cieszyć a inż wstydzić. Operator niech idzie do szkoły i będzie miał papier i skila :)

QA
@Krzysiek

Produkcja testowa filtrów i brak klienta od grudnia 2012 roku? Jaja sobie robisz, czy kabaret otwierasz? Ta firma to doskonały przykład gdzie najwięcej mają do powiedzenia przydupasy japońców i nieudacznicy którzy przyjechali z Torunia ( skoro sa tacy mega, pro to dlaczego nie znaleźli pracy w Toruniu???). Chodzisz na rozmowy w sprawie pracy i śmieją się prosto w twarz: a co wy tam testujecie tyle czasu i jeszcze klienta nie macie ... Pozdrawiam z firmy gdzie zarabiam więcej netto jak mam brutto na umowie. Da się? Da się, tylko trzeba chcieć, a nie patrzeć bo 5 zł obiad na stołówce i multisport za 20 zł i można pościemniać pół dnia bo na więcej roboty nie ma.

@Krzysiek

Jakie 33 miesiące,co ty chrzanisz?Jak się nie znasz to nie pisz bzdetów. Czas do zakończenia istnienia porozumienia o specjalnych warunkach prowadzenia działalności w strefie naliczany jest od momentu wpisania działalności firmy do KRS!Umiesz liczyć pajacu? To jest portal poświęcony wyrażaniu opinii o pracodawcy na podstawie własnego doświadczenia.Jeśli się coś komuś nie podoba lub podoba w danej firmie to tutaj właśnie powinien o tym napisać.Ogarnisz to? Pewnie jesteś paprochem co to robi a najniższą krajową i jeszcze swojego'szefa' czyli pana i władcę po rączkach i w pupę całuje..A teraz (usunięte przez administratora) głosować na PO lemingu zasrany

operator

Daj sobie spokój z tą ''firmą''Prawda jest taka że kiedy skończy się okres ulgowy w tzw.wałbrzyskiej strefie ekonomicznej i żółci będą musieli zacząć płacić podatki to zakład zostanie zamknięty.Tak był w Ostaszewie w tamtejszej specjalnej strefie ekonomicznej. Poza tym Sumika ma bardzo silną konkurencję w niedalekiej Środzie Sląskiej.Chodzi o Basf i tamtejszą fabrykę katalizatorów która już produkuje I w której powstają nowe linie a nie tak jak tu:usiłuje produkować W Sumice można by nakręcić jeden z odcinków Latającego Cyrku Monthy Pytona.Może wtedy firma zacznie zarabiać ale w branży rozrywkowej.

operator

W tym zakładzie panuje jeden wielki bałagan.Bezsensowne decyzje,ciągłe awarie maszyn i przestoje są na porządku dziennym.Kadra zarządzająca nie ma żadnego doświadczenia i bladego pojęcia o niczym.Produkcja filtrów spełniających jakościowe standardy na masową skale jest nierealna.Ale jeśli ktoś chce trochę po ściemniać to lepszej firmy nie znajdzie.Tam jest jak za komuny.Ty udajesz że pracujesz a oni udają że płacą

hehe
@operator

A czego się spodziewałeś po baranach z Torunia oderwanych granatem od pługa i posadzonych na stanowiskach ,,kierowniczych" tylko dlatego że potrafią coś wydukać po angielsku? Ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi / prowadzeniu projektów od A do Z bo tak trzeba nazwać nieudolne próby uruchomienia produkcji filtrów DPF.

ghandi

Hmm niby parę sztuk mamy sprzedać od października, zarobimy może na jeden dzień spłukiwania wody w kiblu ;-) ogólnie mówiąc syf jak zawsze, te same gęby z brakiem organu na szyi. No może jedna zmiana jest - placek u Placka jakby większy ;-)

GKS

Hej, Dalej macie produkcję testową czy już produkujecie? Co tam słychać na produkcji? Pozdrawiam znajomych :)

Ech. Nie wciskaj kitów, w biedronce zarabiają lepiej... to udowodnione...

Hiraide
@pracownik

W biedronce możesz chociaż nażreć się na zapleczu przeterminowanych produktów, a w Sumice ni hu... filtra nie ugryziesz. Zresztą żarcie w stołówce przypomina przemielone filtry. Kurczak, kurczak, kurczak...

Sraudiusz

(usunięte przez administratora) miękki jak g... daje posuwać się równo :) placek mądry jak Gacek, a Scherschön roznosi trupią woń... Pingwin na recepcji, Kurewski w R&D, to chyba mi się śni :-P

ech

Wymagania wygórowane jak na operatora produkcji, a płaca jak na kasie w biedronce. Jednym słowem ŻENADA...

xiondz

Kingę na KUL-u przyjęli? :p może to i dobrze, bo lubiła pierd.. od rzeczy

goliath
@xiondz

Jak by twój stary wiedział że spłodzi takie ścierwo jak ty, to by się na ten gnój w P.G.R. nie spuszczał...

rozczarowany

Pani Kinga już się ustawiła w Lublinie i jest szansa, że swoich ulubieńców weźmie niebawem... bo ciągną się za nią jak smród po gaciach od firmy do firmy... Swoją drogą niech już spadają bo jak człowiek szuka w międzyczasie normalnej roboty to pracodawcy się śmieją. Gdyż słysząc, że ktoś z Sumiki to zaraz tekst czy są już klienci bo mieli kilka osób z tej firmy na rozmowach co mówiły o trwających testach... buhahahaha firma staje się pomału znana w środowisku Wrocławskich firm produkcyjnych. Oczywiscie Placek powie że proces jest skomplikowany i wymaga czasu... heheheheh taaaaaaa przejdź sie człowieku po wałbrzyskiej strefie i zobaczysz co to jest skomplikowany proces i wtedy nikt Ci nie zarzuci, iż używasz słów których znaczenia nie rozumiesz. Na marginesie w innych firmach pracuja fachowcy w dosłownym słowa tego znaczeniu i dyrektorzy którzy maja jaja a nie sa od mlaskania i maja coś wiecej do powiedzenia niż yyyyyy mhhhhh... Szkoda że nie ma przyszłości w tej firmie, zapowiadało sie naprawdę dobrze niestety nie da się powielac wzorców z firmy ktora upadła a w szczególnosci aby rządzili nia ludzie którzy gasili światła w Toruniu.

hahah

Dokładnie, jakoś rok temu usłyszała że może być dyrektorem na recepcji albo sajonara. Poszła na L4 i tyle ją widzieli. Z jednej strony nosił wilk razy kilka ..., a z drugiej kolejny obrazek poziomu zarządzania w tej żałosnej firmie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Sumika Ceramics Poland - Wrocław

Sumika Ceramics Poland