Opinie o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Patrycja

Jaka jest tam hierarchia pracowników ?

Sylwia Stolarska
@Patrycja

Nie ma. Rodzina!! Resztą się pomiata????

Sylwia S

Ci kandydaci ze wcześniejszych postów kierowników chyba dostali tę posadę ????

Sylwia S

Nadal nie ma szacunku dla pracowników. Zastraszanie i mobbing. Chyba to to samo????na krzyżykach stawać-my Was rozstrzelamy. Ma ktoś pożyczyć pejcz do chłostania? Żenada!!!!

DW

Czy w tej firmie występuje dłuższa przerwa świąteczna w grudniu?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. jakości dostaw w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
...

Od kiedy zostanie wprowadzona czterobrygadówka?

Lukasz
@...

Nigdy bo nie ma procesu którego nie można wygasić na weekend.

Słyszałem że ludzie chcą się zwalniać z pracy

Xxxxx

Co w tym dziwnego. To co się dzieje to zgroza kamery niby dla celów bezpieczeństwa a monitorują pracę operatorów .ludzie na każdym kroku są obserwowani jak zlodzieje

Dobrze słyszałeś

Czterobrygadowka będzie i dlatego ludzie chcą się zwolnić z pracy

opearator

A jaki system 4 brygadowy będzie? 12 godzinny ? 8 godzinny ? Czy to pewne na 100000% ?

A jak jest w logistyce na wózku widłowym

Valentin
@Nowy

Nie jest za ciekawie, atmosfera jest tragiczna. Pracujemy na dwa,trzy stanowiska naraz, jest ciasno i są często wypadki.

Kierownik

Czesc, chciałem kandydować na stanowisko kierownika zespołu produkcyjnego, lecz chciałbym się upewnić jaki system pracy obowiązuje ?

Jaaaaa

Wiadomo co z czterobrygadowka????

Jaaaaa

Od kiedy zostanie wprowadzona??? A czy logistyka też będzie pracować na czterobrygadowce?

Piast

Jakie narzędzia pracy zapewnia Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Piast

Nie ma szans na auto służbowe. Chassis Brakes nie ma swojej floty samochodowej i kierownicy wyższego szczebla jeżdżą swoimi autami. Jest jedno auto służbowe lecz w ciągłym obiegu także słabo w tym temacie

...

Pracuje od 3 tygodni.Kim są pracownicy w niebieskich strojach z napisem Invenio?Ustawiacze maszyn ? CZY wprowadzona zostanie czrerobrygadowka?

Bunia
@...

Dokładnie... Wiadomo co z wprowadzeniem czterobrygadowki???? Wiadomo w jakim systemie ona będzie????

Zaskoczony

Bardzo dużo dobrych specjalistów ostatnio zwolniono idą baaardzo duże zmiany i cięcia nawet w kadrze biurowej. Codziennie zaskakujące decyzję padają, nie jest dobrze :(

Janek
@Zaskoczony

Jakieś dokładniejsze info?

Wozkowy

Witam czy są może u Was przyjęcia na wózek widłowy?

Kinga

@nice jest tam duża rotacja?

Nice

Wiadomo coś na temat zwolnienia ludzi z pracy.

Pozdrawiam Kamilę

Dawno już tu nie pracuje Kamila. Ie wywali na okresie próbnym pozd

Operator

Czy ktos wie na jakich warunkach planowany jest postoj zakladu?

Wieloletni pracownik

Pracuje w tej firmie od 15 lat, przechodziłem już wielu dyrektorów i osób rządzących niższego szczebla ale to co dzieje się teraz wola o pomstwe do nieba. Niestety ta firma jak wiele innych bazuje na konszachtach rodzinnych i bardzo idzie to odczuć przy normalnej pracy z racji że promowane na funkcyjne stanowiska są osoby bez wykształcenia, doświadczenia. Pomijam już fakt o osobach które kompletnie nie mają predyspozycji do kierowania zespołem gdyż zachowują się jak by wczoraj odeszli od łopaty na polu. Jeżeli chodzi o obecną sytuację w firmie z racji epidemii jaka zapanowała w Polsce, to ludzie są zmuszeni do oddania swoich ciężko zapracowanych nadgodzin a następnie urlopów. Wiadomo ludzie pracowali w godzinach nadliczbowych bo firma była w potrzebie nadganiania pracy a ludzie chcieli zarobić ale dlaczego jak wtedy byliśmy firmie potrzebni to było wszystko ok a teraz firma chce nas okrasc. Niestety dyrekcja tej firmy ma głęboko w poważaniu ludzi zatrudnionych w CBI gdyż ma pełne autobusy zaplecza ukraińskiego na bazie którego chce opierać swoją produkcję, tylko szkoda że pierwsza linia jest tak zaślepiona bajerami od liderów itp że nie dostrzegają tego że pracownicy ukraińscy / weekendowi generują więcej strat w dwa dni weekendu niż kiedy kolwiek tyle braków/kolizji /połamanych narzędzi było w całym miesiącu. Pracuje na obróbce i widzę ile elementów jest odkładanych po weekendzie. Ale na to nikt nie patrzy a nawet jak to jest zgłaszane to nikt z tym nic nie robi. Kolejnym paradoksem tej firmy jest rzekomo wprowadzana 4 brygadowka choć to będzie trochę opóźnione z racji epidemii. Dyrektorze /Kierowniku robicie kontrolerów z przypadkowych osób za przypadkowe pieniądze jak możecie spokojnie zasnąć wiedząc że tacy ludzie dbają o jakość wyrabianego detalu?! Kpina, nie doceniacie nikogo a wymagania macie po sufit a tak ładnie ten mały niski z brzuchem kierownik co się każdy z niego śmieje bo obiecuje każdemu złote góry a jest zwykłym bajko pisarzem na zebraniach głos podnosi i mówi "ale panowie my produkujemy hamulce to jest bezpieczeństwo ludzi" hahahha śmiać mi się chce jak to słyszę, dziwne że my jeszcze nikogo nie zabilismy tymi naszymi "hamulcami" proponuję zacząć szanować zwykłego pracownika bo jak tak dalej będzie robione to ci pseudo technolodzy inżynierowie będą stać na maszynach i przekładać korpusy ze zdziwieniem na twarzy jak można wykonać te normy z kosmosu. Reasumując odradzam pracę w tej firmie gdyż niczego nie można się tutaj nauczyć. niczego. Zebrane doświadczenie to tylko zakładanie sztuk w tempo. Zwykły operator na Lini czy obróbce jest wyciskany jak cytryna co tydzień a wisienka na torcie jest np sytuacja gdy człowiek jest okradziony z własnych nadgodzin jak w obecnej sytuacji. Ogólna ocena firmy 2/10, dwójka tylko za nadgodziny które były, gdyż połowa ludzi w tej firmie męczyła się tylko dla nich.

Również były pracownik
@Wieloletni pracownik

Popieram w 100% i ciesze się, że są ludzie którzy nie boją się napisać o tym, co w tym zakładzie się wyprawia. Sam doświadczyłem identycznej atmosfery pracy.. a raczej jej tragiczny brak. Jako były pracownik radzę wszystkim ludziom ze zdrowym rozsądkiem, którzy tam jeszcze pracują i są wyzyskiwani - NIE BÓJCIE SIĘ ODEJŚĆ Z TEGO SYFU :)

@Wieloletni pracownik

Napisz coś o sobie . Innych oceniasz a sam nic nie robisz tylko siedzisz na telefonie między cyklami gdy maszyna pracuje. Wykazać się trzeba żeby coś osiągnąć a nie smarować innym (usunięte przez administratora) Jesteś cienki i dlatego masz to co masz

@XXXX

Rozumiem że jesteś z kategorii pracowników którzy coś osiągnęli w tej firmie bo twój wujek /ciotka czy ktoś inny z rodziny byli kimś ważnym za czasów twardejdziury i ci zaklepali stanowisko funkcyjne jak jeszcze fajdales w galoty a teraz wielkimi osiągnięciami się szczycisz. No nic takich tam pełno. Jeżeli firma nic mi nie oferuje a tylko patrzy jak ze mnie wydusić większą wydajność to ile mam dawać od siebie oprócz wymaganego minimum. Jeżeli widzę że koledzy i koleżanki z Ukrainy są faworyzowani, siedzą na pojemnikach przewijają pół zmiany Facebooka a jak tylko jest kolizja na maszynach to pojawia się uśmiech na twarzy bo już czują postój to co ja mam (usunięte przez administratora) za nich? O nie, zacznijmy się szanować, miejmy odwagę się odezwać a nie my Polacy we własnym kraju jesteśmy jak szczury zaszczuci. Jak to jest możliwe że obcokrajowiec u nas może więcej niż Polak. Jak uwaga jest zwracana to naszym chłopakom a dwa metry dalej Ukrainiec gra na telefonie. A jeżeli chodzi o ciebie kolego XXXX to podejrzewam że wykształceniem i doświadczeniem przerastam cię o głowę i mógłbyś mi latać po wafelki do automatu. Niech dalej kierownictwo tak postępuje to po skończonej epidemii będzie miała problem z załoga na wydziałach jak autobusy na dniach zawiozą kolegów i koleżanki spowrotem na Ukrainę. Oni też mają mózgi i wiedzą że będą okradzeni z własnej pracy w nadgodzinach.

@Wieloletni pracownik

Po pierwsze nie załatwił mi nikt żadnej posadki bo nikogo z rodziny nigdy w tym zakładzie nie miałem i z Twardogóry też nie jestem. Pracuje na obróbce i widzę co się dzieje , ale nie trawie takich ludzi którzy płaczą na forum i wypisują takie odważne teksty a w pracy siedzą u lidera pod biurkiem i mu buty liżą źle ci to się zwolnij

@XXXX

Niestety kolego przerabiałem już tematy w tej firmie odzywania się i podejmowania rozmów na temat tego co się dzieje kończyło się to wiadomo jak przerzucanie mnie z maszyny na maszynę specjalnie żebym odczuł, że lepiej się nie odzywać a robić to co właśnie ci Liderzy każą. To nie chodzi o płakanie na forum tylko opisanie jak jest. Odważne teksty? Zwykła szczera prawda, nikogo z persony nie obrażam, nie ubliżam, nie wymieniam nazwisk, piszę tylko o charakterystyce pracy. A jeżeli mam się ustosunkować do twojej ostatniej uwagi to uwierz mi nie siedzę u liderów, tam zawsze jest komplet, poza tym spośród wszystkich liderów jakich znam z firmy i z którymi miałem styczność to niewielu się nadaje i raczej nie utrzymuje z nimi bliższych kontaktów, A przerabiałem dużo osób w tej firmie. Skoro kolego pracujesz i chcesz pracować dalej to poradź mi, może innym jak żyć? Co robić by było lepiej? Po co się zwalniać jak możemy razem coś zmienić.

Oskar
@Wieloletni pracownik

Wieloletni pracownik... A gdzie ty robiłeś.. Przez tyle lat. Takie masz jajeczka to przyjdź na obróbkę i powiedz do kogo coś masz a nie wielki kozakprzed klawiatura,

Stary Wyga

No i cyk...L4 ;-P Do zobaczenia za 2 miesiące ;-P

@Stary Wyga

Pan dyrektor ma chapke na nasze nadgodziny. To już jest przesada. Ale ludzie mu tego nie zapomną będzie się działo oj bedzie

Juri

Za 60%nie ida do doma

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 83 ocen.

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.