Opinie o Eko-Vit Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eko-Vit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eko-Vit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Vit Sp. z o.o. w Łódź

Kandydat ale już dziekuje

Wczoraj byłem na rozmowie o pracę na stanowisko pracownik produkcji,a dzisiaj poczytałem opinie o tej firmie,szkoda było mojego czasu,i info dla przyszłych kandydatów 4000 na rękę to jest z premia,gdzie dyrektorka niby mówiła,że nie zabiera.Masakra

Myślę, że sporo opinii piszą sfrustrowani, dość leniwi pracownicy, którzy nie zdają sobie sprawy jak wygląda praca w innych firmach, ponieważ pracują w tej od 10 lat.. Prawda jest taka, że wynagrodzenie jest bardzo dobre a praca nie jest jakaś mocno ciężka. Także nie sugerowałbym się sporą ilością negatywnych opinii na tej stronie.

ciekawy
@456

Na prawdę takie zdania padają? Aż się nie chce wierzyć, że w dzisiejszych czasach ktoś sobie na to pozwala... co na to zarząd firmy - bo rozumiem, że dyrektor to nie właściciel?

Witam, jak wygląda praca w tej firmie? Jest ogłoszenie do działu zakupów, ktoś wie jaka atmosfera w dziale, ile osób pracuje? Jakie są benefity dla pracowników?

@Kandydat

Nie polecam. Zakres obowiązków jest ubogi w ogłoszeniu, w praniu wychodzi to zupełnie inaczej. Robisz WSZYSTKO. Bardzo duża rotacja w tym dziale - nie warto sobie marnować czasu, praca we wrogim środowisku.

Kandydat ale już dziekuje Nowy wpis

Mik Nowy wpis

Troche opinii dzisiaj wpadło,to się dołącze,praca jako taka-magazyn bywa ciężko,a co do śmiesznej dyrektorki,to fakt (usunięte przez administratora) baba,ale widocznie nie doruchana he he.Pozdro magazyn

456 Nowy wpis
@123

@Pracodawca A może pracownicy, którzy starają się uświadomić, że atmosfera (usunięte przez administratora) im nie pasuje ? Słowa p. dyrektor "ja was wszystkich (usunięte przez administratora)czy też "na twoje miejsce mam 10 chętnych Ukraińców" raczej nie są na miejscu i żadne wynagrodzenie nie wynagrodzi bycia upokarzanym przez ludzi na wysokich stanowiskach. Jedynie musisz dobrze wchodzić(usunięte przez administratora) żeby być super pracownikiem. A nikt z imienia czy nazwiska się nie odważy napisać, czy też powiedzieć to wprost, ze względu na "kolesiostwo" na wysokim szczeblu i taki ktoś leci od ręki. Nie pozdrawiam ????

ciekawy Nowy wpis
@456

Jarosław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam,jakie na dzień dzisiejszy wynagrodzenie na produkcji???

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko-Vit Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Gal Anonim
@Kandydat

Dział zakupów nie jest licznym zespołem. Jeśli masz mocną psyche, to zapraszamy. W firmie ręką rękę myje, więc jak coś będzie nie tak, to zawsze będzie Twoja wina. A jak będziesz ogarnięty/ogarnięta, to zawsze będą Ci dokładać pracy - niekoniecznie takiej, którą powinieneś/powinnaś zajmować Z benefitów Multisport i ubezpieczenie, a największym benefitem - parking dla pracowników! Pozdrawiam

Włodek
@Gal Anonim

Polecam :) praca to drugi dom

@Gal Anonim

Dzięki za odpowiedź, chociaż powiedziałbym ocena firmy/działu brzmi kiepsko. Zdziwiły mnie trochę te obowiązki, bo w ofercie są opisane bardzo ubogo jak na zakupowca, co np. z negocjacjami cenowymi itd. Szkoda, że nie ma prywatnej opieki medycznej, wolałbym to bardziej niż ten parking.........

edyta

Jakich wymagają kompetencji od pracowników ?

J
@edyta

Żeby zasuwać i się nic nie odzywać a na pewno nie wychylać bo Cię zjedzą.

Byk
@edyta

Znajomości kierownika!

As

Wszystko co tu jest napisane od strony negatywnej jak najbardziej zgadza się z prawdą : Panowie R..J oraz W.J pomimo wysokiego mniemania o swoich kompetencjach biznesowych mijają się z prawdą. Można być bogatym ale można też być przy swoim bogactwie słabym Managerem , dobry Manager nie stosuje Mobbingu tylko uczy swój zespół i szanuje, bo ludzie to sukces. Zarządza w sposób wyważony, nie traktując ludzi z góry, lecz pozwala się rozwijać swojej kadrze, wdrażać własne pomysły , działać samodzielnie. Pan Dyrektor logistyki to klasowy przykład człowieka który który nie posiada żadnych kompetencji, gdyby nie paca w Eko-Vit piastował by zapewne stanowisko młodszego konduktora w łódzkich tramwajach. Panowie Prezesie zacznijcie myśleć racjonalnie , komunizm się już skończył w PL.

ML
@As

Drewniany jedynie na czym się zna to malowanie liń. Nie potrafi autem jeździć a co dopiero logistycznie czymkolwiek zarządzać... Dlatego na magazynie jest taki (usunięte przez administratora) Gdyby nie to, że jest od prezesa już dawno malowałby poziome znaki drogowe. Na górze nikt za nim nie przepada, dlatego wyżywa się na podległych mu pracownikach. Zasada jest prosta jak mu nie wchodzisz w cztery litery jak p. Mariusz czy też kozioł i nie dzwonisz do niego życząc mu udanego urlopu to jesteś nikim, co też odbija się na najstarszym kierowniku magazynu. Podsumowując choćbyś nie wiem jak pracował a nie przypadniesz do gustu jednemu czy drugiemu lub nie masz pleców to Cię zniszczą psychicznie bo to banda jełopów po zawodówce.

Igor

Nie przesadzajmy z narzekaniem bo firma jest ok choć pewnie do ideału jej brakuje.

Daniel aka Umcyk

No to teraz czas napisać coś o magazynie. Pracowałem tam 5 lat i przyznam szczerze, większego (usunięte przez administratora) nie widziałem. Zacznijmy od obowiązków magazyniera - operatora wózka widłowego: - Sprzątanie magazynów na sucho i na mokro. - Sprzątanie przed i pod rampami (nawet jak jakiś kierowca nasra lub się zleje) - Odśnieżanie przed magazynem (plastikowymi przekładkami bo łopat do śniegu nie ma, a traktorek często stoi zepsuty) - Podstawianie samochodów (pilnowanie żeby kierowca nie uderzył w ścianę, czasem nawet jeden taki podjazd trwa 30 minut) - Szykowanie towaru na wysyłkę (dodatkowo dorzucanie lub zdejmowanie jednej warstwy zgrzewek, gdyż w biurze ciężko się dowiedzieć jak dany towar ma być spakowany) - Załadunek aut (również w ostatnimi czasy bardzo często ręczne załadunki w najlepszym wypadku 1440 zgrzewek do przerzucenia na kontenerze w najgorszym około 3120) - Wydawanie dokumentów (trzeba iść do biura po papiery, wydać kierowcy do podpisu i z powrotem zanieść je do biura) - Rozładunek aut (również trzeba wziąć dokumenty od kierowcy i pójść sprawdzić zamówienie do biura, wrócić rozładować auto, podpisać papiery i zanieść je do biura) - Rozładunek komponentów (trzeba sprawdzić partie jakie przyjechały, rozpisać na specjalnej karcie, zanieść do laboratorium do podpisu a dopiero potem do biura) - Przed audytem sprzątanie (czyszczenie na mokro i sucho magazynów, mopem rogów magazynu, ganianie pająków i niszczenie pajęczyn, czyszczenie kanałów na magazynie) - Przebieranie cieknących palet - Obsługa produkcji (wydanie pustej tacki, ściąganie przekładek) - Zwożenie towaru (na nocnej zmianie zwożenie towaru, który został wyprodukowany na 2 zmianach i jest produkowany na 3-ciej. Dość często przez jedną osobę, gdyż nocna zmiana(2 osoby) musi szykować towar na rano i popołudnie i dodatkowo ładować i rozładowywać auta) - Inwentaryzacja podczas produkcji i wysyłek oraz przy pełnym magazynie (towar wchodzi i wychodzi i liczy się go po 10 razy, gdyż ciągle się coś nie zgadza) - Szukanie towaru (towar lokowany jest bez systemu, więc często trzeba chodzić od przykladowo miejsca 1 do miejsca 77 i szukać jakiejś palety na 5 piętrowym regale) - Rozładunki zewnętrzne (niezależnie od pogody) - Załadunki zewnętrzne (choćby szroty palet, puste palety po puszkach i wieczkach również niezależnie od pogody) - Utylizacja przeterminowanego towaru oraz pustej puszki - Robienie miksów smaków na palecie (tak jak w sprzedaży detalicznej)

Daniel aka Umcyk
@Daniel aka Umcyk

Teraz napiszę coś o atmosferze. Jak w większości magazynów, jest kierownik zmiany + kierownik magazynu(główny). Tylko brak kompetencji kierownika magazynu wprowadza niepotrzebny zamęt. Od godziny 6 do godziny 7:40 praca idzie znakomicie, a jak tylko przychodzi kierownik magazynu, to ustawia wszystko pod siebie, a kierownik zmiany nie ma nic do powiedzenia. Ustawia ludzi pod siebie, zmienia decyzje kierownika zmiany(często przez jego zwykłe widzimisię). Wpuszcza wszystkie możliwe auta na parking a magazynier musi się potem martwić, żeby to wszystko ogarnąć. Podstawia auto pod rampę, żeby tylko stało, mimo, że towar stoi w drugim końcu magazynu. Tak to wygląda dzień w dzień w godzinach pracy kierownika magazynu. A jak ma rozluźnienie to rzuca się z zastępcą spinaczami lub robi jakieś głupie żarty. Pan Dyrektor ma problemy z parkowaniem i kazał wymalować linie jak auto ma stać pod rozładunek mimo to, że prawie połowa auta znajduje się za ścianą zamiast w obrysie rampy, ale to magazynier się musi martwić jak to rozładować nie on(jak kierowca nie będzie stał za linią tylko przed nią, Pan Dyrektor zabiera część premi, również jak nie dopilnujesz i kierowca rozwali ścianę). Robiąc jedno zadanie, często jesteś zmuszany do przerwania tego co robisz i zrobienie czegoś innego (od przyniesienia zgrzewek do biura, po pójście do biurowca po fakturę) ale jak się pomylisz to Ty za to odpowiadasz. Często jest też tak, że jedno polecenie wydaje Ci kierownik magazynu a co innego Ci każe robić kierownik zmiany. Jesteś zmuszany do przyjścia na nadgodziny, nawet jak kierownik magazynu nie zorientuje się ile będzie pracy i czy przyjście w sobotę jest konieczne ale w końcu to nie on przychodzi(przychodzisz na drugą zmianę w sobotę, a że nie ma co robić jesteś zmuszony wyjść po 15 minutach) Tak samo jest jak każą Ci przyjść na sprzątanie w sobotę, gdzie praktycznie wszystko zostało wysprzątane w tygodniu ale jak to mówi Pan Dyrektor: kierownik nie był w stanie stwierdzić na ile jeszcze będzie pracy(znakiem nie nadaje się na to stanowisko) Odechciewa się również pracy jak się słyszy słowa kierownika, że jest tutaj od opier....lania się i się z tym nie kryje i wie, że nic nie robi ale również się z tym nie kryje) A jak jest w zastępstwie kierownika zmiany to słyszy się słowa, że jak on jest na rano to auta z popołudnia mają stać a jak jest na popołudnie to auta z jego zmiany mają być rano robione. I tak jak pisał mój poprzednik za wszystko odpowiadasz finansowo, a jak Ci coś nie pasuje i pójdziesz porozmawiać z dyrektorem, to zostaniesz zlany a w dodatku załatwi Ci u Prezesa(nakłamie żeby tylko się wybielić), że skończysz z gołą pensją bez premi i będziesz chciał sam się zwolnić. Wprowadzając anonimowe ankiety, Panowie Prezesi, wiedzielibyście więcej o tym co dzieje się w waszej firmie. Reasumując, gdyby nie cierpliwość i zaparcie chłopaków, którzy tam pracują, bo praca sama w sobie nie jest zła, to z takim zarządzaniem to wszystko dawno by upadło i szacunek dla was mimo iż pensja nie idzie w górę tylko w dół. Powodzenia panowie! P.s Panie Marcinie, teraz jest to moja opinia ale Pan słucha dalej plotek to na pewno zajdzie Pan daleko. Pozdrawiam Daniel aka Umcyk.

Józef

Kierownik magazynu faktycznie chodzi w klapkach,ale tylko w okresie letnim.????????????????

Józef

Anonim ma rację pisząc ,że sprzątał.Pracuję 20 lat w tej firmie jako magazynier i tak samo sprzątam jak on.Praca u nas polega również na dbaniu o porządek na magazynie.Anonim dostał akurat prace porządkowe,więc tu nie ma nic złego...(usunięte przez administratora)

Miałem styczność z tą firmą przez krótką chwilę. Miałem jeździć wózkiem i wykonywać prace magazynowe, a jedynie co robiłem to sprzątałem. Pan kierownik Mariusz kazał mi brać szczotę, mopa i wiadro z wodą i idąc przez magazyn w KLAPECZKACH pokazywał mi co mam czyścić. Tak wyglądała praca magazyniera.

DS 125

Kolega dużo wie o szparagach w Niemczech.Pewno jeszcze więcej o pracy w magazynach sieci Lidl.

@Heniek Zgadzam się z Tobą w 100% od siebie dodam, że na magazynie pracują sami dwulicowcy, którzy tylko czekają by Cie (usunięte przez administratora) a sami włażą w (usunięte przez administratora) tym, na których najwięcej się narzeka... I pracując na magazynie można zapomnieć o spokojnej pracy na wózku, Ty jesteś tam od wszystkiego tylko nie od kierowania wózkiem, kierownik sam wyciąga na papierosa a potem wielka draka bo coś jeszcze jest nie zrobione... Kontenery ręczne również są wspaniałe bo musisz ręcznie przerzucać zgrzewki a tego jest od groma... Ale nikt nie patrzy na to że się ostro (usunięte przez administratora) bo Ty jesteś tylko od (usunięte przez administratora) Firma zaliczająca się do kolejnego (usunięte przez administratora) gorzej niż za granicą na szparagach...

Heniek

Jeżeli masz ochotę w ciągu tygodnia zaliczyć 3 zmiany i lubisz pracować po 12h to zapraszamy na produkcję, maszyny ciągle mają jakąś awarię, pan drewniany czasem nie zamówi wymaganej tacki i musisz przekładać ręcznie zgrzewki z napojami, to samo przy cieknących puszkach (a to ma miejsce bardzo często). Pensja zatrzymała się jakieś 5-6lat temu ale co się dziwić, jest powiedzenie, że im więcej się ma tym bardziej się żyłuje minimalna wzrasta ale bez obaw Prezesi sobie wyrównują ucinając odpowiednio premie. Jak trafisz na magazyn, to wgl strzał w kolano główny kierownik nie jest szanowany przez nikogo, a z tego co mi wiadomo to wchodzi każdemu w ... I ma się dobrze nie znając się na zarządzaniu. Na magazynie brak miejsca załadunki ręczne kontenerów (na które czasem wysyłany jest pracownik produkcji do pomocy). Nie ma chętnych do przejścia na magazyn nie ze względu na pracę a na duet drewniany (dyrektor logistyki) + główny kierownik, nie potrafią zarządzać magazynem, za kartę multi Sport musisz sporo zapłacić w przeciwieństwie do innych firm gdzie masz ją za 1zł. Pasków z wynagrodzeniami nie otrzymujesz chyba, że sam się po nie pofatygujesz na górę. System płacowy najniższa krajowa + premia uznaniowa (nie ważne czy to produkcja, operator wózka, magazynier czy osoba odpowiedzialna za foliowanie palet czy też osoba pilnująca, żeby się puszki nie przewracały). Ze względu na awarie maszyn w miarę często występują soboty pracujące. Za pomyłki tracisz premię a nawet jesteś w stanie skończyć tylko z pensją najniższą krajową. Dyrektorzy bez kultury osobistej sypią (usunięte przez administratora) to prezesi mają większą kulturę osobistą niż oni. Dyrektor logistyki nie potrafi jeździć samochodem i uderza w drugiego dyrektora wyjeżdżając z bramy firmy obwiniając wszystkich do okoła tylko nie siebie, więc jego kompetencje dają dużo do myślenia. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing tak można podsumować to co od dłuższego czasu dzieje się w tej firmie. Jak się nic nie zmieni to nie wróżę dobrej przyszłości tej firmie. Wybaczcie koledzy za ten opis może to spowodować brak pączków w przyszłym roku ale może do tego czasu większość z nas nie będzie tam pracować.

Janusz
@Heniek

W 100% zgadzam się z opinia. Nie raz byłem u psychologa przez obelgi od pani dyrektor.

Multinianka
@Heniek

A gdzie mają takie tanie karty multisportu?

@Heniek

Heniek 100% to opisałeś, całkowicie się z tobą zgadzam,tylko takiego konia, co nic nie robi i na zwolnieniu ostatnio co rusz, trzymają.

Człowiek
@Były

Kochany hejterze " BYŁY"obyś nigdy nie znalazł się na jego miejscu. Żebyś zawsze był zdrowy i w pełni sił. Żebyś, nigdy nie był wykluczony z powodu niepełnosprawności lub choroby- Takie życzenia na dziś. Szczególnie na dziś

@Człowiek

Życie mu się odpłaca za krzywdy w stosunku do innych,żaden hejt tylko prawda

@Człowiek

Życie mu się odpłaca za krzywdy w stosunku do innych,cała prawda a nie hejt

Emilia
@Janusz

To co piszecie jest naprawdę niepokojące, czy ktoś oprócz jak piszesz wizyt u psychologa, zgłosił tą sprawę do odpowiednich służb?

@Emilia

Żeby to zgłosić do odpowiednich służb, najpierw trzebaby zdobyć dowody. A nie znasz dnia ani godziny, kiedy dany dyrektor się tak do ciebie zwróci.

JÓZEF

Nic na razie nie skomentuję....Dowiadujcie się????????????

Jasiek

Dobry pracodawca i dobra firma ,ale potrzebuje dobrych i chętnych do pracy osób

byly

przyzwoityh ludzi zuzyja i wypluja tylko takie kulawce nic nie robiom i pracuja tylko znajomosci sie licza mobing na kazdym kroku

Elżbieta

Eko-Vit ogłosiła właśnie rekrutację na stanowisko: Pracownika laboratorium. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, fizyka, mikrobiologia), znajomość systemów jakości, umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta?

Zielona95
@Elżbieta

czy ktoś wie jak wyglądają zarobki dla pracownika laboratorium? jaka atmosfera?

Elżbieta
@Zielona95

Czy udało się Tobie uzyskać odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania? Jeżeli tak, to podziel się nimi z użytkownikami forum. Ponieważ kogoś również może interesować rekrutacja na to stanowisko do Eko-Vit, a Twoja wypowiedź będzie dla niego cenną wskazówką.

Zmalowana
@Elżbieta

Zarobki bardzo dobre. Minimum 3 tys na rękę.(usunięte przez administratora) Duża odpowiedzialność za całą produkcję. Trzeba być ogarniętym co się dzieje (od magazynu po bieżącą produkcję) co 5 minut telefony od dyrekcji czemu dana maszyna nie idzie albo co się działo 3 lata temu. Trzeba rzucić wszystko i natychmiast znać odpowiedź, bo jak nie to usłyszysz że jesteś debilem. Nie ma czasu na przerwę, jesz w biegu o ile znajdziesz na to czas. Nikt nie uczy, rzucają na głęboką wodę.

Reneri

ile idzie zarobićnetto na produkcji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Vit Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Eko-Vit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Vit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Vit Sp. z o.o.?

Eko-Vit Sp. z o.o.