Eko-Vit Sp. z o.o.

Łódź

Eko-Vit Sp. z o.o.

Opinie o Eko-Vit Sp. z o.o.

Reneri

ile idzie zarobićnetto na produkcji ?

KIER

Witam, pomijając wszystkich żale i pomyje, chciałbym się dowiedzieć ile tak średnio zarabia się na produkcji? Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik( i czy ma szansę się dostać operator produkcji z piekarni z 10 letnim doświadczeniem) Jaki jest system godzinowy? Pozdrawiam

Nowy
@KIER 19.07.2018 20:59

Podpinam się do pytania : Ile jest zmian( jakie godziny) Ile może zarobić pracownik produkcji ile operator?

Elżbieta
@Nowy 25.10.2018 21:53

Czy udało się Tobie otrzymać odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania? Jeżeli tak, to podziel się nimi na forum ponieważ niektórych użytkowników na forum może to zainteresować. Natomiast jeżeli zdecydowałeś się na rekrutację na to stanowisko, to napisz jak oceniasz jej proces.

Elżbieta

@Dsrex możesz się z nami podzielić jak długo pracujesz w Eko-Vit ? Czy rekrutacja przebiegła bez większych problemów? Wielu użytkowników się zastanawia, jakie są warunki pracy, czy może jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe również gwarantują?

Mirek

Słyszałem, że to dobra firma i zastanawiam się czy warto starać się o pracę. Podpowiedzcie kilka informacji.

Bardzo fajna firma

@Mirek 25.01.2018 19:27

Ja kilka lat temu z kumowami pracowaliśmy przy załadunku kontenerów

@Mirek 25.01.2018 19:27

Magazynierzy są bardzo ok,a najbardziej to byli Krzysiek i darek

Karola

Czy są dostępne dla pracowników karty Multisport?

ee

ta na górze myśli< że ma na dole przyjaciółkę. zdziwiłaby się

G
@ee 11.08.2016 20:33

ta na dole?

Jeny

Czy ktos sie tutaj orientuje jak wyglada praca technologa zmianowego? Jaka placa, czy czesto pracuje sie dluzej niz 8 h i ogolnie czy warto aplikowac?

M
@Jeny 06.07.2016 19:53

To zależy. Jeśli jesteś mała, zarozumiała i chcesz wszystkimi żądzić to odpuść bo będziesz mieć konkurentkę;)

M

Myślę, że Eko-vit to bardzo dobre miejsce pracy, szczególnie w porównaniu do większości łódzkich "kołchozów" produkcyjnych, gdzie ludzie tyrają za najniższą krajową.

bb
@M 03.06.2016 21:43

a co takiego oferują oprócz pensji? nic!

andrew

Kaligula. Raczej napewno, tylko przez agencje bo zatrudniaja Cie na sezon na śmieciowe umowy,a pozniej wyrzucaja na zbity pysk, chyba ze jesteś synalkiem lub bratem kierownika. ;)

Kamila

Czesc, Sa w waszej firmie zatrudnienia na produkcje moze? Pozdrawiam

Górka

I pączki juz są na tłusty czwartek:)))A DYR personalny jest nam jak ojciec najlepszy

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?Czy nie ma opóźnień w płaceniu pensji? Czy CV można złożyć bezpośrednio, czy tylko przez Agencję Pracy? Czy nie ma problemu z płaceniem za nadgodziny?

halo

a Pinokio Marcin pracuje?

obserwator

Chyba coś jest z tym zatrudnianiem znajomych W 2012 skladałem do was papiery na operatora a miałem wówczas 12 lat doświadczenia przy rozlewaniu napojów gazowanych i nikt nie zadzwonił

śmietana

Tak trzeba mieć doświadczenie.Ja stawiam babki z piasku i mi nie wychodzi.... Jaki jestem zmotany buuuu

darex72

Wejdz na stronę firmy i tam wszystkiego się dowiesz co produkujemy i co mamy do za oferowania.

kleJ

cham gralka

Rudy

Chłopacy,dajta se spokój. Góry i tak nie obchodzi co produkcja myśli. Jeszcze się za prawde obrarza i tak jak w tłusty czwarek paczkow nie bedzie

darex72

Dobrze znasz pracę w firmie.A jesteś bratem,szwagrem czy synem któregoś z pracowników?

oo

Nie prawda. Nie pracują klany. Duzo osob pracuje w tej firmie pracuje dzięki ogloszeniom o pracę znalezionym na roznych portalach.

Jerry

W jaki sposób odbywa się nabór do tej firmy? Gdzie złożyć CV?

pozytywka

Co wy qurwa robicie. Sprzeczacie się tutaj na takim forum. Im tylko o to chodzi żeby tu się kłócić i wyciągać brudy. Idźcie na wódkę bo się znacie i tam dyskutujcie. A tutaj qurwa piszcie o niezdolności arogancji mobbingu przełożonych. Prezesi jak ktoś wcześniej napisał to faceci na wysokim poziomie. Dzięki Im mamy niezłą pracę o pęsji nie wspominam. Składki płacone od realnych płac. Gdzie tak W Łodzi płacą.

monte

co ty piszesz ,magazynier ma sie znac na przepisach.jeden tir jest nie rowny drugiemu Plandeka 14700 a chlodnia w najgorszym przypadku 18500.zaladuj 28 palet na ch lodnie i zsumuj ile jest?41500 a jaka jest dopuszczalna waga? nie masz pojecia o czym mowisz!!!za wage nie odpowiada tylko przewoznik ale i firma

monte

masz racje takich szefow to ze swjeca szukac! rutyna o czym ty mowisz,idz i sproboj swoich sil,ja tam pracowalem,zaladuj auto zgodnie z przepisami tak aby masa towaru nie przekraczala masy pojazdu a laczna waga pojazdu byla prawidlowa,acha no i dogadaj sie z obcokrajowcem mimo to ze znalem j.angielski,ale nie wszyscy kierowcy rozumią co do nich mowisz,przewaznie mowia w we wlasnym jezyku.rutyne masz na produkcji te same maszyny i te same cZynnosci

monte

POPIERAM.A TO TEORETYKI, A TEORIA NIE IDZIE W PARZE Z PRAKTYKĄ.NIKT NIE CHCE BYĆ NA ICH MIEJSCU,ODWALAJĄ ZŁOTĄ ROBOTĘ.ŁAPKA W GÓRE CHLOPAKI!!!GDYBY NIE ONI TO JUZ WIEKSZOSC Z WAS Z PRODUKCJI BY POLEGLA!!! PUNKT WIDZENIA ZMIENIA SIE OD PUNKTU SIEDZENIA

A OD MAGAZYNU WARA!!!

darex72

jak się nie podoba po prostu się zwolnij ot i cała filozofia

burdA

pozytwywka! pogratulować. jest czego!

alabama
@burdA 22.01.2015 17:30

Naucz się poprawnie pisać! Te pyskówki świadczą o Was.

burdA

Rita jest ok. Gorzej z blądynką o imieniu KAROLINA z góry co nikt nie wie od czego jest. albo sra wyżej niż d... ma lub firma dostała dofinansowanie dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH bo nie umie powiedzieć nawet dzień dobry

pozytywka

A ja kocham swoją pracę. Przychodzę naciskam zielony guziczek,albo czerwony. I na wypłatę jest 2800.

Zostaw opinię o Eko-Vit Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Vit Sp. z o.o.