Eko-Vit Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Eko-Vit Sp. z o.o.

Karola

Czy są dostępne dla pracowników karty Multisport?

ee

ta na górze myśli< że ma na dole przyjaciółkę. zdziwiłaby się

Jeny

Czy ktos sie tutaj orientuje jak wyglada praca technologa zmianowego? Jaka placa, czy czesto pracuje sie dluzej niz 8 h i ogolnie czy warto aplikowac?

M

Myślę, że Eko-vit to bardzo dobre miejsce pracy, szczególnie w porównaniu do większości łódzkich "kołchozów" produkcyjnych, gdzie ludzie tyrają za najniższą krajową.

andrew

Kaligula. Raczej napewno, tylko przez agencje bo zatrudniaja Cie na sezon na śmieciowe umowy,a pozniej wyrzucaja na zbity pysk, chyba ze jesteś synalkiem lub bratem kierownika. ;)

Kamila

Czesc, Sa w waszej firmie zatrudnienia na produkcje moze? Pozdrawiam

Górka

I pączki juz są na tłusty czwartek:)))A DYR personalny jest nam jak ojciec najlepszy

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?Czy nie ma opóźnień w płaceniu pensji? Czy CV można złożyć bezpośrednio, czy tylko przez Agencję Pracy? Czy nie ma problemu z płaceniem za nadgodziny?

halo

a Pinokio Marcin pracuje?

obserwator

Chyba coś jest z tym zatrudnianiem znajomych W 2012 skladałem do was papiery na operatora a miałem wówczas 12 lat doświadczenia przy rozlewaniu napojów gazowanych i nikt nie zadzwonił

śmietana

Tak trzeba mieć doświadczenie.Ja stawiam babki z piasku i mi nie wychodzi.... Jaki jestem zmotany buuuu

darex72

Wejdz na stronę firmy i tam wszystkiego się dowiesz co produkujemy i co mamy do za oferowania.

kleJ

cham gralka

Rudy

Chłopacy,dajta se spokój. Góry i tak nie obchodzi co produkcja myśli. Jeszcze się za prawde obrarza i tak jak w tłusty czwarek paczkow nie bedzie

darex72

Dobrze znasz pracę w firmie.A jesteś bratem,szwagrem czy synem któregoś z pracowników?

oo

Nie prawda. Nie pracują klany. Duzo osob pracuje w tej firmie pracuje dzięki ogloszeniom o pracę znalezionym na roznych portalach.

Jerry

W jaki sposób odbywa się nabór do tej firmy? Gdzie złożyć CV?

pozytywka

Co wy qurwa robicie. Sprzeczacie się tutaj na takim forum. Im tylko o to chodzi żeby tu się kłócić i wyciągać brudy. Idźcie na wódkę bo się znacie i tam dyskutujcie. A tutaj qurwa piszcie o niezdolności arogancji mobbingu przełożonych. Prezesi jak ktoś wcześniej napisał to faceci na wysokim poziomie. Dzięki Im mamy niezłą pracę o pęsji nie wspominam. Składki płacone od realnych płac. Gdzie tak W Łodzi płacą.

monte

co ty piszesz ,magazynier ma sie znac na przepisach.jeden tir jest nie rowny drugiemu Plandeka 14700 a chlodnia w najgorszym przypadku 18500.zaladuj 28 palet na ch lodnie i zsumuj ile jest?41500 a jaka jest dopuszczalna waga? nie masz pojecia o czym mowisz!!!za wage nie odpowiada tylko przewoznik ale i firma

monte

masz racje takich szefow to ze swjeca szukac! rutyna o czym ty mowisz,idz i sproboj swoich sil,ja tam pracowalem,zaladuj auto zgodnie z przepisami tak aby masa towaru nie przekraczala masy pojazdu a laczna waga pojazdu byla prawidlowa,acha no i dogadaj sie z obcokrajowcem mimo to ze znalem j.angielski,ale nie wszyscy kierowcy rozumią co do nich mowisz,przewaznie mowia w we wlasnym jezyku.rutyne masz na produkcji te same maszyny i te same cZynnosci

monte

POPIERAM.A TO TEORETYKI, A TEORIA NIE IDZIE W PARZE Z PRAKTYKĄ.NIKT NIE CHCE BYĆ NA ICH MIEJSCU,ODWALAJĄ ZŁOTĄ ROBOTĘ.ŁAPKA W GÓRE CHLOPAKI!!!GDYBY NIE ONI TO JUZ WIEKSZOSC Z WAS Z PRODUKCJI BY POLEGLA!!! PUNKT WIDZENIA ZMIENIA SIE OD PUNKTU SIEDZENIA

A OD MAGAZYNU WARA!!!

darex72

jak się nie podoba po prostu się zwolnij ot i cała filozofia

burdA

pozytwywka! pogratulować. jest czego!

burdA

Rita jest ok. Gorzej z blądynką o imieniu KAROLINA z góry co nikt nie wie od czego jest. albo sra wyżej niż d... ma lub firma dostała dofinansowanie dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH bo nie umie powiedzieć nawet dzień dobry

pozytywka

A ja kocham swoją pracę. Przychodzę naciskam zielony guziczek,albo czerwony. I na wypłatę jest 2800.

sss

Chcesz soli za darmo? To zatrudnij sie w tej firmie. Zeskrobiesz sobie z koszulki!

Rudy

Ja pracuje w Eko juz ponad 8 lat i nie narzekam pensje jak na łódzkie warunki bardzo dobre tylko kierownicy durzo balaganu wprowadzaja bo polowa znich nie powinna byc na tym stanowisku ale ogulnie praca dobra pozdrawiam

jak na pracę na 3 zmiany to pracuje się dobrze, płacą.. jak na łódzkie warunki też dobrze, trafiają się nadgodziny i praca w święta, ale raczej stała ekipa pracuję nie ma przemiału tłumów, raczej nikt się nie zwalnia. Wywalają tylko jak ktoś coś poważnego odwali, tyle co można napisać o Eko-Vicie.

whom

czyli? gralka czy wchodząca tam gdzie niepotrzeba wszystkim Rita

dominik

pracuje sie jak wszedzie. najlepszy jest imiennik, ktory tak naprawde nic nie robi

Olcia

No witam może w końcu ktoś kto pracuje doda tutaj swoją opinię prawdziwą o tym zakładzie?

Zostaw opinię o Eko-Vit Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Vit Sp. z o.o.