Eko-Vit Sp. z o.o.
counter
2 31 66 5 1
DS 125 Nowy wpis

Kolega dużo wie o szparagach w Niemczech.Pewno jeszcze więcej o pracy w magazynach sieci Lidl.

Anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

@Heniek Zgadzam się z Tobą w 100% od siebie dodam, że na magazynie pracują sami dwulicowcy, którzy tylko czekają by Cie (usunięte przez administratora) a sami włażą w (usunięte przez administratora) tym, na których najwięcej się narzeka... I pracując na magazynie można zapomnieć o spokojnej pracy na wózku, Ty jesteś tam od wszystkiego tylko nie od kierowania wózkiem, kierownik sam wyciąga na papierosa a potem wielka draka bo coś jeszcze jest nie zrobione... Kontenery ręczne również są wspaniałe bo musisz ręcznie przerzucać zgrzewki a tego jest od groma... Ale nikt nie patrzy na to że się ostro (usunięte przez administratora) bo Ty jesteś tylko od (usunięte przez administratora) Firma zaliczająca się do kolejnego (usunięte przez administratora) gorzej niż za granicą na szparagach...

Tak1Nie1
Heniek
Nazwa działu: Produkcja

Jeżeli masz ochotę w ciągu tygodnia zaliczyć 3 zmiany i lubisz pracować po 12h to zapraszamy na produkcję, maszyny ciągle mają jakąś awarię, pan drewniany czasem nie zamówi wymaganej tacki i musisz przekładać ręcznie zgrzewki z napojami, to samo przy cieknących puszkach (a to ma miejsce bardzo często). Pensja zatrzymała się jakieś 5-6lat temu ale co się dziwić, jest powiedzenie, że im więcej się ma tym bardziej się żyłuje minimalna wzrasta ale bez obaw Prezesi sobie wyrównują ucinając odpowiednio premie. Jak trafisz na magazyn, to wgl strzał w kolano główny kierownik nie jest szanowany przez nikogo, a z tego co mi wiadomo to wchodzi każdemu w ... I ma się dobrze nie znając się na zarządzaniu. Na magazynie brak miejsca załadunki ręczne kontenerów (na które czasem wysyłany jest pracownik produkcji do pomocy). Nie ma chętnych do przejścia na magazyn nie ze względu na pracę a na duet drewniany (dyrektor logistyki) + główny kierownik, nie potrafią zarządzać magazynem, za kartę multi Sport musisz sporo zapłacić w przeciwieństwie do innych firm gdzie masz ją za 1zł. Pasków z wynagrodzeniami nie otrzymujesz chyba, że sam się po nie pofatygujesz na górę. System płacowy najniższa krajowa + premia uznaniowa (nie ważne czy to produkcja, operator wózka, magazynier czy osoba odpowiedzialna za foliowanie palet czy też osoba pilnująca, żeby się puszki nie przewracały). Ze względu na awarie maszyn w miarę często występują soboty pracujące. Za pomyłki tracisz premię a nawet jesteś w stanie skończyć tylko z pensją najniższą krajową. Dyrektorzy bez kultury osobistej sypią (usunięte przez administratora) to prezesi mają większą kulturę osobistą niż oni. Dyrektor logistyki nie potrafi jeździć samochodem i uderza w drugiego dyrektora wyjeżdżając z bramy firmy obwiniając wszystkich do okoła tylko nie siebie, więc jego kompetencje dają dużo do myślenia. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing tak można podsumować to co od dłuższego czasu dzieje się w tej firmie. Jak się nic nie zmieni to nie wróżę dobrej przyszłości tej firmie. Wybaczcie koledzy za ten opis może to spowodować brak pączków w przyszłym roku ale może do tego czasu większość z nas nie będzie tam pracować.

Tak14Nie7
Janusz
@Heniek

W 100% zgadzam się z opinia. Nie raz byłem u psychologa przez obelgi od pani dyrektor.

Tak4Nie4
Multinianka
@Heniek

A gdzie mają takie tanie karty multisportu?

@Heniek

Heniek 100% to opisałeś, całkowicie się z tobą zgadzam,tylko takiego konia, co nic nie robi i na zwolnieniu ostatnio co rusz, trzymają.

TakNie4
Człowiek
@Były

Kochany hejterze " BYŁY"obyś nigdy nie znalazł się na jego miejscu. Żebyś zawsze był zdrowy i w pełni sił. Żebyś, nigdy nie był wykluczony z powodu niepełnosprawności lub choroby- Takie życzenia na dziś. Szczególnie na dziś

@Człowiek

Życie mu się odpłaca za krzywdy w stosunku do innych,żaden hejt tylko prawda

@Człowiek

Życie mu się odpłaca za krzywdy w stosunku do innych,cała prawda a nie hejt

Emilia Nowy wpis
@Janusz

To co piszecie jest naprawdę niepokojące, czy ktoś oprócz jak piszesz wizyt u psychologa, zgłosił tą sprawę do odpowiednich służb?

Tak1Nie1
Adam Nowy wpis
@Emilia

Żeby to zgłosić do odpowiednich służb, najpierw trzebaby zdobyć dowody. A nie znasz dnia ani godziny, kiedy dany dyrektor się tak do ciebie zwróci.

JÓZEF

Nic na razie nie skomentuję....Dowiadujcie się????????????

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jasiek

Dobry pracodawca i dobra firma ,ale potrzebuje dobrych i chętnych do pracy osób

Tak3Nie6
byly
Nazwa działu: Produkcja

przyzwoityh ludzi zuzyja i wypluja tylko takie kulawce nic nie robiom i pracuja tylko znajomosci sie licza mobing na kazdym kroku

Tak4Nie4
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Czy często w firmie Eko-Vit Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Elżbieta

Eko-Vit ogłosiła właśnie rekrutację na stanowisko: Pracownika laboratorium. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, fizyka, mikrobiologia), znajomość systemów jakości, umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta?

Tak8Nie

Zielona95
@Elżbieta

czy ktoś wie jak wyglądają zarobki dla pracownika laboratorium? jaka atmosfera?

@Zielona95

Czy udało się Tobie uzyskać odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania? Jeżeli tak, to podziel się nimi z użytkownikami forum. Ponieważ kogoś również może interesować rekrutacja na to stanowisko do Eko-Vit, a Twoja wypowiedź będzie dla niego cenną wskazówką.

Zmalowana
@Elżbieta

Zarobki bardzo dobre. Minimum 3 tys na rękę.(usunięte przez administratora) Duża odpowiedzialność za całą produkcję. Trzeba być ogarniętym co się dzieje (od magazynu po bieżącą produkcję) co 5 minut telefony od dyrekcji czemu dana maszyna nie idzie albo co się działo 3 lata temu. Trzeba rzucić wszystko i natychmiast znać odpowiedź, bo jak nie to usłyszysz że jesteś debilem. Nie ma czasu na przerwę, jesz w biegu o ile znajdziesz na to czas. Nikt nie uczy, rzucają na głęboką wodę.

Reneri

ile idzie zarobićnetto na produkcji ?

KIER

Witam, pomijając wszystkich żale i pomyje, chciałbym się dowiedzieć ile tak średnio zarabia się na produkcji? Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik( i czy ma szansę się dostać operator produkcji z piekarni z 10 letnim doświadczeniem) Jaki jest system godzinowy? Pozdrawiam

Nowy
@KIER

Podpinam się do pytania : Ile jest zmian( jakie godziny) Ile może zarobić pracownik produkcji ile operator?

@Nowy

Czy udało się Tobie otrzymać odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania? Jeżeli tak, to podziel się nimi na forum ponieważ niektórych użytkowników na forum może to zainteresować. Natomiast jeżeli zdecydowałeś się na rekrutację na to stanowisko, to napisz jak oceniasz jej proces.

Elżbieta

@Dsrex możesz się z nami podzielić jak długo pracujesz w Eko-Vit ? Czy rekrutacja przebiegła bez większych problemów? Wielu użytkowników się zastanawia, jakie są warunki pracy, czy może jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe również gwarantują?

Mirek

Słyszałem, że to dobra firma i zastanawiam się czy warto starać się o pracę. Podpowiedzcie kilka informacji.

Bardzo fajna firma

@Mirek

Ja kilka lat temu z kumowami pracowaliśmy przy załadunku kontenerów

@Mirek

Magazynierzy są bardzo ok,a najbardziej to byli Krzysiek i darek

Karola

Czy są dostępne dla pracowników karty Multisport?

Tak33Nie

ee

ta na górze myśli< że ma na dole przyjaciółkę. zdziwiłaby się

Tak6Nie

G
@ee

ta na dole?

Jeny

Czy ktos sie tutaj orientuje jak wyglada praca technologa zmianowego? Jaka placa, czy czesto pracuje sie dluzej niz 8 h i ogolnie czy warto aplikowac?

Tak8Nie
M
@Jeny

To zależy. Jeśli jesteś mała, zarozumiała i chcesz wszystkimi żądzić to odpuść bo będziesz mieć konkurentkę;)

Tak10Nie

M

Myślę, że Eko-vit to bardzo dobre miejsce pracy, szczególnie w porównaniu do większości łódzkich "kołchozów" produkcyjnych, gdzie ludzie tyrają za najniższą krajową.

bb
@M

a co takiego oferują oprócz pensji? nic!

Tak5Nie

andrew

Kaligula. Raczej napewno, tylko przez agencje bo zatrudniaja Cie na sezon na śmieciowe umowy,a pozniej wyrzucaja na zbity pysk, chyba ze jesteś synalkiem lub bratem kierownika. ;)

Kamila

Czesc, Sa w waszej firmie zatrudnienia na produkcje moze? Pozdrawiam

Górka

I pączki juz są na tłusty czwartek:)))A DYR personalny jest nam jak ojciec najlepszy

Tak4Nie

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?Czy nie ma opóźnień w płaceniu pensji? Czy CV można złożyć bezpośrednio, czy tylko przez Agencję Pracy? Czy nie ma problemu z płaceniem za nadgodziny?

halo

a Pinokio Marcin pracuje?

Tak7Nie

obserwator

Chyba coś jest z tym zatrudnianiem znajomych W 2012 skladałem do was papiery na operatora a miałem wówczas 12 lat doświadczenia przy rozlewaniu napojów gazowanych i nikt nie zadzwonił

śmietana

Tak trzeba mieć doświadczenie.Ja stawiam babki z piasku i mi nie wychodzi.... Jaki jestem zmotany buuuu

darex72

Wejdz na stronę firmy i tam wszystkiego się dowiesz co produkujemy i co mamy do za oferowania.

kleJ

cham gralka

Tak3Nie1

Rudy

Chłopacy,dajta se spokój. Góry i tak nie obchodzi co produkcja myśli. Jeszcze się za prawde obrarza i tak jak w tłusty czwarek paczkow nie bedzie

darex72

Dobrze znasz pracę w firmie.A jesteś bratem,szwagrem czy synem któregoś z pracowników?

oo

Nie prawda. Nie pracują klany. Duzo osob pracuje w tej firmie pracuje dzięki ogloszeniom o pracę znalezionym na roznych portalach.

Jerry

W jaki sposób odbywa się nabór do tej firmy? Gdzie złożyć CV?

Tak10Nie

pozytywka

Co wy qurwa robicie. Sprzeczacie się tutaj na takim forum. Im tylko o to chodzi żeby tu się kłócić i wyciągać brudy. Idźcie na wódkę bo się znacie i tam dyskutujcie. A tutaj qurwa piszcie o niezdolności arogancji mobbingu przełożonych. Prezesi jak ktoś wcześniej napisał to faceci na wysokim poziomie. Dzięki Im mamy niezłą pracę o pęsji nie wspominam. Składki płacone od realnych płac. Gdzie tak W Łodzi płacą.

Zostaw opinię o Eko-Vit Sp. z o.o. - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eko-Vit Sp. z o.o.