Opinie o Eko-Vit Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eko-Vit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eko-Vit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Vit Sp. z o.o. w Łódź

KIER

Witam, pomijając wszystkich żale i pomyje, chciałbym się dowiedzieć ile tak średnio zarabia się na produkcji? Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik( i czy ma szansę się dostać operator produkcji z piekarni z 10 letnim doświadczeniem) Jaki jest system godzinowy? Pozdrawiam

@KIER

Podpinam się do pytania : Ile jest zmian( jakie godziny) Ile może zarobić pracownik produkcji ile operator?

Elżbieta
@Nowy

Czy udało się Tobie otrzymać odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania? Jeżeli tak, to podziel się nimi na forum ponieważ niektórych użytkowników na forum może to zainteresować. Natomiast jeżeli zdecydowałeś się na rekrutację na to stanowisko, to napisz jak oceniasz jej proces.

Elżbieta

@Dsrex możesz się z nami podzielić jak długo pracujesz w Eko-Vit ? Czy rekrutacja przebiegła bez większych problemów? Wielu użytkowników się zastanawia, jakie są warunki pracy, czy może jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe również gwarantują?

Mirek

Słyszałem, że to dobra firma i zastanawiam się czy warto starać się o pracę. Podpowiedzcie kilka informacji.

Bardzo fajna firma

@Mirek

Ja kilka lat temu z kumowami pracowaliśmy przy załadunku kontenerów

@Mirek

Magazynierzy są bardzo ok,a najbardziej to byli Krzysiek i darek

Karola

Czy są dostępne dla pracowników karty Multisport?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko-Vit Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ee

ta na górze myśli< że ma na dole przyjaciółkę. zdziwiłaby się

G
@ee

ta na dole?

Jeny

Czy ktos sie tutaj orientuje jak wyglada praca technologa zmianowego? Jaka placa, czy czesto pracuje sie dluzej niz 8 h i ogolnie czy warto aplikowac?

M
@Jeny

To zależy. Jeśli jesteś mała, zarozumiała i chcesz wszystkimi żądzić to odpuść bo będziesz mieć konkurentkę;)

M

Myślę, że Eko-vit to bardzo dobre miejsce pracy, szczególnie w porównaniu do większości łódzkich "kołchozów" produkcyjnych, gdzie ludzie tyrają za najniższą krajową.

bb
@M

a co takiego oferują oprócz pensji? nic!

andrew

Kaligula. Raczej napewno, tylko przez agencje bo zatrudniaja Cie na sezon na śmieciowe umowy,a pozniej wyrzucaja na zbity pysk, chyba ze jesteś synalkiem lub bratem kierownika. ;)

Kamila

Czesc, Sa w waszej firmie zatrudnienia na produkcje moze? Pozdrawiam

Górka

I pączki juz są na tłusty czwartek:)))A DYR personalny jest nam jak ojciec najlepszy

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?Czy nie ma opóźnień w płaceniu pensji? Czy CV można złożyć bezpośrednio, czy tylko przez Agencję Pracy? Czy nie ma problemu z płaceniem za nadgodziny?

halo

a Pinokio Marcin pracuje?

obserwator

Chyba coś jest z tym zatrudnianiem znajomych W 2012 skladałem do was papiery na operatora a miałem wówczas 12 lat doświadczenia przy rozlewaniu napojów gazowanych i nikt nie zadzwonił

śmietana

Tak trzeba mieć doświadczenie.Ja stawiam babki z piasku i mi nie wychodzi.... Jaki jestem zmotany buuuu

darex72

Wejdz na stronę firmy i tam wszystkiego się dowiesz co produkujemy i co mamy do za oferowania.

kleJ

cham gralka

Rudy

Chłopacy,dajta se spokój. Góry i tak nie obchodzi co produkcja myśli. Jeszcze się za prawde obrarza i tak jak w tłusty czwarek paczkow nie bedzie

darex72

Dobrze znasz pracę w firmie.A jesteś bratem,szwagrem czy synem któregoś z pracowników?

oo

Nie prawda. Nie pracują klany. Duzo osob pracuje w tej firmie pracuje dzięki ogloszeniom o pracę znalezionym na roznych portalach.

Jerry

W jaki sposób odbywa się nabór do tej firmy? Gdzie złożyć CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Vit Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Eko-Vit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Vit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Vit Sp. z o.o.?

Eko-Vit Sp. z o.o.