Centrum Hotele SP. Z O.O.

Łódź

Opinie o Centrum Hotele SP. Z O.O.

zuzka

zgadza się. Byłam na rozmowie, szkoda zachodu. Wymagania a kasa jaka proponują to śmiech na sali najniższa krajowa, chyba jelenia szukają

CENT

Tragedia pod względem organizacyjnym i płacowym. W firmie panuje "komuna" pieniądze są tak niskie w większości działów, że nie opłaca się przyjeżdżać na rozmowę. Wyzysk pracownika za wszelką cenę i to za najniższe możliwie pieniądze.Wypłaty na czas, ale wystarcza jej zaledwie na dni kilka może kilkanaście.

Zostaw opinię o Centrum Hotele SP. Z O.O. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Hotele SP. Z O.O.