Kwiaty Polskie - Grupa Producentów Sp. z o.o.

Rzgów

Opinie o Kwiaty Polskie - Grupa Producentów Sp. z o.o.

Szef oszust i złodziej. W poniedziałek zgłaszam sprawę do inspekcji pracy

Bartek

Nie polecam współpracy z tą firmą !! Wymagania mają ogromne a pieniędzy nigdy nie ma na czas i trzeba się prosić. Liczne pomyłki w wysyłanym towarze, jakość wielokrotnie pozostawiała wiele do życzenia. Transport starymi rupieciami, często w niewłaściwej temperaturze dla roślin. Pracownicy traktowani są jak służba, często zamiast wykonywać swoją prace koszą trawniki przy domu czy myją prywatny samochód szefowej...Parodia. Na szczęście miałem z tą firmą do czynienia tylko kilka razy, ale zdołałem wyrobić sobie o nich taką oponie. Przestrzegam

użytkownik zarejestrowany

hando
użytkownik zarejestrowany

widzę , że rzeczywiście nie wiesz o czym mówisz. Praca u nich raczej na krótki okres, żeby zabić czas

Opti

Potwierdzam - można uszkodzić sobie zdrowie. Wysoka rotacja pracowników i niedogodne dotarcie dla osób bez samochodu. Praca od 7 rano, zarobki małe dla pracowników fizycznych. Zatrudniani są Ukraini.

sami

niedługo sami beda podlewac kwiatki. Niesłowni!!!!

ONA

Zatrudniają na umowy śmieciowe i są one inne niż na rozmowie.Praca pod presją fizyczna nawet po 10 godzin dziennie w szklarniach. Płaca 6 zł to maks za pracę na kuckach przez 9, 10 godzin przy pieleniu lub rwaniu. Po prostu masakra jak chcesz zarżnać swoje zdrowie w ciągu klku dni to praca dla ciebie

kandydat

Brałem w tej firmie udział w rekrutacji na stanowisko handlowe. Mimo ustalenia daty otrzymania informacji zwrotnej zerowy kontakt ze strony pracodawcy. Przy próbie uzyskania jej samemu - nikt nic nie wie. Mało poważna firma, nie polecam, szkoda czasu.

Niesłowni, robią sobie z gęby cholewę, nie polecam

Zostaw opinię o Kwiaty Polskie - Grupa Producentów Sp. z o.o. - Rzgów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwiaty Polskie - Grupa Producentów Sp. z o.o.