Zakłady Mechaniczne Chemitex Sp. z o.o.

Opinie o Zakłady Mechaniczne Chemitex Sp. z o.o.

Janusz

Pracownicy udają, że pracują. Właściciele udają, że rządzą. Matematyka jednak rządzi się "twardymi" prawami, pytanie tylko jak wielka wartość ujemna nie przeraża tych drugich.

Marzena
@Janusz 06.12.2018 23:45

Janusz, a czy poza tym, co napisałeś, mógłbyś odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie pracy w Zakładach Mechanicznych Chemitex? Interesuje mnie, jak ten pracodawca wypada względem innych firm jemu podobnych z Sieradza. Jakie wynagrodzenie gwarantuje swoim pracownikom? Można liczyć na interesujące premie?

Ktoś z pracujących może podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie firmy Zakłady Mechaniczne Chemitex Sp. z o.o. w mieście Sieradz? Czekamy na info.

Zona b.pracownika
@Administrator 31.07.2018 08:00

Wszystko to prawda! Najgorzej traktowani sa pracownicy po 40 latach pracy! Choroby,zasilki nie wyplacane w terminie,brak odprawy,nie wyplacone jubileuszowki,zwolnienie listem poleconym! Zdanie akcji nieodplatnie,nieistniejacy fundusz socjalny od lat i na koniec podziekowanie! A to wsztstko ZM Chemitex sp.z o.o.Co na to wlasciciele? Nie zalezy na opinii???

George

Pani prezes tragedia.Co chwila kogoś zwalnia dyscyplinarnie.Nie ważne czy pracownik jest na urlopie czy na L4.Robi wszystko by nie wypłacać pracownikom odpraw.Większość spraw z tego co słyszałem jest w sądzie.Strzeżcie się tej firmy

Szukasz pracy?

Od momentu przejęcia firmy przez prywatnych właścicieli w firmie dzieje się coraz gorzej. Szczególnie źle traktowani są pracownicy z wieloletnim stażem pracy, co powoduje, że ludzie odchodzą z pracy. Przedłużające się opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń, wypłata nagród jubileuszowych przeciągana do momentu przedawnienia roszczeń, spadek liczby zamówień, rosnące zadłużenie, coraz gorsza organizacja pracy itp. Jeśli jednak jesteś dobrym znajomym obecnej pani prezes i zamierzasz się tu zatrudnić, możesz liczyć na stosunkowo wysokie zarobki w porównaniu z resztą załogi oraz szczególne względy i pobłażliwość.

Zostaw opinię o Zakłady Mechaniczne Chemitex Sp. z o.o. - Sieradz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mechaniczne Chemitex Sp. z o.o.