Opinie o So Italian Boutique Agnieszka Reszpondek-Keller w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy So Italian Boutique Agnieszka Reszpondek-Keller, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie So Italian Boutique Agnieszka Reszpondek-Keller o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o So Italian Boutique Agnieszka Reszpondek-Keller w Łódź

beata Nowy wpis
Klient

Ta firma oszukuje i okrada ludzi. Kupiłam u nich kilka sukienek, które okazały się inne niż na zdjęciach, materiały bardzo niskiej jakości, niedopasowane kroje, rzeczy śmierdziały jak z lumpeksu. Zapakowałam rzeczy i sama napisałam formularz zwrotu, ponieważ ta firma go nie dołącza, teraz wiem dlaczego. Wysłałam rzeczy pod adres podany na paragonie prosząc o zwrot pieniędzy na konto bankowe, czekam już ponad tydzień i nic się nie dzieje, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonu. Czuję się oszukana i okradziona. Zgłoszę sprawę na policję.

Oczekujemy na aktualne informacje jeśli chodzi o przedsiębiorstwo So Italian Boutique Agnieszka Reszpondek-Keller w miejscowości Łódź. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

Zostaw merytoryczną opinię o So Italian Boutique Agnieszka Reszpondek-Keller - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

So Italian Boutique Agnieszka Reszpondek-Keller
0/5 Na podstawie 0 ocen.