Opinie o EUROBAC S.A. w Paterek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EUROBAC S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w EUROBAC S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROBAC S.A. w Paterek

Justyna

@abba, na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Szukałam też na innych portalach z ogłoszeniami i tam również nie znalazłam żadnych ogłoszeń. Dlatego zdecydowałam się zapytać tutaj. Wiesz może czy firma EUROBAC szuka pracowników?

Justyna

@GibkiJoe, jeśli jesteś obecnie pracownikiem w EUROBAC to może mógłbyś powiedzieć czy firma prowadzi obecnie rekrutację? Czy pracodawca oferuje dodatki do podstawowego wynagrodzenia?

abba
@Justyna

Informacje o rekrutacji bardzo łatwo znaleźć więc w czym problem?

GibkiJoe

Wszystko w zasadzie zostało o tej firmie powiedziane poniżej. Ocena firmy jest adekwatna do realnego stanu. Nie polecam allegrowicza

Justyna

@Bartosz, niestety w internecie brak aktualnych ofert pracy. Może ktoś z pracowników podpowie czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? @Obrońca uCiśniętego, widzę, że jesteś aktywny na forum. Pracujesz lub pracowałeś w EUROBAC? Może mógłbyś napisać co sądzisz o pracy w tej firmie? @PedroGonzaga, jesteś pracownikiem w EUROBAC? Jeśli tak to zachęcam do napisania opinii o pracy w tym miejscu.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie EUROBAC S.A. na stanowisko Aparatowy procesów rerafinacji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Bartosz

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Bartosz

Może firma nie jest idealna ale przecież takich nie ma!!

PedroGonzaga
@Bartosz

Takich jak ta to napewno nie....

Marek9

„Umowa o pracę – jeden ze sposobów nawiązywania stosunku pracy. Czynność prawna polegająca na złożeniu zgodnych oświadczeń woli przez pracownika i pracodawcę, w których pracownik zobowiązuje się do osobistego świadczenia pracy na rzecz pracodawcy pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie przez niego określonym, a pracodawca do zapłaty umówionego wynagrodzenia". Posiadanie wyższego wykształcenia nie oznacza zakazu brania miotły czy ścierki do ręki. Nie każdy pracownik z wyższym wykształceniem jest pracowity geniuszem, tak samo jak nie każdy pracownik z wykształceniem zawodowym czy średnim jest leniwym debilem. Bywają sytuacje zgoła odmienne (niestety). Jeżeli jeszcze założyć, że ten z wykształceniem wyższym jest megalomanem przekonanym o swojej nieomylności, posiadaniu dogłębnej wiedzy potwierdzonej tytułem inżyniera, pracowitości w siedzeniu na krzesełku a co za tym idzie zarabianiu minimum dwukrotności średniej krajowej… Pytanie… Komu należy współczuć? Wymagasz od innych? Zacznij wymagać od siebie!

Obrońca uCiśniętęgo
@Marek9

Słusznie, o ile pracodawca przestrzega zapisów w umowie oraz kodeksie pracy - podpisuję sie pod tym rękami i nogami, nie każdy inżynier to orzeł a nie każdy ciaparuch bez szkoły to gupek. Polskie realia w większości firm są natomiast takie, na umowie jedno, robisz drugie, nie podoba Ci się - odejdź stąd szybkim krokiem w szerzej nieokreślonym kierunku. Marek9, jeżeli pracowałeś w EuroBacu, bezbłędnie stwierdzisz w którą konwencję wpisuje się to przedsiębiorstwo, jeżeli natomiast jesteś pustym trollem internetowym stukającym tylko w klawiaturę bo ktoś Ci kazał, proszę - nie wypowiadaj się.

Marek9
@Obrońca uCiśniętęgo

Jest jedna jedyna osoba która ma prawo i może mi coś kazać (i to nie zawsze). Jest nią moja żona. Co do firmy Eurobac - przyznaję, że jej nie znam. Znam natomiast doskonale oczekiwania młodych ludzi, którzy po raz pierwszy podejmują pracę. Ich pierwsze pytanie - "Ile zarobię?". Pytanie oczywiście jest całkiem na miejscu. Każdy z nas musi z czegoś żyć. Problem polega jedynie na tym, że na studiach nabywa się określonej wiedzy, natomiast samej praktyki już w pracy. Jeżeli młody wykształcony człowiek chce i umie wykorzystać to, czego go nauczyli na studiach… Proszę bardzo, niech się uczy praktyki w pracy. Należy mu pomóc i umieć docenić jego zaangażowanie. Tylko jest jeden warunek!!! Musi chcieć się nauczyć. Fakt ukończenia „Wyższej Szkoły Łapania Mrówek” i posiadany tytuł inżyniera (nie dotyczy to wszystkich) to jedno, a praktyka to drugie. Nie twierdzę, że młody wykształcony człowiek jest nic nie warty, bo nie posiada żadnej praktyki. Nie tędy droga. Oczywistym jest to, że musi nauczyć się tego jak wykorzystać nabytą wiedzę. W tym miejscu napiszę jeszcze raz – musi chcieć się nauczyć. Powinien wykazać zaangażowanie. (usunięte przez administratora) czy łopata w rękach młodego inżyniera to nie żaden wstyd.

Obrońca uCiśniętego
@Marek9

,,Co do firmy Eurobac - przyznaję, że jej nie znam(...),, Po tym zdaniu powinieneś zakończyć swój wywód. Jeśli chcesz walczyć słowem i poezją, odsyłam na Onet.

Irek

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Cecylia

Wysokość zarobków zawsze była kością niezgody między firmą a pracownikiem.

Justyna

@Maryjusz, dlaczego masz tak złe zdanie na temat pracy w EUROBAC S.A.? Jak długo byłeś związany z tą firmą? Jakie według Ciebie zmiany powinny zajść w firmie, aby stała się jak najbardziej atrakcyjna dla obecnych i potencjalnych pracowników? @Ciekawy, wygląda na to, że jesteś zainteresowany pracą w biurze EUROBAC S.A. Czy zamierzasz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym?

Ciekawy

A jak z pracą w biurze????

Nie znam się to się wypowiem
@Ciekawy

(za)duża odpowiedzialność, (za)małe pieniążki.

Maryjusz

Jedynym plusem tutaj jest to, że później z pracą gorzej już nie trafisz...

NeverMore

Lecisz jak w kieracie za czapkę gruszek. Nie polecam nikomu, kto szanuje siebie i zdrowie. Jak niżej, rotacja ludzi- po pół roku same nowe twarze.

heheheh

Miejscówka firmy na totalnym zadupiu ... stoisz w bramie przez 15 minut i nikt nie raczy otworzyć.Po 15 minutach dzwonienia modliłem sie aby nikt jednak nie odebrał bo jak tak sie traktuje potencjalnych pracowników to ja dziękuje.

DzikiWonsz
@heheheh

Ci potencjalni i tak mają taryfę ulgową. Inni nie mieli tyle szczęścia i zostali zatrudnieni.

zadowolony

co to za złośliwości ;) firma dobrze się trzyma, bo branża cały czas spoko stoi na rynku to po pierwsze, a po drugie, narzekacie tak na pracę, a przecież nikt na siłę was tam nei trzyma ;) pozdrawiam - zadowolony

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie EUROBAC S.A.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROBAC S.A. - Paterek

• Jak się pracuje w EUROBAC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROBAC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROBAC S.A.?

EUROBAC S.A.