Opinie o Grudnik-Nieruchomości Firma w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Grudnik-Nieruchomości Firma, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grudnik-Nieruchomości Firma o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grudnik-Nieruchomości Firma w Warszawa

MarcinS

A może ktoś z administratorów sprawdziłby kłamstwa rzucane w niektórych postach ? Na żadnej innej stronie, ani forum nie znajdzie się negatywnych opinii na temat Grudnik Nieruchomości tylko tutaj. Jest jeszcze jedna strona, gdzie w jednej opinii pisze coś o poszkodowanych którzy się zbierają, a podany numer telefonu i mail jest wymyślony i nigdzie więcej nie powtarzalny. Mi to wygląda, że ktoś się uwziął na właściciela i robi mu taką reklamę, a serwis gowork na to pozwala. Współpraca z firmą Pana Grudnika przebiega super i chętnie pomaga i dokłada nawet z własnych pieniędzy do drobnych wykończeń, które normalny deweloper kazał by mi się stuknąć w czoło i powiedział że to już nie jego sprawa po kupnie mieszkania.

Klient

Niech nikt nie kupuje od tego (usunięte przez administratora)mieszkania! Lekale które sprzedaje są niezgodne z przeznaczeniem. Kupując lokal nieodebrany przez inspekcję budowlaną ma czyste ręce bo kupujecie budowę a nie lokal! Ta baba , która w jego imieniu podpisuje akty notarialne jest taką samą oszustką jak on. Po zakupie lokalu zapomnijcie o jakimkolwiek kontrakcie z ich strony, umywają ręce od wszystkiego! My którzy kupiliśmy od tej firmy, bo to firma nie agencja nieruchomości! będziemy składać pozew cywilny przeciw temu Panu oraz zawiadamiać prokuraturę o działaniu przestępczym tego człowieka! Nie dajcie się oszukać jak my bo wylądujecie na bruku!

Jola Nowy wpis
Klient

No cóż , Grudnik , wiele osób sprzedał ( jestem jedną z nich ) potrafi dobrze manipulować dla własnych korzyści ukrywając swoje prawdziwe intencje. Cokolwiek kupujecie u firmy Grudnik , dobrze się zastanówcie . On jest bezkarny dzięki układom i pochodzeniu . Dlatego w jego firmie pracują tycy wykolejeńcy przez życie i dlatego im tak mało płaci.

MarcinS

Problem
@MarcinS

Proszę nie nazywać tej firmy deweloperem.

Jolanta Nowak
@MarcinS

Czyżby ? Grudnik z pozoru jest miły , ale to egocentryk. Otacza się ludzi którzy za niego (usunięte przez administratora) innych i manipulują innymi dla kasy .... Ta Joaska to nie zły kant nie wspomnę o innych ..... Oni są w stanie zmanipulować innych by zadowolić Grudnia a jednocześnie kłamią mu w żywe oczy . Grudnik- musi mieć bardzo silne układy .....wystarczy popatrzeć na jego stronę mieszkań ..... To że jest żydem ...to mało istotne , tylko tyle że mu to pomaga .... Najgorsze jest to że jest egocentrykiem z manią wielkości i potrafi się mścić .... Idzie po najlżejszej linii oporu po układach . No i jest sknera ( to akurat mogę zrozumieć , ale jego cynizmu i bezmyślności oraz manipulacji i sprzedajność i już NIE.

Radek Nowy wpis
@MarcinS

Dokładnie .. nic dodać nic ująć... Żadnego słowa nie mogę napisać na p. Grudnika... Nie wiem kto wogole wypisuje te bzdury...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Grudnik-Nieruchomości Firma? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zdziwiony Nowy wpis
Klient

Mieszkania na ulicy Pilchowickiej to coś okropnego. Tam łazienki są za małe, brak podłączeń do pralki, klitki po 12- 15 metrów. Okna na balkony, albo na inne budynki. Lokale użytkowe sprzedawane jako pokoje hotelarskie, tylko to nie jest budynek hotelarski ! Prawda, jest tanio, ale lokalizacja nie zachwyca, budynek ma decyzję o rozbiórce ! Tak było w ogłoszeniu sprzedaży ! Kupujecie na Pilchowickiej lokale z wielkim ryzykiem !

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grudnik-Nieruchomości Firma? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Katherinsun
Klient

Dzień dobry Bardzo proszę o kontakt osoby które kupiły mieszkanie od firmy Pana Grudnika. Chce zakupić lokal i po wejściu na te strone już nie wiem co robić

Magda
@Katherinsun

Witam, ja również rozważam zakup mieszkania przy Pilichowickiej. Moje wątpliwości pogłębiły się po sprawdzeniu Księgi Wieczystej, w której firma nie figuruje jako właściciel. Czy udało się Pani coś innego ustalić? Proszę o kontakt na maila m.wrona007@interia.pl

Katherinsun
@Magda

W księdze to ich jeszcze nie będzie bo budynek kupili od PKO w połowie lipca a w Warszawie kilka miesięcy czeka się na wpis do ksiegi. Nic się nie dowiedziałam od czasu ostatniego wpisu

Magda
@Katherinsun

Ja po analizie dostępnych dokumentów wycofuję się z kupna lokalu. To samo radzę innym.

Mimi

@FB wow nawet umowy nie dają?

Wojtek
Klient

Ludzie, kupiliście coś dwa razy taniej niż cena rynkowa, to muszą być problemy...a i tak jesteście zarobieni... Polecam współpracę z firmą Grudnik

Radek
@anonim

Witam... Wasze wypowiedzi sa zenujace... Nic zlego nie moge powiedziec na ta firme... Kupilem od P. Grudnika dwa mieszkania w roznym czasie i innych miejscach... I nie zamierzam na tym skonczyc... Jesli P. Grudnik mowi ze jest to lokal to lokal jest tez zapisany w akcie... Zawsze bylem informowany czy jest to KW, udzial czy lokal... Jak sie nie znacie na przepisach to nie wypisujcie bzdur... P.s nie kupujcie jesli nie chcecie - bedzie wiecej dla mnie :) a tak wogole to jest P. Grudnik bardzo pomocny... ...

@Radek

Którym pracownikiem Pana Grudnika Pan jest? Może odbierze Pan korespondencje poszkodowanych, albo odbierze telefon? Wszystko jest fajnie i miło do podpisania aktu notarialnego, potem umywa się ręce i nawet nie kończy zaczetych prac. Odbiory budynków to abstrakcja!

Aicha128
 Problem

Jeśli ktoś jeszcze został (usunięte przez administratora) przez Grudnika proszę o maila aicha128@wp.pl -szukamy pokrzywdzonych do pozwu zbiorowego oraz w celu powiadomienia odpowiednich organów ścigania.

Radek
Klient

Napisalem nizej... Cala prawda...

Norbert

Tak spokojnie od jakiegoś czasu ? Czy to przez wakacje czy z innego powodu?

Leszek Kętrzyn

Grudnik to żyd i firma żydowska jak i instalacje sanitarne. Stąd tez pieniądze najpierw był w wojsku gdzie robił uprawnienia hydrauliczne ORMO jako ubek donosił na Polaków a po prl po 89 założył firmę kradł na podatkach ile wlezie stąd taki ważniak z niego. Ja odradzam kupować od niego. Te mieszkania nigdy nie są pełnowartościowe on nawet z garażu robi mieszkanie i samowolę budowlana z czego słynie. Nie polecam pracowałem tam nie ma umów a jak są to tylko wtedy gdy za pracownika zwraca urząd pracy na ten okres. Cóż jak to żyd który się nie przyzna. Ale wystarczy się lepiej przyjzec i odrazy widać.

Emilia
@Leszek Kętrzyn

@Leszek Kętrzyn, admin może zareagować na tę część Twojej opinii, która narusza społeczne zasady, wiesz? Lepiej napisałbyś, jaką pracę wykonywałeś? Budowlaniec? Mnie ciekawi, czy Grudnik szuka osoby do przygotowywania ofert internetowych (zdjęcia, opisy). Ktoś tutaj wie?

Jolka
@Leszek Kętrzyn

To prawda.

Agnieszka

@FB i nie ma żadnej umowy ? Jesteś pewien?

Czy Grudnik-Nieruchomości Firma oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

FB
@Pytanie

Należy spodziewać się niczego. Człowiek szuka ludzi bez wyjścia i zatrudnia na czarno.

Jerzy

Wiecie coś o możliwości podjęcia pracy w firmie w dziale sprzedaży?

Ulka

Na tym forum najlepiej jeśli znajdą się opinie pracowników a klienci powinni pisać na adres firmy

OdMdoS

Wystarczy poczytać komentarze negatywne pisane na firmę Grudnik Nieruchomości. Firma istnieje wiele lat i jakoś nie ma nigdzie więcej śladu na temat oszustw. Żadnych konkretów w komentarzach i żadnej osoby, która by faktycznie została oszukana tylko najłatwiej ogólnikami rzucać. Pan Grudnik z góry mówi, kiedy sprzedaje lokal jako użytkowy, a kiedy jako mieszkalny.

Zuzanna

@głupolowaty był, czy aby na pewno nie da się powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego? W każdej firmie nie może być wyłącznie źle lub wyłącznie dobrze. Jak jest w tym miejscu pracy? Rozumiem, że chcesz dobrze ale mimo Twojej opinii wiele osób zdecyduje się na aplikowanie do Grudnika. Wówczas oni i obecni pracownicy mogą poczuć się urażeni Twoją opinią. Staraj się na przyszłość nie oceniać wszystkich osób, które pracują/będą pracowały w firmie. Takie kategoryzowanie nie przynosi korzyści.

głupolowaty był

coś powiem wszystkim jeśli chodzi o firmę Grudnik jeśli chcecie tam pracować. Na wstępie odpuście sobie, a jeśli już musicie tam współpracować bo chcecie coś sprzedać to nie dajcie się wykiwać W tej firmie nie można być mądrzejszym, sprytniejszym i broń boże mieć własne pomysły i nie ważne że są wspaniałe. Bądzcie głupsi chwalcie grudnika ,że jest nie wiadomo jaki ,broń Boże nie miejcie pomysłów, udawajcie idiotów, miejcie komunistyczne poglądy i wychwalajcie koniecznie jego pomysły Ci co tak robią tooooo... nawet chłop, który nie potrafi się wysłowić po zawodówce zostaje prezesem Ci co go stawiają na piedestale podstępem mu przytakując a do ucha się śmieją osiągają sukces ,mają udziały i na dodatek cieszą się z niego, że w ogóle w razie co to nie mają żadnej odpowiedzialności. Po prostu udawajcie, jak robią to wszyscy wokół niego.

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Grudnik-Nieruchomości Firma? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grudnik-Nieruchomości Firma - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grudnik-Nieruchomości Firma
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 11A