Grudnik-Nieruchomości Firma

Opinie o Grudnik-Nieruchomości Firma

sputnik

Firma grudnik to firma oszukańcza. Szczególnie uważać na mieszkania w Mińsku Mazowieckim, gdzie Grudnik Finanse twierdzi, że sprzedają tam mieszkania, albo lokale użytkowe z funkcją mieszkalną co jest oszustwem, po prostu kłamstwem. Nie wolno tam kupować bo potem człowiek sam będzie się z tym wszystkim bujał i i tak tego nie zrobi. Wystarczy pójść do urzędu sprawdzić starostwo i urząd miasta. Sytuacja grozi zamknięciem budynku gdyż jest on nie użytkowany z jego przeznaczeniem. Innymi słowy budynek w żaden sposób nie jest mieszkalny.

zniesmaczony

pewnie tak samo postępujesz i podążasz tą samą drogą jak P.[usunięte przez moderatora],powodzenia

łapa

Firma nierzetelna [usunięte przez moderatora] ludzi,to co robią to partyzantka w biały dzień zatrudniają na czarno ogólnie system żydowski.

f bond

zniesmaczony - 2012-02-09 20:12:03 firma dziadostwo,oszukują ludzi ogólnie omijać z daleka.nie zgodzę się z tą opinnią stoję na stanowisku często kupującego u nich nieruchomość Pan [usunięte przez moderatora] jest bardzo mądrym doświadczonym człowiekiem i najczęściej nikt godząc się z nim na współprace nie stracił. Firma nigdy nikogo nie oszukała to kłamstwa i oszczerstwa niesłuszne. Łatwo jest z pod ukrycia kogoś niewinnie z zazdrości oczernić.

Nick44

Zgadzam się. Syf, kiła i mogiła, omijać z daleka.

zniesmaczony

firma dziadostwo, [usunięte przez moderatora] ludzi ogólnie omijać z daleka.

Zostaw opinię o Grudnik-Nieruchomości Firma - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grudnik-Nieruchomości Firma