Opinie o Grudnik-Nieruchomości Firma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grudnik-Nieruchomości Firma. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grudnik-Nieruchomości Firma o rekrutacji.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grudnik-Nieruchomości Firma w Warszawa

Mat
Inne

Jego żydowskie pochodzenie mówi samo przez się. Zresztą sam w sposób dumny twierdzi że on tak naprawdę nic nie wie i na niczym się nie zna to takie krętactwo. Nie polecam.

Jasiek
Inne
@Mat2

Hej. Zdaje się, że w końcu na jakiegoś pracownika trafiłem, zgadza się? Napiszesz, czy zarobki są atutem tego pracodawcy? Jaką kwotę podstawy i premii są tu realne dla zarządcy nieruchomości? Ma ktoś pojęcie?

anonim Nowy wpis
Inne

Widzę po komentarzach, że w ubiegłym roku szukali handlowca terenowego ds. inwestycji. Teraz znowu wystawili taką ofertę do neta. Nikogo nie udało im się znaleźć do tego czasu? A może nowi handlowcy szybko rezygnują? Trochę się martwię czy warunki są odpowiednie, ale może niepotrzebnie. Oznaczyli, że jest to praca mobilna. Czyli nie ma konieczności codziennych wizyt w biurze? Jak bardzo pilnowany jest czas pracy? Chodzi mi o to czy firma jest bardziej nastawiona na realizację planów sprzedażowych czy godziny i tak trzeba odklepać.

Jolanta Nowak Nowy wpis
Inne

Przerażające do czego może dopuścić się firma Grudnik ..... jestem ich ofiarą . Do głowy by mi nie przyszło że można być tak wrednym i niszczyć kogoś . Grudnik obracając milionami , okradnie innych . Byłam w Łomiankach , nawet meble które zostawiłam nowe ( kupił o dr mnie za dwa tys ,dwa lata temu ) sprzedał komuś za grube pieniądze ,a mieszkanie sprzedał bez mebli za 120 tyś . Nie dość że okradł bo zapłaciłam u notariusza 5tys , który nie wpisał mnie jako właściciela do księgi wieczystej ....Grudnik o tym wiedział , dlatego musiałam zapłacić podatek od wzbogacenia się z poprzedniego mieszkania które sprzedałam za 90 tyś... mieszkanie w Łomiankach kosztowało 110tys ( 80 tyś dałam ,a 30tys miałam wpłacać ratami ) .... bydlę chciwe wiedziało co robi żebym straciła wszystko... Myślicie że Grudnik ma może poczucie wstydu czy zasady moralne ...NIE ! W takiej sytuacji powinieneś mi zwrócić koszta notariusza ,to kwota 5 tyś ,nie pisząc o podatku skarbowym ... Zwróciłby pieniądze, człowiek który jest uczciwy ,nie złodziei i wredna sprzedajna osobowość Grudnia i jego ludzi.....Kiedy chciałam sprzedać mieszkanie ,by wyjść z tego impasu ,to blokował jak się da swoimi ofertami mieszkań bardzo tanimi,bo to były rudery do remontu .... Także ostrzegam wszystkich , uważajcie co kupujecie u Grudnia i sprawdzajcie księgi wieczyste , Bo Grudnik i jego ludzie mogą was okraść i będziecie bezdomni ,jak ja . Straciłam wszystko .... Uważajcie .... Grudniowi nie można ufać ani jego pracownikom....

anonim Nowy wpis
Inne

Czy praca biurowa jest połączona ze stanowiskiem agenta nieruchomości? Niedawno skończyłam administrację i chciałabym wiedzieć czy mam szansę się załapać. Chciałabym nabrać trochę doświadczenia w pracy biurowej. Może chociaż staż jest możliwy? Można się dogadać na płatny staż, a potem starać się o etat? W jakich godzinach głównie pracuje biuro?

S136
Inne
 Pytanie

Mam pytanie, czy ktoś mieszk na Pilchowickiej 9/11? Czytałam tu opinie ale nie wiem jak się odnieść. Mam kupić mieszkanie od osoby prywatnej, ale chciałabym ogólnie wiedzieć jak się tu mieszka. Jak z czynszem itd.

Odpusc Nowy wpis
Pracownik
@S136

Lepiej odpuść, to był biurowiec stawiany na szybko i bez odpowiednich zezwoleń, z nakazem rozbiórki ostatniej kondygnacji. Można się wladowac w problemy, pomijam sąsiedztwo czeczenów, Gruzinów, Uzbeków I innych bo ta okolica to Zagłębie hosteli.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grudnik-Nieruchomości Firma? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(177 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
(743 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Kraków
Autodesk Sp. z o.o.
(12 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
(870 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Pracował ktoś jako Handlowiec terenowy? Możecie o tym opowiedzieć? Napisali o pensji, że atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym. Wiecie, jak premie są naliczane, jaki jest wzór? Jest stały czy bardziej uznaniowo? Może stały % dla pracownika jest przewidziany?

Mat
Inne

Jego żydowskie pochodzenie mówi samo przez się. Zresztą sam w sposób dumny twierdzi że on tak naprawdę nic nie wie i na niczym się nie zna to takie krętactwo. Nie polecam.

Kamila
Inne
@Mat

Co ma pochodzenie właściciela do jego firmy ?

Mat
Pracownik
@Kamila

Kup od niego i poznaj go to się dowiesz. Cała robota w tych mieszkaniach jest spieprz... Przez partaczy z pod budki z piwem począwszy od elektryki po tynki poddasza pękające ściany awarię albo wady jak grzyb bądź pękające sufity do budynków jednorodzinnych w których on robi z każdego pokoju małe mieszkanie nie ma pozwoleń na budowę, wszystko to samowola i partyzantka. Obciąża stropy i wszystko pęka byle by sprzedać a potem ma cię w (usunięte przez administratora) Aha i nie pogadasz bo za każdym razem ma spotkanie. Spotkanie chyba z Grabowska bo ciągle ma spotkanie . On ma spotkanie.

Piotr
Inne
@Mat

Jestem ciekaw, bo każdy tu narzeka ale nikt nie mówi w jakiej cenie można zakupić lokal. Średnia cena za lokal do gruntownego remontu to 4 - 6 tys zł. Za wykończony lokal można było zarobić 80-100%. Znajdźcie mi tanie mieszkania w Warszawie jak nie u niego.

Mat2
Pracownik
@Mat

Mat - nigdy nie byłeś pracownikiem firmy :)

Jasiek
Inne
@Mat2

Hej. Zdaje się, że w końcu na jakiegoś pracownika trafiłem, zgadza się? Napiszesz, czy zarobki są atutem tego pracodawcy? Jaką kwotę podstawy i premii są tu realne dla zarządcy nieruchomości? Ma ktoś pojęcie?

Doman
Inne

Ale (usunięte przez administratora) wielki Ho Ho prezes piwnice bez okien cena zaporowa bo na kijowskiej, nie do przebywania tam. Straszne. Śmiechu wart a mondry za czterech Słuchajcie go to wyjdziecie na tym jak zabłocki na mydle. Uwaga!

Michaśka
Inne

Trwa rekrutacja dla doradcy technicznego w Krakowie. Namawiam męża, żeby spróbował. Może przekonam co zarobkami :) Orientuje się ktoś w jakich widełkach mieści się wynagrodzenie? 5 tysięcy podstawy będzie? Są dla pracowników jakieś premie?

Krzysztof
Inne
 Pytanie

Ta firma to jakiś żart. Dzwonię w sprawie mieszkania, w ogłoszeniu, że to kawalerka z łazienką i aneksem kuchennym. Dowiaduję się, że mieszkanie jest w pełni funkcjonalne, w tej chwili mieszka w nim jeden z pracowników. Przyjeżdżam na miejsce. Pokazują mi jakąś dziurę bez tynku i dachu. Aneks kuchenny stanowią kartony z tynkiem i szpachelkami. Dzwonię i pytam co jeszcze będzie wykonane, bo może po prostu mają opóźnienia. Słyszę, że w tej cenie to nic, ale mają inne bardziej wykończone lokale. Proszę o podesłanie oferty tych innych i zdjęć. Nie ma, bo "tak szybko sprzedają". Już bardziej z ciekawości proszę o podesłanie jakichś materiałów i numeru kw tej dziury. Brak odzewu do dziś. Dlaczego piszę o tym na Go Work? Ponieważ cały czas mam obawę, że to "teraz tam mieszka pracownik" może być prawdą, przy tym poziomie januszady.

N
Inne
@Krzysztof

To prawda.

Adrian675
Inne
 Pytanie
@N

Mówicie o mieszkaniach na plichtowickiej? Tam podobno nakaz rozbiórki jest, prawda ?

MarcinS

A może ktoś z administratorów sprawdziłby kłamstwa rzucane w niektórych postach ? Na żadnej innej stronie, ani forum nie znajdzie się negatywnych opinii na temat Grudnik Nieruchomości tylko tutaj. Jest jeszcze jedna strona, gdzie w jednej opinii pisze coś o poszkodowanych którzy się zbierają, a podany numer telefonu i mail jest wymyślony i nigdzie więcej nie powtarzalny. Mi to wygląda, że ktoś się uwziął na właściciela i robi mu taką reklamę, a serwis gowork na to pozwala. Współpraca z firmą Pana Grudnika przebiega super i chętnie pomaga i dokłada nawet z własnych pieniędzy do drobnych wykończeń, które normalny deweloper kazał by mi się stuknąć w czoło i powiedział że to już nie jego sprawa po kupnie mieszkania.

anonim
Inne
 Problem
@MarcinS

Proszę nie nazywać tej firmy deweloperem.

Jolanta Nowak
Inne
 Pytanie
@MarcinS

Czyżby ? Grudnik z pozoru jest miły , ale to egocentryk. Otacza się ludzi którzy za niego (usunięte przez administratora) innych i manipulują innymi dla kasy .... Ta Joaska to nie zły kant nie wspomnę o innych ..... Oni są w stanie zmanipulować innych by zadowolić Grudnia a jednocześnie kłamią mu w żywe oczy . Grudnik- musi mieć bardzo silne układy .....wystarczy popatrzeć na jego stronę mieszkań ..... To że jest żydem ...to mało istotne , tylko tyle że mu to pomaga .... Najgorsze jest to że jest egocentrykiem z manią wielkości i potrafi się mścić .... Idzie po najlżejszej linii oporu po układach . No i jest sknera ( to akurat mogę zrozumieć , ale jego cynizmu i bezmyślności oraz manipulacji i sprzedajność i już NIE.

1
Radek
Inne
@MarcinS

Dokładnie .. nic dodać nic ująć... Żadnego słowa nie mogę napisać na p. Grudnika... Nie wiem kto wogole wypisuje te bzdury...

Mat
Inne
@MarcinS

Nie ma co sprawdzać jego żydowskie pochodzenie mówi samo przez się. On sam do wszystkich twierdzi że na niczym się nie zna i nic nie wie bo to takie krentactwo.

Krzysztof
Inne
@MarcinS

Niech pan wskaże na których stronach nie ma negatywnych opinii. Z przyjemnością opiszę moje wrażenia i będą.

Kamila
Inne

jakim pracodawcą jest GRUDNIK ?/ piszecie tylko o lokalach jakie oferuje itp, a nikt nie chce sie podzielic info o tym jak sie pracuje ?

Hotel czy dom?
Inne
 Pytanie

Orientuje się ktoś czemu na pilchowickiej w wyodrębnionych księgach wieczystych widnieje przeznaczenie lokali jako niemieszkalne a "rodzaj izby" jest określony jako pokój hotelowy? Jak wygląda sytuacja z parkingiem na ulicy ?

Niepolecam
Pracownik

Nie polecam

Zdziwiony
Inne

Mieszkania na ulicy Pilchowickiej to coś okropnego. Tam łazienki są za małe, brak podłączeń do pralki, klitki po 12- 15 metrów. Okna na balkony, albo na inne budynki. Lokale użytkowe sprzedawane jako pokoje hotelarskie, tylko to nie jest budynek hotelarski ! Prawda, jest tanio, ale lokalizacja nie zachwyca, budynek ma decyzję o rozbiórce ! Tak było w ogłoszeniu sprzedaży ! Kupujecie na Pilchowickiej lokale z wielkim ryzykiem !

Ank
Inne
@Zdziwiony

Po pierwsze tam nie ma jeszcze zrobionych łazienek a tym bardziej podłączeń do pralki. Po drugie decyzja jest ale do uchylenia. Kupiłam znam stan faktyczny i powiem jedno. To będzie bardzo fajny budynek a przyszłym roku to nie będą mieszkania w tej cenie a o wiele wyższej. Rozumiem że przedmówca nie załapał się na lokal bo rozeszły się mega szybko i teraz wylewa swoją frustrację. Przykre to.

Basted
Inne
@Ank

Nakaz jest prawomocny i sąsiedzi piszą pismo o natychmiastowe wykonanie.

JeszczeBardziejZdziwiony
Inne
@Ank

"To będzie bardzo fajny budynek" dawno się tak nie uśmiałem. Byłem zainteresowany kupnem mieszkania w tym ulepie ale po krótkim research'u i rozmowami z sąsiedztwem odpuściłem. Tak po krotce: -ostatnia kondygnacja - słyszałem że jest nakaz rozbiórki -brak miejsc parkingowych Przyjechałem pod budynek popatrzyłem na sposób prowadzenia prac i jestem szczerze zdziwiony ilością nieprawidłowości.

Jola
Inne

No cóż , Grudnik , wiele osób sprzedał ( jestem jedną z nich ) potrafi dobrze manipulować dla własnych korzyści ukrywając swoje prawdziwe intencje. Cokolwiek kupujecie u firmy Grudnik , dobrze się zastanówcie . On jest bezkarny dzięki układom i pochodzeniu . Dlatego w jego firmie pracują tycy wykolejeńcy przez życie i dlatego im tak mało płaci.

Ania Szcz.
Inne
@Jola

Dokładnie tak

Krystyna
Inne
@Ania Szcz.

W sensie, że dosłownie wszystko co napisała to prawda? To serio chamsko i podstępnie brzmi, a tamci nie czują się upokorzeni przez to, że mniej im płaci? Wgl wiadomo ile?

Jola
Inne
@Krystyna

Krysiu . Nigdy nie kłamie ???? . Ty pewno pracujesz u niego lub z nim , a Gludnik lubi pochlebców ???? , bo prowity finansowe są z tego . ???? Nie pozdrawiam tego hochsztaplera i chytrusa , tym bardziej że on się otacza takimi samymi ludźmi co on

1
Katherinsun
Inne

Dzień dobry Bardzo proszę o kontakt osoby które kupiły mieszkanie od firmy Pana Grudnika. Chce zakupić lokal i po wejściu na te strone już nie wiem co robić

Magda
Inne
 Pytanie
@Katherinsun

Witam, ja również rozważam zakup mieszkania przy Pilichowickiej. Moje wątpliwości pogłębiły się po sprawdzeniu Księgi Wieczystej, w której firma nie figuruje jako właściciel. Czy udało się Pani coś innego ustalić? Proszę o kontakt na maila m.wrona007@interia.pl

Katherinsun
Inne
@Magda

W księdze to ich jeszcze nie będzie bo budynek kupili od PKO w połowie lipca a w Warszawie kilka miesięcy czeka się na wpis do ksiegi. Nic się nie dowiedziałam od czasu ostatniego wpisu

Magda
Pracownik
@Katherinsun

Ja po analizie dostępnych dokumentów wycofuję się z kupna lokalu. To samo radzę innym.

Pin
Inne
@Katherinsun

Proszę o kontakt tel.501 096 553

Tikiwiki
Inne
 Pytanie
@Pin

Też jestem zainteresowany zakupem lokalu przy Pilchowickiej. Czy ktoś posiada jakieś bardziej szczegółowe info na temat tej inwestycji? Narazie udało mi się jedynie dotrzeć do informacji, że ostatnie piętro może być potencjalnie do rozbiórki, jeżeli postępowanie zakończy się nie po myśli właściciela. Czy wiecie coś więcej? Czy w ogóle te lokale mogą zostać przerobione na lokale mieszkalne? Generalnie podejście z umowami przedwstępnymi z zaliczką wydają się być uczciwą opcją, w zasadzie ryzyko rezerwacji jest niewielkie, tylko czy w ogóle jest sens? Będę wdzięczny za wszelkie info norsegts@gmail.com

Vik
Inne
 Pytanie
@Katherinsun

Witam Też planuje zakupić mieszkanie od Grudnika Czy Pan coś zna na ten temat ? Pozdrawiam Viktor

Aicha128
Inne
 Problem

Jeśli ktoś jeszcze został (usunięte przez administratora) przez Grudnika proszę o maila aicha128@wp.pl -szukamy pokrzywdzonych do pozwu zbiorowego oraz w celu powiadomienia odpowiednich organów ścigania.

Piotrek
Inne
@Aicha128

Daj znać na której nieruchomości Cię (usunięte przez administratora)

Mimi
Inne

@FB wow nawet umowy nie dają?

Wojtek
Inne

Ludzie, kupiliście coś dwa razy taniej niż cena rynkowa, to muszą być problemy...a i tak jesteście zarobieni... Polecam współpracę z firmą Grudnik

anonim
Inne

Niech nikt nie kupuje od tego (usunięte przez administratora)mieszkania! Lekale które sprzedaje są niezgodne z przeznaczeniem. Kupując lokal nieodebrany przez inspekcję budowlaną ma czyste ręce bo kupujecie budowę a nie lokal! Ta baba , która w jego imieniu podpisuje akty notarialne jest taką samą oszustką jak on. Po zakupie lokalu zapomnijcie o jakimkolwiek kontrakcie z ich strony, umywają ręce od wszystkiego! My którzy kupiliśmy od tej firmy, bo to firma nie agencja nieruchomości! będziemy składać pozew cywilny przeciw temu Panu oraz zawiadamiać prokuraturę o działaniu przestępczym tego człowieka! Nie dajcie się oszukać jak my bo wylądujecie na bruku!

Radek
Inne
@anonim

Witam... Wasze wypowiedzi sa zenujace... Nic zlego nie moge powiedziec na ta firme... Kupilem od P. Grudnika dwa mieszkania w roznym czasie i innych miejscach... I nie zamierzam na tym skonczyc... Jesli P. Grudnik mowi ze jest to lokal to lokal jest tez zapisany w akcie... Zawsze bylem informowany czy jest to KW, udzial czy lokal... Jak sie nie znacie na przepisach to nie wypisujcie bzdur... P.s nie kupujcie jesli nie chcecie - bedzie wiecej dla mnie :) a tak wogole to jest P. Grudnik bardzo pomocny... ...

anonim
Inne
 Pytanie
@Radek

Którym pracownikiem Pana Grudnika Pan jest? Może odbierze Pan korespondencje poszkodowanych, albo odbierze telefon? Wszystko jest fajnie i miło do podpisania aktu notarialnego, potem umywa się ręce i nawet nie kończy zaczetych prac. Odbiory budynków to abstrakcja!

Zostaw merytoryczną opinię o Grudnik-Nieruchomości Firma - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Grudnik-Nieruchomości Firma?

  Zobacz opinie na temat firmy Grudnik-Nieruchomości Firma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grudnik-Nieruchomości Firma?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grudnik-Nieruchomości Firma
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kuźnicy Kołłątajowskiej 11A
  31-234 Warszawa
 • NIP: 9451956142 KRS: 0000098663
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Grudnik-Nieruchomości Firma
Przejdź do nowych opinii