Bezgluten

Opinie o Bezgluten

Czytam, że jakiś czas temu w niektórych działach były zwolnienia. Czy na produkcji też tak bywało? Pytam, bo na stronie mają cały czas ofertę dla pracownika produkcji, a jednak szukam stabilnej pracy. Czy to co napisali o wynagrodzeniu adekwatnym do wykonywanych obowiązków odnosi się do systemu premiowego również? Fajnie jakby jakiś był. Zależą one tylko od wyników czy też od frekwencji?

Gabriela Nowy wpis

Będzie fajnie jak opowiecie o stanowisku MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU? Bo jak wpadłam na ogłoszenie w necie to zainteresowało mnie to, czy jest tu jakiś onboarding? Jest okres wprowadzenia? I czy wiecie ile trwa ten okres??

Nowy wpis

@Gabriela

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu :) chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

Jaki dress code obowiązuje w Bezgluten?

Julka Nowy wpis

Tylko biała odzież, biały fartuch oraz czepek. Obcięte naturalne paznokcie oraz brak przedłużanych rzęs ze względu na żywność.

Gabriela

Hej, mam pytanie. Na stronie firmy są oferty pracy z ubiegłego roku. To jakieś rekrutacje ciągłe czy aktualnie zgłaszać się nie można jeśli nie ma nowych? Bo chętnie bym się zgłosiła na produkcję jako piekarz. Tylko czy warto pod kątem finansowym? I czy atmosfera na ten moment jest u was w porządku?

@Gabriela

Dzień dobry, zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres: kadry@bezgluten.pl Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy bezpośrednio :)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bezgluten padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju.
Aaaa

Poniedziałek mam rozmowę o pracę Czy opłaca się fatygować iść na rozmowę jakie są zarobki na początku ?

Urszula

Czy pracownicy pracują w bezglutenie na umowę zlecenie czy umowę o pracę?? Interesuje mnie produkcja.

Elżbieta
@Urszula

Dokładnie, interesuje mnie inne stanowisko, ale też się nad tym zastanawiam. Wiesz może coś na temat zarobków w tej firmie?

@Elżbieta

Nie wiem o zarobkach. Uzależniona jest na pewno od stanowiska. Wiesz jakie są tam godziny pracy( od której do której się pracuje)?

@Elżbieta

Nic nie wiem

PB
@Urszula

Umowa o pracę.

Renata
@PB

No i super a ciągnąc jeszcze ten wątek to można dowiedzieć się czegoś na temat wynagrodzenia?

@Renata

Zapraszamy do bezpośrednich rozmów w sprawie warunków, zakresu obowiązków w ramach konkretnego stanowiska czy działu. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy. Zespół Bezgluten

Czy Bezgluten organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

PB

tak - zewnętrzne, wewnętrzne

Czy w Bezgluten panuje luźna atmosfera?

Ona

Tak, no chyba że kogoś zwalniają. Najpierw zwolnienia były na magazynie bo ludzie byli niepotrzebni. Później w Biurze Handlowym ale oczywiście po odpracowaniu sezonu świątecznego. Bo wtedy są ludzie potrzebni. A umowy kapią na krótki okres czasu aby móc podziękować bez odprawy. Później szukają kolejnych. Firma fajna ale psują sobie renomę traktowaniem pracowników. Ludzie to nie rękawiczki jednorazowe. Każdy ma utrzymanie na swojej głowie ale firma nie liczy się z tym nieprzedłużając umowy i dziękując tydzień przed końcem. A pensja na takim poziomie że oszczędności z niej nikt nie ma. Dobry pracownik też się na podwyższę nie doczeka. Minimum i brak pewności zatrudnienia.

Kamil

A na nowy rok jakieś podwyżki są ?

Glównyodkmc

Jestem jaki jestem i co komu do tego ? Staram się ja mogę na magazynie jest ład i porządek pod moją obecność ustawiam wszystkich jak się da a sam chodzę na papierosa żeby sprawę przemyśleć życie nie jest łatwe podwyżki chyba nigdy nie dostanę mimo że się staram szefie otrzasnij się zasługuje na podwyżkę jak nikt inny

Czemu stawka za buły została obcięta ?

wedza

Bezgluten znowu poszukuje kierownika produkcji. Co się stało z dotychczasowym, przecież długo nie pracuje?

rosalinda
@wedza

Styl zarządzania Mariusza - co więcej pisać?? Wszyscy inni (poza Mariuszem) to niepiśmienne pół-małpy. Można ich zmieniać w zależności od humoru.

wedza
@rosalinda

Dziwne zachowanie,ciężko to komentować.

Targowy

Czy Mariusz już się wybiera na "strajki przedsiębiorców" do Warszawy? To jego styl - typowy czerwony byznesmen i pretensje do wszystkich dookoła. :)

zawołać

Jak się pracuje z nowym kierownikiem produkcji?

Obserwator
@zawołać

Pracuje ? Ciężko powiedzieć żeby Pan kierownik pracował głównie łazi i obiecuje każdemu cuda na kiju najbardziej mu wychodzi wchodzenie w cztery litery szefowi

zawołać
@Obserwator

Może przynajmniej jest fachowcem z zarządzania produkcją?

flower
@zawołać

Mysle że pan Koczwara w końcu zrazi do siebie wszystkich dookoła. Zostaną tylko ludzie z Inter europolu bo oni to ostatnio kupili i musza spłacać...

Obserwator

Szef tak dba o pracowników że gościa który pracuje 10 lat nie potrafi zatrzymać przy sobie chapeau bas szefie chapeau bas

bleee
@Obserwator

bo szefowi pali się pod (usunięte przez administratora) a zresztą nie znasz go? nie wiesz co on myśli o ludziach? przeczież dla niego wszyscy dookoła są głupi - tylko on jedyny geniusz, musi dojeżdżać z Krakowa i oświecać prowincjuszy...

Czy Bezgluten zapewnia kartę multisportu?

hehe

byłeś/łaś na tej wsi że o to pytasz? przecież to po pgr-owa fabryka, która wykorzystuje okolicznych rolników i "niepiśmiennych". po co im karty multisportu?

co to za strona w ktorej sa USUWANE OPINIE A MOJA ZOSTALA USUNIETA PEWNIE DLATEGO ZE BYLA PRAWDZIWA OTO POLSKA SYFFFFF apropo widac ze wlasciciel ma sporo za uszami ///////

Prawda
@pracownik

5lat później a opinie nie pomyśli wciąż usuwane. .

nikt
@Prawda

to fakt - ostatnio usunęli dużo opinii. widać że panów Barta i Karola zaczyna boleć prawda...

Czy rozmowa rekrutacyjna w Bezgluten odbywa się również w języku angielskim?

Powtórka

Słowa szefa Bezglutenu o swoich pracownikach "czerwone nosy", "niektórzy nie potrafią się nawet podpisać", "ale musimy takimi pracować".

Johny

Hej. Co się dzieje w tym Bezglutenie? (usunięte przez administratora) Duża część zespołu pozwalniali. (usunięte przez administratora)

Cra
@Johny

Kto został zwolniony?

Franklin

Co słychać ciekawego w bezglutenku?Nadgodzin duzo? Ktoś sie wkoncu odważył opuścić (usunięte przez administratora)

Leszek
@Franklin

Skąd pytanie o nadgodziny? Czyżby w firmie tej często zdarzało się tak, że trzeba zostać dłużej w pracy? Mam nadzieję, że są to sporadyczne sytuacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Bezgluten - Posądza

• Jak się pracuje w Bezgluten?

Zobacz opinie na temat firmy Bezgluten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bezgluten?

Bezgluten