Opinie o Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie w Ciechanów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie w Ciechanów

Czarna

Hej, ktoś wie czy w szpitalu potrzebują do pracy pielęgniarek? Co prawda mam już pracę w domu opieki, ale myślę by trochę pobrać dyżurów w szpitalu, jest u nich szansa zatrudnić się na pół etatu? No i takie ważne dla mnie pytanie ile pielęgniarek jest na nocnej zmianie?

Wiola
@Ela

O jejku.. a coś więcej na ten temat możesz napisać? Duże pieniądze to dobra informacja ale o co chodzi z brakiem szacunku? W sensie pewnie wypłata jest uzależniona od wykształcenia, ale jakieś widełki możesz podać? Przesuwanie wszędzie, to znaczy ze praca będzie na różnych oddziałach w zależności od tego gdzie byłabym potrzebna?

Pacjent Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Sytuacja z dziś w poradni urologicznanej ,7h czekania na wizytę kontrolną po operacji a lekarza brak ponad 20 osób zapisanych a lekarza na bloku operacyjnym,11-14 powinien być otóż nie było,po 13 sekretariat oznajmia żeby się przepisywać na inne terminy bo lekarza nie będzie, to są kpiny ,kto tym (usunięte przez administratora)zarządza??,po co przychodnia jak nie ma lekarzy,kto mi teraz zapłaci za dzień wolny bo musiał wziąć żeby jechać do Ciechanowa? Kto mi zwróci kasę za parking który przez tyle godzin musiałam opłacić i z kwitkiem wróciłam do domu!!!!!!!!To nie pierwsza taka sytuacja,niech dyrektor w końcu coś z tym zrobi bo pieniądze szpital bierze ale opieki lekarskiej brak,macie pacjentów za (usunięte przez administratora) czy co??? TEN SZPITAL TO JEDNA WIELKA PORAŻKA

Inia Nowy wpis

Anestezjologów szukają, dobrze widzę na stronie? Dajcie znać, w jaki sposób wygląda ta rekrutacja do placówki, bo tam straszny chaos jest w tej witrynie i nic nie mogłam wyczytać. Jeśli się nie mylę oczywiście.

zadowolony pacjent Nowy wpis

Moją siostrę, pacjentkę Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w Ciechanowie lekarze otoczyli troskliwą opieką medyczną. Pani doktor Grażyna Płoska-wspaniała lekarka i zarazem cudowny człowiek. Niezwykle empatyczna, miła, walczy o pacjenta i stara się mu pomóc za wszelką cenę. To p. doktor, odgarniając włosy z czoła mojej bardzo chorej siostry powiedziała: "niech pani walczy, niech pani się nie poddaje". Pani doktor tak umiejętnie przekazała mi bardzo złe diagnozy mojej siostry, że nie przypominały one "smagania biczem duszy". Samo leczenie jest bardzo istotne, ale wsparcie dla pacjenta i jego "wystraszonej" rodziny to prawdziwy skarb. Pomimo wielu schorzeń, moja siostra "rozkwitła", czuje się lepiej, uśmiecha się. Piszę najwięcej o p. doktor, ponieważ z Nią kontaktuję się najdłużej i najczęściej. Wielkie podziękowania dla równie wspaniałego całego zespołu lekarzy. Dołączam również pozdrowienia dla pielęgniarki p. Wandy, zawsze uśmiechniętej, miłej, troskliwie dbającej o pacjenta.

Marina Nowy wpis

Witam, jestem zainteresowana przyjęciem się na stanowisko lekarza, napotkałam ogłoszenie tak naprawdę w artykule jedno na jakimś portalu. I tam pisali, że dla osób spoza okolicy, takich jak ja, jest możliwość wynajmu mieszkania. To wtedy jest 100% za darmo czy się iles dopłaca, mogłabym poznać szczegóły?

jedziemy na oddział do Szpitala do Ciechanowa połknął dziecko pinezkę czerwoną w szkole Chyba Tak krwotok głowy ok

jedziemy karetką do Innego Szpitala do Ciechanowa na Oddział Oiom Chyba Tak przyjedzie karetka z San Diego ok już połknął ok

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
zadowolony pacjent z Płońska

Serdeczne podziękowania dla personelu oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w Ciechanowie, a szczególnie dla miłego i życzliwego lekarza Krzysztofa Polucha. Lekarz profesjonalny i empatyczny, z wielką troską podszedł do pacjentki. Gratulacje dla Dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego, że zatrudnia tak fajnych, jak na te czasy fachowców. Pielęgniarki również miłe, chętnie pomagają pacjentom. Już w chwili przyjęcia na oddział /15.03 2024/ sympatyczna pani Wanda z wielkim zaangażowaniem zaopiekowała się siostrą. Nie spotkałam się, jak do tej pory z tak miłą atmosferą na oddziale szpitalnym. Pacjent i jego rodzina mają tu poczucie bezpieczeństwa.

Czarna

Ela
@Czarna

Jak chcesz pracować,za dość duże pieniądze, ale nie mieć szacunku od przełożonych, to nie ma sprawy. Będziesz poniewierana,przesuwana wszędzie, prawie (usunięte przez administratora) ale w białych rękawiczkach i tego nie udowodnisz ????????

Wiola
@Ela

Karol

Szpital jak szpital. Wiadomo jak działa służba zdrowia w PL. Ale to że w poradniach na holach pomontowano klimatyzację która nie działa to jest skandal. Może nie tyle co nie działa jak nie jest włączana. Smród zaduch nic dodać nic ująć tylko pogratulować zarządcy szpitala i Panu marszałkowi który pozwala na takie traktowanie pacjentów. Ale kupować ruiny pod Ciechanowem i remontować to jest kasa

Dyzio

Trwa rekrutacja na młodszego asystenta dietetyka. Trzeba mieć wykształcenie wyższe dietetyka kliniczna. Z tego co widziałem to umowa na okres próbny. A jak z godzinami pracy? Tylko 8 godzin czy trzeba brać też jakieś dyżury w niestandardowych godzinach?

slawek.303@wp.pl

Byłem pacjentem oddziału Hematologii i Onkologii w ubiegłym roku i wcześniej (2016). Napiszę o lekarzach z którymi miałem z którymi miałem do czynienia. Po kolei p.Ordynator Kuskowska to wspaniały lekarz i człowiek, z dużym poczuciem humoru.Stoi na czele zespołu. Doktor p. Kraczkowska chodząca empatia, bardzo mi pomogła w trudnych chwilach, dała mi nadzieję na przyszłość. Doktor p.Malecka była pierwszym lekarzem z którym miałem kontakt. Wspaniała osoba, wspaniały lekarz. Również bardzo mile wspominam dr. Jandę za jej profesjonalizm i ciepło. Przepraszam że nie używam drugich nazwisk, ale i tak każdy wie o kogo chodzi. Nie piszę o innych lekarzach bo nie miałem z nimi do czynienia. Prawdopodobnie też są fajni. Muszę wspomnieć o wspaniałej drużynie p.Pielegniarek dzięki którym bycie na oddziale bywa łatwiejsze. Pozdrawiam

Maks56

Byłem ostatnio z moją 85 letnią mamą na oddziale Okulistycznym szpitala w Ciechanowie . Jestem z Płocka w Płocku czekania co najmniej 2 lata na zdjęcie zaćmy .Co dziwne w Ciechanowie robią to od ręki . Od czasu umówienia wizyty kontrolnego zakwalifikowania na zabieg wszystko odbyło się w ciągu tygodnia .Wspaniała organizacja niesamowicie mili i empatyczni pracownicy oddziału i poradni .Oddział może służyć za wzorzec dla innych szpitali .Moja 85 letnia mama stwierdziła ,że nigdy dotąd nie spotkała sie z tak miłą i sympatyczną obsługą medyczną jak tutaj i lekarze i pielęgniarki na najwyższym poziomie .Tak powinna wyglądać opieka medyczna jak na oddziale Okulistyki szpitala w Ciechanowie

Wasyl

Bardzo jestem wdzięczny za profesjonalną pomoc i opiekę paniom z Neonatologii. Pojechaliśmy z żoną na SOR z 14 dniowa córeczką , miała problem z oddychaniem i jej buźka nabierała sinego koloru. Dzięki szybkiej interwencji pań z Neonatologii po nie długim czasie nasza gwizdka była stabilna. Przez cały pobyt na Neonatologii córeczka ma fachową opiekę. Nie da się opisać słowami tego co czują rodzice kiedy taka niewinna istotka walczy o życie. I nie ma takich słów żeby wyrazić wdzięczność dla personelu z Neonatologii.

Ktos

Niesamowity szpital .moj tata pojechal do szpitala bez odlezyn wrocil do domu z 6 dziurami w ciele. W nocy tacie zabierano dzwonek by Nie mogl dzwonic by pielegniarki mogly sie wyspac . Pielegniarki takie wyksztalcone ze Nawet tlenu Nie umialy podlaczyc .Jak im sie zwrocilo uwage to prentensje. Jedzenie stalo na stole caly dzien tylko Jak ten chory czlowiek mial zjesc sam Jak by sparalizowany . Tata caly dzien lezal mokry bo nikt Nie ruszyl sie by go zmienic . Jeden z najgorszych szpitali . Troche tak opieka Nie Adekwatna do placonych podatkow na Sluzbe zdrowia .

Mama

Chciałam podzielić się opinią o panu doktorze Zenonie Truszewskim,chirurgu dziecięcym.Otóż w Wielki piątek trafiłam z dzieckiem na izbę przyjęć w naszym cudownym ciechanowskim szpitalu.Z dzieckiem wijącym się z zpowodu bólu brzuchu,który dokuczał mu od godz 2 ej w nocy (na izbę trafilismy okolo 9ej).Panie na izbie przyjęc powiedziały że doktor do nas zejdzie,gdy skończy zaplanowane zabiegi. Po PIĘCIU godzinach pan doktor raczył do nas przyjść, i na mój komentarz,że czekam 5 godzin z dzieckiem które cierpi z bólu,usypia na krześ gdyż większa częsc nocy po prostu nie spał,pan doktor powiedział, cytuję:Pani czeka, a ja zapierd....m tu od rana, po czym wysłal mnie mnie do dyrekcji szpitala.Zreflektował sie jednak i po chwili łaskawie nas przyjął, nie dopuszczając mnie jako matki absolutnie do głosu, słuchał relacji tylko dziecka, mnie ignorują całkowicie.Może ktoś tez się spotkał z takim traktowaniem przez tego człowieka,. Panie doktorze może byc pan pewien że ja tej sprawy tak nie zostawię,została złozona juz skarga do okregowego orzecznika odpowiedzialnosci zawodowej jak rowniez do rzecznika praw pacjenta.

Franciszek
@Mama

Czy poza tą sytuacją, kiedy zostałaś nieprofesjonalnie potraktowana przez jednego z lekarzy, masz jakieś inne doświadczenia z tym szpitalem? Jak wrażenia po kontakcie z innymi specjalistami?

lekarz
@Mama

Nie będę polemizował z czymś tak prymitywnym. Minęły dwa lata - nie było żadnego rzecznika, ani żadnej sprawy, żadnej skargi. Wiem jedno - ludzie którzy tak opluwają innych są głęboko nieszczęśliwi, poranieni, doświadczyli lub doświadczają traumy. Dlatego za taka osobę pozostaje mi jedynie się modlić i życzyć żeby zło odwróciło się od niej i żeby chociaż na chwilę zaznała prawdziwego szczęścia. Zenon Truszewski

@lekarz

Nie jestem pewna, czy diagnozowanie ludzi przez internet to dobry pomysł, trochę przykra jest ta część twojego komentarza. Rozumiem, że pracujesz w tym specjalistycznym szpitalu wojewódzkim. Tak się składa, że interesują mnie szczegóły tej pracy i mam do ciebie pytanie. Ciężko jest w tej pracy?

chirurg dziecięcy
@Weronika

Brakuje nam lekarzy w oddziale. Zapraszam do kontaktu mailowego z.truszewski@wum.edu.pl lub telefonicznie 23 6730396. Zenon Truszewski

@chirurg dziecięcy

Jakich lekarzy Wam konkretnie brakuje? Szukacie tez praktyków? Mało info.

@Mama

Proszę o jakiś kontakt do Pani???

Bardzo proszę o opinie na temat oddziału urologicznego w Ciechanowie. Mam skierowanie do szpitala, ale nie z prywatnego gabinetu tylko z przychodni NFZ. Czy będę inaczej traktowany jak nie mam skierowania od lekarza który pracuje na oddziale urologicznym.

Olga

A może ktoś z osób pracujących w Szpitalu wypowiedziałby się o zatrudnieniu w nim? Jak obecnie Wam się pracuje w tym miejscu w dobie pandemii? Jest ciężko? Jak bardzo zwiększył się zakres obowiązków? Dajcie radę?

Weronika

Jak oceniacie opiekę w Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie, dbają o pacjentów? Warto tam jechać ze skierowaniem czy lepiej udać się gdzieś indziej?

Magda

Pacjenci jak zwykle niezadowoleni a najbardziej madki.. tak jak ta jedna która sie bulwersuje że lekarz słucha e pierwszej kolejności co ma dziecko do powiedzenia a nie ona! Chętnie się dowiem co było z dzieckiem, bo jakoś zapomniała a diagnozie a założe się ze wszystko jest teraz dobrze. Taka jest prawda, opinie piszą głównie niezadowoleni pacjenci a reszta milczy bo po co kogoś chwalić. Ja chętnie dowiedziałabym się o opiniach ludzi tam pracujących.

Miałem miec zabieg na prostowanie przegrody nosowej na ktory czekałem rok czasu.Powiadomili mnie w piątek ze zabieg jest odwołany z powodu braku anastezjologa,gdzie w sobote miałem się zjawic już w szpitalu. Pracuje w delegacjach i musiałem brac prawie dwa tygodnie wolnego bo musiałem zrobić badania przed tym zabiegem.Poprostu mają (usunięte przez administratora) i zero organizacji i tak to wychodzi.Nikt wczesniej nie sprawdził ze nie bedzie anastezjologa.A ja nawet nie dostałem żadnych wyjasnien tylko mozliwosc terminu za nastepne 2miesiące.Kto teraz za te wolne mi zapłaci.Obsługa to jakby za kare tam pracowała,poprostu chamstwo.Nie polecam nikomu

olszebogumila@gmail.com

DZIĘKUJĘ panu dr.Szewczykowi i paniom pielęgniarkom za profesjonalne podejście do pacjenta z poważaniem Olszewska

kerior

...i znów dałem się namówić na wizytę tam...bo zapomniałem jakie mam doświadczenia z tym miejscem, bo zapomniałem jak tam się traktuje ludzi, czyli pacjentów. otóż nie jak kogoś najważniejszego tylko jak najgorsze zło...moja żona ze złamanym palcem u nogi, ledwie chodzi, czeka przed okienkiem za którym siedzi pani z utkwionym wzrokiem w monitor komputera prze wiele minut nie klikając absolutnie nic...jakby nie wiedziała do czego te urządzenie służy. w końcu coś tam wyklikała... i nasza kolej... coś tam wypytała , wydrukowała i kazała czekać pod 23. czekaliśmy ok. półtorej godziny. w końcu lekarz kazał wejść. po krótkiej chwili żona wychodzi i mówi, że nie przyjmie bo on tylko przypadki z ostatniej chwili a nie z wczoraj. pytam kto i i na jakiej podstawie decyduje na jakich zasadach poszkodowani mają byś tam przyjmowani. przecież to jakaś kpina. a może ten młody lekarz który ustalił sobie, ze bedzie przyjmował na swoich zasad chciał po prostu w łapę!!!! najgorszy szpital z jakim się zetknąłem... i to wielokrotnie i za każdym razem odczułem pogardę dla pacjenta. Pytam po jak a cholerę ta pani w okienku kazała czekać skoro lekarz powiedział, ze nie przyjmie ... czy oni są nienormalni ? czy sami wymagaj a leczenia? jechaliśmy 50 km do tego szpitala. poza tym czkając tam stwierdziłem totalny brak organizacji, jakieś nieuzasadnione dziwne zachowanie personelu.. chodzenie w tę i z powrotem jakby bez sensu...czekający w tym czasie tłum ludzi...i zapewniam, że stan ten nie ma nic wspólnego z sytuacją czy opcją polityczną... ci w tym szpitalu od lad maja to we krwi...są tego nauczeni... oni sami powinni się leczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie - Ciechanów

• Jak się pracuje w Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie?

Kandydaci do pracy w Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki W Ciechanowie
  • Powstańców Wielkopolskich 2