PGE Elektrownia Bełchatów

Bełchatów

Opinie o PGE Elektrownia Bełchatów

Joanna

@ktos czy aby na pewno to jest jedyna droga która zapewni możliwość dostania się do firmy? Ktoś z obecnych pracowników może się na ten temat wypowiedzieć? Czy udało Wam się dostać do pracy tylko dzięki swoim kwalifikacjom?

Oski
@Joanna 31.08.2017 11:55

Nie i nie dostaniesz się bo jest to awykonalne

Joanna

Pracujesz w PGE Elektrownia Bełchatów? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda obecnie praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kuku

Jakie są zarobki dla operatora koparki wielonaczyniowej?

okok

kolego przy 7 grupue na kopalni to ok 2600 netto

korg

Panowie a ile się wyciągnie na rekę na 7 grupie w kopalni????

Jayson

hehe, a ja jestem oficerem mechanikiem okrętowym i na początek dostałem 15tys. zł -i po co mi praca w jakieś elektrownii...

heeh

No to skoro zarobki są na poziomie 2700zł @MM to nie jest tak źle, bo przecież dbają o dobre wynagrodzenie. Zastanawiam się jednak czy wypłata u nich jest terminowa, wiecie? Zależy mi na tym, żeby było wszystko na czas. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Rafik

4,5 tys. netto na początek hahaha... co za debil.. za co chcesz te pieniądze się lepiej zastanów bo na początku gówno umiesz nawet nie wiesz tyle co zwykły robotnik.

MM

Myślę,że nawet 3000 nie dostaniesz góra 2700...

michall

a dokładniej? :P

trzeba się cenić!

michall

Również mnie interesuja zarobki na stanowisku automatyka, macie jakies informacje? czy 4,5tys netto to nie za duzo powiedziec na poczatek?

qw

na jakie zarobki można liczyć na stanowisku automatyka? jestem po studiach z doświadczeniem rocznym i nie wiem ile powiedziec na rozmowie

Aga08

A czy jest może jakaś osoba na tym forum i mogłaby się wypowiedzieć, która nie dostała pracy w Kopalni czy Elektrowni po znajomości tylko sama szukała? To mam pytanie w jaki sposób są informacje wypuszczane na zewnątrz odnośnie wolnych stanowisk w Elektrowni i kopalni? Jest jakaś strona internetowa z ofertami pracy? Czy można CV zostawić osobiście?

Mechanik
@Aga08 06.11.2015 14:25

Na zewnątrz to raczej nic nie wychodzi. Z lewej strony wyskoczyło mi info: "Masz pytanie do prezesa firmy PGE Elektrownia Bełchatów? Zadaj pytanie." Może on coś pomoże.

Paweł

Dokładnie to ostatnie.

Aga08

Nie jestem z Bełchatowa , ale z okolic. To mam pytanie w jaki sposób są informacje wypuszczane na zewnątrz odnośnie wolnych stanowisk w Elektrowni i kopalni? Jest jakaś strona internetowa z ofertami pracy? Czy można CV zostawić osobiście? Czy tylko rodzina i znajomi są zatrudniani?

Anna

Aga08 i janeczka jestescie z Bełchatowa?? jak macie wtyki to sie dostaniecie :P

Aga08

Witam, Chciałam się dowiedzieć jak wygląda rekrutacja w Elektrowni w Bełchatowie? Ukończyłam studia ekonomiczne, interesowałaby mnie praca w finansach/administracji/kadrach w Elektrowni Bełchatów. W jaki sposób można znaleźć informacje o wolnych stanowiskach pracy, szukam w internecie i nic nie ma na ten temat. Gdzie można złożyć CV ??? Bardzo proszę o porady

ktos
@Aga08 02.09.2015 13:12

Bez szczescia duzego i odpowiednich znajomosci mozesz nie skladac cv ;) na elektrownie bo nawet zadnej odpowiedzi nie dostaniesz ; chocby nie wiem jakis bys studiow nie konczyla nawet na harwardzie : D

zez

Czy to prawda, bo takie słyszy się dywagacje, że PGE płaci kokosy ?

maroo

witam czy są aktualnie przyjecia na elektrownie bełchatów

pytający

witam , mam pytanie czy w najbliższym czasie szykują się jakieś przyjecia do Elektrowni Bełchatów? , głownie chodzi mi o oddział Magzynów i Gospodarkii magazynowej , jako iż jestem studentem Politechniki Częstochowskiej na kierunku logistyka , pozdrawiam

hultaj

wiesz co ... to wszystko niestety nie jest takie proste jak może Ci się wydawać. Wiadomo , że PGE to jedna z największych spółek w Polsce. A co za tym idzie również jedna z najbardziej obleganych. @kotleet miał racje co do renomy firmy która przyciąga. Także bez dobrego CV tam nie startuj. powodzenia

hultaj

Mechanik

Po co wy się wszyscy pchacie do tej Elektrowni? Taka praca mocno ogranicza. Mój tata ponad 30 lat pracował na kopalni praktycznie bez zmiany stanowiska. A jak po 10 latach wam sie znudzi to jaka jest w Bełchatowie alternatywa? Po studiach zostałem w Łodzi (biedne mmiasto) i mam lepszą pensję niz ten wasz wymarzony obchodowy pracujący w systemie. Jak mi się znudzi albo szef mnie wku...i to pójdę gdzieś indziej. Coraz rzadziej zaglądam w rodzinne strony ale wygląda to trochę tak, że Bełchatów jest podzielony: Ci co pracują w Elektrowni/Kopalni i reszta. To nie jest zdrowa sytuacja.

bolek

no właśnie potwierdzam, to co napisał "chce pracowac" nawet nie chcą przyjąć CV. W takim razie jak tam złożyć swoją aplikacje???

xxx123

Hey czy wie ktoś ile zarabia tam zwykła sprzataczka?

chce pracowac

a gdzie niby można zgłosić się do rekrutacji? Bo na pewno nie w kadrach ani sekretariacie - tam nie chcą nawet spojrzeć, a o pozostawieniu cv można pomarzyć. Proszę odpowiedzieć konkretnie z kim trzeba rozmawiać?

chce pracować

Ile i Komu trzeba zapłacić żeby pracować w elektrowni lub kopalni?

HENIO

polecam pracę w rejonie Energetycznym Bełchatow kurnos zwłaszcza jeśli mieszkasz na Kurnosie - największe [usunięte przez moderatora] dostają najwyższe stanowiska. Nie ma \\\\\\\"osob\\\\\\\" są sami kierownicy i zastępcy .pracownik toten który jest poza rodzinny lub poza Kurnosem.pozdrawiam HENIO!!! Pozdrawiam również Prezesa URE który udaje że nic nie widzi.

Słyszałem że mają być przyjęcia na elektrownie (nie tylko z elmenu) czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

MISIEK

A KTO WIE MAM URLOP W ELMENIE I CZY PRZEJDZIE MI TEN URLOP NA ELEKTROWNIE

Poruta

kochasiu 3000zl to ma sprzątaczka...już lepiej nie kłam bo ludzie jeszcze uwiarzą

Poruta

średnio 6tyś brutto, roboty nie zawiele trzeba się tylko podlizywać no [usunięte przez moderatora]

Super

Wymagania podstawowe...ale te rozmowy to pic na wode... i tak pociotki same sie dostaja... no ale prubowac trzeba...a ty idziesz na rozmowe???

tomekk

jakie mają wymagania wogóle?

Super

Rozmowy juz byly. Mówili ze po 15 sierpnia beda wyniki rozmów. A jak mozna dostac prace??? Co jakis czas oglaszaja w radiowęzle przyjecia.Trzeba napisac podanie zaniesc do pokoju na 2 pietrze w budynku U-11 i czekac na lud szczescia...

nowicjusz - 2010-08-01 18:55:01 kiedy planują jakies przyjecia i jakie są zarobki netto pozdrawiam ROBERT 08,08,2010 KTO NAPISZE JAK MOZNA DOSTAC PRACE W EB I JAKIE SĄ ZAROBKI NETTO POZDRAWIAM

xxx

Były już rozmowy? Ktoś może wie i kiedy są planowane przyjęcia

Super - 2010-07-19 17:08:35 Właśnie rozpoczynaja sie rozmowy kwalfikacyjne w elekrtowni. Bądzmy dobrej mysli:) Witam czy słyszałes kiedy bedą przyjęcia do pracy

nowicjusz

kiedy planują jakies przyjecia i jakie są zarobki netto pozdrawiam

piter

moze ktos wie na jaki adres mozna wysyłac cv do elektrowni bełchatów

Elmeńczyk

Witam. Przyjałem sie do elmenu ok 1 mc temu. Za ok 2-3 mc przenosza mnie na obchodowego juz na umowie z PGE. Poki co nie powiem dokładnie na który blok i dział bo wiadomo... Mam plecki a nie chciałbym aby przedwczesnie sie to skonczyło. Jak juz podejme prace to napisze wam dokładnie ile obchodowy dostaje;) Licze na stawke min. 2,500tyz zł netto. Pozdrawiam

ksyma

a ile zarabia specjalista ds pozyksiwania funduszy unijnych.? wiem ze tam chyba jest jakas komorka ds funduszy unijnych.

ktoś taki

Bzdury! Mój znajomy pracuje odl utego w PGE Elektrownia Bełchatów na stanowisku obchodowy kotła i zarabia 3000-3300 netto w zależności od miesiaca. Pracuje w systemie. Z tego co mi mówił to na razie nie będzie żadnych przyjęć na obchodowego kotła, gdyż w lutym tego roku przyjeli sporą ilość osób.

ciekawy

Hej. Pracujesz może w Elektrowni na stanowisku obchodowego? Skąd masz takie informacje ze pensja tylko 2200 brutto? Wiem od znajomego, że zarabia 2500 ale netto w ruchu ciągłym. Nie wiesz czy mają być jakieś przyjęcia w tym roku? Pozdrawiam

kandydat

pensja na początek 2200 brutto. Pierwsze 2 lata obchodowy jeżdzacy szmatą po maszynowni, po 2 latach jak bedzie dobry to moze - moze awansuje na operatora i tak przez kolejne dlugie lata z niewielka podwyżka - Koszmar!!!

Zostaw opinię o PGE Elektrownia Bełchatów - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGE Elektrownia Bełchatów