Opinie o PGE Elektrownia Bełchatów w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PGE Elektrownia Bełchatów. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PGE Elektrownia Bełchatów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Elektrownia Bełchatów w Bełchatów

Ja1234i5 Nowy wpis

Teraz jak wszystko ma upadać to rekrutują ludzi z zewnątrz i robią ich w ciula na stawach wynagrodzenia. Firma dziad.

Chętny Nowy wpis

Witam, czy ktoś może rzetelnie powiedzieć ile wynoszą zarobki w elektrowni Bełchatów na stanowisku obchodowy oraz na jakie dodatki można liczyć?

kolejny chętny Nowy wpis
@Chętny

i jak wiadomo coś?

Co jaki czas w PGE Elektrownia Bełchatów można ubiegać się o podwyżkę?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PGE Elektrownia Bełchatów? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Czy ktoś opisze jaka jest atmosfera w pracy w elektrowni belchatow? W jakich przedziałach są zarobki?

Gornik

15lat na KWK 1500 jest szansa przyjęcia do kopalni i dopracowania dalszych lat

Tomasz
@Gornik

I co byłeś zapytać osobiście? Napisz, jak tu przebiega rozmowa rekrutacyjna i co oprócz doświadczenia najbardziej się dla nich liczy?

Danuta

Wszystkiego dobrego z okazji Barbórki. Mąż wyczytał w Dzień Dobry, że szukają specjalisty ds. instalacji pomocniczych. Mogę zapytać o stawki, chociażby od-do? Pomóżcie, nie wiemy jak płacą w spółkach państwowych, ale strach, żeby nie 2 tys na rękę.

Elektroenergetyk

Część, może ktoś powiedzieć mi jaki jest system pracy na ruchu w Elektrowni Bełchatów. Konkretnie jak wygląda ? Pozdr.

ramb

Czy ktoż wie jakie są pytania na teście do laboratorium

Czy w PGE Elektrownia Bełchatów pracuje się na open space?

Lola

Jeśli chodzi o pracę biurowa to są to zazwyczaj pokoje 2 osobowe

Danuta
@Lola

Nie jest wam tam nudno tak po dwie osoby? Macie chociaż jakiś wspólny socjal?

Paulina
@Lola

A może wiesz jak się dostać do biura? Złożyć cv i czekać w nieskończoność czy jednak trzeba mieć kogoś znajomego?

@Paulina

A skąd takie negatywne podejście u Ciebie od razu na start tutaj?

Jerzy

Nie warto marnować tam czasu

@Jerzy

Mówisz? A masz czas, żeby napisać tylko dlaczego?

@Ilona

Po 3 latach pracy nikt by tak sobie tego nie pisał.

Honorata
@Jerzy

To co Cię tam spotkało przez te 3 lata?

@Honorata

Wśród nierobów człowiek niczego się nie nauczy, a jego kompetencje są później nic nie warte na rynku pracy. Słaba jakość zarządzanie i pomijanie zasad bhp nie wpływają na pozytywny odbiór pracodawcy.

@Jerzy

Przez zaniedbanie tego bhp wielu osobom stała się jakaś krzywda? A słaba jakość zarządzania to do czego si tu odnosi? :(

@Ilona

Wasza firma to patologia, takiego (usunięte przez administratora)nigdy nie widziałem, w podejściu do pracy stawia się na spanie i oglądanie tv. Kierownictwo to debile, ktorych działania ograniczają się tylko do wypełniania papierków niereagując na zgłaszane nieprawidłowości. W takim syfie onboarding pracownika już od samego początku to kpina charakteryzująca się wydzieraniem mordy, bo nic te imbecile po zawodówkach więcej nie potrafią. Związki zawodowe to dno, w szczególności Solidarność. Nie dłudo będziecie zatrudniać Ukraińców, którzy wykolegują was z biznesu.

@Jerzy

Dlaczego to skierowane jest do mnie? To nie moja firma przecież. :( Czyli tu mają takie miejsce dostosowane do snu i oglądania tv? Podczas oprowadzania kogoś nowego tak wszystko normalnie pokazują?

@Ilona

Oprowadzanie jest jak reklama, które daje opakowanie i ma za zadanie przyciągnąć jak najwięcej spojrzeń. Dopiero wewnątrz, dzieją się prawdziwe cuda. Nie warto, firma nie jest przyjazna pracownikom, a o działalności przedstawicieli związków zawodowych najlepiej zapomnieć, ponieważ sami łamią reguły współżycia społecznego. Natomiast znajdowanie się w takiej społeczności, nie wróży nic dobrego, a naruszanie osobistych granic. To na tyle. To jest ostatnia wypowiedż Resztę moźe zobaczysz na yt.

@Jerzy

Aha, no to tajemniczo jednak. Ale jak na yt to wrzucisz tu link niedługo czy jak?

uja

Jak większość mi mówiła robota tylko dla wybranych ,złykły śmiertelnik oczywiście zostanie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na dowidzenia stare hasło bedziemy dzwonić w moim przypadku nawet nie chciało im się wykonać telefonu że rekrutacja zakończona i już mają wybraną osobę na to stanowisko totalna olewka , stracone ponad 3 tygodnie czekania

Witam mija 2 tydzień od rozmowy kwalifikacyjnej jako pracownik fizyczny , telefon milczy czy jest sens żyć nadzieją że się odezwią czy to stanowisko ktoś miał z góry zaklepane a cała ta rekrutacja to pic na wodę fotomontaż (dodam że oceniam się na dobrego kandydata wykształcenie jest doświadczenie również i wygląd nienaganny)

Witold
@Kandydat

Przecież 2 tygodnie to jeszcze nic. Poczekaj trochę, pewnie oddzwonią. A jeśli będziesz się mocno niecierpliwił, to możesz sam do nich zadzwonić i zapytać czy rekrutacja się zakończyła. Jednak z tym rozwiązaniem bym się nie spieszył. :D

kandydat

Witam, przeczytałem poniżej ze bez znajomości nie ma szans podjęcia pracy w PGE, zatem po co są ogłoszenia dla kandydató a tym bardziej zaporosznia na rozmowę rekrutacyjna, to fikcja ?

Realista.
@kandydat

Najwyraźniej tak !

Witold
@Realista.

A ty skąd to wiesz? Może wcale nie trzeba mieć pleców? Każdy tylko tak gada a nikt nie powiedział skąd ma takie info :)

@Witold

No właśnie czy sa tutaj jacys kandydaci ktorzy odbyli rozmowe?

Chcę pracować

Chce pracować w kwb Bełchatów
@5

Witam jakie sa szanse na pracę ma staż w ruchu ciągłym w kwb 11lat jako operator koparki wielonaczyniowej uprawnienia na koparki Srs państwowe kursy na przenośniki taśmowe ..

Praca w kwb
@Chce pracować w kwb Bełchatów

Witam panowie ktoś pomoże w temacie do kogo się zgłosić porozmawiać w sprawie pracy w kwb Bełchatów bo nawet podań nie przyjmują w kadrach...przepracowałm w kwb 11 lat jak operator koparki wielonaczyniowej mam doświadczenie kursy państwowe bardzo mi zależy na pracy w kwb Bełchatów..pomoże ktoś 505969104..

@Praca w kwb

Nie chcę Pana martwić ale nie zapowiada się żeby przyjmowali nowych pracowników. Chyba, że ma Pan duże plecy ale muszą być naprawdę duże. Pozdrawiam

obserwator

Zgodnie z analizami kopalnia i elektrownia ma być zamknięta do 2028 roku. prąd z elektrowni ma być zastąpiony alternatywnymi żródłami prądu czyli głownie wiatr i słońce. Obecnie bardzo intensywnie rozwija się fotowaltonika, gdzie każdy mieszkań domku będzie miał prawie darmowy prąd. Tylko pięć bloków ma pracować awaryjnie przy bezwietrznej pogodzie.Koniec elektrowni to zagłada dla miasta i regionu. Pensje w eletrowni i kopalni są bardzo wysokie. Bełchatów czeka to co Łódź i Wałbrzych 30 lat temu. Trudno będzie się przyzwyczaić ludziom tam pracujących po zamknięciu elektrowni do pracy za inne pieniądze.

Gutek

Dobry i solidny pracownik na którego firma może zawsze liczyć nie ma powodu do narzekania. Mamy dobrego pracodawcę więc szanujmy to.

M-ka

Witam wszystkich forumowiczów i czytających to forum. Chciałbym napisać, że z początkiem roku 2021, zakończyło się sprawiedliwe zarządzanie w PGE Elektrownia Bełchatów. Ostatnie regulacje płacowe, tak wzburzyły i podzieliły załogę, że niechybnie skończy się to strajkiem z udziałem bądź bez niego związków zawodowych. Pieniądze, zostały rozdzielone, bez poszanowania wszelkich zasad. Zależnie od widzimisię nowej pani dyrektor. NIE DAJMY SIĘ , GODZIWE WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ NALEŻY SIE NAM JAK PSU BUDA!!!!!

Czy PGE Elektrownia Bełchatów zapewnia kartę multisportu?

Michcio

Tylko na tym ci zależy ? Nie patrzysz na jakość pracy w tej firmie ? Na stosunki międzyludzkie oraz na to czego możesz się nauczyć przynosząc korzyść firmie ? Ludzie nie bądźcie leserami jak ci co tam już pracują od lat i nic nie umieją. Przecież obsadzane stanowiska w tej firmie są ludźmi, którzy na szybko kończyli szkoły byle jakie w dodatku!!! Niektórzy nie potrafią się nawet wysłowić odpowiednio czy napisać proste pismo. Dorobkiewicze, którzy innych traktują jak (usunięte przez administratora) do ciężkiej roboty nie dając odpowiedniego wynagrodzenia. Tam dobrze to mają tylko (usunięte przez administratora)!!!!!!! Tak wiec apeluje go was: więcej ambicji i chęci własnego rozwoju!!!! Nazwiskami rzucać nie będę ale pasowałoby

Ewela

Witam. Bardzo proszę o informację czy zwykły śmiertelnik ma jakąkolwiek szansę na pracę w elektrowni? Jest to moim marzeniem ale obawiam się że niespełnionym. Czy w tym roku dużo osób odchodzi na emeryturę?

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Elektrownia Bełchatów - Bełchatów

• Jak się pracuje w PGE Elektrownia Bełchatów?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Elektrownia Bełchatów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Elektrownia Bełchatów?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Elektrownia Bełchatów?

Kandydaci do pracy w PGE Elektrownia Bełchatów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Elektrownia Bełchatów