EUROBAC S.A.

Paterek

Opinie o EUROBAC S.A.

heheheh

Miejscówka firmy na totalnym zadupiu ... stoisz w bramie przez 15 minut i nikt nie raczy otworzyć.Po 15 minutach dzwonienia modliłem sie aby nikt jednak nie odebrał bo jak tak sie traktuje potencjalnych pracowników to ja dziękuje.

zadowolony
użytkownik zarejestrowany

co to za złośliwości ;) firma dobrze się trzyma, bo branża cały czas spoko stoi na rynku to po pierwsze, a po drugie, narzekacie tak na pracę, a przecież nikt na siłę was tam nei trzyma ;) pozdrawiam - zadowolony

pewnie

słuchaj bajek i kjerownika bez zęba na przedzie! tak 5 tyś chcesz to jedz za granice i zbieraj truskawki np. A z tymi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to se daj spokuj gościu. Gruby mozę i da ale bedziesz zadupcał jak larwa i jakiś kondon bez zeba na przedzie popędzał taki bez szkoły co go zwolnili z rafinerji jednym mówi zę skończył PK drugim ze AGH wg mnie to pytanie czy ma zawodówke, bo ucieka jak jest kontrol bez zebnik

ofiara

Jak ktoś chce tam podjąć prace to musi się liczyć z tym , że zostanie wyciśnięty jak cytryna a potem zwolniony!!!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie EUROBAC S.A.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o EUROBAC S.A. - Paterek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROBAC S.A.