Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

xd

Dla mnie idealne jest to, że każdemu odpowiadają bieżące warunki finansowe. W końcu jak wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań, to jest to najważniejsze.

steffan

Dział sprzedaży i inne z opowieści kolegów: ostatnio bardzo średnio. Skracane przerwy, niewypłacane premie, Brak jasnej komunikacji jeśli chodzi o targety. Informacja od kierownictwa przekazany w pośredni sposób żepracownik powinien być wdzięczny że tu pracuje. Ogólnie tania siła robocza a niby to zagraniczne korporacje wyzyskują. Patrząc na niedobór pracowników na łodzkim rynku mam nadzieję na szybką zmiane pracodawcy:)

Zainteresowana

Tzn., że uciekają. Powodem są zarobki?

Zainteresowana

Jakie zarobki i jakie zmiany są w dziale marketingu w Katowicach? Jak duża jest tam rotacja?

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Mowa jest o pracowniku magazynowym.Jeżeli nie masz swojego życia to jak najbardziej polecam tam prace,bo w innym przypadku będziesz tak zmęczony że siły ani czasu dla swoich bliskich nie znajdziesz...

pytanie

Witam. Mam pytanie. Czy na magazynie trzeba dźwigać (jestem kobietą, dość słabą fizycznie) i czy produkty ustawione są tak, że łatwo je znaleźć? Pytam bo kiedyś pracowałam na magazynie hurtowni kosmetycznej i to był koszmar, produkty rozrzucone na hali bez ładu i składu i trzeba było mieć genialną pamięć, żeby pamiętać gdzie co leży.

@pytanie

raczej nie jest az tak ciężko fizycznie.Ale nie zawsze leki sa na swojej lokalizacji tez musisz pamiętać co gdzie jest

abc-pgf

Nie polecam..: 1. 3/4 miesiąca dzień pracy kończy się po 20.. tylko 5 dni masz na rano.. 2. Za sob/niedziele jest dzień wolny, ale w 3 weekendy jesteś w pracy 3. Umowa o pracę -minimalna krajowa.. 4. premia= żart nawet dla stałych pracowników. . Co miesiąc target idzie w górę 5. W luźniejszych godz trzeba czytać promocje. . Kartka a 4 i czytasz. 6. Automat dzwoni, więc jesteś 8 godz na smyczy.. z przerwami wg kodeksu pracy plusy: parking, atmosfera, woda w baniaku, przestrzeganie kodeksu pracy Nie pracuję już w Katowicach. . Moje stanowisko to specjalista do spraw sprzedaży

Przedstawiciel Handlowy

Witam. Byłem na rozmowie na stanowisko Doradca Klienta. Na wstępie dostałem kwestionariusz do wypełnienia, w którym z wielu pytań było pytanie o zarobkach jakie chce się osiągnąć, oczywiście zostawiłem pole puste, bo przecież "po co cena skoro nie zna się produktu". Pan dyrektor, z którym miałem okazję rozmawiać wymusił na mnie aby jednak przed rozmową ustalić ile chce dostać, więc wpisałem. Dodał że jego zadaniem jest wybrać jak najtańszego pracownika i tutaj już wiedziałem o co chodzi w tego typu rekrutacji (szkoda było mojego czasu i pieniędzy na dojazd). Najmniej profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna na której byłem, nawet nie zapytał dlaczego chce zmienić obecną pracę. Zainteresowałem się PGF bo podejrzana mi była ta rozmowa i pytałem właścicieli aptek (nie sieciowych) i tutaj szydło wyszło w worka, każdy jak jeden mąż odradzał pracy w tej grupie. Stanowisko Doradca Klienta PGF w tym roku ma większą rotację niż śmigło w wiatraku. Pozdrawiam i życzę powodzenia, niech napiszą osoby które uczestniczyły w rozmowie kwalifikacyjnej na st.Doradca Klienta ,jakie zadanie matematyczne wspomniany p.dyrektor wymyślił :-)

lodz

jak jest na dziale magzynu w pgf w łodzi jaka jest atmosfera czy warto tam iść

@lodz

Atmosfera ok,tylko nogi bardzo bola od "biegania" i zarobki też bez rewelacji

@były pracownik

a jak jest z weekendami ??

@lodz

weekendy masz pracujące.grafiki sa tak ustawiane ze możesz pracowac nawet nascie dni pod rzad bez dnia wolnego

@były pracownik

Byłem ostatnio na rozmowie i dowiedziałem się że niedziele są wszystkie wolne a sobota jedna pracująca w miesiącu

@lodz

Masz 3 zmianowy system pracy a miesiąc trwa 4 tygodnie,więc może być tak że wypadną Ci dwa tygodnie pracy na 1 zmianę i wtedy masz :jeden tydzień pracująca sobotę,natomiast w następne ranki i sobotę i niedziele

Tech farm

Czy ktoś był na rozmowę na stanowisko ds reklamacji?

chodzi o telemarketing

Uciekajcie z PGF-u, rozpoczęła się długofalowa centralizacja i to początek końca tej firmy. Ogólnie wspominam miło, ale to już przeszłość.

adam
@były pracownik

Czy może ktoś powiedzieć coś na temat centralizacji, która już trwa? Ogólnie dużo braków, cele sprzedażowe są na wysokim poziomie co daje się odczuć i nam i aptekom, produkty w małym stopniu są przydatne co skutkuje zmniejszeniem realizacji celów. Generalnie robi się cieżko, ale jest jeszcze znośnie. Wie ktoś, czemu PGF coraz bardziej wymaga a ma mniej do zaoferowania, chodzi o sprzedaż i dokrecanie śruby pod względem ilości a nie jakości.

zalamana8989

Po pierwsze nie sluchajcie znajomych ktorzy tam pracuja a po drugiw nie czytajcie opini. Bylam tam na rozmowie. Naeet chcialam tam isc tyle ze mam dosyc juz sprzedazy i to mnie powstrzymywalo a na sprzedaz nacisk jest bardzo duzy . Ale moja znajoma ktora tam pracuje i spotkalam ja przypadkiem zaczela mowic ze ogolbie to jest praca na chwile . Ze jak przychodzila to bylo lepiej. Ze nie jest zle ale bez rewelacji. I mnie zniechecila. Poszlam gdzie indziej tez okazala sie praca na chwile do (usunięte przez administratora) Ogolnie powiem tak. Trzeba isc gdzie daja. Bo jak bedzie sie wybierac miedzy paroma to nigdzie sie nie pojdzie. Tak jak ja. Teraz ide byle gdzie bo nie moge vyc bez pracy przez kolejne trzy tygodnie

eddy

witam, Jakie zarobki,godziny pracy targety samochod na przedstawiciela hanlowego w pgf. dzięki

zalamana8989

Oczywiscie oferta jako spwcjalista ds sprzedazy promocyjnej jest bardzo dobra. Oczywiscie ja mam takiego pecha ze odezwali sie do mnie na inny dzial. Dzial sprzedazy gdzie jest gorzej. Wieksze cele. Zmiany do 21 pracujacw dwie soboty do 20.... juz sie przyzwyczailam ze mam pecha bo nigdy od stycznia nie trafilam na oferte pracy na sprzedaz promocyjna gdzie jest praca tylko do 16 i wszystkie weekendy wolne. Gdyby nie kolezanka to bym sie o tym nie dowiedziala. Nie mi pisana normalna praca w normalnych godzinach widocznie na umowe o prace.... wszystko musze miec zlecebie bo tylko tam mnie chca

Angel1234

Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Jeśli ma się o sobie wysokie mniemanie i oczekuje nie wiem czego to nigdzie nie będzie Nam pasowało. Specjalista ds sprzedaży promocyjnej- według mnie praca spoko. Nie dzwonisz do ludzi i nie naciągasz ich na kremy za kupę kasy, tylko do aptek,dla których jakby nie patrzeć są dedykowane preparaty z oferty PGFu. Były roszady kadry, wiele osób przeszło do innych sekcji w dziale, czyli można się rozwijać. Mamy szkolenia z trenerem, czyli wsparcie dla konsultantów jednak jest. Ja jestem zadowolona.

arturo

A jak wygladaja zarobki na stanowisku "pracownik działu transportu" w Łodzi? I generalnie jak to wyglada, pracował ktoś?

zbąszyniak313

Również nie polecam... Praca Magazyniera w PGF Łódź jak dostaniecie 1600 netto to święto wielkie normalnie 1400zł i tyle.... Więc Pensja w stosunku do pracy którą trzeba wykonać tragiczna... Nie polecam

konsultant

Jesli chodzi o ta firme pracowałem kilka miesiecy na stanowisku:Specjalista ds.sprzedazy promocyjnej. Jednym słowem dramat.Kadra zarzadzajaca tym działem to jakis zart. Bez wykształcenia kierunkowego. Nie maja pojecia co maja robic oraz jak wspomoc konsultantow. Nowo wybrana koordynatorka zamiast pracowac panoszy sie po sali i czeka na oklaski a jej historie i zajebistosc nie mieszcza sie w glowie. Nie polecam pracy tam. Niskie zarobki i targety nie do zrealizowania. Kierownictwo totalnie olewa pracownikow. Tylko wymagaja. Powodzenia Pani zajebistej D.O.M.I

betiiiii92
@konsultant

znajoma tam pracuje, przeszla z innego telemarketingu. mowi ze czasem lepiej czasem gorzej, ale i tak woli w pgf niz w poprzedniej pracy.czy to prawda, ze podobno sporo osob przeszlo do jakiegos wsparcia a nawet na kierowników czy koordynatorow wewnacz dzialu. sa jakies plusy tej pracy? miales mozliwosc awansowac? czemu juz nie pracujesz i gdzie jest lepiej, bo tez szukam?:p

@betiiiii92

Z kazdym miesiacem jest coraz gorzej, coraz wiecej osob sie zwalnia , ja rowniez. Nie polecam.

Nowa

Dzień dobry. Bylam dzis na rozmowie i dostałam prace na magazynie...czy moze ktos naswietlic, jak wyglada praca i jak z tymi premiami i czy jest az tak źle jak piszą?

kris
@Nowa

Dzień dobry. Ja pracowałem tylko 3 miesiące mi tam się podobało gdyby nie moje problemy rodzinne to nadal bym tam został. Na początku jest ciężko trzeba się przyzwyczaić do pracy cały czas na nogach średni przelew za cały miesiąc przepracowania to 1600 zł z tymi premiami to różnie bywa trzeba się wprawić i nie robić błędów żeby dostać premię. 1 przerwa 30 min na 8-12 godzin.

iza
@Nowa

i jak Ci sie pracuje?Bo ja jutro ide na rozmowe na pracownika magazynu?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.