Opinie o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łódź Zbąszyńska 3

Nowy Bezstronny

Jutro mam mieć rozmowe kwalifikacyjną w sprawie pracy ale czytając te komentarze, odechciewa mi się tam jechać, czy naprawdę jest tak źle? nie ma żadnych pozytywów,

Szczery
@Nowy Bezstronny

Kilka lat temu to by można było jeszcze tam pracować a teraz to tylko oferta pracy dla Ukrainy. Nie polecam , strata czasu

AK
@Nowy Bezstronny

Pracowałem tam przez 2 miesiące , zakończyłem współpracę z końcem roku. Żałuje , że wcześniej nie widziałem o intsnieniu tej strony. Prawdopobnie nigdy bym nie podpisał z nimi umowy. Najgorsza praca w magazynie jaka wykonywałem. Zarobki i szefostwo tragiczne. Robota na beznadziejnym sprzęcie wolna ,nudna i nie ma z kim nawiązać konkatu wszędzie tylko Ukraina. Czułem się jak za granicą. Ale to nie były wakacje. Nie polecam .

JN

Pozdrawiam firmę, która zeszła na dno. Uciekło już 90 %starych dobrych pracowników. Jak wy teraz załatacie tą dziurę braku kompetencyjności. A No tak Ukrainą. Powodzenia

Bolec
@JN

Ukraina już dawno się zmyła z PGFu, oni nie pracują za takie stawki !

Szczery
@Bolec

To Czeczenia uciekła dawno temu ! Widocznie nie taki głupi jak biedny naród. Ukrainę postawili już na dział kontroli także Polacy nie znajda już tam miejsca. Szukajcie nowie pracy bo nie ma co.(usunięte przez administratora)

Książe

Nadal mówią ze wkrótce podwyżki i 3 zmiany ? Hahahaha , ludzie bądźcie mądrzy i nie idziecie tam pracować. Człowiek zasługuje na szacunek a pracując tam wyzbywa się człowieczeństwa.

deutche boy

Witam. Jeśli chodzi wam o PGF ( polska Grupa Farmaceutyczna ) , To nie polecam nikomu. Praca na zbąszyńskiej 3 w łodzi to (usunięte przez administratora) polski na kółkach. Na początku miało być w miare dobrze , ale tak nie było. gdy zrobiłem lekarza i podpisałem umowę o prace na czas próbny , miałem pracować 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku (tak mówił kierownik Pan Tomasz ) i tak miało być !!! Jak zacząłem pracę , przerobiłem jeden dzień ( cieżko układanie na palety kartonów , mało tego wrzucanie papierowych torebek z lekami na taśme w tym samym czasie , by można było sie wyrobić do końca zmiany) na drugi dzień kierownik zmiany jakiś tam Pan Piotrek podchodzi do mnie i proponuje mi na siłę nadgodziny i powiedział e raczej żebym nie odmawiał bo mnie zwolnią. Nie na wszystkich działach pójdziesz na przerwę !!! bo nie ma kto tego robić (brak brygadzistów itp. nie wiadomo co potrzeba na dzis np. ile palet z lekami itp. cały czas zmieniają zamówienia i tak koło sie zamyka. przerwy nie ma , praca z nadgodzinami przymusowymi od poniedzialku cały tydzień , no może niedziela wolna ale co z tego jak nie ma czasu by porządnie wypocząć po tej haruwie. A jeśli chodzi o starszych pracowników to mogę tylko tyle napisać że przerąbali większość od 5 do 7 lat w tym (usunięte przez administratora). PGF to (usunięte przez administratora) !!!! 1850 zeta dostaniesz do reki. za taką robote powinno byc 3500 zł bez nadgodzin.

Kierownik Transportu

Rozmowa 2 etapowa przeprowadzona na miejscu plus test kompetencyjny. I etap spotkanie z osobą z HR oraz bezpośrednim przełożonym. Pytania standardowe dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery jak i wywiad odnośnie kompetencji. II etap Test kompetencyjny (miękkie plus twarde) czas 60 minut. 1,5 minuty na każde pytanie. Niektóre pytania o rozbudowanej treści, gdzie może nie starczyć czasu na udzielenie właściwej odpowiedzi. Test jest wielokrotnego wyboru. W mojej opinii ( bazując na doświadczeniu ) w/w test nie jest w stanie sprawdzić przydatność kandydata jak i dopasowanie do danego stanowiska. III etap rozmowa z bezpośrednim przełożonym+ Pani z HR + Dyrektor Regionu + Dyrektor Łańcucha dostaw. Na tym etapie rozmowa trwała 15 minut. Została mi przedstawiona jako zapoznanie z kandydatem. W moim odczuciu był to powielony etap I z tą różnicą , że I etap przebiegał w dość sympatycznej atmosferze. W obecnym natomiast najwyższy rangą Dyrektor był bardzo zniesmaczony udziałem w rekrutacji i bardzo dał to odczuć na spotkaniu- zachowanie bardzo nieprofesjonalne. Pomijam fakt, że się na nie spóźnił. Finalnie po III etapie Pani z HR zakomunikowała zwrot informacji (oraz decyzji ) najdalej do końca tygodnia w którym to odbywał się finalny etap. Niestety żadnego "feedbacku" nie otrzymałem i w następnym tygodniu postanowiłem skontaktować się osobiście. Pani biorąca udział w procesie rekrutacji potrzebowała kilku sekund by znaleźć i wyrecytować mi standardową regułkę o odrzuceniu mojej kandydatury.

Przebieg doświadczenia w każdej z firm na przestrzeni lat. Jak wyobrażam sobie pracę na danym stanowisku ? Jak rozwiązał bym problem w danej sytuacji ? Okres wypowiedzenia Oczekiwania finansowe Itd.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Farmacja

Nazwa firmy jest chyba nie odpowiednia do tego co tam się dzieje i jak tak się ludzi traktuje. Oby apteki zmieniły dostawce na lepszego zwłaszcza PGF-u z Warszawy. Jak się pracowników nie szanuje to oni nie szanują swojej pracy i efekty widać u odbiorcy.

Mag farmacji
@Farmacja

Jeżeli chodzi o towar , który dostają apteki a raczej w jakiej formie są pakowane to zgadzam się z przedmówcą. Dlatego już nie korzystam z usług tej firmy. Wizyta Sanepidu dla tej firmy jest wręcz wskazana. Naszczęscie są inne hurtownie w Warszawie na wyższym poziomie dbania o klienta wraz z zamawianym produktem i przedewszystkim tańsze.

Prawdziwy

Nowe wprowadzone godziny pracy i brak możliwości nadgodzin powoduje,ze już kompletnie nic nie zarobisz. Bieda. Słaba miska na święta.

@Prawdziwy

Buuuu to idź do drugiej pracy gamoniu A nie narzekasz

@Opel

Gamoń Ty jesteś największy skoro się udzielasz

@Zafira

... zamiast siedzieć i gadać glupoty byś się wzięła w końcu za robotę

FYou
@Opel

Byś może nie pierdział tyle w krzesło

@FYou

A skąd wiesz że siedzę na krześle

Bo za miękki by stać

@Zafira

Aż dam Ci lajka bo śmieszny jesteś hahahahaha

Zafira

Straszny (usunięte przez administratora) się zrobił

do dranoc

20 lat bo tyle wytrzymałam zostałam zwolniona bo nie chciałam podpisać dokumentu o odpowiedzialności materialnej (dokument ten jest bezprawiem i na dodatek źle skonstruowany prawnie do podważenia i do wygrania w sądzie ALE NIE CHCE MI SIĘ Z NIMI WALCZYĆ pozdrawiam wszystkich którym wydaje się że komuś tam na was zależy DZIĘKUJĘ FIRMIE ŻE MNIE ZWOLNILI .

Wawa

Łódź ?

K@tarzyna
@do dranoc

To dziwne co piszesz. Nie spotkałam się z takimi umowami w PGF. I z tego co wiem nie zawiera się takich umów.

Byla
@do dranoc

No widać zależy im na pracownikach skoro Cię zwolnili ????????

WGF

Firma powinna zmienić nazwę na „Wschodnia Grupa Farmaceutyczna” więcej tam Ukrainy , Kazachstanu i Gruzji. Wolą płacić mniej taniej sile, która głupia nie jest ,nie zamierza padać trupem i nie równa się z Polakiem, który głupi wydajność robił 5 razy większą. Szkoda , gdy się doceniało Polaka to by został. Na stołówce cichnie ojczysty język. Drogi Zarządzie może dofinansujecie kurs języka ukraińskiego? Albo inaczej , może nauczycie Bliski Wschód mówić po Polsku to poczujemy się jak we własnym kraju. Idą Święta przemówcie ludzkim głosem Wesołych Świąt

Tym

W kiblach obora zresztą jak cała ta firma

TAJNE

Zmusza się do podpisania pisma o odpowiedzialności za majątek Pismo jest nieudolnie skonstruowane i zawiera wiele wad rodzaju prawnego nie podpisanie to zwolnienie z pracy z normalnym wypowiedzeniem 3 miesięcznym (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.: MACIE NIEZŁY (usunięte przez administratora)

Normalny
@TAJNE

Szkoda, że nie masz odwagi się przedstawić a piszesz oczywiście bzdury. Takich oszczerstw dawno nie czytałem chyba jest to jakoś opłacane lub piszą sami zadowoleni ze sobie lenie. Gdziekolwiek pójdziecie tak samo skończycie i tak samo napiszecie bo nie nadajecie się po prostu do jakiejkolwiek pracy. Spotykam takich wielu i praktycznie nie zacznie jeszcze pracować a już narzeka , już się zwalnia - siedźcie przy mamusiach , przy spódniczkach...….. i niech one na was pracują bo pewnie już w przedszkolu i szkole podstawowej zwalniały nauczycieli bo wam robili krzywdę jak zwrócili uwagę itp- ten świat zwariowała ale na szczęście jesteście w mniejszości i zostawcie ta pracę normalnym ludziom, nie psujcie atmosfery .

Uciekac

Czytając takie opinie stwierdzam, że zanim pójdzie się gdzie kolwiek to warto tu zajrzeć, żeby nie tracić cennego czasu. Ufff nie mam zamiaru iść na rozmowę kwalifikacyjną jak się tu tak negatywnie.

Mohito

Ludzie pracujący w wawie są zajebisci nie mówię tu o pewnej kierowniczce zmiany która za grosz nie ma kultury osobistej jesli jej nie ogarniecie to ludzie i tak będą się zwalniać z jej powodu taka mała sugestia dla calego kierownictwa

Kroll

A więcej szczegółów? Dużo tu brudasów.

Dobra Rada

Wytrzymałem tam dwa dni . Ogólnie mówiąc to mordor , tragicznie zarządzanie , pieniądze , sprzęt na którym się pracuje , stanowiska pracy z wybrakowanym poniszczonym sprzętem no i Ci ludzie zarządzający , chyba z Sobieskiego się urwali albo skoczyli studia na pierwszym roku i uważają się za intelaketualistów. Można było by tam lepiej życ i pracować między sobą , ale trzeba mieć podejście do pracowników i ich odpowiednio motywować wynagrodzeniem i sprzętem do pracy. Inwestycje firmy przedewszysktim w nowe technologie ułatwiajace prace ! Raczej mało osiągalne , nie polecam daje jedna gwiazdkę bo nie można dać zero. Jest dużo innych ogłoszeń na podobnych stanowiskach w nowych magazynach w Warszawie i w obrębie za lepsze pieniądze i godziny pracy , także nie łudźcie się ze będzie lepiej tylko szukajcie gdzie indziej! Szukajcie a znajdziecie

Zaiteresowana

Jejku miałam tam dołączyć ...dzięki za ostrzeżenie ...brrr...A miało być tak piknie

Desperados
@Zaiteresowana

Dawaj dawaj ekipa fajna! pomijając kierownictwo i alkoholowy blisko

Melepeta

Genialny pomysł ze zmiana godzin pracy .. Zarząd chciała chyba skrócić nadgodziny ,ale coś im nie wyszło. Kierownictwo się wysypuje , skrzyneczka na uwagi i zażalenia w miejscu najbardziej widocznymi i monitorowanym chyba ma na celu zlinczować osobę ,która będzie chciała cokolwiek przleać na papier. Polska Grupa Frustratów

Hela

Zarządowi jest prościej ustalać godziny nocne bo to nie oni muszą pracować według takiego systemu, smacznie śpią a Ty walczysz w nocy jak plebs z linia z nieskończonymi liczbami na ekranie monitora. Nadgodziny i stawka nocna powinna być większa za to poświęcenie!

Tadeusz

A może ktoś w końcu napisze na tym forum ,to może zarzad zainteresuje sie,jak ludzie sa wykorzystywani,ile maja naprawdę zaleglych nadgodzin sprzed kilku lat,urlopow,odbiorow za niedzielę, i co dalej z tym zrobić? zmusza się ludzi żeby codziennie zostawali do 6 rano. I w niedziele do 00.00. Wszyscy zostają nieoficjalnie, bo w systemie jest ok, że pracujemy po 8 godz. A kierownik nowy jest od roku,a zaleglosci duzo dłuższe. I co z tym zarząd zamierza zrobić?

Krys

Na premie i dobre pieniądze to nie ma na co tam liczyć. Ciekawe czy chociaż na święta nie pożałują...

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.?

Kandydaci do pracy w Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.