OWH Prząśniczka

Łódź

Opinie o OWH Prząśniczka

Miro

Bardzo różne opinie oraz cisza na forum od wielu miesięcy nie ułatwia mi podjęcia decyzji czy aplikować. Może ktoś mógłby napisać kilka słów o pracy w firmie?

Alicja

@Nikol, dlaczego nie polecasz pracy w OWH Prząśniczka? Co jest powodem negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Co nie podobało Ci się w pracy?

hera

ja to mogę pracoweac u was dla samej malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i Lasu Łagiewnickiego

Fajne miejsce. Dobrze mi się tu pracuje. @darek proponuję zadzwonić i zapytać. @tobiasz wynagrodzenie uzależnione od pracy. Trzeba się dogadać. Ogólnie ok. Choć wiadomo że zawsze mogłoby być więcej

karo

Zmiany. Dobre zmiany

Nikol

Nie polecam tam pracy.

Blondyneczka

Negatywna

byłypracownik

Dziękuję, pewnie skorzystam z zaproszenia i będę się na nie powoływać! Chętnie obejrzę zmiany na korzyść i mgłą niepamięci okryje mi się przeszłość. :D W obecnych czasach anonimowość w internecie jest złudzeniem; każdy może pisać opinie na portalu przeznaczonym właśnie do tego. Pozostaje mieć nadzieję, że pochwały są zasłużone ( nie są jedynie przechwałkami)a wszelkie oskarżenia twardo udokumentowane. Zapewne dowiemy się wkrótce. Udanej metamorfozy!

pracownicy

Potęgą internetu jest to, że każdy może napisać wszystko, co chce i czuje się bezkarny. Jednak są pewne granice. Dziękujemy "byłypracownik" za komentarz - słowa wsparcia są dla nas bardzo ważne, tym bardziej, że sporo tu zawistnych komentarzy. Liczę na to, że zmiany już niedługo będą widoczne i że w niedalekiej przyszłości nas odwiedzisz :) Pozdrawiamy!!!

byłypracownik

Miło, że teraz tam jest inaczej, jak zapewnia pracownik. Mam nadzieję, że jego słowa pokrywają się z rzeczywistością i życzę wszystkiego co najlepsze, wytrwałości i wielu sukcesów na ruinach dawnego bałaganu! Mam wątpliwości tylko do starej ekipy, ale być może już nie pije i nie tłamsi pracowników. Dawne grzeszki nadawały się do zgłoszenia prokuraturze; byli pracownicy jednak odpuszczali znajdując nowe środowiska pracy, gdzie traktowani są jak ludzie a nie maszynki.Współczuję tym, którzy znosili to dłużej niż moje kilka miesięcy. Dotąd nie uwzględniam ich w moim CV ze wstydu i obawy, że trzeba by tłumaczyć dlaczego nie można było tolerować ich dłużej. Pozostaje wierzyć, że teraz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko się zmieniło i pracownicy nie marzną zimą, że mają czysty kąt socjalny do spożycia własnej kanapki i sprzątanie odbywa się z użyciem ciepłej wody, no bo co można domyć zimną? Aha, może goście są nareszcie traktowani podmiotowo i nikt już nie obgaduje ich za plecami po zapłaceniu za usługę. Szczerze dopinguję nowy zarząd i proszę nie mieć mi za złe gorzkich słów o przeszłości bo są zasłużone. Powodzenia!

przasniczka

Jestem pracownikiem i uważam że spora część z tych zarzutów jest bezpodstawna. Jeśli wypowiadają się byli pracownicy, nie mają pojęcia jak tu jest obecnie. Jeśli piszą osoby zawistne, komentarze nigdy nie będą pozytywne. Pensje są na czas, a każdy kto się zatrudnia, od początku wie za jaką kwotę będzie pracować. Zgadzam się z wypowiedzią Igora z 19.10.2015: jeśli nie podobają się wam warunki pracy i płacy, możecie zrezygnować. Co więcej nastąpiły zmiany kadrowe.

???

Ale nikt nie wspomniał przy zatrudnieniu, że o pieniądze, które mają być do dyspozycji pracownika 10-tego dnia miesiąca, trzeba będzie się prosić. Nikt nie wspomniał, że ma obowiązek swoim marnym wynagrodzeniem kredytować działalność firmy gdzie machlojki finansowe idą na OGROMNĄ kasę !!!

???

I jeszcze jedno. Zgodnie z Twoją sugestią- zrezygnowaliśmy i to dawno. Do tematu powrócimy kiedy Ciebie zaczną rżnąć na kasę.

.........

Placa minimalna to fakt pijaństwo i warcholstwo to fakt ale to własnie wsród starych pracownikow którzy trzymają się tam rękami i nogami bo jest darmowe jedzenie i piwo po imprezach poza tym gdzie znajdą pracę bez wyglądu i wyksztalcenia. Dyrektor z księgową patrzą co tu jeszcze ukraść a pracownicy ich nie interesują nie polecam pracy tam!!!

Totalny wyzysk i pomiatanie pracownikami. Płaca minimalna i nie terminowa. W zasadzie powinno każdemu wystarczyć to co jest na pasku a na koncie nie koniecznie. Dyrektor działa pod dyktando księgowej a dla niej wszyscy to tłuki, których można pomiatać i wyzyskiwać. Brak szacunku do pracowników i klientów. Są nieliczne osoby ze starej załogi z którymi można współpracować ale to zaledwie jakieś 4 osoby z co najmniej 15(może teraz już więcej). Nikt normalny tam się nie utrzyma i ucieknie najszybciej jak się da, wyjątkiem są te cztery osoby, które pracują tam praktycznie całe swoje życie(zawodowe) i nie potrafią już niczego zmienić. Nie polecam tego miejsca nikomu.

glamour

Nie polecam, tam nikt nie bedzie pasował póki nie zrozumie, że na stare układy nie ma rady. Nie ma mowy o czymś nowym jeśli myśli się po staremu. Najlepsze, że tam ma być jak było i nowe myślenie zburza jedynie mozliwości starym.Pijaństwo i warcholstwo, ot co.

Zostaw opinię o OWH Prząśniczka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OWH Prząśniczka