GE Power Controls SA

Łódź

Opinie o GE Power Controls SA

tomek

na razie to chodzą pod inne zakłady i starają się ściągnąć (podkraść) innym pracowników. Twierdzą że to zgodne z prawem a że nie etyczne to mają gdzieś. Może takie standardy mają w koncernach typowo amerykańskie podejście do życia. Ma być tak ja chce a jak nie to go zniszczyć w świetle prawa. żenada wiele obiecują a potem czarna dziura

Czy obecnie firma GE Power Controls SA rekrutuje do pracy? Jak patrzą na młodzież, studentów, czy chętnie zatrudniają takie osoby? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o GE Power Controls SA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GE Power Controls SA